Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mukky
3. jan 2010

dievcata ktore ste tu uz boli aj v lete a vy ostatné ..kolko ste schudli ?? 😵 😵

nnikka
3. jan 2010

mukky presne tak pravidelna strava v malych porciach... a na vecer oriesky a susene ovocie... maximalne 😉

ja zatial 3kg, ide to pomaly, urcite necakaj ze schudnes hned!!!

ale zakladatelka temy schudla paradne... ma aj foto predtym a potom

mukky
3. jan 2010

nnik ja temu poznám,v lete som schudla spolu s babami 😀
ja sama som schudla pred par rokmi okolo 25 kg..za 8 mesiacov...držala som delenu stravu..

nnikka
3. jan 2010

aha no a ako ked si prestala s delenou stravou tak kila sa vratili naspat???

mukky
3. jan 2010

presne tak ☹

nnikka
3. jan 2010

tak to je skoda... drzim palce nech to ide zas lahko dole 😉

hasleerka
3. jan 2010

no mukky sevas, som ťa dávno nevidela, bola som ťa kuknúť včera v téme od A po Z či funguješ, si to asi vytušila ked si semdnes kuk ... máš peknú foto v pase

nnika ja sa chcem tiež snažiť tie prestávky robiť ... a dnes celkom malá porcia ryža a kur.mäsko

hasleerka
3. jan 2010

mukky vidíš musíš častejšie chodiť aby si nebola ako nováčik ... a naša zakladateľka na nás kašle, tá nás dávala riadne do pohyby, bolo viac motivácie

janette4
3. jan 2010

ahojte.babuľky,dááááávno som tu nebola.ako sa vám darí?ja sem budem musieť chodiť asi častejšie,zas som pribrala 3kg ☹ .máte úspechy?nestíham vás čítať do zadu

duska1122
3. jan 2010

ahojte tak ja som mala dnes taky den ze ani neviem ci som dnes jedla , mukky ahoj pekna fotka super . veru ta monca aj slubila ze bude chodit a nic asi ma vela prace no co uz tak to chodi 😢

janette4
3. jan 2010

jéééj,ahoj mukky.do júloviek už nechodíš?

mukky
4. jan 2010

haslerka,janette,duska,janette ahojte 😵
uz som foto vymenila 😀 a dakujem 🙂

baby ja som dnes začala a uz som nervozna,ze som hladna a nemozem sladkosť 😀 ,najhorsie su prve 3 dni,potom uz to ide lepšie 😀

moj dnešny jedálny listok
ranajky-pol pomaranča
káva s mliekom a hnedým cukrom
obed -1 graham rožok s ramou maslovou,2 platky tvrdeho syra.paradajka
olovrant pol pomaranca,kusoček manga a trochu "liči"
večera 2 jablká
asi 3 poháre čistej vody

budem dnes este aspon 2 kávy od hladu 😀 😝

kila su zapísané,je to strasne 😢

hasleerka
4. jan 2010

mukky tak ty si dobre začala ... ja hrôza, aj som si kúpila celozrnný rožok namiesto bieleho, ale čo ked som to teraz posrala perníkov a banánom v čokoláde

v stredu to bude zase bieda, bo idem zajtra robiť studený koláč a tomu jednoducho neodolám

simka9122008
4. jan 2010

Kočky ja začínam od stredy, drahý odchádza naspäť do Anglicka, no pri ňom sa teraz nedá chudnúť 😝 , takže 6. začínam

mukky
4. jan 2010

has 😀 😀 a si pamatam ze ty si pekne schudla,nie?

