Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mamonia
28. jan 2010

jeeej munu, gratulujem, tak sme na tom rovnako, aj ja uz mam 4 kila dole jupiii...ale je to super pocit ze? 😉

munu
28. jan 2010

mamonia pocit na nezaplatenie.. az ma o to viac bavi dietovat a cvicit, ked vidim po sebe aj vysledky 😉 a kolko planujes mat svoju vytuzenu vahu?

mamonia
28. jan 2010

no povodne som mala 77 kg teraz mam 73, a na takych 65 by som sa chcela dostat aspon 😅 bodlo by aj menej,kedze meriam 165 cm, ale pred tehu som mala 64 a nebolo to take hrozne 😉 a ty ako? 🙂

lusana
28. jan 2010

ahoj, môžem sa tiež k vám pridať potrebujem schudnúť 5 kg, no nejako sa mi nedarí, aj keď začnem po pár dňoch to vzdám, dúfam, že ma podporíte, aby som konečne vydržala od zajtra začínam.

hasleerka
28. jan 2010

duska ja si na tú pravdu radšej ani nespomínam, ja som si ju obrátila aby pasovala mne, ja žijem preto aby som jedla 😀

booooože kde je moja pevná vôľa ... už tretí večer vyžieram pochúťkovú smotanu s piškotami a banánom, ☹ ☹ ☹

munu
29. jan 2010

mamonia, ja som mala 79kg, teraz mam 75 a chcem mat 65kg.. vysku mam 172cm 🙂

lusana kludne sa pridaj, budem ti drzat palce, aby si vydrzala 😉

hasleerka nerob tu chutky 😝

lusana
29. jan 2010

munu ďakujem, dúfam, že pri vás to tento raz už naozaj vyjde, to si už pekne schudla, ako dlho držíš dietu? Ako sa asi stravuješ? Aj cvičíš?

duska1122
29. jan 2010

pekne ranko spolutrpiace 😀 ja som bola dnes na aerobiku som myslela ze ma klepne. dnes sa mi lahsie zaplinohavice tak asi je to lepsie, ale neviem kedze sa nevazim. blizi sa vikend to je nedobre 😕 🤐 uvidimebudem sa snazit niecim zamestnat aby som stale nemyslela na jedlo. dnes varim dukatove buchtickypre frajera a sebe este neviem ani nemam na nicchut,ale pozitivne je ze uz ma tak nelaka sladke takze dieta funguje 😵
munu super len tak dalej 😀

munu
29. jan 2010

lusana diky 😉 drzim dietu poctivo od 17.1.2010, takze este kratko.. a stravujem sa dost slabo alebo ako to nazvat, cize moc toho nezjem pocas dna.. napriklad ja vacsinou neranajkujem, to som robievala aj pred dietou, potom na obed si dam hocico, co je momentalne navarene, taku normalnu porciu, nie velmi vela, ale ani nie zase mysaciu 😅 to je v rozmedzi od 12-13tej hodiny.. no a potom ked som este hladna, tak si dam uz len ovocie alebo zeleninu a po 17tej hodine nejem nic alebo len kusok zeleninky a pijem vela vody pocas dna.. cvicim kazdy den aj 3-5x.. proste si lahnem na zem a rozne cviky co ma napadnu na brucho, zadok, boky... a ide to zatial super 😉 a samozrejme sladke nejem absolutne nic...velkom ma to zatial bavi.. ja som uz takouto dietou schudlaa raz 15kg, takze viem ako na to, kolko mozem zjest a tak..proste poznam uz svoje telo..

duska aj tebe dik za podporu 😉 ako bolo na aerobiku? super, ze? ja sa vikendu nebojim, proste vikend-nevikend dietujem a hotovo 😉 maly Matko bude mat 4.3. prve naarodeninky a budeme robit samozrejme party, tak ma aj to drzi, aby mal peknu mamku-kocku 😀

duska1122
30. jan 2010

ahojte. munu earobic 😝 ale treba vydrzat, lebo nic ine ma nebavi cvicit. ja sa vikendu bojim lebo drahy je doma , a to treba varit a nakupovat , a on vzdy zacne ideme na pizzu, alebo co si kupime chipsy? .....
no tie narodky ma maly za mesiac to uz budes kocka ked ti to pojde takto dobre ako do teraz.
😀 😀 😀

