Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

duska1122
5. sep 2009

diky aj vam pekny vikend tak v pondelok 😀

monca4ever
autor
5. sep 2009

hasleerka jasné ked si na materskej to nemáš moc možností
a času chudnúť veru... ale v práci to pojde lepšie neboj 😉

morenka len sa na seba nejeduj to je stres a stres viaže tuky !!! 🙂
šak aj Ty si len človek aj ja prehreškujem pohodaaaa 😎

Ja som pred chudnutím mala také menšie prsia a jak som sa rozhodla
chudnúť už som sa v duchu aj s nimi rozlúčila...Schudla som 23 kíl
a prsia mi narástli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Konečne ked utekám má čo nadskakovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janette4
5. sep 2009

monca 😀 😀 😀 😀

hasleerka
5. sep 2009

zuza80 horalky som síce obmedzila, ale maškrtu si dám ... sem tam kúsok čokolády deťom šlohnem alebo puding ked im robím ...

monca4ever
autor
5. sep 2009

Čo nás čaká?
1. Aj keď máme presne predpísaný jedálny lístok, niektoré potraviny môžeme jesť v neobmedzenom množstve.
2. Kľudne si môžeme dopriať čiernu kávu, tá je jednoznačne povolená, samozrejme ale bez šľahačky. Kofeín má potvrdené priaznivé účinky na metabolizmus.
3. Denne budete asi o pol kila ľahšia. Ak nepoľavíte a budete dodržiavať náš jedálniček, za dva týždne to bude až neuveriteľných 9 kilogramov!

Tak, čo dámy neskúsime to? Veľa jedál môžeme jesť v neobmedzenom množstve a nemusíme sa vzdať našej milovanej kávy.

1.deň
Raňajky: Čierna káva bez cukru a mlieka v akomkoľvek množstve (toto platí stále, kde je napísaná káva)
Obed: Uvarené vajíčko na tvrdo, podusený špenát s troškou soli, jedzte koľko vládzete.
Večera: Jeden veľký grilovaný steak, hlávkový šalát a ovocie v akomkoľvek množstve

2.deň
Raňajky: Káva a jedno obyčajné pečivo
Obed: Jeden veľký grilovaný steak, hlávkový šalát a ovocie v akomkoľvek množstve
Večera: Šunka dusená alebo ešte lepšie kuracia v neobmedzenom množstve

3.deň
Raňajky: Káva a jedno obyčajné pečivo
Obed: Dve vajíčka natvrdo a paradajky v neobmedzenom množstve
Večera: Šunka kuracia v neobmedzenom množstve

4.deň
Raňajky: Káva a jedno obyčajné pečivo
Obed: Varené vajíčko alebo šunka, surová alebo dusená mrkva a ľubovoľné množstvo syra Ementál
Večera: Ovocie a jeden biely malý jogurt

5.deň
Raňajky: Káva a strúhaná mrkva ochutená citrónom
Obed: Dusená rybka a paradajky
Večera: Jeden pekný steak s hlávkovým šalátom

6.deň
Raňajky: Nesladený čaj s citrónom
Obed: Grilované kura v neobmedzenom množstve
Večera: Dve na tvrdo uvarené vajíčka a zdravá chutná surová alebo dusená mrkvička

7.deň
Raňajky: Nesladený čaj s citrónom
Obed: Ovocie podľa vlastného výberu v neobmedzenom množstve
Večera: Jedlo podľa vlastného výberu, ktoré vám najviac chutilo

8. až 14. deň
Menu opakujeme v uvedenom poradí

Jedna malá rada na koniec, ako zabrániť nečakanej nervozite na začiatku diéty. Na sklonku každého dňa, by ste si mali nájsť trochu času na relaxáciu:
- Každú časť svojho tela vedome napnite a uvoľnite. Je dobré opakovať niekoľkokrát po sebe.
- Skontrolujte si správne držanie tela.
- Zatvorte oči, ľahnite si a premýšľajte, čo ste pozitívne pre seba urobila, aj keď to bude len drobnosť, je to super!

Kto sa pridá? idem do toho hned ako dojdem od mora

nnikka
5. sep 2009

no ja sa hlasim... vyskusame, uvidime, napiseme... musime schudnut 🙂

janette4
5. sep 2009

Monca,ja som ju držala a poznám veľa ľudí,čo u tiež držalo a ozaj schudlo tých 5-8kg.Už som to sem písala,ja som schudla len 2,5,lebo som ju stále porušovala,ale ozaj som ich nenabrala naspäť.
mne táto diéta moc nevyhovuje,lebo môžem jesť len to,čo je napísané a ja napr.večer váru nejem,len nejakú drobnosť

hasleerka
5. sep 2009

no tak ja sa určite nepridám, bo by som ju dennodenne porušovala ... a kávu bohužial bez mlieka nevypijem

simka9122008
5. sep 2009

No to ani ja nevypijem kávu bez mlieka

hasleerka
5. sep 2009

simka tak baby budú chudnúť a my si budeme každé ráno vychutnávať kávičku s mliečkom 😀 😀 😀

som si ešte raz prečítala tú dietu, v poslednej dobe síce toho moc nezjem, ale z tohto by som umrela od hladu ☹

janette4
5. sep 2009

hasleerka,neboj,neumrela by si,lebo napr.šalátu si k mäsku môžeš dať,koľko chceš.ja som napr.mala problém zjesť dusenúä rybu a ešte aj paradajky,alebo 2vajcia na tvrdo a ešte aj mrkvu.

