Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

simka9122008
29. aug 2009

No môj dnešný obed bol zeleninový šalát, ktorý pozostával s paradajky, uhorky, papriky, cibuľky a redkvičky, dnes asi bude očistný deň, na večer mám v pláne ovocný šalátik

mukky
29. aug 2009

haslerka dlho ho mat nebudem 😀 ,ja stale tak menim fota a mazem..mozno odolas..

simka pekne
😵

hasleerka
29. aug 2009

to neva ked už zas nebudeš, ale hlavne že som ťa videla ... ale máš hrozne krásnu kuchynu, teda vidno len kúsok, ale sa v nej musí úžasne variť ... to sa potom ťažko chudne

hasleerka
29. aug 2009

a tiež sa ťažko chudne, ked človek musí deťom upiecť ... no a nedaj si ☹ ☹ ☹

mukky
29. aug 2009

halslerka dakujem,vari sa tam super,je cela prerobena aj s balkonom,nova a aj steny a doplnky v mojich oblubenych farbach,pred porodom som chcela este aby sme to stihli...sa jej tesim,predoslu sme mali KAtastrofalnu 😝

no a mozno nevies,ja tu mam temu o vareni a kuchtime a jasne ze v nej aj kecame denne,no a potom chudni 😀

mukky
29. aug 2009

ja mam veeelku chut na zmrzlinu nejaku kyslu,tusim aj doma este nieco mam...nejake to kornetko a zmrzku 🤐 ,vecer ked maly pojde spinkat si dam 🤐 😀

hasleerka
29. aug 2009

no ja som už včera zjedla zmrzku nech ma dnes neláka ... kde máš tú stránku, aj ja sa pridám

simka9122008
29. aug 2009

Tak ovocie už mám dávno za sebou a teraz chrúmem mrkvu 😀

suziad
29. aug 2009

ja som dneska zjedla nanuk a horalku ku kave vsak zacinam od pondelka 😀 sa bojim ze dostanem abstak na sladke a budem na kazdeho zla 😠

hasleerka
29. aug 2009

suziad tohto som sa aj ja bála, ale dáko mi to vôbec nevadí ... tie horalky mi ani na um neprídu ... ale občas si to sladké dám ... a neboj spolu to pôjde lahšie

suziad
29. aug 2009

juuj hasleerka este ze som neni v tom sama 😵 😉

hasleerka
29. aug 2009

no ak si spätne čítala, tak ja som denne aj tri horalky schrumkala ... ale držím sa ... som na seba pyšná

mukky
29. aug 2009

baby ja si od pondelka mozno nieco male sladke dam a mozno nie..uvidim ako to pojde,nechcem byt v srese a nervozna...ked som schudla minule tu,tak som 3 tyzdne nemala ani kusocek ziadnej sladkosti a isli kila dole rychlo..

hasleerka
29. aug 2009

mukky ja preto radšej pomaly a isto a hlavne bez nervozity ... ale ak začne zase aerobic, tak snád to pôjde lepšie ... ty si neni v našej tabulke že?

mukky
29. aug 2009

nie nie som,lebo ja sa nemeriam

treba pomalicky bez nervov a pojde to dole..aj trosku sladkeho treba,nie?
idem si uvarit veeelku kavicku,sa tesim na nu..

a prispej nejakym receptikom 🙂

hasleerka
29. aug 2009

no ja som vás tam len pozdravila ale ešte som nestihla čítať ... určite tam aj ja niaky napíšem

a teraz kávičku?

mukky
29. aug 2009

hej teraz a veeeeelku 😀 ,mne neva,ja mozem hocikedy,to je asi vsetko v hlave...ked si poviem ze ju idem pit nech sa vzpruzim,tak sa vzpruzim,ak chcem ist po nej spat,v pohode 😀

ved preluskaj ak budes chciet

hasleerka
29. aug 2009

no kávu veru nemôžem, už by som nespala, už mi asi vypovedá telo, už má po 30-tke 😀 ... zajtra počítam ... už idem haji .. dobrú nôcku

euphoria
29. aug 2009

Ahojte dievcata,
aj ja by som sa rada pridala. Dcera bude mat o par dni rok a ja som stale neschudla na povodnu vahu. Ani som sa este moc nesnazila,ale pri kazdom pohlade do zrkadla sa dusujem, ze uz musim zacat. Potrebujem dat dole aspon 8 kg. Od pondelka vazne zacinam.
Ako sa mam prinutit cvicit doma? Alebo chodite aj na nejake cvicenia niekto v BA v Ruzinove, poradte pls..

mukky
29. aug 2009

dobru has ani ja nesm mladica uz 😀 ,i ked sa citim na 15 v pohode,nosim tricka s micky mausom a podobne 😀

eup vitaj a pridaj sa..

