Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
15. aug 2009

baby nejdem sa predčasne chváliť, ale dnes som len tak skočila na váhu, bo sa mi zdali akési lahké nohy a čo nevidím že 1kg dole ... no zajtra sa nalačno vážim a merám, držte palce 😉

atrami
15. aug 2009

hasleerka,
ďakujem za 1kg, objavil sa u mňa na váhe. Ja mám + 1kg.

janette4
15. aug 2009

atrami, to nevadí,možno si bola len viac najedená 😉

u mňa váha stojí.momentálne sa stravujem jak sviňa:manžel uvaril plný hrniec kukurice,tak poctivo obhrýzam 😀

rejocka
15. aug 2009

🙂 Ahojte babulky,ja som si dnes v obchode kúpila menšie tričko a predstavte si -nevyskakuje mi za brucho 🙂 ,predtým sami všetko nazbieralo na bruchu a vyskočilo dobre že nie až po prsia 😀 😅 ,juj taká som rada,že sa začínam približovať ľudským veľkostiam 😅 ,do teraz som zavárala čalamádu a lečo 😝 😝 😝 ,mňam 😅 ,zoyi,dnes sa už nebudem merať som hotová,ale zajtra i pošlem do Ip 😉 ,nezabudnite sa aj vy pomerať.to bolo dobré,že Priberáme seriozne...aj mne to tak niekedy pripadá,že stále len začínam,ak je na obzore nejaká maškrtka niekedy neodolám,zbaštím-však od zajtra 😅 ,no ale už aspoň nekombinujem bezhlavo 😉 ,učím sa zdravšie jesť a so mnou aj moji chlapia ani o tom nevedia 😀

claudee
15. aug 2009

čawko 😉
fuuu, včera som bola na jednej akcii a riadne som to prehnala s alkoholom 😖 dnes ma celý den bolel žalúdok a skoro nič som nemohla zjesť..natlačila som do seba na trikrát jeden chlieb s maslom, aby som neodpadla..ale vôbec som to nevládala ani požuť a prehltnuť??? škoda reči.. 🙄
ale tak zase teraz to už berem pozítivne, už mi je ako tak dobre a prejaví sa to isto aj na váhe 😅

rejocka
16. aug 2009

🙂 dobré ránko,ja som dnes dostala,tak mi je hrozne a to brucho nafúknúté,zoyi-tak to brucho miery dnes s rezervou- 😀 dúfam,že to je od toho 😅 ,peknú nedelu všetkým 😵 🙂

atrami
16. aug 2009

rejocka,
ja som tak chudla. Kúpila som si menšie oblečenie a vedela som koľko mi treba zhodiť. Zo 46 som sa dopracovala na 36. Teraz mám 44, tak ma to hrozne malé oblečenie čaká.
To bruško je z toho.

hasleerka
16. aug 2009

ahojte, hurá tak to 1kg je dole ... dohromady 3kg ...taká som happy 😀 😀 😀 ... ale som sa merala a je to len 1cm v bokoch ...

atrami som sa dobre zasmiala ... keby tu chcela nakuknúť dáka vychudnutá čoby sme jej všetky naše kilá poslali 😀 😀 😀

claudee hlavička nebolela?

miriam17
16. aug 2009

ahojte baby tak dala som sa na chudnutie a cvicenie ....4 tyzden z toho som tyzden necicila..mrcha... 😒 .takze asi tak....konecne som sa ododlala a mienim do dokoncit apson na takych h 85-80...mozno sa vam to zda vela....ale ked som mala 95-96 bolo uz treba......
takze za 3-4 tyzdne som dosla na vahu 90 a miery - 2 cm.....celkom dobre si myslim kedze som mala miery 115.... 🙄 .....nieco hrozne...tak musim makat dalej....pekny dden vam praje a vela stastie a pevnej vole pri chudnuti....

claudee
16. aug 2009

hasleerka, nie hlava ma kupodivu absolútne nebolela..
inak ešte aj dnes cítim, že nie som stopercentná..trošku mám čudný žalúdok a nechutí mi..ale to je len dobre 😀

janette4
16. aug 2009

claudee,asi by sme všetky občas potrebovali takýto opiáš, na prečistenie čriev 😀

miriam, gratulujem.ja zatiaľ chudnem v podstate asi skoro 5mesiacov a úbytok je skoro 7kg a 6-8cm, ale len posledné 2mesiace tak poctivejšie,takže z toho úbytku je to za túto dobu len 4kg a -3-4cm.snáď som to napísala trochu zrozumiteľne.
tiež mám pred sebou ešte dlhú cestu ☹ ale s vami to zvládnem.