maatkka
31. jan 2010

ahojte
duska ani mna ziadne cvicenie okrem aerobiku nebavi (najmenej zo vsetkeho posilovna 😝 ) ale ten zase moooc rada cvicim 🙂
baby ja som sa vazila u nasich a mam -8 kg!!!... som na seba celkom hrda 😀 a uz si to aj dost ludi vsimlo ze som schudla takze ma to este viac motivuje 😉 a konecne si to vsimli aj niektore moje "predtehotenske veci" tak sa mi znova rozsiril satnik 😀
dneska sme boli na obed u segry a svarga takze som sa "musela" natrieskat 😠 ale sme sa boli potom s deckami sankovat tak som hadam nieco vybehala hore-dole tym kopciskom 😀

maatkka
31. jan 2010

no a drzte mi teraz palce lebo mm prave robi moje najoblubenejsie jedlo - "muckalicu" - a kedze je uz vecer nemozem ho jest - musim vydrzat aspon do zajtra 😀 - tak mi drzte palce 🙂 😉

simka9122008
31. jan 2010

Kočky ja od zajtra začínam z 90 dňovou diétkou som sa rozhodla, takto tam mám presne čo v ktorý deň jesť, lebo ináč jem 6 cez 9, nieže by som pribrala, ale váha mi stojí a to nechcem

mizu416
31. jan 2010

Ahojte,mozem sa pridat?aj ja sa snazim schudnut 😎 za 3 tyzdne som zhodila 4 kg ,ale moj ciel je dat dolu este aspon 11kg...

duska1122
1. feb 2010

ahojte, tak vidim ze sa vam dari, co je super 😀
ja som dnes este ani nejedla az na jogurt rano , nejak nemam chut aspom cosi. 🤐
vecer sa chystam na zmrzku ale mozno odolam, mozno 😔

munu
1. feb 2010

mizu vitaj a smelo do toho 😀 😉

a ja sa idem pochvalit.. mam dole uz 5kg 😉 akurat som si skusala svoje rifle, ktore su cislo 12(nie bedrove, ale tiez pod pupok) a super mi sadli 😅 tak sa tesim, ze sa mi uz zacina rozsirovat moj satnik 😎 aspon mam este vacsiu inspiraciu pokracovat v chudnuti.. este ma cakaju asi troje rifle, ktore su bedrove cislo 12 tiez a tie sice obleciem, aj zapnem,ale som v nich natesnana.. tak potrebujem do nich jednoznacne este schudnut.. ale viem, ze ked sa mi podari zhodit este aspon 7kg, tak ich bez jedineho problemu hravo obleciem.. no ale ja chcem zhodit este takych 9kg.. tak mi drzte palce nadalej 😉

aj ja gratulujem vsetkym, co vam to super ide a tiez vam drzim palce..

duska, ak si jedla od rana len jeden jogurt, tak sup sup si nieco este dat, ale na tvojom mieste by som zvolila radsej zeleninku alebo nejake ovocie.. nie zmrzku.. 😉 ale samozrejme, volba je na tebe, co si das a comu odolas 🙂

simka ako tvoja 90-dnova dietka? zacala si s nou? ide to? drzim palce aj tebe

maatka, ze -8kg 😲 paradicka 😉 super sa ti dari.. uz ja ja chcem aspon tolkoooo 😠 😎

simka9122008
2. feb 2010

munu, tak to je skvelé že sa ti tak darí, ja som včerajší deň skvele zvládla, no večer bolo najhoršie vydržať, ale zvládla som to, dnes pokračujem ďalej, tak držte palce nech to vydržím do konca

lusana
2. feb 2010

ahoj baby vy ste šikule kolko ste už pochudli

munu skúšam sa stravovať ako ty a je to lepšie, lebo keď dopoledňa nič nejem stiahne sa mi žaludok a potom lahšie vydržím. Na obed tiež jem, čo zbytok rodiny, lebo musím im aj variť, a nebudem predsa každému zvlášť. Odpoludnia nejaký jogurt, alebo šalát s kúskom chleba. Tak uvidím ako budem pokračovať.

maatka, 8 kilo super, super, super, máš byť načo hrdá

hasleerka
2. feb 2010

no kočky čítam že sú tu samé úspechy .... no moja mamina dnes robí šišky takže zase je dnes po diétnej strave ☹

mizu416
2. feb 2010

hasleerka tak to poznam-sisky...ked som zacala s dietou-cely tyzden super,vela zeleninky som papala...v sobotu dojdem k svokrovcom a treeeesk,na stole sisky....sedela som nad nimi a odolavala.sice som slintala ako bernardin,no vydrzala som...vecer velka hrdinka,manzelovi hovorim,ako som to super zvladla...na druhy den som pokuseniu podlahla 😖

baby co take varite pocas diet?a kedy a co papkate?