hasleerka
5. sep 2009

no janette umrela, lebo ja by som napr. nemohla zjesť dve vajcia a k tomu mrkvu, tie vajcia by som jedine mohla mať na obloženom chlebíčku

zoya1
5. sep 2009

Ahojte kámošky moje chudnúce!!!!
Po dlhšom čase sa ozývam. Čítala som vás poctivo, ale nemala som čas prispievať. Musím sa s veľkou HAMBOU priznať, že som za posledné dva týždne porušovala všetko čo som s vami krásne dodržiavala. Dcéra mala narodeniny, ktoré sme oslavovali straaaaaašne dlho, v kuse som niečo varila a vypekala samé supppppper dobré koláčiky - a samozrejme som neodolala. Na váhe sa to zatiaľ neodrzkadlilo, ale som presvedčená že mám pokazenú váhu a tak sa odvážim až v robote. Mala som teraz týždeň dovolenku. Pravda je, že pokiaľ som chodila do roboty nejak ľahšie som všetko dodržiavala. Takže od pondelka začínam znova. Nežrať a cvičiť. Stepper tu tak smutne stojí a hľadí na mňa - že či už nie sme kámoši 😀 😀 😀
Hasleerka - pošli miery, ja sa túto nedeľu neodvážim merať 😝 😝 😝
Bože dievčatá povzdbuďte ma, je mi zo seba na grc!!!! Tak pekne mi to išlo a tak som to dosr....

mukky
5. sep 2009

ahojte,ja som schudla zatial 0,6 kg,nejak mi to skace hore dole,este mam menstr.No ale dnes som nedietiovala,sice sa ani neprejedala,svokra mala narodeniny,boli sme na oslave.
zajtra vas docitam,nejak ma pobolieva hlava a cely clovek 🙄

hasleerka
6. sep 2009

zoyka neboj zase sa dáš dokopy ... ja tiež len po troške chudnem ... miery zatial nepošlem, bo budú určite také isté ... ale môžme sa dohodnúť, že vždy posledného v mesiaci budeme posielať

duska1122
6. sep 2009

ahojte tak som doma som sa vazila u sestri a schudla som 2 kg aj ma to povzudilo a nedala som si tortu 😀 . ja mam taku setriacu dietu ale denny pridel nepresahuje 1500 kca, aleo kj teraz neviem. ja kavu nepijem vobeca vraj pri diete by sa nemala pit mi to hovorila dr ze lepsi je zeleny caj tak neviem

simka9122008
6. sep 2009

duska tak gratulujem

duska1122
6. sep 2009

dakujem 😀

janette4
6. sep 2009

aj ja gratulujem.poteší,že?

ja som tento víkend moc nediétovala,ale v týždni sa určite polepším

hasleerka
6. sep 2009

no aké pokroky tu čítam ,,, duska super ,,, aj ja sa chcem pochváliť, len neni čím

janette4
6. sep 2009

haslerka,nebo,bude čím

duska1122
7. sep 2009

pekne rano. dakujem ste zlate, jasne ze to potesi aspom mam dalsiu silu do noveho tyzdna 🙂 musim pozriet nove recepty aby to nebola taka fadna strava. a to co tam dala monca za dietu idem si to nastudovat podrobne.

nnikka
7. sep 2009

bre ranko tak ja dnes len kava... jak je napisane 😀 na ranajky spenat budem musiet kupit ale neva

drzte sa babky... ja som vcera stretla po pol roku svoje sesterky a pripadala som si jak mastodont!!!!! tak ze to musi ist dole 😉

nnikka
7. sep 2009

inak tu je este take na povzbudenie!!! co som nasla na mmb 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6112

duska1122
7. sep 2009

jej nnikka mame rovnake motto vsimla si si?

nnikka
7. sep 2009

nie, az teraz, ale parada... 🙂

duska1122
7. sep 2009

tak uz som si pozrela ten rozpis a pre mna to neni neni tam desiata ani olovrant. aj keby som schudla za chvilu to mam naspat. ja sa musim naucit pravidelne jest. moj problem je ze jem len vecer, nie ze sa prejedam. a tamto je dieta pre niekoho kto bezi stafetu ale ja mam pred sebou maraton. teda ta baba co tam schudla to je uzasne to si vzdy rano kuknem na povzbudenie 😉

lotris
7. sep 2009

Dobre rano. Ja som dnes zacala tiez dietovat tak uvidim ako to dopadne. hned prve co som mala pit kavu tak som si to zmenila na caj 😀 najhorsie je ze moj manzel neskutocne dobre a rad vari a este ktomu je tak trochu zakerak a bojkotuje vsetky moje snazenia schudnut. Vypeka, vyvara a vsetko mi pod noc tlaci. Mam to ja ale tazke! ☹ Uplne najhorsie je ked pripravi romanticky vecer s vinom a vseliakymi pokuseniami. Dnes odolam! Dufam. 😀 Mozno potom skusim aj tuto co drzite vy. Tak vam drzim palce a tu kocku co schudla si davam ako vzor. 😵

duska1122
7. sep 2009

tak jea uz mam jedalnicek ranajky omeleta desieta jogurt s broskynou a jablkom, obed cestoviny s ananasom a sunkou, to sa celkom da uvidime 🙂

hasleerka
7. sep 2009

nikka dobrý članok, spadla mi sánka ... teraz nemám moc času to čítať ale večer to riadne pozriem ... normálne ma prešla chuť na čokoládu

duska , nikka to motto mám aj ja na azete a na skype