Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

zuza80
25. sep 2009

ahojte kočky 😵
tak maminka dnes odišla, dojedla som dobrotky-na obed langoše a zas nastúpim na dietny režim a hlavne sa vrátim k cvičeniu, pretože za celú dobu, ako tu bola, som necvičila.
gratulujem k zhodeným kilečkám 😉

duska1122
25. sep 2009

no zaciatky su najtazsie hlavne po takych langosoch jaj dala by som si. s kecupom tatarskou a syrom zeby sa mi vratila chut do jedla.pomoooc

claudee
25. sep 2009

ja práve teraz cítim, že mi chýba cukor 🙄 a to som mala aj zmrzku, jeden kopček, ešte pred obedom.. asi si spravím čaj, lenže ja nesladím, čiže to asi veľa nepomôže.. ty vole, tak by som si dala čokoláááduuuu

hasleerka
25. sep 2009

no ciarka super že 5kg ... pečienku lúbim mňam aj srdiečka kuracie ... ja som dnes nestíhala cvičiť bo je jarmok, tak dám burčiačik, no snád trošku črievka prečistí 😀

nnikka
26. sep 2009

ahojky.... tak ja som sa zasa vcera obzrala... ale vaha sa drzi na 67,6kg uz treti den, dnes este trosku popôstim a uvidime 😉

drzte sa spoluchudnuce!!!!!

duska1122
26. sep 2009

ahojte, ja som uz po ranajkach trochu som top prehnala lebo som si dala kapucino strasne sladke. a na zemlu normalne maslo s 80 g tuku jaj.

simka9122008
26. sep 2009

Ahojte chuduľky, tak ja sa držím v diétovaní a váha nejako zastala na bode mrazu 😀 , ale nevadí ona sa pohne smerom dolu, včera som stretla jednu známu, tak ma pochválila že ako pekne som schudla, tak ma potešila 😵

cencula
26. sep 2009

ahojte baby ja mám po pôrode tiež peknú nadváhu. Už týžden držím 90dnovú diétu, celkom mi vyhovuje, len čo den to je to akési horšie, doobeda mi začína škvrka v bruchu, a aj ako si večer ale až okolo 21.OOhod. aké máte s nou skúsenosti vy? ikolko ste na nej schudli, ako ste skvrkanie v bruchu riešili vy? díky za odpovede

duska1122
26. sep 2009

vodou nic ine nezabera pri akej kolvek diete vela pit ako kacka.

janette4
26. sep 2009

ja sa zvyknem nalievať ešte aj čajmi a pijem ich čo najteplejšie,aby ma "zasýtili".a zas mám tú sprostú mrchu,takže diéta sa nekoná,fičím na sladkom.

ale minulý týždeň ma pochválila mamina kamarátka,že nedávno na mňa pozerala,aká pekná mamina sa zo mňa stala,že som schudla a Dosť a aj opeknela.júúúj baby,to je pocit. 😀

nnikka
26. sep 2009

no tak ja dnes katastrofa... som sa nejako neudrzala a jedla som vsetko zaradom popri vareni.... uff musim si volacim zapchat zaludok 😀

hasleerka
26. sep 2009

janette super pocit ked ťa chvália ... mňa v poslednej dobe nikto, no ale váha stojí, tak neni prečo ... idem zajtra posielať miery zoyke, tak som zvedavá

nnikka
27. sep 2009

dnes je zatazovy den... 😀 idem sa asi naliat cajom 😉 mozno ze je chyba ze ja ich pijem vzdy studene...

ahojte vecer

duska1122
27. sep 2009

ahojte ja zatial v pohode aj ked vcera som ala spizi na obed ale dietne tak snad je to ok. vecer mi skrkalo v bruchu ale z som si zmrzku nedala. dnes na ranajky chleba s paprikou a kapucinko

nnikka
27. sep 2009

duska - parada len tak dalej... ja snes nemusim varit, tak sa budem drzat a odmietat 🙂

duska1122
27. sep 2009

ahojte dnes asi nemate cas ale dufam ze chudnut ste neprestali, ja som sa dnes drzala celkom ok. a to mame doma cokoladu taku velku ani som si nechcela dat ale neodolala som a okienko som si dala a viete co vobec mi nechutila, to sa mi este nestalo, s tych dietnych veci sa mi nejak precistili chutove bunky ci co. a vecer som si kupila svoj prvy olivovy olej tak som zvedava ako sa s nim bude varit sa tesim

janette4
27. sep 2009

duska olivový olej je fajn.pekne sa držíš,len tak ďalej,držím palce 😉

hasleerka
28. sep 2009

ahojte, tak som to zišlo dole kopcom, čo som schudla už som pribrala 😠 ... už dnes trocha hladovka a večer idem cvičiť

