Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

morenka
19. aug 2009

dievčence ako pozeram tak to tu je troska pobiednejsie...hm???

tak troska sa to pokusim nastartovat...

znova som sa dala na zdravy zivotny styl...a som pevne rozhodnuta lebo sa nemozem na seba kukat...🙂
takze dneska na obed kuracinka na vode a kopa zeleniny....rano jogurt s ceraliami....a ranna rozcvicka na svihadle a vecerna na bajglu a 15 cvicenie....ň

no tak kočky roztočme to tu.....🙂

morenka
19. aug 2009

ved predsa Ideme chudnúť a seriozne!!!!

zoya1
19. aug 2009

Ahojte!
Rejocka a hasleerka poslala som maily tak dúfam že vám dojdu. Ja som sa práve dovalila z druhej práce (vypomáham otcovi s účtovníctvom a vedením jeho podniku a to znamená, že každý večer okolo 22,00 chodím uzatvárať podnik, objednávať tovar apod) Som hotová už som sa hodila aj do pyžama a teraz ma napadlo, že veď ešte cvičiť treba nieeeee????????????? Takže si idem dať nejakú pol hodinku na steppery a potom hajde spať, lebo zajtra mám v práci dennú čo znamená budíček o 4,50 a od 5,45 som už v práci.
Pozdravujem vás pá pá pá a držme sa zajtra 😀 😀 😀

morenka
20. aug 2009

Dobre ránko kočky! tak tu mame dalsi den boja s kaloriami...🙂

zatial mam za sebou ranajky : jogurt s cerealiami....a ked sa mi ulezi v brusku idem si troska pocvicit🙂

Pekny dnik prajem🙂

claudee
20. aug 2009

ahoj 🙂
včera mal brat oslavu, tak som "musela" ochutnať skoro zo všetkého 😅 ale tak hádam to dnes dám do poriadku 😅 ranajky zdravé už za mnou..obedovať budem až neskôr, okolo tretej asi, ale ešte netuším čo..nemám chuť na nič konkrétne.. a večer si dám jogurt s vločkami, lebo mi už dlho leží v chladničke a treba ho zjesť 😀

rejocka
20. aug 2009

🙂 ahojte babulky,dúfam,že sa vám pekne darí,dnes z mesiaca ubúda-čítala som,že dnes by malo pekne spalovať 😉 😅 ,ale dnes my to ide celkom dobre 🙂 ,zoyi,tabuľka mi prišla,super si to spravila a verím,že aj my sa tam budeme pýšiť časom peknými číselkami-čo majnenšííími 😵 ,páááá

hasleerka
20. aug 2009

no fíha, idem aj ja kuk tabulku ...

claudee
20. aug 2009

no tak ako sa držíte? 😀
ja som nedávno zliezla z bicykla, a teda poriadne ma bolí riť 😀 ale ako to mi nezabráni v tom, aby som naň nevyliezla znova o takú hodinku 😀 mala som na obed granadír a nie som si istá, či to bolo práve ideálne, tak musím dohnať cvičením 🙂 ale večerať už nebudem dnes, nemám chuť..
inak divne ma bolí brucho, tak to zatiaľ zapíjam vodou, hádam ma to prejde 😕

morenka
20. aug 2009

No žienky dneska s toho ranneho cvicenia nebolo nic lebo som musela ist k zubarovi...na obedik som si pravila vinikajuce rizotko so sojou a zeleninou a bolo to uzasntne akurat veceriam zvyšok...potom pojdem cvicit troska neskor...som troska zrujnovana lebo som dozavarala uhorky a bola to fuska....

granadir si myslim ze nieje nic hrozne claudee....🙂

claudee
20. aug 2009

no tak tá bolesť brucha sa pekne vyvinula do dosť veľkých krčov, až takých, že som pri 25.minute musela zliesť z bicykla ☹ nemohla som ďalej... trvalo to dve hodiny, ale teraz je už fajn, a to som ani nebola na wc 😀 😀
idem pozerať futbal 😉

hasleerka
20. aug 2009

zoya, tabulka je úplne supriš ... len moc dátumov tam asi nevojde, či to potom niako upravíš ... no ale ked vidím tú vašu váhu, až mi slzy vyskočili, že kedy ja budem mať takú ... aj som myslela že idem čosi vykutrať zo špajze, ale ani za svet ... nech som hladná aj do rána

janette4
21. aug 2009

ahojte.juuuj,jak ďaleko som vás našla 😝

ja sa dneska celkom držím:
R-*musli s mliekom,káva
D-čistiaci čaj,melón
O-francúzske zemiaky,čalamáda
O a V ešte nie je vyriešená.na olovrant je neskoro a na večeru asi pečivo a rajčina.
a už mám za sebou 150 brušákov, večer si chcem dať ešte jednu sériu.

hasleerka
21. aug 2009

no fíha janette, ja ni jeden nieto ešte 150 ... aj ked ráno som si dala predsavzatie, že večer skúsim len tak aspoň 30 ... a to medzitým nič nezješ?.. ja práve cumlem aspoň cukrík

janette4
21. aug 2009

hasleerka, no niekedy si dám 1-2kocky várovej čokolády,ale väčšinou sa snažím vydržať.
a na večeru tiež nebol čas,chystám na zajtra,máme veľkú narodeninovú oslavu,oneskorenú 😀.ale idem robiť sangriu,tak do seba hodím aspoň melón.a neviem či budem vládať ešte cvičiť,už teraz som unavená jak pes. ☹

janette4
22. aug 2009

baby, dneska nikto nechudne?