monika bud priberá opať alebo nemá čas 😒 ,ale verím ze chudne 😵

mukky
4. jan 2010

uz rozmyslam co budem zajtra jesť 😀
ak budem chciet nieco,kludne si dam,ale po troške..ale az neskor..nezblaznim sa hned na zaciatku 😀
budem to kombinovať s delenou..zajtra asi uvarím rizoto..aj mm sa poteší,ma ho rád,ake robim ja 😀

hasleerka
4. jan 2010

mukky nie to ja som určite pekne neschudla ... iba tak 2-3kg ... lenže mne váha lieta 1-2kg, takže ani neviem povedať presne koľko

ja zajtra robím špagety so syrovou omáčkou, lenže to si nedám normálnu porciu ale rovno dvojitú lebo ich zbožňujem

mukky
4. jan 2010

😀 😀 😀 a s akou omackou robis?v smotane rozpustíš syr?ja este pred tym trosku orestujem 1 lyzicku pretlaku a je potom taka peknučká lososová tá omáčka..a kalorická bomba riadne to je 😀
ja som schudla s vami 3,6 tusim a uz mám viac skoro o 2 kila z povodnej vahy na zaciatku chudnutia 🙄
je to zacarovany kruh..
aby uz clovek nepriberal musi doživotne sa takto stravovať a aby mu to ostalo zivotným štýlom nie dietou jednorazovou 😝

mukky
4. jan 2010

mne sa zdalo ze tu nejaka baba schudla viac kil..s nami ked sme chudli v lete ..som si myslela ze ty..

hasleerka
4. jan 2010

mukky toto bola pre mňa asi výzva na chudnutie 😀 😀 😀 kedže si o mne myslíš že som moc schudla, nesmiem ťa sklamať ... viem že jedna schudla aj foto mi ukazovala na azete, len meno si už nepamätám

ja opražím pretlačených 5 strúč.cesnaku na oleji, pridám kečup, špagety korenie, troška vody, povarím a vytlačím dve bambina, oregano a ešte tak 3 strúčky cesnaku ... joj už aby bolo zajtra ... a začala som kupovať také špagety z lidla, dajaká tmavá múka, zajtra kuknem presnejšie zloženie

mukky
4. jan 2010

aj ja sa tesim na zajtra 😀 na rizoto 😀
hmm,mnam 😀

nnikka
5. jan 2010

mukky to je drsne na mna to by som ja vydrzala 2 dni a potom by som vyzrala celu chladnicku... 😀

hasleerka - ja som tiez tie spagety z Lidlu pozerala... ale nekupila, mi povies potom ake su?

nnikka
5. jan 2010

kila zatial rovnako... 66,2kg (tajne dufam 58 😕 )

moje menu:

ranajky: krajec tmaveho chleba+ maslo + 3 platky dusenej sunky (kava s nizkotuc. mliekom)
4 hod pauza (aj viac)
obed: kapustnica 🙂)) klobaskova ale bez klobasky
4 hod pauza...
vecera: do 18:00 este neviem co navarim mm ale z toho si dam len maly tanierik a budem to jest min pol hodinu...
potom voda

jj a kava stale... 🙂

inak este si stale nastavim budik na mobile, aby som vedela kedy prejdu 4 hodky

mukky
5. jan 2010

ahojte,ja dnes -0,6 kg 😀
poznám svoje telo..ked si nedám sladkost,hned to ide..

hasleerka
5. jan 2010

čafte ... mukky taktisto keby nie sladkostí tak kilá idú dole ... no ja ešte zajtra musím popapať koláč a potom tvrdo sladkosti vyradím

nnikka mne tie špagety moc chutia, len neviem z čoho sú ... dnes sme ich nakoniec nerobili ... sme išli na návštevu

claudee
6. jan 2010

ahojte, baby.. po dlhej dobe sa k vám znovu pridám aj ja 🙂 od zajtra, ako vždy 😀

mukky
6. jan 2010

mna zajtra uz caká tretí den..a kolko si schudla celkovo?

mukky
6. jan 2010

hasl.. no ani jogurt sladký som nemala...len cukor trstinový do kávy..musím nejak vydrzať..

nnikka
6. jan 2010

niekde som na nete citala ze sa sladkosti sa mozu ale len kocka cokolady na den, max.

ja som si vcera dala kocku potom druhu, potom tretiu a zbastila som ich nakoniec 5!!! 😅

ale neva idem ranajkovat 😉

nnikka
6. jan 2010

este ze som salonky nabalila neteriam, lebo to by nedopadlo dobre, ked praam stromcek vzdy dorazim sladkosti co na nom su...

drzte sa baby