Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
2. aug 2009

no kočky ja sa s vami asi na týždeň lúčim, idem k bratrancovi na chalupu ... dúfam, že budem v pohybe a miery sa trochu upravia 😀

rejocka
3. aug 2009

🙂 ahojte babulky ako sa máte?Ja som bola cez víkend aj s mojimi tromi chlapmi,išla som tam s tým umyslom,že no a čo dám si na čo budem mať chuť,lebo tam toho bolo véééľa,ale dalo sa aj zeleninový a ovocný šalát-zdravo,aj bicykel stac.tam bol tak som si aj zacvičila,no večer som si dala z vermútu dvakrát-tak to som dohúkala,no ale tak bolo super,aj chlapci sa zahrali 🙂 tak dnes už tak decentnejšie papám,kúpila som tú Mončinu polievku-slepačiu pauzu 😝 ,no ale Monča to je maličkáááá polievočka,takáááá som bola hladnáááá 😀 ,to ti stačí?na obed?no môj obdiv 🙂,Hašlerka oddýchni si na chalupe-určite vám bude fajn 😉

ciarka
3. aug 2009

caute babule,my sme sa v sobotu vecer vratili z dovolenky a myslela som,ze priberiem a shcudla som 0,5kg.Takze za 2 mesiace ubytok - 3,5kg.

Drzte sa.

mukky
3. aug 2009

ciarka tak super 😵

atrami
3. aug 2009

Ja radšej ani nechodím okolo výkladov 😀 😢

janette4
4. aug 2009

ahojte. ja som dostala mrchu,tak radšej na váhu ani nejdem a je mi hrozne zle,tak ani necvičím.momentálne mám slinu len na sladké,už aby bolo po nej,aby som zas nabehla na diétny režim ☹

claudee
4. aug 2009

ahojky, ja som zase cez víkend porušila čo sa dalo 😔 nechápem..vždy mi vtedy prepne a jem samé sladké hlúposti 🤐 som na seba nahnevaná 😖
dneska sa už pokúšam dostať do normálu..idem si aj zacvičiť..

rejocka
4. aug 2009

🙂 ahijte dievčatká,ahoj Claudi-neboj nie každý den je víťazným,uvidíš pôjde to,každá z nás máme za sebou zopár prehreškov 😉 ,idem variť slivkový džemík,tak dúfam,že zatiaľ niečo popíšete 😅

rejocka
4. aug 2009

hufúúúúú kde ste? 🙂

mukky
5. aug 2009

no ja som tu,hadam nespite,ci??? 😕 😕 😀

rejocka
5. aug 2009

🙂 mukky ty si nejaká nočná sova 😀 ,malý bol hore,že 🙂 ,ja som včera ten džemík spravila,navarila na dnes a vás nikde 😠 ,asi všetky dovolenkujete,len sama tu straším,no a mukky,ale to už ja zasa spím 😀 ,robila som na dnes cestoviny s kyslou kapustičkou 😝 páá a pekný dníšek všetkým,aj ženičkám,aj mamičkám,aj detičkám 😵 😉

claudee
5. aug 2009

rejocka, aj ja som mala cestoviny, ale s makom 😅 tie zbožnujeeem 😉 ibaže som si na to dala aj práškový cukor, tak že moc diétne to nebolo ☹
hadám to odčiním bicyklovanim 😅
strašne blbé počasie je, furt len prší a ani von sa nedá ísť.. 😖 chýba mi badminton.. ak by večer nepršalo, tak by som si chvílku aj šla zahrať..no uvidíme

rejocka
5. aug 2009

🙂claudi,ty s práškovým cukrom,ja som na tie kapustové opiekla slaninku 😉 ,aj u nás len prší a prší,ja si to odcvičím skracovačkami 🙂 ,no badbinton som nehrala 100rokov,ešte ako dieťa na chate 🙂,musím popozerať u našich a oprášiť 😅

ciarka
5. aug 2009

babule ahojky,ja som od pondelka chora,teda hrdlo ma boli a mam Atb,takze ani jest mi nechuti.

A uz mam - 4kg.Ale to asi chorobou.Dnes som mala melon,1jogurt a suche cestoviny.

Inak v sobotu ideme na svadbu,tak uvidim,ze co a ako bude.

mukky
5. aug 2009

rejocka ahoj,som nocny vtak 😝 😀 ,maly mi spinka celu noc,to ja buntosim 😀
mne vaha stoji,ale nevadi,hlavne ze nejde hore...som nejaka unavena,ale dam si kavicku,este aj na stacionar sa chystam

claudee
5. aug 2009

ja som zničenáá..hodinu a pol som šlapala na stacionári, a potom večer som ešte bola hrať tenis. ale som zničenáá 😀 teraz už len oddychujem 🙂

hasleerka
5. aug 2009

ahojte len vás nakuknem ...čítam úspechy, ciarka šikulka

claudee ja som akurát kúsok od teba, sme u bratranca v komjaticách ...no ja moc nechudnem, bo teta vyvára, ja som dnes spravila puding so šlahačkou ... ale zajtra to hádam trochu zmiernim hladom, bo ideme do podhajskej, no teda dúfam, žebude pekne

hasleerka
6. aug 2009

a dnes celý deň sa nikto nepochválil 😉

janette4
7. aug 2009

ahojte.tak ja sa ani nemám moc čím chváliť,váha stojí.,aj tak dobre,lebo počas mrchy som sa rozožrala,tak som rada,že som nenabrala nič navrch.Včera už som išla zase diétne, spravila som 220brušákov,moncine cviky-50 aj tých na spodné bruško,čo sem písala.
dnes som mala na raňajky:kaizerku s kuracou paštekou(hrozne dlho som nemala pašteku a dnes som na ňu dostala hroznú chuť),1rajčinu a kávu, na desiatu kávu s trochou mlieka a zmrzlinou 😀 ,obed bol jogurt s pečivom,káva,manžel kúpil mel=on,takže olovrant a večera je istá 😀

ikatarina
7. aug 2009

A ako zvládneš 220 brušákov?

