Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

simka9122008
3. feb 2010

Tak ja som si dala proti hladu na večer žuvačku, to jedno zaberá, aby som to vydržala 😀 😝

munu
5. feb 2010

kde ste vsetky? 😕 co tak vasnivo dietujete? 😅

simka9122008
5. feb 2010

Ja som tu, len idem asi do sprchy, zatiaľ sa v diétovaní držím

duska1122
6. feb 2010

ahojte tak ja sa drzim , len som si to trochu skomplikovala, musela som vysadit antikoncepciu koli testom u dr tak som zvedava co to so mnou narobi. budem si musiet davat pozor lebo ked som tabletky nasadila tak som si pozor nedavala a dopadlo to takto ze 20 kil hore. 😖 🤐

mukky
6. feb 2010

ahojte,vecer vás dočítam 😵
ja zatial -2,5 kg...za mesiac a pol,pomaly to ide,lebo sladkost si zobnem skoro kazdy den nejaku 😔 😔ale už o 80 % menej ako dovtedy 😀 😀 no čo už..pomaly dalej zajdeš 😀
a to jem na obed vzdy co chcem ..a popritom vacsinou len ovocie..

mamonia
8. feb 2010

ahojte baby, tak ako sa vam dari? ja zatial dalsie 0,5 kg dole za tyzden, tak som stastna, uz mam spolu 5,5 kg doleee 🙂 a rano som skusala rifle ktore som nosila este pred tehu,tak uz sa do nich vojdem,ale este to nieje ono, som v nich napraskana, takze este aspon 5 kil aj viac by bodlo zhodit...a to som ich skusala na zaciatku chudnutia a ani na stehna som ich nevytiahla, jupiiiii a teraz uz ano 😉 tak nech sa nam dari v tom chudnuti aj nadalej 🙂

simka9122008
8. feb 2010

No vidím kočky že sa nám v tom chudnutí darí len tak ďalej, ja mám tiež po týždni 3,5 kila dole, tak sa teším ako malé decko, ide to pekne dole, tak do leta dám určite toľko dole koľko mám v pláne
Držte sa nech máte krásne výsledky a radsoť z nich, je to super pocit

munu
9. feb 2010

no nejako to tu viazne ako tak sledujem 😉
ja mam dole stale tich 6kg.. zhresila som dneska a zjedla som keksik aj malu cokoladovu tycinku 😔 ale to len preto, ze som dostala mrchu a to ja si vtedy nemozem pomoct, ale strasne som pazrava na sladke.. tak uz som aj pocvicila, ale len jednu seriu dneska, kedze viac nemozem.. nechcem zbytocne drazdit brucho, lebo rano nebyt nurofenu, tak skapem urcite.. uz mi bolo az zle od zaludka a nemali sme doma nic od bolesti, tak muz rychlo utekal do shopu kupovat nurofen.. tak som hned zobrala naraz dve tabletky a do polhodky som bola fit akoby nic.. a este stale ma neboli brucho, tak snad uz ani nebude.. no s cvicenim to nechcem prehanat aspon cez tieto moje dni, aby som si daco nenarobila, vraj by sa cvicit nemalo.. no neviem.. ale no zatial sa drzim aspon na tej vahe a po mrche pokracujem v riadnom cviceni a dietu drzim nadalej..
boooze som ja ale tava, takto sa spazravit a hlavne teraz, ked mi to tak pekne ide.. uz len vydrzat aspon este dva mesiace alebo mesiac a pol a bola by som kocka..
asi potrebujem podporu od vas, aby som nepolavila.. pomooooc.. podporte ma nejako... nech vydrzim 😒 😉

simka9122008
10. feb 2010

Munu, ja som takto chcela dnes zhrešiť s keksíkom, no malý ma predbehol a som aj rada, ale nezúfaj, ide ti to skvele, len tak ďalej, drž sa ty to dokážeš a bude s teba kočka

munu
10. feb 2010

jaj simka dakujem 🙂 take slova vzdy pomozu 😉

hasleerka
11. feb 2010

čaute parťáčky, darí sa vám ... idem si vás počítať...

