Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
5. júl 2009

ahojte, ale ste sa včera rozpísali ... no ja žiadny úspech zatiaľ nedám, ba dokonca som dnes nevydržala a zjedla deťom perník a lentilky ... ale so stravou sa snažím a večer tiež nejem

morenka super, ako vám to tu kočky ubúda 😉

neviete žiadna o tej rotane z hypky aká je

mukky
5. júl 2009

manca dik aaj za to mukky sa nerata 😀 😀 😀

dnes -2,3 kg 😵

morenka supeeer 😵 😵
knackenbrot mi chuti,som si zvykla a aj manzel mi z neho vyjedol 😀

morenka
5. júl 2009

No mam za sebou dalsi dnik...akoze v pohode same ovocie a vecera cestovinovy salat....ale boli sme s priatelom v kine a tam si dala pukance a kolu...,no slubila som si ze si to zajtra vynahradim nejakym behom alebo stacikom...no uvidime ci to splnim ale pokusim sa...🙂 pekny vecer prajem...

monca4ever
autor
5. júl 2009

hasleerka veru neviem žial...
A hej kočky sa rozpísali 😀
A ked obmedzíš to vyjedanie
sladkostí tak to bude fajn 😉

mukky Ty to ale álíš, ale opatrne
netreba tak rýchlo lebo potom je
jojo efekt 😉

morenka pukance a kola su fakt
kalorické zabijáky namiesto toho
si si mohla dať rezeň z hranolkami
... 😔 Ale ked to zajtra vynahradíš
tak OK a na čom dobrom ste boli
v kine? Aj moj by ma dakedy mohol
do kina vziať... 🙄 On vždy radšej
počká kým to bude v telke 😒
trdlo moje malé 😅 😀

morenka
5. júl 2009

monci som si vedoma svojej chyby....ale ked to do kina patri🙂 ale uz dneska nedam do ust ani smietku....pijem uz len vodu...
boli sme na dobu ladovu 3...super...odporucam...🙂

zoya1
5. júl 2009

ahojte: Tak dnes:
R - banán
O - pečené zemiačiky a grilované stehno - malá dávka (teda oproti domu čo som jedávala doteraz tak malá 😀 )
Olovrant - 2 ks perníkového zákusku (viem prehrešok, ale piekla som deťom lebo nedeľa u nás musí byť koláčik a boli sme na chalupe tak som neodolala)
Večera - celozrnná žemľa, Karička (10% tuku), plátok šunky.
Čo sa týka pohybu - tak som dnes nič výnimočné nerobila, akurát som pohrabala pol záhrady. Ale trvalo mi to cca 2 hodiny. Ešte sa chystám cvičiť. Dúfam, že mi kilá pôjdu dole tak ako mukky 😎 .

hasleerka
5. júl 2009

morenka nech ti nie je lúto ... ja som to dnes tiež prehnala, teda cez deň som sa ako tak držala, ale večer som kúpila po dlhej dobe nutelu deckám no a či som hlúpa nezmastila dva rožky ...

inak ked čítam čo papáte, nie som na tom až tak zle, a ked to bude zajtra OK, tak sa aj ja pochválim

morenka
5. júl 2009

hasleerka verim tomu ze sa zajtra pochvalis....🙂akoze nemam az take vycitky ale niesom ani spokojna...ale co uz...zajtra si to vynahradim🙂

mukky
5. júl 2009

monca to samo mi tak ide dole ,ja za to nemozem 😕 😀

morenka
5. júl 2009

mukky si uzastna jednym slovom...🙂

sunny_face
5. júl 2009

Ahoj dievcata, dnes som kukla na vahu a idem sa pridat k vam. Musim trosku zhodit kilecka dolu, len problem bude asi v tom, ze moj pohyb je akurat tak okolo malej. Necitala som od zaciatku vase rady a napady, ale pomaly si ich preluskam. Ja mam overene, že najlepsie je pre mna ratat KJ a jest pravidelne v 3hodinovych intervaloch. Tak zajtra nahodim zeleninovo-ovocny den na precistenie a v utorok uz frci kalkulacka a zapisnik.

mukky
5. júl 2009

ja som bez viny zatial 😀 😀 😀 okrem tych 9 kopcekov zmrzliny na piaty den diety,ako odmena 😀 to bol olovrant a aj vecera,boli sme dlho v meste 😀 😀

dnes som nejak nemala chut jest,bobo teplo a ani som nevedela co..

