Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

kingstonka
12. jan 2010

hlasim totalne zlyhanie... 😔
cele poobede som nebola doma..boli sme vonku, na navsteve...nic som nejedla (ved dietujem) a domov som prisla taka hladna ze padol za obet croissant, krajec chleba a ked uz som bola na seba nastvana tak este mala kinder cokolada... ☹ a na cvicenie nie je energia...fuj

kingstonka
13. jan 2010

dobre rano..tak dnesok zacinam s novym odhodlanim 😀

hasleerka
13. jan 2010

ahojte ... ja som sa zobudila s hladom, takže som toho asi včera moc nezjedla ... ale určite aj to málo nebolo moc zdravé ... ja som teraz neodolala a kúpila som si ku kávičke kokosové osie hniezdo ...ale furt som dajaká hladná, rozmýšľam čoby som ešte džobla do seba

duska1122
13. jan 2010

ahojte ja prave desiatujem musli tycinku a grep 😝 s tycinky ma bolia zuby 🤐 dnes dal byvali spoluziak na facebook foto s maturit kde som mala o 15 kg menej takze mam depku a nove odhodlanie chudnut.
ahoj angyalok ja chudnem uz asi pol roka ale tusim kazdy den zacinam od znova ako aj dnes 😀 raz to vyde mozno uz tento raz dufajme 😅 😕

kingstonka
13. jan 2010

mna uz ani na fotkach nespoznat :(

kingstonka
13. jan 2010

tak dnes sa myslim drzim celkom ok... aj na stepperi som zacvicila... dufam, ze vecer nepodlahnem zase 🙂

angyalok
13. jan 2010

Unma je to hrozne 😀 Do obeda bolo vsetko fajn ale potom ma nahnevali a dala som si cokoladku 😅

angyalok
13. jan 2010

Umna 😀

kingstonka
14. jan 2010

dobre ranko

no dnes rano ma vaha nepotesila a to som sa vcera drzala..asi je pokazena 🙂

ianitka
14. jan 2010

ja som hladna ☹ ☹ ☹

duska1122
14. jan 2010

caute ja prave desiatujem acidko, tak sa da. na obed mam polievku kari. vecer som si vcera dala nejake cipsy takze zase som to pokazila ale neva uz mi to ide lepsie

hasleerka
14. jan 2010

čafte u mňa bieda, už padli na raňajky za obeť tri rožky, lenže čo ked som urobila dobrú bryndzovú nátierku, no nedaj si ☹

na obed robím šošovicu ale s mliekom

ianitka
14. jan 2010

ja som mala len jeden rozok s pomazankou, obed mam nejaky cestovinovy salat to v jedalni v praci
ale mimo toho mam v sebe uz dva cokoladove bonboniky 😝 😝 😝 😝

hasleerka
14. jan 2010

ianikta ja furt odolávam sladkému lebo potom by som neochutila tú šošovicu ... ale potom si určite prasknem tiež kúsoček sladkého

simka9122008
14. jan 2010

Ahojte kočeny, tak vidím že vám to ide super, ja som mala ráno grahamový rožok s kávou a na obed si idem uvariť jeden zemiak na masle so zeleninkou, večer mám v pláne acidko, váha zatiaľ stojí 😒

ciarka
14. jan 2010

ahojky,

simka dakujem za kompliment mojej vahy, ale nie som spokojna.

Hasleerka- ak mozes napis mi recept ako robis tu sosovicovu polievku dakujem.

ja dnes rano- jogurt s vlockami a kava
desiata- jablcko
obed- rajcinova polievka, granadir a 3 oplatky (ale dnes som dostala menzes,tak vtedy neviem odolat)

ciarka
14. jan 2010

mukky- mas nejaku knihu,al. poznas nejaku stranku ako sa zdravo stravovat? ja mam pocit ze nemame pestru stravu, rada by som sa stravovala zdravo, inspiruj ma. Dakujem.

Inak co sa tyka sladkosti u malej- ona si ich ani moc nepyta, sem tam lizatko- ale to par krat ocucle a ma dost. A skor ich nema ako ma. Fakt par krat do mesiaca, ale ona to zatial nechce.

kingstonka
14. jan 2010

tak ja dnes..rano krajec celozrneho chleba so syrom, obed 2 palacinky ☹ , vecera 1 parok, a teraz som sa pustila do mandariniek a neviem prestat... no velmi dietne to nebolo ale snad toho nebolo vela... no a este 3 kavy s mliekom k tomu

mukky
14. jan 2010

ahojte,
ja zatial -1,5 kg,dnes mám chuť na sladkosť,niečo malé si asi dám ,nech nezošaliem 😀 a potom hor sa na stacionár 😀 ,ale sa mi nechceéééé 😝
idem Vás dočítať

hasleerka
14. jan 2010

ja vám ani nejdem písať čo som dnes pojedla, no hrôza, by ste ma aj vyradili z témy ... ja neviem čo mám so sebou robiť, vôbec sa neviem inšpirovať ...

