Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

nnikka
8. jan 2010

mima1 - urob to jak ja: pripni si na chladnicku nejaku stihlu babu z casopisu a ver tomu, ze sa ti ju nebude chciet otvarat a ked ju otvoris tak si sakra rozmyslis co z nej vytiahnes 😀 😉

zaklad je "nezrat" toho sa nejako drzim, ale ked som hladna zjem volaco aj o pol jedenastej, ale nalozim si len na maly tanierik a dobem do toho jak male decko "vychutnavam" 🙂

cize treba jest, a nie zrat a kila pojdu same dole 😉

ianitka
8. jan 2010

nnikka s tou chladnickou mas pravdu... 😉

sranda, ze doma az taku chut vyzierat nemam... ale v praci mam stavy, ze by som nieco hned a hocico zjedla, len ten bufet tu ponuka same dristy a siroko daleko nic ine...
rozmyslam, co by som si tu preniesla nejake jedlo, ale take, aby som to kazdy vecer nemusela pripravovat? nemate nejake napady?

kingstonka
8. jan 2010

... u mna jednoznacne plati ze vecer nejest.... najmenej som vazila pred par rokmi , ked som bola v uk a robla som poobede od 16h.... tesne pred tym som sa najedla potom az rano a chudla som rychlo aj ked som nechcela ale len co som zmenila pracu a po veceroch som bola doma islo to rapidne hore...

a postavu som mala vzdy taku,ze uzky pas a hrozne stehna a boky....

chcem sa spytat..maete niekto skusenost s redukcnymi cajmi? viete nejaky poradit?

ianitka
8. jan 2010

ja som mala tiez uzky pas (58cm) a teraz mam pneumatiku
mne vlastne ide hlavne o tu pneumatiku a o stehna 😉

ianitka
8. jan 2010

kingstonka, tie caje, no neviem, ... obcas som ich pila, ale ked boli take hnusne, ze som ich potrebovala zajest aby som prebila tu chut a bolo 🙂

mimikyky
8. jan 2010

kočky, tie čaje sú o ničom, oni len odvodnia, preženie vás,a sú časom aj dosť návykové čo sa "kakania" týka

kingstonka
8. jan 2010

... ja mam aj dost problemy so zapchami ta tyzden 2 budem pit ten caj- viac nie - naozaj to moze byt navykove

mimikyky
8. jan 2010

vyskúšaj 😉

kingstonka
8. jan 2010

raz som si v UK kupila taky nejaky cinsky caj- vypila som 2 salky a isiel do kosa - skoro ma to zabilo 😀 ale teraz mam len taky bezny co sa predava v potravinach...

ciarka
8. jan 2010

Ahojky babule, aj ja sa k vam pridavam, ja som tu chudla s vami v lete. Schudla som 5 kg a tam sa to zastavilo.

Mam 162cm a 57kg,ale chcem aspon 52kg. Chodila som na aerobik, lenze ako zacali vianocne sviatky tak nebol uz vyse 2 tyzdnov, tak som zlenivela. Tak sa tesim, ze buduci tyzden uz opat bude fungovat.

Ak ide o redukcne caje, tiez som ich vyskusala,ale u mna mali zo zaciatku fajn ucinok(lebo mam zapchu uz dlhe roky),tak ma vyprazdnili, lenze ako som ho pila kazdy den pravidelne tak nastal opacny efekt zapcha. Tak som s tym skoncila.

A tiez je u mna problem- sladkosti.Keby tie neexistovali, al. mi nechutili tak by bolo super. A tiez vela pit- to je pre mna tiez problem,v lete sa to este da, ale teraz v zime sa mi to tak neziada. A pravidelne jest v malych davkach 5 krat denne to tiez viem. Teoreticky vsetko ovladam, horsie je to prakticky.

Dufam, ze sa tu zase budeme povzbudzovat kazdy den, pisat si kto a co ziedol. Mne to velmi pomahalo.