vacsinou cvicime doma kazda,ja len na stacionai zatial....skus pocitat par stranok do zadu

mne sa osvedcilo vyradit sladkosti a je st male porcie 5 krat denne aspo,sice obed som si davala vzdy takmer hocico a aj kaloricke a aj tak som chudla,no ana obed prave mala porccia n ikdy nejak nebyvala 😀

duska1122
30. aug 2009

ahojte to nas od PONDELKA zacina vela. ja som si naposledy este dala zakuskya pripravujem sa na zajtra. psychicky. urcite vynecham sladke a aj chleba to bude tazke lebo ked si nedam chleba tak mam pocit ze som cely den nic nejedla. niekde som citala ze by si clovek pred dietov urobit ocistny den. pit len vodu a dzusi riedene vodou, len neviem ci by som to vydrzala. a cvicenie hm.... 😖 ale pokusim sa zacat pomaly mam zopar cvikov na zostihlovanie a na dvd pilates ale ten je taaaaaak tazky. mate s nim skusenosti ? pomaha?

simka9122008
30. aug 2009

duska ja som toho pilatesa skúšala a nejako my nešiel asi nemám kondičku, no také bicyklovanie, brušáky a cvičenie na rotane zo začiatku zvládnem, ja som mala na raňajky nektárinku a poviem vám že sa my postupne sťahuje žalúdok, cítim to, nie som toľko hladná a spľaslo my aj trochu brucho

mukky
30. aug 2009

ja ani neviem co budem zajtra jest,nemam nic v plane...asi na co budem mat chut 😝 urcite to bude jogurt,mozno knackenbrot,a ani neviem ci si mam dat varene...ked jem varene,chudne sa mi horsie

ale mama mi tusim ma dnes nabalit cestoviny s kuracim maskom a zeleniniu,tak asi to 😀

rejocka
30. aug 2009

🙂 Ahojte babulky,tak vidím,že sa snažíte aj cvičiť,aj mne sa niekedy podarí 😅 ,ja robím skracovačky a teraz mám požičaný stac.bicykel,chlapci sú u našich tak cvičím a cvičím 😀 a doplňam tekutiy,keď sú neni detičky doma tak som ani nič nepiekla,tak ma ani nič neláka 😉 ,no lenže mamka večer určite pošle,tak uvidíme či odolááám 🙂 ,peknú nedeľu všetkým.

duska1122
30. aug 2009

ja som to skusala cvicit ten pilates. slo mi to ako 😝 a ze po piatich cviceniach to bude lahke 😀 ha ha. ale menej ma bolel chrbat. cvicenie na rotane no to pomaha ale picha ma s neho v boku aj chrbat tak mi ostava aspom behat po schodoch zo zaciatku, lebo na fitko sa este necitim. otrcat sa tam pred tymi modelkami....

monca4ever
autor
30. aug 2009

Morenka zlatko dakujem za privytanie, neboj ono
sa ta vaha pohne,

Rejocka ale ide to vidis 😉 A to je hlavne radsej pomalz ale ISTO 😎
A ani ja este nemm ploche brusko veru 😠

Ciarka pekneeee 😉 len tak dalej a ja sa moc nemm cim chvalit veru 😉
Ja som si povedala ze su prazdniny tak som papala viac...

Janette4 este len pojdem ale ten moj dement si :zabudol: vybavit pas
som mimo od jedu nanho...

hasleerka moja zlat8 ni4 sa neboj uz je tu Monca a praska Vam nad
hlavami pomyselnym bicom 😀 Cicky nezerteee 😀 😀

mukky stale sa vayis kazdy den? 🙂

ja som terz nedietovala vobec a
papala co som chcela, len som cvicila
mam o kilo voac ale neva...
Chcem vyskusat tu tukozrutsku polievku, mate
skusenost?

suziad
30. aug 2009

Ahoj holky tak zajtra to zacina 😅 , uz mam doma aj exifit biloxi na cvicenie som zvedava 😀

janette4
30. aug 2009

suziad, čo je to exifit biloxy?znie to hrozne,dúfam,že to aj samé cvičí 😀

juj baby, ja mám mrchu a je mi tak na figu,že mi ani jesť nechutí 😝 aj tak dobre,takže chudnem s vami.

monca, to neva,aspoň tu budeš s nami častejšie a pomáhať a povzbudzovať nás.potrebujeme to. 😉 ešte chodíš na tú brigádu?

hasleerka
30. aug 2009

no monca veru práskaj tým bičom, až sme zodpovedné ... no ja mám ešte dnes na niečo chuť, tak ju idem zahnať a zajtra fakt idem s vami natvrdo 😉