dnes som dokonca vyberala zo skrine veci ktoré sú mi už dávno malé s tým že ich vyhodím bo už do nich nikdy neschudnem ale som si to ešte rozmyslela že ich odložím, ved možno niekedy ... snád sa zajtra spamätám 😠

munu
15. jan 2010

ahojte, aj ja chcem schudnut... mozem sa k vam pridat?

munu
15. jan 2010

ako to funguje vo vasej teme? Mate nejake zhrnutie v tabulke, ktora ste kolko vazila pred chudnutim a aky je vas ciel? vidim, ze sa tu denne povzbudzujete, presne to, co ja potrebujem... a tiez potesi pochvala ked hoci aj kilo pojde dolu, ze? 😀 Ja som sa uz aj dlho nevazila, ale zajtra to urobim rano a poviem vam.. aj kolko chcem mat vyslednu vahu.. snad sa mi podari zhodit s vasou podporou 😉

kingstonka
15. jan 2010

vitaj munu...

no mzno by nejaka tabulka fakt nebola zly napad..takto toztiz ja mam tentencie prepadnut pokuseniu, jest vecer a tak dalej..

lucijja
15. jan 2010

ahojte baby, sorry ze vam sem leziem, lebo ja drzim 90dnovu ale inspirujem sa co robit potom ked schudnem aby som si vahu udrzala... 🙂 Zatial mam za 55 dni 8kg dole. Tak drzim palce vsetkym, nech sa vam podari splnit si sen. 😉

hasleerka
15. jan 2010

munu vitaj a pridaj sa

kedysi tu jedna kočka založila tabuľku sme jej posielali miery a potom to vyhodnodzovala každý mesiac koľko sa nám podarilo schudnúť ... len už k nám prestala chodiť ... asi už schudla a kašle na nás

ja mám urobenú doma tabuľku a idem si sama zapisovať ako som na tom

duska1122
15. jan 2010

pekne ranko baby, ja mam problem. cely den sa drzim ziaden problem ale pride frajer vecer s roboty a cela dieta ide do ... neviem cim to je aj vcera parky na veceru.
ja ziadnu tabulku nemam ale kedysi som si pocitala ze pri mojej vyske a vahe by som mala zjest do 1400 kca, alebo 40 g tuku. tak sa snazim. a mam casopis dieta kde je vzdy jedalnicek na tyzden snazim sa jest podla neho. inak ked sa stale vazim a kontroliujem tak nechudnem ale ked na vsetko zabudnem a som ok tak chudnem. len cvicit sa mi strasne nechce od vcera chodim pesi do schodov na 4 poschodie 😝 podla mojho jedalnicku mam dnes na plane:
RANAJKY : 2 krajceky ražného chleba natretého margarínom a jahodovym dzemom.
DESIATA : niskotučne kefírove mlieko
OBED : kuracie prsia s brokolicou a ryžou
OLOVRANT : dzus aloe vera s duzinou a jablko
VECERA : ladovy salat s kuskami syra bazalkou a olivovym olejom.
na pitie mineralka s citronom a rumancekovy caj ak ma prepadne vecer este hlad tak mango , ale v mojom pripade asi coko chrumky......celkovy prijem je 1394 kcal takze tak
co si o tom myslite

hasleerka
15. jan 2010

duska náhodou je to celkom fajn ... lenže akoby som ja mohla jesť kuracie prsia ked mám doma navarenú šošovicu s udeným ... ked ja musím jesť to na čo mám chuť a môžem si doma urobiť

bolo by dobré ísť niekde na kúru taký mesiac, kde by som si nemohla dať čo chcem, len to čo mi dajú a chodiť tam aj cvičiť

zuzu13
15. jan 2010

skocim vam do diskusie...
hasleerka, presne tak...ja varim segedinsky gulas a knedlik...ale dam si ho...sice bez knedlika ale dam...ja nevarim osobitne, je to narocne, nakolko varim skoro kazdy den a v praci som od rana do vecera...ale zacala som si zmensovat porcie a jem to bez prilohy ... tak uvidime co z toho bude...no a co sa cvicenia tyka...nekomentujem sa 😅
😀 😀 😀

duska1122
15. jan 2010

no ved prave o tom to je ze nemozem varit to na co mam chut , sice to by som nevarila stacilo by nakupit cokoladu, ale pomaha mi to ze mam ten jedalnicek a viem ze sa nim musim riadit. nevarim si osobitne uz len to bi sa mi chcelo frajer sa musi prisposobit , zatial sa nestazoval. tak neviem

zuzu13
15. jan 2010

duska, takto mas dobre zariadene, ked sa "musi" prisposobit, ono je to dobre, ked ste na taku super stravu dvaja, ale neviem si predstavit, ze maju vsetci jest segedin a ja brokolicu...to by dopadlo asi tak, ze zjem brokolicu a dotlacim sa segedinskym 😀 😀 😀 takze riadim sa heslom z filmu s tebou mne bavi svet: lepsi mensi ustupky, jako vazny komplikace 😀 😀 😀