Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

patrac
9. sep 2009

@daduska1122: aj si sa na te aerobik pripravovala?, mam na mysli tak 2 tyzdne vopred nejake drepy, jemny beh, schody, strecing atd..., pretoze ak nie, tak sa stane pravdepodobne ze dostanes dost velku svalovicu a par dni budes odrovnana (v tom lepsom pripade) alebo si nieco podvrtnes ci natiahnes. Tak ci tak sa ti asi duhy krat uz velmi nebude chciet tam ist....

duska1122
9. sep 2009

ahojte tak som doma. slo to super troska som nestihala a dalo mi to aj tak zabrat ale bolo to super aj ma to bavilo.dufam ze to nebude zajtra svalovica. ale zatial sa nemozem stazovat

duska1122
9. sep 2009

patrac dva tyzdne ved nejdem na maraton. ja cvicim pilates takze svaly mam natiahnute hadam dost ved uvidim zajtra.

patrac
9. sep 2009

som nevedel ze cvicis pilates, tak OK. Inak ja trenujem na maraton uz druhy rok a zatial nan este nemam 😨

duska1122
9. sep 2009

ja som to myslela obrazne nie doslova jasne ze na maraton dva tyzdne nestacia. mozno3 😀

hasleerka
9. sep 2009

duska si ešte len teraz začala na aerobic??? ja už chodím 2,5 roka, ale vždy po prádzninách mám trošku svalovku, ale nie už takú ako ked som išla prvý krát

duska1122
9. sep 2009

ahoj hasleerka no zacala. 2x uz som kedysi ked som byvala doma chodila. ale tam to bola zaberacka tu sa mi to zda len taky odvar. vasa hodina trva kolko tu to bolo 40 minut, tak neviem. ajh ti to pomohlo? ja som s neho nechudla ale spevnilo mi to svaly. no sak pred tym som ani nemusela chudnut. teraz musim tak som zvedava

monca4ever
autor
9. sep 2009

patricia platí potom sa ohlásim pôjdeme nato spolu 😉

patricia1971
9. sep 2009

monci, už som sa trošku na to dala,len mám taký svoj jedálniček,teda podla toho,ale trošku to obmieňam,ale keď budeme na to dve,tak to pôjde lepšie,aj vtedy som to držala s kamoškou a bolo to super 🙂 pa...monci,ale ak sa na to dáš,napíš mi prosím ťa do IP,lebo sem moc nechodím,teda chodím len d jednej témy,ale ked mám čas tak kuk aj inde,lenže teraz začala škola a decká ma potrebujú,tak ja mám menej času na net 😢

monca4ever
autor
9. sep 2009

Oki Pati platí isto Ti napíšem hned
jak budem začínať 🙂

duska1122
10. sep 2009

krasne rano. tak tu mame novy den som zvedava ako to dopadne. vcera som si dala na veceru puding. uz ma mrle zrali a nechcela som si dat cokoladu. dnes mam na ranajkycelozrnny chleba so syrom a uhorkou. na obed nejake rizoto, este presne neviem.

duska1122
10. sep 2009

fiha dnes nikto nechudne? ☹

mirustek1
10. sep 2009

ahojte-trosku som nakukla do vasej temy,aj ja by som chcela schudnut,hlavne z brucha,ale neviem drzat diety,vzdy som bola az moc chuda tak som to nepotrebovala,ale teraz milujem sladke a chipsy a vlastne vsetko rada papam a vsetko mam v bruchu,uz sa skusam trochu obmedzovat a zacala som cvicit bossu,tak mozno ma budete inspirovat.

duska1122
10. sep 2009

ahoj aspom niekto dnes. tak vitaj v klube aj ja mam problem s bruchom hlavne vsetko sa mi tam uklada ale dobra sprava s brucha sa zhadzuje tuk lahsie ako so stehien a zadku

janette4
10. sep 2009

miruštek,čo je bossa? 😨

ja som sa dnes postavila na váhu,a potešila,zas je polkila dole,huárá 😀

monca4ever
autor
10. sep 2009

duska1122 tak pred menzesom nekupovať čokoládu!
Ked neni na dosah ruky lahšie sa odolá 🙂

nnikka Ty čo steš ved z aždej miery plus mínus len okolo
10 cm a máš ideálne 90-60-90 🙂 bud rada !!!