r-stvrt jablka
desiata -stvrt jablka,trosku neskor jeden jogurt
neskorsi obed okolo 16-tej -cestoviny s rybkami v oleji,cibulou na olivovom oleji a sampinonmi kukuricou,cesnakom..hadam vsetko som napisla a so syrom vela
vecera 3 mimi broskyne a teraz este veceriam melon a aj asi jabko este bude

piltie ;cista voda,bude este klasika caro
este pojdem na stacio,dnes som nebola

hasleerka
5. júl 2009

mukky ja sa tiež zatial nepriznám koľko vážim, ale ked dosiahnem aspoň tých 70, tak potom prezradím 😀

renka9
5. júl 2009

prezrat, pošuškaj, hašli 😀

monca4ever
autor
6. júl 2009

zoya1 vraj nemala pohyb ved
2 hodky v záhradke sú super
jasné že Ti to pôjde kočka 😉

morenka doba ladová jééj 😀 😵
tak ale nie len vosu, mrkvový a aj
pomarančový džús a také treba ak
chceš očistný deň 😉

mukky aj ja cem takú váhu 😀

hasleerka niej hanba kto kolko váži
je super že sme sa odhodlali s tým
niečo robiť! Verím že dnes sa nám
jedálníčkom aj Ty pochválíš 😀

Idem ja brigádovať ak sa mi bude dať
tak dobehnem cez obednú prestávku
držte sa babulky 🙂

monca4ever
autor
6. júl 2009

a Sunny_face vytaj medzi nami 😉
určite nám to spolu pôjde) 😝

janka_pn
6. júl 2009

monika, dnesok plati? voda voda sama voda 😀

mukky
6. júl 2009

sunny ja som si ta vecer nevsimla,prepac,tak predsa si dosla 😀 😵
dnes vaha stoji,ani neviem co budem jest,nejak na nic nemam chut 😝 ,dala som si 2 jogurty na ranajky,neskor nieco vymyslim

mukky
6. júl 2009

ja som schudla uz 2,5 😵 ,som si to nejak blbo vypocitala,dnes som kukla do zosita 😎 ,si zapisujem asi kazdy treti den kolko vazim
uz takych 5 aspon by som chcela mat dole,nesom velmi narocna? 😀

Ja som zacala aj menej solit,hlavne zeleninu si nesolim ked papam s niecim,pred tym som si trosku solila...a roky pouzivam morsku sol,kupila som si aj olivovy olej,je zdravsi..
vcera v noci som bola 15,5 minut na stacionari,zatial najdlhsie.. 😝

voda?od vody aj ryby kapu 😀 😀 😀
ja by som nevydrzala,aspon ovocie si dajte alebo zeleninu...v tom teple neviem,neviem..aby vam nebolo zle

zuza80
6. júl 2009

ahojte-tak prvý den za sebou, a veru som tomu jedlu včera nedala. mala som len ranajky a večeru. ráno celozrnná žemlička s cotagge a ryjčinou a večer praženica. nejako som nemala hlad a ani nebolo kedy.
dnes som dala len samotnú žemlu s čajom.za chvílu do seba ešte hodím jabko. tak pekný chudnúi den zatím pa.

mukky
6. júl 2009

zuza tak vela stastia v chudnuti..
je dobre jest aspon 4,5 krat denne,az 6 😀 male porcie,aspon jogurtik ci ococie zobnut,lebo inak si telo robi zasoby,ja by som neverila ze to funguje,ale vidim to na sebe..

janette4
6. júl 2009

ahojte.Tak ja mám dole -2,2kg.
v sobotu som bola na oslave, vytešovala som sa,ako sa nadlábnem všelijakých dobrôt,ale veru ani som nemala hlad,ani nebolo kam.Ráno som zjedla jogurt,na obed banán,na oslave 1kúsok torty a 1kúsok grilovaného mäska s kopou zeleniny.a dorazila som to červeným vínkom,mňam. 😀 Včera som ani nemala odvahu sa vážiť.
Včera som toho tiež moc veru nezjedla:Raňajky,ani desiata neboli,nemala som čas, v podstate ani obed,ale ani som nebola hladná a potom som si u mojej maminy dala 2kúsky koláčika.a večer plnú misku melóna.

dnes už má cvičenie za sebou,možno budem ešte večer,keď budem mať energiu,mám mrchu,tak sa mi do toho moc nechce ☹

včera sme sa rozhodli,že na budúci týždeň ideme k moru,tak musím ešte niečo zhodiť.

