Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

danielitka26
19. jan 2010

aj ja chcem chudnúť seriózne :(

munu
19. jan 2010

danielitka, tak zacni a vitaj medzi nami 😉

duska1122
19. jan 2010

ahojte tak ja som dnes na ranajky cotage cheas , obed makovka a vecera syrove cestoviny akosi nemam chut jest ale dala by som si coko alebo tu kit kat co ma munu doma. jaj este ze tu nic nemam sladke iba caj ale ten nemusim. hasleerka ja uz flakam aj ten aerobik ale dnes som si kupila nove teplaky tak hadam ich otestujem na aerobiku .
munu aj ja budem na teba mysliet 19.7.
ahoj danielitka26

kingstonka
19. jan 2010

som hladna :(

munu
19. jan 2010

king tak si daj banan alebo jablko alebo jogurt 😉

munu
19. jan 2010

Duska, kit kat nedam... to je moje 😀 😉 ale nie, muz si ho do prace nezobral, ze mam ho spapat.. ale ja mu ho necham, nech si ho spapa jak sa vrati... nemozem.. vcera som cvicila ako daaabel.. a dneska tiez.. inac, aj ja som teraz hladna, ale uz som si dala banan aj kiwu... mnamky 🙂 a nic viac.. a ked este budem hladna, tak mam v plane ocistit a umyt mrkvicku a bude zo mna zajac 😅

simka9122008
19. jan 2010

Ahojte, tak vidím kočky že vám to ide, to je fajn, len tak ďalej, ja som dnes mala behačky, tak som ani nemala čas na jedlo, no chystám sa ešte na ovocie z bielym jogurtom
duska a čo je 19.7.?

munu
19. jan 2010

simka viem, ze si sa pytala Dusky, ale to su nase meninky 😀

simka9122008
19. jan 2010

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 , dík

hasleerka
19. jan 2010

munu ja som si ani neuvedomila že nebývaš v SR ... to ja by som tiež deti nedávala nikomu cudziemu ... som myslela rodinu ale teraz už vidím že to nejde ... ja ked chodím cvičiť tak mne mamina stráži pokial nie je mm doma, ona býva s nami

hasleerka
19. jan 2010

danielitka vitaj medzi nami

no a ja vás musím trošku vyprovokovať .. som neodolala a vyžieram čokoládku ... 😒

kingstonka
20. jan 2010

dobre rano... t ak som vcera vydrzala nejest po 17h.... este by mi trochu trebalo zmenit jedalnicek- porcie som uz zmensila ... ale mala by som jest dietnejsie...ale je to tazke ked varim pre mansela a dieta...

duska1122
20. jan 2010

pekne rano spolutrpiace. ja som uz po ranajkach trosku som to prehnala lebo sa mi blizia moje dni a vtedy vidim len cokoladu takze som si dala cokoladove mlieko a coko puding 😒 a este mam nachystane cokoladove bebe keksy ... ked to po sebe citam vyzera to hrozne jak nejaka zavislacka. na obed mam mat cestoviny so spenatom bleee tak neviem bez toho sa obidem. ja este necvicim ale dnes by som uz mohla aspom pri dvd aerobic. tak na rozjazd. vecar idem ku kadernicke tak mozno novym ucesom odputam pozornost od špekov no bokoch . dufam 🙄

hasleerka
20. jan 2010

duska sme dve závislačky čo sa snažia seriozne chudnúť 😀 😀 😀

ja som si kúpila novú blúzku, je mi taká len tak tak, tak mám teraz motiváciu do nej trošku schudnúť ...

inak fuj som sa postavila na váhu a brrrr 3kg hore ... nešťastné vianoce ☹

duska1122
20. jan 2010

hasleerka ja tiez 3 😒

danielka
20. jan 2010

a čo tak hypoxi? Skúsili ste to niektorá?

