Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

monca4ever
autor
1. júl 2009

tictactoe no večer Ti klesá hladina cukru v krve...
Ked kojíš moc nemôžeš extra cvičiť, leboby saTi
kyselina mliečna dostala do prs...Pred kojením
necvičiť hned po je najlepšie. A krpec ked cez den
aj na pol odku zabúva hned môžeš robiť sklápačky 😉
a prechádzky sú tiež faj a to že neješ massko...ako
ku dite celkom OK ale pri kojení ....

monca4ever
autor
1. júl 2009

hasleerka raz za mesiac sa vážiť je fajn! 😉
A obaliť nervy sem tam treba ja síce sladké
nejak extra e-e ale sem tam tiež zhreším
(koláče od babky 😝 ) A ked sa budeš vážiť
inšpiruj nás kolko ubylo 🙂

monca4ever
autor
1. júl 2009

mukky kde že máš fotku kočka?
Váha ako? 😀

monca4ever
autor
1. júl 2009

dievčence ešte toto som vysnorila snád Vás to zaujme
mna to každopádne oslovilo a asi sa do toho pustím...

Suroviny : 6 veľkých cibúľ, hlávka kapusty, 5-6 paradajok, dve tri zelené papriky, zelerová vňať, petržlenová vňať, bujón v kocke, soľ, karí korenie, zázvor.,

Príprava: Všetku zeleninu nakrájame na malé kúsky, zalejeme vodou a varíme až kým zelenina nezmäkne. Konzumujeme ju vždy keď pocítime hlad a počas diéty cítime hlad takmer stále. Jesť sa dá akomkoľvek množstve.

1. deň
Okrem polievky môžeme jesť všetko ovocie, len nie banány. Nápoje sú obmedzené na čajo, kávu a čistú vodu.

2. deň
Okrem polievky môžeme jesť zeleninu, najlepšie so zelenou vňaťou. Vynecháme hrach, fazuľu a kukuricu. Na večeru si môžeme dopriať veľký pečený zemiak s maslom.

3. deň
K polievke môžeme konzumovať ovocie aj zeleninu, iné nič. Ak ste vydržali doteraz, a nepodvádzali ste, mali by ste byť o 2 – 4 kg ľahšie.

4. deň
Opäť polievka, ktorú môžeme vymeniť za banány a mlieko. Zjedzte najmenej dva banány a tie zapite veľkým množstvom mlieka.. To, že banány a mlieko sú bohatšie na kalórie a uhľohydráty má svoje opodstatnenie, v tento deň už potrebujete doplniť cukry, aby telo zahnalo túžbu po cukroch.

5. deň
Okrem polievky už môžeme konzumovať aj kuracie mäso (20 dkg) a 5-6 čerstvých paradajok. K tomu by sme mali vypiť 6-8 pohárov vody, aby sme odbúrali kyselinu močovú. Za deň musíte zjesť aspoň jednu porciu polievky aj keby ste jej už mali plné zuby.

6. deň
Tukožrútsku polievku doplníme kuracím mäsom pripraveným na grile, alebo na vode, ako prílohu si dáme akúkoľvek zeleninu. Dnes musíte opäť zjesť aspoň tanier polievky.

7. deň
Dnešný jedálny lístok si môžete obohatiť naturálnou ryžou, džúsom a zeleninou. Prekonajte sa a skonzumujte 1 tanier polievky.

Ak ste schudli viac ako 9 kg, a chcete v diéte ešte pokračovať, musíte si dať minimálne 2 týždne pauzu predtým ako opäť začnete s chudnutím, medzi tým si opakujte mám rada kapustu, mám rada kapustu...

Môj tip: Myslite aj na to, že drastické a rýchle diéty sa nie moc dobre zapíšu aj na váš organizmus! Pomalé chudnutie je mnohokrát zdravšie a účinnejšie!

morenka
1. júl 2009

Dobré ránko kočky...

Takže hned od vcera poobedia som zacala ako som si vas precitala...hned som aj zavrela notebook a hor sa na prechadzku...dala som 2km. nie vela ale aspon daco a potom uz len jedno jablčko a 7dcl čajiku.

Dneska som sa zobudila velmi hladna ale nedala som sa zviest na velke porcie dala som si malinke 3slnecnicove chlebiky (tie konce) sunčička a čerstva uhorka....rano som sa odvažila a zistila som ze je to somnou biedne lebo sa mi vratilo od poslednej diety 5,5kg! skoro som na vahe odpadla ale je to taky štart pre mna...