ja som večer predsa len ešte cvičila, svedomie ma pohnalo 😀 dnes som zjedla len ráno polku chlebíka so syrom,potom som celé doobedie pripravovala malému oslavu,nemala som kedy jesť,ale o chvíľu prídu hostia,tak to pekne dobehnem 😀 ešte,že som robila všetko také diétne,aby som si mohla ja ja dať

miriam17
22. aug 2009

babt poradte my ak som dnes vecer zjedla pizzu ..ale nie velku...tak ako to odcinim...... 😒 ....dalo by sa aj hladovkov my slim jeden den a mozno raz zakusit do nieco...zdraveho....dakujem

hasleerka
22. aug 2009

miriam ja ti asi moc neporadím ... ja som tiež už zjedla jednu bublinkovú čokoládu, no čo narobím ... teraz som hladná ako vlk, ale jesť nejdem ... aspoň to som so sebou spokojná, že nejdem vyrabovať chladničku ...

ciarka
23. aug 2009

Ahojte babule,tak nas posuniem dopredu.Dnes som sa vazila po obede a mam 57,7kg cize rano by som mala aj menej a to mam menzes.Tak som rada,lebo zacinala som s vahou 62,1kg.Tak pomalicky to ide.Aj ja urobim prehresky,dam si sladke,ale co narobim.Monca tu chyba aby bola motivacia.Zatial papa.

morenka
24. aug 2009

ahojte dievcata tak ja som to cez vikend maximalne pohnojila....mali sme narodeninovu oslavu a tam som to kvalitne po...... boli kolace,bol gulas a grilovane....fuj hamba mi!!!! som velmi s toho na nervy....aj ked rano nebolo ukazkove tiez ale od dneska natvrdo....najblizsie dva tyzdne nieje ziadna oslava takze idem natvrdo🙂

drzte palce aj ja vam drzim palce....🙂

morenka
24. aug 2009

tak mam za sebou obed....vymyslela som si ho🙂 mrazena zeleninka troska opecena, zahustena s troskou muky a dochutena so spagetami🙂

popijam fit caj a chystam sa hned ako mi troska stravi na bicykel...🙂

pekny dnik🙂

morenka
24. aug 2009

tak vidim ze dnes tu nikto nieje ale nevadi...mam za sebou veceru salat s cerstvej zeleniny a opecene tofu...

prajem pekny vecer

janette4
24. aug 2009

ahojte.morenka,aj my sme mali oslavu,ale celkom fajn.dnes som sa celkom držala,len sa akosi nemôžem donútiť cvičiť,lebo ma bolia zuby. 😢

morenka
25. aug 2009

Dobre ránko dievčata....

dnes novy den a novy zaciatok🙂

janette4 - ani ja sa velmi nemozem donutit cvicit...ale musim uz zacat...vtedy to naozaj zabera a skor sa vidia vysledky🙂

takze za mnou ranajky jogurtik aktivia🙂

pekny dnik🙂

ciarka
25. aug 2009

babule ani mne sa vcera nechcelo cvicit,ale treba sa donutit.Ja sa tesim ze od septembra zacina aerobik,opat si dobre zacvicim.Tesim sa.

Ja dnes R-chlebik s kurac.sunkou a jogurtik
O-polievka a kur.maso na stave a ryza
dalej neviem.

janette4
25. aug 2009

ahojte.ja som dnes "ľahká".Malého mám chorého,tak nestíham jesť.
R-pol rožka s maslom,káva
O-trochu hrozna
O-melón
a na večeru snáď niečo zobnem

arma
25. aug 2009

Ahojte, rada sa pridám aj ja. Po pôrode som pribrala mooooc.Robila som všetko možné. Diéty, chodili sme s babami cvičiť, len som nevydržala ani jedno ani druhé. Našla som na webe stránku o chudnutí s hypnózou. No ešte som sa neodhodlala dať sa hypnotizovať ale začala som jesť podľa ich návodu na www.chudnutie.aloeinfo.sk. Za týždeň som schudla 1,5 kg. Držte mi palce

morenka
25. aug 2009

no dievcence...

dnes som si spravila fajny obedik..opecena zeleninka s krabými tycinkami a opecene zemiacky ale na kvapke oleja....

na olovrant vývar a teraz si srkam jogurtove mlieko.....

dnes by som sa chcela prinutit cvicit aspon bycikel.....tak drzte palce...

pekny vecer...

janette4
25. aug 2009

morenka...krásne

morenka
25. aug 2009

janette4 - dakujem🙂))))

denisocka
25. aug 2009

baby,chcem schudnuť 5kg, mate niečo odskušane???? nech to zo mna spadne do mesiaca 😀 .......... inač,ja cely den nejem,nalievam sa kavičkou a potom po 21.00 to na mna príde,zjem aj štvrť chleba ale aby sa nepovedalo, s dvomi paradajkami a občas po polnoci si dám aj 2rožky,ked idem cestou z wecka 😀 hrozna som,čo .......... už nevojdem do ničoho,okrem veci ktore som nosila počas tehu 😀