duska1122
28. sep 2009

ahojte pekna rano. zacina dalsi tyzden zatial v pohode. uz som nabehla na dietny rezim rano si zjem podla rozpisu svoje, a viac fakt nevladzem, este musim pridat sport aby sa nastartovalo aj spalovanie tukou , na to sa vobec netesim nerada cvicim brrr

zuza80
28. sep 2009

ahojte 🙂
duska- nie taky pesimizmus, musíš sa tešit, pojde to lahšie 😉
tak ja dnes dve kaiserky so syrom a rajčinami a taktiež ma dnes čaká cvičenie a teraz prechádzka s drobcom.
hasleerka-určite ked začneš cvičit,sa to znova pohne smerom dole 😵
držím palce všetkým

hasleerka
28. sep 2009

duska držíš tú diétu ako monca4?

mukky
28. sep 2009

ahojte,ja som uz dnes konecne pritvrdila a aj mm povedal ze chce schudnut tak sa tesim ze budeme na to dvaja 🙂 🙂 od kedy sa maly narodil tak nebol v posilovni ani raz a ani bicyklovat a pribral 7 kg..nema cas cvicit,venuje sa nam na 100 % 🙂 🙂
ide ranajkovat hrusky 😀 ale isto by bol hladny o chvilu,nevie co je dieta 😀 a hlad 😀 vybrala som mu aj knackenbrot

od dnes stacionar pravidelne si dam,ranajky som mala 2 jogurty,teraz hrozno.Ideme spinkat s malym,potom si dam asi chlieb s paradajkou trosku postrasim pastetou,jedavam ju minimalne ale mam na nu veeelku chut,tak paa zatial,neskor vas docitam

nnikka
28. sep 2009

ahojte tak mne sa vaha nejak zablokovala na 67,6 kg uz asi 4 den.. ale nejako sa mi ani nedari dodrzaivat dietu...

no uvidime, dam si len polievku... 🙂

hasleerka
28. sep 2009

no ja ranajky v pohode len probio jogurt a káva .. ale teraz som upiekla bublaninu, tak si isto ku poobednajšej kávičke dám

hasleerka
28. sep 2009

ja som včera vyskúšala u známej orbitrec a necvičilo sami na tom dobre, takže to asi nebudem kupovať ... ostáva mi len ten aerobic

nnikka
28. sep 2009

haslerka mne sa ten orbitrec tiez nepacil... a kamoska na nom skoro vobec necvici... maju ho len ako vesiak... aj si idem zacvicit pri superstar... kto sa prida??

inak som dnes mala pol balicka chipsov 4 disko keksy a az teraz slepaciu polievku... tak ze strava nanic... 😅

zoya1
28. sep 2009

ahojte kočky!
Ja momentálne nestíham prispievať, ale aspoň si vás sem tam prečítam. Váha sa mi zastavila, ale prínosom je že už asi cca 2 týždne nedodržiavam nič z toho čo predtým a nepribrala som ani gram. Ale od stredy znova začínam - nežrať a cvičiť, tak to dúfam pôjde znova trošku dole. Držím palce všetkým chudnúcim aj stagnujúcim - je to strašný pocit, keď človek sa snaží a váha stojí. Mňa to dohnalo až k tomu, že som prestala všetko dodržiavať a kašľala som na to. Ale tiež ma teraz dosť ľudia chvália že som schudla, tak idem začať odznova. PODPORTE MAAAAAAAAAAAAAAAAAA, veľmi to potrebujem 😀

duska1122
29. sep 2009

ahojte tak opat dalsie rano, vcera som vecerala az o 8 vecer ☹ som nestihala skor. hasleerka nedrzim tu dietu ako monca4ever. to je na mna moc.ale v poslednych dnoch mam take stresy ze mam pocit ze jem menej nez ma ona v tom rozpise. vcera som mala za cely den len jeden chleba a jogurt tak ma vecer frajer donutil si dat este veceru.
to s tou zastavenou vahou nieje nic moc, asi treba pridat pohyb, alebo si prepocitat prijem a vydaj energie. ale urcite sa to pohne len treba vydrzat, a vsetci budu pozerat ze sme ako prutiky 😉

simka9122008
29. sep 2009

Ahojte baby, nejako sem nestíham prispievať, poslednú dobu mám toho dosť, ani nestíham jesť a ani nemám veľmi chuť, no a k cvičeniu som sa ešte nedostala, ale tie behačky čo mám teraz poslednú dobu, tak s tým si to cvičenie vynahradím 😀
Na dnešné ráno sa mi konečne váha pohla dole, mám o kilo menej, čiže už 67kg, tak sa držte všetky

nnikka
29. sep 2009

babky ja dnes len dietne... ale slepaciu polievku si musim dat....