no ja som dnes kuk jednu moju fotku a zhrozila som sa, ako vyzerám ... od zajtra idem natvrdo aj ja ... žiadna večera a bez sladkostí ... a znížim aj moje raňajky ... dúfam že sa budem držať a budem sa môcť ochvíľu pochváliť

munu
12. feb 2010

no ja teraz stojim na vahe.. musim sa priznat.. od zajtra nic sladke!!! 😠
som na seba nahnevana 😠 ta mrcha ma nacisto pokazila.. a tak pekne mi to islo.. takze od zajtra pokracujem v dietovani.. ono ja neranajkujem stale ani nejem po 17tej.. ale uz asi 4 dni si davam sladke kazdy den.. a to ma vytaca... ja som totizto strasna na sladke.. ja by som ani jest nemusela, ale sladke sa do mna vojde stale 😠
takze mi drzte palce od zajtra nadalej.. ja sa polepsim 😔 😉

lenka3007
12. feb 2010

http://www.krasaazdravie.estranky.sk/ baby ked to tu tak citam viem co vam treba... ja sa zdravej výžive venujem už asi 5 rokov a v študiu riešim denne ludi ktorý chcú chudnúť.. najlepšie je chudnúť pod dohladom skúsených a školených ludí...

munu
12. feb 2010

lenka, to je sice dobre, co sa tam pise, ale nic pre mna... mne sa nechce zit podla nejakych clankov a tabuliek.. ja zijem ako pride a ked potrebujem zhodit viem ako na to.. u mna teraz ide len o to, ze som si podkopla svoju pevnu volu kvoli blbej mrche a musim sa do toho teraz dostat naspat..
ale dostanem sa do toho... to len musi prist na mna samo.. a tusim dneska uz aj prislo..

lenka3007
12. feb 2010

viete ja nikomu nič nechcem nútiť a ked moje radi niekomu nerobia dobre tak to určite prežijem... ja viem o com hovorim a ked vidimkaždy den výsledky tak to ma presviedča o tom, že v tom asi niečo bude... ale držím palčeky a verím že sa vám to podarí...pekný večer

hasleerka
12. feb 2010

ja by som tak dokázala aj chudnúť, len to by ma museli niekde na rok zatvoriť aby som nemala prístup k tým nezdravím potravinám ... a ja milujem sladkosti a pre dobrú čokoládu by som aj "vraždila" 😀

munu idem podľa teba, raňajky žiadne a skúsim po piatej nejesť ... dnes som mala na raňajky kávu, tú musím, len som si k nej nedala dva obložené rožky ale zopár píškot, tiež ale neviem či je to lepšie ... a večer som už nejedla, len teraz banán a mandošku ... a žiadny keksík 😉

a bola som cvičiť...

munu
12. feb 2010

hasleerka ja mam tiez na ranajky vlastne kavu 😉 a drzim ti palce 🙂

munu
15. feb 2010

halooo.. kde ste vsetky?
nejak to tu zapada prachom 😕 😅
ja hlasim dalsie kilo dole, takze dokopy uz 7 😵 teraz mam 72kg 😉 uz sa to blizi k moju cielu.. este tak 7kg zhodit chcem 😉

lucijja
15. feb 2010

munu: vidim ze mas take ciele ako ja. Aj ides z podobnej vahy ako ja. Ak chces kuk do albumu. Ja som nieco zhodila. Nieco dietou, nieco potom 90dnovou dietou a teraz som uz nabehla na vyvazenu stravu, lebo sa mi spomalil metabolizmus a uz sa to nehybalo.