Takže držim palceky a prajem kráásny dník....(slnečny 🙂 )

ikke
1. júl 2009

ziadam vas, mile uzivatelky, menovite obzvlast mimikyky a monca4ever, aby ste si svoje osobne nezhody riesili cez internu postu!!!

v pripade, ze budete aj nadalej pokracovat vo vzajomnom osocovani (aj skrytom) cez vami zalozene temy, budu obe temy zamknute bez moznosti zalozena "pokracovania" a vam aj vsetkym, ktori sa do tychto urazok zapoja (docasne) znemozneny pristup na nase stranky.

dakujem za pochopenie...

mukky
1. júl 2009

tak ja mam dnes na piaty den - 1,5 kg.tesim sa,ale to je len zaciatok...ale verim si 🙂 ,normalne ani nemam chut si dnes dat tu zmrzlinu ako mensiu odmenu 😀 🤐

morenka tak vela stastia 🙂

ja som papala 2 jogurty,a neskor jablko.naozaj starsne pomaha jest 4,5 krat denne,vidim to na sebe 🙂

no a mam 6 minut za sebou na stacionari,len 😀 😝

mukky
1. júl 2009

idem spat,dobru 😔 🤐

monca4ever
autor
1. júl 2009

morenka dobre robíš len tak dalej 😉

mukky pekne to z teba ide dole 😵

ikke to povedz druhej z menovaných ja som si
ju nevšímala vôbec ale kočky mi písali IP že
nech si prečítam jej tému aké bludy o mne píše..
a bola by som blbá nechať sa ohovárať..
A nezakročili ste voči nej NIJAKO... 😖

monca4ever
autor
1. júl 2009

mukky spať? 😀
aj ja by som chcela ale zanedlho idem
prvý krát do mojej super brigády
teším sa a moooc 😀

morenka
1. júl 2009

dakujem kočky za podporu....idem si nieco uvarit na obedik...nieco zdrave asi rizotko....

monca4ever
autor
1. júl 2009

morenka ryzoto je fajn ja mám grilované
kuracie prsko bez kože a k tomu dusenú
zeleninku 😉

morenka
1. júl 2009

no nebolo to rizotko lebo sa mi nechcelo varit ryza ale spravila som si vajcovu placku s kopou zeleniny....dufam ze to moze byt....bolo to len na kvapke oleja a z 2vajec do ktorych som este hodila zopar kuskou mrazenej zeleniny a na vrch placky zelenina neviditelna jemna vrstvicka horčice, dva male kolieska sunkovej salamy a paradajka paprika.....

necitim sa najeta ako keby som si dala svoju klasicku porciu jedla ale vydrzim...potrebujem aby sa mi moj velky zaludok stiahol....

monca4ever
autor
1. júl 2009

morenka no nabuduce omeletu bez žltkou skús...
a dosť neskoro si obedovala ja pomaly olovrantovať
idem ...Ale máš úplnú pravdu kočka treba tú najhoršiu
fázu zmenšovania žalúdka prežiť a potom bude lahšie 😉

danciacik
1. júl 2009

Monči, zamiačky a ryža patria do dvojky takže do 15:00 povolené v obmedzenom množstve

monca4ever
autor
1. júl 2009

Danciacik dakujem za info...
super lebo pred pol hodkou som dojedla pol sáčka ryže
varenej vo vode a asi 15 deka pešienky na vode a
0.5 lžíčke olivového oleja, tak norbi by ma pochválil? 😀
A mám výčitky svedomia 🙄

monca4ever
autor
1. júl 2009

idem hodiť oddych a potom
oeško k babke cca 2km 🙂

morenka
1. júl 2009

no neviem ci to zvladnem bez zltkov ale uvidime neskor....inak som to dovrzala dala som si olovrant vlastne to co mali nasi na obed zemiacky a mesko....bolo toho malicko ale aj tak uz len to ze to bolo ma stve....musim byt na seba tvrdsia....som leniva a to je moj problem...uvidime co to bude do vecera....

mukky
1. júl 2009

ja papam knackenbrot so sunkou a paradajku,manzel je tiez dietne jedlo 😀 ,som ho navnadila...ma vyprazany syr bez vyprazania,len v rure,kukuricu a hrasok,tatarku

monca a nesla si na tu brigadu?