zuza80 3.5 kila je pekné super!

nnikka
10. sep 2009

ahojte, tak ja dnes jem len tak sriedmo, ale na vahe stale 70kg, tak ze nic nove

tak do vecera uz len voda... asi pojdem aj na prechadzku, uvidime

nnikka
10. sep 2009

monca - ja si nestazujem, ale uz aj na to plus-minus je problem sa obliect, lebo to mas v obchodoch len same XS ak chces nieco pekne tak musis byt anorekticka!!!!

duska1122
10. sep 2009

nnikka musis hladat ja som pred tym nosila m a teraz nic neobleciem. pred tym to bolo ok.
ja hu nekupujem ale niekto iny. 😠 uz je to lepsie pomaly to prechadza, nastastie.

hasleerka
11. sep 2009

ahojte, tak kukám že sa vám dobre darí ... no ja tento týždeň totálna hrôza ... sa aj trochu viac prežieram, síce horalky nejem, ale zato vyrovnávam hladinu cukru čokoládkamy ... dúfam, že dnes som natlačila do seba palacinky posledný krát a zajtra sa trochu budem krotiť

duska my cvičíme 60min, polhodinu cvičíme hore tanečné kroky a potom na zemi posilujeme ... prvý rok som schudla asi 5kg, potom už nie, len cítim pevnejšie svalstvo a hlavne mám kondičku

duska1122
11. sep 2009

aha to bude tym ze ja som nesla posilovat som myslela ze to netreba. ja to tiez trochu flakam ale jedine co dodrziavam je nejest po6. tak aspom cosi. tak s toho aerobiku asi moc neschudnem, jaj to je zle lebo mna nic ine nebavi cvicit.

zuza80
11. sep 2009

duska myslím, že schudneš, hlavne že sa hýbeš a treba sa pri tom aj zapotit.ja som včera večer cvičila 45min. na orbitreku.

duska1122
11. sep 2009

no to sa teda zapotim a to som to ani poriadne necvicila , ale uz mi to ide celkom dnes ostanem aj na to posilovanie 😝 😝

zuza80
11. sep 2009

no super,len tak dalej 😉

hasleerka
11. sep 2009

duska mňa tiež najviac zo všetkého cvičenia baví aerobic, ja by som aj hodinu pretancovala ... ale je dobre že aj posilujeme .

duska1122
11. sep 2009

ja viem ale pri aerobiku nic neboli a povedzme si pravdu aj dost leniva som

claudee
11. sep 2009

ahojte, tak ja dnes zase začínam 😀 teraz som mala raňajky : nízkotučný jogurt s vločkami 🙂
obed bude lečo, len neviem čím to budem jesť, keďže sa chcem zriecť akéhokoľvek pečiva...žeby s ryžou?!
musím kuknúť tabuľky, či je ryža menej kalorická 😀

duska1122
11. sep 2009

no niesom odbornik ale ryza je urcite malo kaloricka najlepsia je natural. vcera som pozerala v telke tak som teraz mudra 😀 ja som si dnes dala karfiol ale vysmazeny 😅 ☹ mala som aj na pare duseny ale ten nebol taky lakavy. fuj hamba 😠 mi

zuza80
11. sep 2009

duska, ja som práve do seba hodila Milu, mnam mnam

hasleerka
11. sep 2009

hurá tak my od budúceho piatku začíname cvičiť, sa teším ako malé decko 😀

duska, no hanba nehanba, ale vysmážaný je určite lepší ako dusený 😀 😀 😀

no a ja som dnes po dlhom čase zjedla keksík, no čo už ☹