len dúfam,že kým sa mi podarí dostať na váhu,ktorú chcem,nebudem zas tehotná 😀

atrami
16. aug 2009

claudee,
nie že to budeš opakovať každý deň. 😀 😀 😀

zoya1
16. aug 2009

ahojte kočky!
Rejocka , hasleerka očakávam miery do IP. Ja som tento týždeň porušila všetky zásady, ktoré som si dala keď som tu k vám začala chodiť. Ale pevne verím, že od zajtra naskočím naspäť na pôvodný systém 😠 😠 😠
Idem sa pomerať, ale už 3 dni bez cvičenia takže zázraky neočakávam.

rejocka
17. aug 2009

🙂 ahojte babulky,prežiátr dnes uspešný dník 😵 zoyi-ip 😉

miriam17
17. aug 2009

ahojte baby poculi ste o zazracnej kapustovej polievke?...niekde som ictala ze ak budete len tu polievklu jesta tak uz do tyzdna mate dola aj 4kg....tak od zajtra skusam.... 😉 uvidim co to spravy so mnou

atrami
17. aug 2009

miriam17,
nebude Ťa z kapusty nafukovať?

ikatarina
17. aug 2009

Miriam ano - ale keď sa začneš stravovať normálne, tak 6 priberieš. Mám to odskúšané

hasleerka
17. aug 2009

ja som počula kapustová - tukožrútska, to jesť asi týždeň .. a presne potom to priberieš naspäť

miriam17
17. aug 2009

baby ale ked tak po tyzdni zmiernim to jedenie ze cisto iba lahkka strava tyzden ovocie zelenina sem tam amesko alebo zeiamky...pride to naspet..ekd bude aj poprim denne 3 x cvicit?

ikatarina
17. aug 2009

Tak to podľa mňa schudneš aj bez tej polievky. Síce pomalšie, ale trvalejšie.

hasleerka
17. aug 2009

ikatarina má pravdu ... ja keby som sa krotila v jedení, tak chudnem rýchlejšie ... teraz to ide moc pomaly, lebo som vyradila iba horalky a snažím sa nevečerať

bohužial, teraz som sa prežrala, sme robili so susedkou deťom hranolky, tak som sa večer natlačila a ešte mi nestačí, tak sa dorážam čokoládou

atrami
17. aug 2009

Ja som dojedala štrúdlu.
Ešte teraz mi je zle. Pritom orechovú neznášam. 😠

hasleerka
17. aug 2009

jéj atrami, si ma nenechala samú v tom prehrešku, dík ... ale zajtra sa krotíme

atrami
18. aug 2009

hasleerka,
všadé zúri svetová kríza. A ja budem vyhadzovať jedlo? 😀

janette4
18. aug 2009

ahojte, baby,baby, čo to čítam?aké prežieranie? 😝 pripájam sa-večer som prišla s malým z prechádzky, manžel zas uvaril plný hrniec kukurice-sprášila som rovno 3-8 21hodň.večer. ale hovorím si,že veď je to len zelenina. 😀

zoya1
18. aug 2009

Ahojte!
ako to tak sledujem tak máme po mesiaci "žravú krízu". Dievčatá musíme sa zmobilizovať a prestať!!!! Teda ja určite, zo začiatku mi to tak krásne šlo a teraz stojím na váhe. Ja chcem chudnúúúúúúúúúúťťťť´, taký dobrý pocit som zo seba mala a teraz mi je do plaču.
Rejocka, Haslesrka - pošlite mi mailové adresy nech vám pošlem tabuľku čo som vyrobila.
Ja dnes: R - 1 párka hydinová
D - celozrnná žemľa (len tak čistá, nemala som čas)
O - francúzske prekladané zemiaky s uhorkou
Na olovrant bude Activia a na večeru netuším. Len ma hnevá že dnes idem zase do nočnej a tam necvičím 😠 😠 😠

atrami
18. aug 2009

zoya,
obed máme rovnaký ako Ty.

Ideme gratulovať švagrovi, tak uvidíme čo budem mať na večeru 😀

janette4
18. aug 2009

bože,ja som tam napísala,že 3-8, malo tam byť 3ks o 21hod. 😝

veru,zoya,máme kríz.aj mňa to s...ie,lebo nohavice,ktoré som konečne obliekla a nebola som v nich jak jalito,sú mi zase tesné ☹ musíme sa zas nejako zmobilizovať.
naša chuduľka MOnca je na dovolenke,tak dúfam,že keď príde,zase nás povzbudí. 😉

atrami
18. aug 2009

janettka,
ja som štrúdlu dojedala o 23:27

hasleerka
18. aug 2009

no ahojte, ako ste dnes na tom ... ja hrozne, som robila palacinky, padlo ich asi 5 ... ale u mňa je to dobré, lebo kým som vás nepoznala, zjedla by som ich aj 10, myslím za celý deň

veru janette už aby sa monca vrátila, lebo sme dáko zlajdačili