Drzim vsetkym palce, nech sme kocky do leta. 😉

munu
17. feb 2010

jeeezisi, uz sme boli na stvrtej strane 😅

lucija no to si pekne zhodila.. fuuha, riadna zmena, celkom ina zena z teba je 😉 parada..
ja som tiez mala vo svojom zivote podobnu zmenu.. este na strednej skole som kedysi vazila 75 a zhodila som na 60.. ludia ma nespoznavali, len ked som sa ja pozdravila, tak vtedy sa pozreli blizsie a zistili, ze som to ja 😀 velmi sa mi to pacilo.. no ja stale teraz mam 72kg a nehybem sa.. lebo si nedam povedat a popri obede zjem stale aj nejaku maskrtu.. ale aj cvicim, takze naspat hore to nejde, aspon ze to.. no aj tak som zhodila 1kg, sice za dva tyzdne, islo to pomalsie prave kvoli maskrtam kazdy den.. snad si uz rozkazem a pojde to zase rychlejsie..
a ak nie, ak to pojde aj takymto pomalsim tempom, tak aj tak budem spokojna, lebo do leta v pohode stiham 😅 no bolo by dobre este skor sa dostat na svoju predporodnu vahu.. co ak v lete zase otehotniem? 😀 😝 tak nech aspon zacinam z normalnej vahy.. no ale po 17tej stale nejem, takze ok..

drzim palce vsetkym 🙂

munu
19. feb 2010

no tato tema nejako zanika ako vidim.. dufam, ze aspon vasa pevna vola pre chudnutie vas neopusta 😉
verim, ze ste vsetky len zaneprazdnene 🙂

mamonia
19. feb 2010

ahoj munu, ja poctivo dalej chudnem, len akosi nemam cas nazvys popri malom, teraz mal rok,tak zajtra robime oslavu tak len upratujem,vsetko chystam a tak... a celkom sa mi dari v chudnuti, uz mam dole 7 kg, tak som rada, uz si to aj ludia zacinaju vsimat, tak sa tesim 🙂)) aj vam drzim palce aby ste mali silnu volu aj nadalej 😉

lucijja
19. feb 2010

ahojte, aj ja sa drzim - zatial sice extra nechudnem ale ani nepriberam. Cakam kedy sa organizmus nastartuje a hadam sa to pohne. V stredu odvazim a dam vediet co nove. 🙂

munu
19. feb 2010

mamonia no super.. ja mam dole tiez zatial 7kg.. este nejakych 7 potrebujem zhodit.. fuuuha, to bude fuska 😅 jaj viem o com hovoris, ze maly ma rok a bude oslava a tak.. nas to tiez caka o dva tyzdne... 😉 ale tesim sa.. budeme oslavovat 2x a mozno az 3x, tak uvidime ako to zvladneme 🙂

lucija, to je to.. ze organizmus potrebuje tiez urcity cas, kym sa nastartuje.. a niekedy cloveka aj prejde chut pokracovat, kym sa toto udeje.. prave preto je to o pevnej voli, ze? ale tebe sa tiez dari super, takze drzim ti palce nadalej 😉

blazka24
19. feb 2010

no ahojte holubičky, idem sa k vám pridať, čo sa týka chudnutia aktivita sa začala vyvíjať v hlave už pred tromi mesiacmi, ale dospelo to k činu až včera a cvičenie ešte prebehia v hlave tak uvidím kedy to dospeje k činu 😀

munu
19. feb 2010

blazka 😀 a vitaj 😉

mamonia
22. feb 2010

ahojte baby, co je tu tak ticho??? my sme mali cez vikend oslavu maleho narodenin, aj som to trosku porusila, tu dietu myslim ale nie velmi, musela som predsa aj tortu ochutnat 😉 ale dnes som sa vazila tak nastastie som nic nepribrala, vaha mi zostala taka ako pred vikendom, tak som rada...a oddnes zasa tvrdy rezim 😀 a vy ste ako na tom? dari sa?

hasleerka
22. feb 2010

lucija akú máš vyváženú stravu???

munu no ty si super, pekne tie kilá idú dole .... ja sa vôbec nemám čím chváliť, hrozne mi chýba pevná vôľa...

nelinka79
22. feb 2010

ahojte mozem sa pridat?

to co sa mi podarilo schudnut na jesen tak som cez sviatky pribrala a stale sa neviem nejak donutit zase nieco so sebou robit. ake mate diety? ja som odo dnes na delenej strave tak uvidim ako to pojde.

natalschen
22. feb 2010

ahojte ...... aj ja musim seriozne schudnut do jula 12 kg, som sa stavila a ak prehram budem musiet v plavkach prebehnut cez mesto - takze naozaj urobim vsetko preto 😅

nelinka.... ja som zacala s delenou stravou vcera - je to predsa najbezpecnejsia dieta - jes vsetko, takze nic nechyba, kolko chces schudnut ty?