simka9122008
20. jan 2010

čo je to? 😲

blazka24
20. jan 2010

ahojte dievčence, odhodlávam sa začať chudnúť a príde to asi od pondelka, teraz som sa nagniavila jablkovým závinom ale to na ukľudnenie nervov - krpatému idú zúbky a to dve hodiny ručania v kuse jak motorová píla..........
som strááááááááááášne pribrala pri tehu, tak hajde chudnúť ale problém mám iný, mne nespadli prsia, stále ich mám v kojacej podprde a to nekojím - nezmestím sa ani do svojho kabáta čo som si v zime kúpila pred tehu, porazí ma - myslíte že keď schudnem spadnú mi prsia na pôvodné číslo?

duska1122
20. jan 2010

blazka24 tak to aj mna trapi ja som sice nekojila ale kozy mi hrooozne narastli ci ked schudnem tak sa zmensia, jedna kamoska schudla ale prsia sa jej nezmensili ani o milimeter tak som zvedava 😝

lucijja
20. jan 2010

zase vam sem leziem, prepacte. 🤐

blazka24: ja ked som dala dole teraz tak prve mi zliezli prsia. 😉

blazka24
20. jan 2010

danielka chcem schudnúť ale nie zbankrotovať - čo mi na materskej asi vážne hrozí 😀

duska presne ako ja, ja som si do tretieho mesiaca odsávala a kozy ostali totok nem dobré, načo som si kúpila ten kabát s pelerínkou presne na telo? teraz pelerína bude prekrívať nezapatý kabát s kozami 😀

lucija ak to tak bude tak vybozkávam asi svoj obraz v zrkadle, teraz bych ho ešte asi opľula 😀 a čo držíš za diétu?

lucijja
20. jan 2010

blazka: ja som na 90dnovke uz druhy mesiac a 10kg dole. Ide to dobre. Potom uz iba udrziavat aby nebol jojo efekt, ale chcem potom rovno prejst na delenu a na nej aj zostat - ta mi vyhovuje tak hadam to udrzim. 🙂

munu
20. jan 2010

lucijja, fiiiha tak to si krasne zhodila.. keby ja som tak, tak skacem od radosti az po plafon 😀
baby, ja zatial 2kg dole 😉

munu
20. jan 2010

a ja ked som schudla, tak tiez sa zmensili aj kozy...

kingstonka
20. jan 2010

lucija...super ..blahoelam k tomu schudnutiu...
inac prsia vzdy isli u mna dole ked som chudla ..ja uz od detsrva mam troblematicke boky a stehna...

miriamka
20. jan 2010

Ahojte,
tak ja od minuleho pondelka som na kavovej dietke...ale od dnes ju troska uz upravujem a prechadzam na delenu stravu,lebo na tej kavovej mi uz od hladu zacinalo byt dost tazko 😕
Co sa tyka vahy,islo dole 1,5kg...teraz uz s vahou stojim.Este dat dole 1-2kg a som kde som chcela byt 😵

lucijja
20. jan 2010

baby dakujeeem, pochvala vzdy potesi. Ja mam problemovu pneumatiku na pase - takze ked dam tu dole tak budem vytesena. 😀

janka1874
20. jan 2010

ahojte
neporadíte nejakú nie moc drastickú dietu potrebovala by som zhodiť aspoň 10kg keď sa podarí tak aj viac ale nie moc drasticky kedže kojím a ešte by som rada v tom pokračovala ale z touto váhou nevládzem lietať denne okolo detí 90dňovku nechcem riskovať lebo som počula že pri nej zopár mamičiek prišlo o mlieko
budem vďačná za každú radu

gabiso
20. jan 2010

Ahojte,aj ja by som sa rada pidala..
Neaké tie skúsenosti mám.Po dcére som schudla oddelenou stravou 12kg,nepribrala som asi dva roky.Teraz som po treťom pôrode 20 mesiacov a akosi sa nemôžem rozkývať.Začala som brať emulips,ale zatiaľ sa nič nedeje!
Tak snáď s vami to pôjde ľahšie...
Dobrú noc.