Baby,poraďte mi,ako zhodím v prsiach, kypia mi z plaviek ☹

morenka
6. júl 2009

Dobre ranko!

Tak ja mam za sebou slnecnicovi chclebik jeden so zeleninkou a uvidime co dnes den prinesie...Cítim sa víborne tak dufam ze mi to vydrzi....Rozhodla som sa že si kupim plavky....to je u mna zavazne rohodnutie tak drzte palceky lebo väčšinou mam s nakupovania plaviek a spodneho pradla poriadnu depku...

Prajem krasny dnik

mukky
6. júl 2009

janette super 😵 ,a ktori den chudnutia mas dnes?super pocit,nie? 😀
ja prave by som nechcela schudnut z prs,ale viem ze schudnem 😝 😝 ,ved prsia mat je fajn 😀

morenka ja som si minuly mesiac kupila plavky do chorvatska na dovolenku,a nekupovala som ich asi 10 rokov..tak dlho som nikde nechcela chodit na kupko..ale do chorvatska musim ist 😝 a v riflach tam chodit by asi bolo blbe 😝 😀 ,tie nosim aj v najvacsich horucavach 🙄 😝 ..ale mam tu veeelku satku,nejak sa zahalim 😀

zuza80
6. júl 2009

mukky-dík.ty sa ako dlho takto stravuješ?kilečká ti idú pekne dolu. aj janette. ked vidím tie vaše úspechy,supiš motivácia.dala som si jogurtík na svačinku a robím si dušenú mrkvičku so zemiakmy.
ja nemám depku sa vyzliect do plavok. ved sa stačí okolo seba poobzerat a uvidíte, že tam nie sme samé také kypratejšie.
janette-priasia sú aj moj problém.tiež som si teraz kupovala plavky a nikde som ich nenarvala. tak som si musela kúpit väčšie číslo a na zdaku sú mi volné.

morenka
6. júl 2009

no mam za sebou melon a rozmyslam nad obedom....

aj ja si kupim aj satku k tym plavkam...akoze ja vobec nechodim na kupka ani plavarne...som strasne hambliva a mam pocit ze vobec nemam co ukazat ani sa cim chvalit ale myslim si ze tam chodia aj horsie postavy ako som ja a nemaju s tym problem...no len sa prekonat a bude dobre...ved vo vode ma nevidno tak,nie?🙂

zuza80
6. júl 2009

morenka kašli na hanblivost a šup plávat-pomáha to chudnút.uvidíš sama, že tam budú aj tlstejšie. moja segra má vyše 100kg a na plavárne chodí. tak to nerieš a dobre sa vyčvachtaj.

morenka
6. júl 2009

no ved...len to prve plavanie prezijem a potom uz bude dobre...len to sa uz psychicky chystam na august alebo pride kamratka s danska a ona tiez zdravo zije tak sa mi vyhraza ze ked pride tak pojdeme plavat...no tak musim do vtedy schudnut nejake tie kila aby to bolo menej traumatizujuce🙂 ale som odhodlana ze pojdem plavat tak uvidime...🙂

monca4ever
autor
6. júl 2009

janka_pn no už so mala kiwi 😅
Ja som na to zabudla 🤐 aj jogurt
už bol... Nabudúce sa pridám 😔

mukky jasné sol zadržuje vodu a
budeme ako baloniky 😝

janette4 - trebe pravidelne, telo
bude ukladat! Aj ked len jabko za
pochodu spapáš...A na prsia Ti ja
moc neviem poradit aj ja chcem aby
mi malo čo kypiet z plaviek 😝
Iba ak kliky abo vačšie plavky 😝

morenka - plavanie je super 😉
Slnečnicový chlebík tiež super a
dúfam že aj plavky čo objavíš budú
super 😀

danciacik
6. júl 2009

ahojte kočky ako sa tu mávate?
Ja som včera zhrešila ☹ , joj keď sestra mala narodky, môj muž mal narodky a aj môj synček meniny tak som si dala taký fantastický koláč, juuuj až hamba.