duska1122
2. feb 2010

ahojte , tak tuu zmrzlinu som si dala ale len troska.tak sa da , dnes si spravim len nejaku dietnu polievku nieco lahsie, zajtra mame vyrocie s drahym takze zas bude cokolady skusim mu to este vyhovorit ale myslim ze mrkva namiesto milky je dost blba.
no nejak si to treba odovodnit... 😖

simka9122008
3. feb 2010

Ahojte kočky, tak ja sa super držím, presne dodržiavam diétku, no tieto dni sú asi najhoršie, pre môj žalúdok po sviatkoch, má čo robiť, aby sa spamätal z toho šoku čo s ním robím, najhoršie sú večere, ale som silná a musím to zmáknuť, kritické sú asi prvé 2 týždne, potom to pôjde ľahko

simka9122008
3. feb 2010

Na váhe som bola naposledy v pondelok ráno a postavím sa na ňu až po mesiaci, dúfam že tam bude niečom viditeľné

simka9122008
3. feb 2010

no kočky, ja som neodolala, postavila som sa na váhu a mám o 1,5 kila menej, je to možné za 2 dni 😲 , paráááááááda

munu
3. feb 2010

simka je to mozne 🙂 ja som to mala tak isto, 2kg dole za 2-3 dni dietovania..vysvetlujem si to asi tak, ze sa vyprazdnili creva a zaludok 😉
a ja mam dole 6 kg 😀 pred dietou 79kg a teraz aktualna vaha dneska rano 73kg 😉 strasne sa tesim 😅

lusana, verim, ze ti pomoze rychlejsie zhodit tento sposob diety, akym obe chudneme 😉 a neboj sa jojo efektu.. ja som uz takto chudla a ziadny jojo efekt sa nedostavil.. keby nie tehotenstva, tak sa v zivote nedostanem na vahu, na ktorej som teraz bola.. ale krpec stoji za to.. co tam po priberani v tehu, zhodit naspat sa da, staci mat pevnu volu 🙂 ze?

hasleerka a mizu podte ku mne, napeciem vam sisiek kolko budete chciet 😀 😉 😎

simka9122008
3. feb 2010

munu, tak super, že ti to tak ide dole a to si za akú dobu zhodila 6 kíl?
Ináč máš pravdu tie naše deti stoja zato, tá váha sa dá v pohode zhodiť dole, len si treba veriť a ono to ide
Ja som mala v pondelok ráno 66,5 a teraz rovných 65

munu
3. feb 2010

simka chudnem od 17.1.2010 poctivo 😉
viem, ze rychlo za taku kratku dobu, ale asi je to vporiadku, ked sa necitim zle, ani nic podobne.. mozno je to aj tym, ze pred tehu som chodila kazdy den do posilovne a behala na pase a cvicila cardio.. tak si myslim, ze hoci je to uz dlhsia doba, ale telo sa lahsie dostava do povodnej vahy, ked si uz predtym zvykla aktivne cvicit.. neviem no.. v kazdom pripade ma to velmi tesi 😅

duska1122
3. feb 2010

ahojte. tak dne szatial v pohode ziadne prejedanie , len som vynechala aerobik, bo sa mi nechcelo ist ked tak snezi od rana.
munu aj teraz cvicis ked ti ide vaha tak rychlo dole?

hasleerka
3. feb 2010

munu ty si super, ako ti váha ide dole ... ja sa neviem kontrolovať, takže žiadne chválenie vám podávať nebudem že som schudla, ale budem vás aj tak nadalej čítať a snažiť sa ak by náhodou 😉

munu
3. feb 2010

duska, hej stale cvicim.. aj ked posledne dva dni, teda vcera a dneska uplne minimalne, lebo kupujeme nove auto, to nase sme predali vcera a je to o drzku.. starat sa o Matka a este sme ziadne auto schopne ani nenasli.. ale zato dietujem stale a dodrziavam to, ze po 17tej hodine nejem.. alebo len zeleninu, ak som velmi hladna.. ale inac nic..

hasleerka dakujem 😉 no ja sa tiez neviem kontrolovat velmi ked nedrzim zrovna dietu, ale ked chudnem, tak vtedy si davam pozor a vzdy ked zacnem mysliet na nejaku maskrtu alebo, ze by som si po 17tej dala nieco jest, tak vtedy si predstavim ako sa velmi budem tesit z dalsieho zhodeneho kila a tak postupne z konecneho vysledku, tak ma to drzi a dam si pozor, co zjem alebo nezjem 😅 taka moja inspiracia 🙂

ok, tak dobru nocku vam a ktore sa budete zajtra vazit rano, tak prajem radost z pohladu na vahu 😀 😉