morenka
1. júl 2009

no dievčence mam za sebou 15minut na korculiach...vydrzala by som aj viac ale bol sprosty asvalt a plno kamienkou co premna ako zaciatocnicku je hroza.....bojim sa pádu....a hodinu a pol prechádzku s mojou krásnou fenkou....fuuuha pre mna co sa nehybe skoro vobec to je fuska idem sa hodit do vane...pekny vecer prajem.....

monca4ever
autor
1. júl 2009

morenka no zemiačky a masso nieje
nič moc ale bolo to na obdnie na večeru
tak sa dá... 😉 a tie korčule a prechádzka...
Proste SUPER začiatok...Kolko by si chcela
schudnúť???

muky šla ale prvý den len 2 hodinky zaúčajú...
Tvoj chlap je pekne solidárny môj sa akurát
teraz hranolkami cpe...Vonia to tu... 😒
Na večeru som mala o 16:30 melon...

morenka
1. júl 2009

juuj monca vela potrebujem schudnut aby som bola spokojna....mam asi o 4kg menej ako si mala ty na zaciatku...je to hroza lebo som mala aj mnej pred 4rokmi...boooze takze moja cesta je velmi dlha v chudnuti ale budem robit co sa da🙂chcem mat aspon 70kg....no vsetko je len vo hviezdach....

normalne som unavena s tej prechadzky...🙂 dakujem za podporu....som rada ze sa k vam pridala...dobru nocku prajem

mukky
1. júl 2009

ahojte,ja som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

idem sa ja napit vody 🤐

som mala zmrzlinu dnes v meste suuuuprovu a dost 😀 ,bola na obed aj na olovrant,takze vecera bola jablcko 😀

a zajtra pravdepodebne idem robit zivansku,s kuracim maskom,klobaskou a slaninkou 🙄 bud si dam,alebo si nedam,este uvidim...

ja obed jem hocico viac menej,ale to pomimo sa snazim tak dietnejsie a male davky a casto...no ale asi sebe ukuchtim nieco ine...

mukky
1. júl 2009

monca mne sa z tych bodov diety najviac pozdava;

moj tip; 😀 a tomu aj chcem zostat zatial verna 😵

monca4ever
autor
2. júl 2009

morenka - ono to pôjde neboj sa ani ja som neverila
ale ked nabehneš na ten správny stravovací systém
a ono to potom ide.. Fakt, som toho dokazom 😉

mukky 😀 😀 😀 ale ved je to tak ten môj tip 😉
A vidíš že Tebe idú pjekne tie kilká dole

ciarka
2. júl 2009

Ahoj babule,tak my sme vcera mali s muzikom vyrocie,tak sme boli na veceri,tak som si o 18.10.h dala fit tanier a kusok grilovaniej rybicky.V tom fit tanieri bola zelenina a trosku kuracieho maska a trosku syra.Potom asi o 19.30h som mala frape.

Monci-vela som zhresila?Vecer som robila este brusaky.
Inak snazim sa papat 5 krat denne.Dnes som mala jogurt,potom banan a obed.

ciarka
2. júl 2009

A dnes idem na aerobik.

mukky
2. júl 2009

ciarka ves super 🙂

ja som dnes bola najdlhdie na stacionari,13 minut 😝 😀 ale potrebujem sa pomalicky prepracovat k 30 minutam,ukazalo mi to spalenych 104 kcal a jeden jogurt ma 109 😀 a mala som 2

zoya1
2. júl 2009

Ahojte kočky!
Tak aj ja by som sa veľmi rada pridala do vášho klubu. Po 2 dieťati vyzerám jak tulenia matka 😀 , a potrebujem zhodiť aspoň 20 kg. Monca ak môžeš a chceš poradiť mi prosssssííííím ťa. Nemám síce nejakú obzvlášť pevnú vôľu, ale pevne dúfam a verím že s Vašou pomocou mi to pôjde (večný optimista som). Už teraz Vám ďakujem za vaše príspevky, naštartovali ma k chudnutiu.

monca4ever
autor
2. júl 2009

ciarka - výýýborne si to spravila, chválim ťa
skvele si zvládla antidietnu situáciu - reštiku
a 5 krát denne papať je základ..A Aerobik...
super 😉