Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

claudee
23. dec 2009

aj ja prajem krásne vianoce 😀 aj keď s kilami navyše, lebo zemiakový šalát si neodpustím 😀 😀

hasleerka
23. dec 2009

claudee keby len zemiakový šalát ...ale ja chodím už aj do krabičky na koláčiky ☹

duska1122
27. dec 2009

baby pomoc je po vianociach a nezapnem nohavice

majacska
27. dec 2009

ahojte, no baby som zvedava ktora z vas schudla cez sviatky??? da sa to vobec???

claudee
27. dec 2009

nedááá, absolútne vylúčené 😔

dia2006
28. dec 2009

ahojte, ja som schudla, teda chudnem, ale len preto, ze mam zakazane
jest takmer vsetko a vazne to musim dodrziavat, inac to nejde.

danciacik
28. dec 2009

ahojte baby, ja som tu k vám chodila, potom mala dcérka zdravotné problémy tak som na seba nemyslelá a teraz po sviatkoch pomooooc.

hasleerka
28. dec 2009

kočky tak ja už tiež zisťujem že sa mi zúžili nohavice ... na váhu sa bojím aj postaviť ... a to ešte sviatky neskončili, ešte v krabiciach koláče, ešte nejaké návštevy naplánované 😒

simka9122008
28. dec 2009

Ahojte kočky, ja som už pribrala 2 kilá, no po 6. januári idem na ostro diétovať 😝

danciacik
28. dec 2009

no ja som sa postavila na váhu nešla ani hore ale ani dole ☹

lilly21
28. dec 2009

caute babeny... ja som v tehu pribrala 18 kg, v porodnici ostalo 11... ale ostatnych sa neviem zbavit.... a to mi vsetci hovorili, ze pri kojeni sa chudne same od seba...prd...a pritom nejem nejak extremne vela 😒 zas velmi sa obmedzovat nexem, aby nehladovala ja malá 😀
mate nejake tipy na dobru dietu, co by sa mohla aj popri kojeni?
vdaka

hasleerka
29. dec 2009

simka kukám že máš nové foto ... a Simonke želáme všetko naj naj naj k jej krásnym druhým narodkám 😵 😵 😵

tak ja som sa postavila na váhu a sú to iba 2kg, som sa bála že to bude viac .. a tiež po 6. idem opäť jesť normálne

duska1122
30. dec 2009

ahojte tak ja som dostala pod stromcek vahu digitalnu ktora spocitava kalorie cukry... aspom mam nejaku motivaciu a dufam ze to pojde lepsie chudnut. uz pomaly uberam jedla aby sa zaludok stiahol , lebo som kdesi citala ze po sviatkou , vacsina diet stroskota prave na tom ze zaludok je roztiahnuty a zvyknuty na vsakovake dobroty , a proste nejde to len tak prestat jest

simka9122008
30. dec 2009

Duska to máš pravdu, ja tiež obmedzujem, postupne nech žalúdok nemá naraz šoky 😀

lucijja
30. dec 2009

majacska - ja mam dole 1,2 kg. 🙂

nnikka
30. dec 2009

divacata dobra sprava ja som ani nechudla a dala som dole 3kg!!! juuj sa tesim, aj brucho mi trochu splaslo este tie boky

blazka24
30. dec 2009

ahojte baby, potrebujem zhodiť kilá ale nemienim robiť blázna so zrátavaním kalórií ale normálne nežranie, skúste poradiť normálne chudnutie bez rozpisov a klasických prípravkov na chudnutie 😀 veľmi pekne ďakujem

lucijja
30. dec 2009

ahoj blazka, ak chces pridaj sa k nam, do 90dnovej diety. Nemusis ist podla rozpisov, len striedat skupiny. Mozes tam jest vsetko. Dokonca kazdy stvrty den je na veceru sladke. Mam za sebou prvy mesiac a 6,3 kg dole. 🙂

hasleerka
30. dec 2009

blazka neviem ako moje spoluchudnúce budú pokračovať v novom roku, ale ja sa opäť chystám len mierne upraviť stravu, veľa piť, menej sladkostí a snažiť sa nejesť po šiestej

ja osobne na diety nie som

duska1122
31. dec 2009

tak ja suhlasim s hasleerkou tiez len menej jest a pravidelne menej sladkeho viac pit, nejest po 6. a hadam to pojde len dole. 😀 nnikka to je super gratulujem a nech sa ti tak dari aj nadalej

hasleerka
31. dec 2009

nikka a to sa ti ako podarilo??? to je super ... duska snás sa od nového roku budeme aj my chváliť úspechmi

emimka
31. dec 2009

ahojte, ja som tiež nechcela počuť nič o diétach, som zasadne proti, také niečo že nejesť to nieje premňa, 😠 nevydržala by som ,a len tak som čítala o 90-dňovke, vpodstate to nevyzerá ako diéta, keď sa môže všetko, len su na to určené dni, vyzerá to skôr ako delená strava ale nie úplná. Teraz to chcem vyskúšať, ten týždeň som začala. Mala som strašnú chuť na sladke stále, a teraz keď som ju začala držať nejako mi sladke nechybuje. Samozrejme pri nej sa môže aj sladké čo mi vyhovuje. 😵

duska1122
1. jan 2010

tak pomaly dojedame vianocno-novorocne zasoby kolacov , tak som myslela na to ako za sest mesiacov schudnem takych 7 kg ak sa udrzim , musim lebo frajerova sestra ide tiez chudnut a ja musim byt lepsia

nnikka
1. jan 2010

jj duska budes mat motivaciu...

ja si uz nejako nelamem hlavu tym co zjem a kila idu same dole, pomaly, ale idu 🙂

duska1122
2. jan 2010

to je dolezite byt v pohode lebo so stresu sa moze priberat vraj 😖

hasleerka
2. jan 2010

duska dobre že máš motiváciu ... moja švagriná je vychudnutá ale mňa to vôbec nemotivuje ...

inak tiež pomaly dojedám zásoby a od budúceho týždňa sa ideme teda baby krotiť 😉

duska1122
3. jan 2010

moje buduca svagrina neni chuda je este pribratejsia ako ja , ale ona ma 15 tak ma koli tomu problemy s chrbticou ale sak kto nema ja teda urcite. mne sa bude lepsie chudnut ked viem ze aj ona ide take mensie superenie 😝 ked viem ze ma bude sledovat nemozem to vzdat

mukky
3. jan 2010

ahojte 😎
ja začínam od zajtra..ale je to katastrofa..som taka stastna a spokojná že sa mi do toho nechce 😒 ,i ked s kilami nie som ani nahodou spokojná,mám najviac odkedy som na svete 🙄 😀
ked som bola tehu som mala menej o dost 😝
u mna nie je problem jedlo..že som jedák..u mna je problem ze nemusim jest celý den,ranajkujem kludne aj o 15 tej 😝 a večer zobnem sladkosť,kedže som na nete dlho...

nnikka
3. jan 2010

este som chcela napisat, ze jem vsetko ale male porcie... tak ze zjem a chvilku pockam asi 20 min a uz som najedena, robte prestavky v jedeni, to je moj postreh

drzim palce

mukky
3. jan 2010

takze od zajtra pravidelná strava,male porcie,obmadziť až uplne vylučiť sladkosti,to bude kamen urazu..viacej piť,stacionar...to v lete zabralo krásne..