monca4ever
autor
7. aug 2009

Ahojte som s5 už mám opravený notebook tak
ak niekto potrebude nejakú radu pýtajte sa.
Prvý krát v živote som vo fáze že som spokojná
zo svojou vhou a zo sebou v zrkadle 🙂
Som sa teraz asi mesiac aj pol nevážila tak ked mi skončí
mrcha sa pojdemodvážiť a dám vedieť 😉
Už tu budem znova častejšie kočky 😉

janette4
7. aug 2009

monca, no konečne,vitaj späť.tak ten dobrý pocit zo seba ti závidím,ja som ho nemala už pekných pár rôčkov.

ikatarina, 100ku ráno a 100ku večer 😀 naraz by ma asi švihlo ani toľko času nemám,takže cvičím na etapy.

claudee
7. aug 2009

monca welcome naspať 😉
ja som dnes papala rano trošku tresky s grahamovým rohlíkom..na desiatu kukuricu.. na obed zvyšok tresky s graham. rožkom..a na večeru som už mala kukuricu varenú 🙂
som mala 45minút na bicykli, ale ešte jedno kolo si dám...a potom aj badminton bude večer určite 🙂
ja neviem, čo robí moja hmotnosť, lebo vždy ked si už poviem, že sa odvážim, tak v ten den zhreším a radšej to váženie presúvam 😅 neviem, kedy sa k tomu dostanem...

rejocka
7. aug 2009

🙂 jééj ahoj monča no konečne chýbala si tu,zaviedli sme aj tabulku,zoya bola taká šikulka a zhotovila,tak sme tam zadali miery,tak hoď aj ty aby sme mali motiváciu,že ako pekne sa dá schudnúť 🙂 😉 ,ja som dnes bola,len na ovocí a zelenine,na nič také iné 😅 som nemala chuť.no v nedeľu má malý meniny-Dominik,tak uvidíme ako to zvládnem s maškrtením.páá a pekný večer všetkým 😉

miskamaj
7. aug 2009

kocky, ja sa vam tu takto nachvilu votriem.
Poradte mi niektora. Mala som zdravotne problemy- bola som v nemocnici- a za 2 tyzdne som schudla 6 kg.
Pred tym som mala 58kg, teraz mam 52 a velmi sa mi pacia moje miery. Problem je v tom, ze 6 kg za 2 tyzdne je strasne vela a ja si to chcem udrzat, ale nie formou diety a hladovky, lebo to vedie len k jojo efektu. Poradte nieco, co vas vie dobre zasytit a nema to vela KJ

claudee
8. aug 2009

miskamaj, tak to by bodlo aj mne, taký rýchly úbytok na váhe 😅 ale k veci... más pravdu, že takmer stále to vedie k jojo efektu, pretože predpokladám, že si skoro nič nejedla v tej nemocnici.. takže ked sa najbližšie dobre naješ, váha bude ukazovať možno aj o dve kilá viac.. a postupne sa dostaneš na povodnú váhu..
tazko tomu zabrániť bez diéty..jedine zdravo jesť, ovocie, zelenina, biele maso-hydina, ryby..ryža, zemiaky varené, polievky bez múky, celkovo nepoužívať bielu múku a nejesť biele pečivo..piť veľa tekutín- najlepšie čistá voda...
a samozrejme šport nezaškodí 😉 to je snád najdoležitejšie, ked si chceš váhu udržiavať..

zoya1
8. aug 2009

ahojte, tak ja mám momentálne mrchu a už som zhrešilááááááááááá. Ale po mesiaci si zaslúžim trošku odmeny no nie? 😉 😉 😉 Najhoršie je že počas mrchy necvičím, lebo ma neskutočne bolí brucho a nedonútim sa !!!! A zajtra ma čaká oslava u babky a to určite viem že jej dobrotám neodolám, ale od pondelka už zase fičím a cvičím. Pá pá.
REJOCKA - kedy sa znova meriame????

hasleerka
8. aug 2009

zdraví vás hriešnica na sladké ... no som zvedavá koľko priberiem, ked sa vrátim domov ... zoya, v utorok pošlem miery, bude mi do plaču 😢

atrami
8. aug 2009

Ja pekne priberám. 😀

Keď som chudla, tak som robila 600 brušakov, rozdelených na 3 dávky po 200.
Potom to išlo akosi rýchlo.
Najviac mi chutili cereálie s mliekom. Nejedla som zemiaky. Iba mäsko a zeleninu.
Tiež som sa dopracovala na 52 kg. Bože, keď teraz vidím aká som bola chudá, tak len zaplačem.

mukky
8. aug 2009

atrami ahoj,ako je to mozne?? 😕 😀