Tesim sa na vas!

simka9122008
8. jan 2010

ciarka, ja mať tvoju váhu tak som šťastná ako blcha

nnikka
8. jan 2010

inak s tym redukcnym cajom ma napadlo, ze minule bol u nas manzelov kamos a chcel caj ale kedze sme mali len ten redukcny tak mu spravil... no a potom u nas presedel riadnu chvilu na vecku 😀

nnikka
8. jan 2010

niekde som citala, ze idealna vaha je vyska - 110

tak napr. ja 168 - 110 = 58kg by bolo pre mna vraj akurat

kingstonka
8. jan 2010

tak ako sa dnes drzite? ja ranajky ... celkozrny chlieb so sunkou, obed miniporcia z toho co som varila rodine, olovrant jogurt a ne vecer ovocie alebo zelenina...

a este uz asi pol hodiny sa prehovaram na stepper

..manzel prave oznamil, ze po-pia je na sluzobke , tak to bude jdnoduchsie s varenim dietnych jedal.. 🙂

maruschka
8. jan 2010

dnes som tej diéte veľmi nedala, lebo som mala dve kávy a pudingový závin-asi 4 kusy..Čo ma štve, ale zasa som bola vonku s deckami, takže nejaký pohyb tam bol. Ťahala som malú na sánkach a behala som pri tom. Takže mi škvŕka v žalúdku, idem hodiť zeleninu do hrnca, idem robiť rodine na večeru knedľu, tak mne sa tam naparí zároveň tá zeleninka, ktorú som doobeda nestihla..Lebo som montovala dokopy dom pre bábiky.. 😕 😕 😕 😕

Ale zajtra fakt idem na zdravú stravu...

nnikka, ja by som mala vážiť 56 kg - toľko som mala do 21 rokov a potom po pôrodoch.. 😀 😀 😀 😀 😀 Čaje, lieky, sirupy na chudnutie-tie som skúšala, keď mi šibalo a bola som mladá..Teraz viem, že to pomáha, ale iba krátkodobo-sú to vyhodené peniaze..

Baby, dnes som si stiahla z internetu Zumba Basic..Tak som to mojej staršej ukazovala, tak ideme cvičiť. Vyzerá to úplne super... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kingstonka
8. jan 2010

.... tak som sa na ten stepper nakoniec dotrepala...nijak som to ale neprehnala... 25 min....

mimikyky
8. jan 2010

kingstonka, šikuľka 😉
a teraz už papaj len bielkovinky 😉

kingstonka
8. jan 2010

na veceru som si dala volske oko, platok sunky a platok syra.... asi nie velmi dietne ale aspon som sa vyhla chlebu 😒

a zachvilu asi pojdem spat... aby som nemyslela na jedlo 😀

mimikyky
8. jan 2010

kingstonka,
podľa mňa večera celkom fajn 🙂 😉

maruschka
9. jan 2010

no, dnes som si dala na raňajky chlieb+syr+cibuľa+káva 😀 😀 Na desiatu si dám pomaranč, viac nezjem lebo nevládzem. Na obed mám už udusenú zeleninu+ryža..
Dnes si konečne zacvičím podľa DVD-zumba...dúfam teda..
😉 😉 😉 😉

kingstonka
9. jan 2010

...tak a mame vikend... a to je pre mna tazke drzat sa nejakych pravidiel....

som si spomenula, ze uz davnejsie som si kupila knihu The 80/20 diet..... principom je jest zdravo a dietne 80% casu a 20% mozte aj trochu zhresit.... co vlastne vychadza na sobotu poobede a nedelu.... no nemusi to byt zla idea - len ako sa udrzat a ten jeden a pol dna sa neprepchavat 😉 ... mozno by to nebol zly napad na udzanie vahy po nejakom vyraznejsom schudnuti.... co vy na to? ...idem ju prelistovat...

claudee
9. jan 2010

ahojky, som už minule písala, že sa pridám v chudnúcim, len som nemala čas odvtedy sem napísať 😝
takže dnes som vstala o 12 😅 a tým pádom som mala len polievku a granadír so zeleninou.. viac už ani jesť nebudem, len piť dnes.. držme si palce 😉

angyalok
9. jan 2010

Pekny den,ja som sa takisto rozhodla ze schudnem-no musim 😀
Od pondelka zacinam.

kingstonka
9. jan 2010

ahojte... poobede som nebola doma...nestihala som jest ... ateraz som hladna ☹ a to ako hlavny bod mojho chudnutia som si dala ze po 17h nejem...

nnikka
9. jan 2010

tak vas nepotesim dnes som bola na zabijacke a teda som sa napraskala, ze by z toho Bukovskeho asi slak trafil... idem oddychovat... raz za cas sa moze aspon som nejedla nic sladke 🙂 😉

mukky
9. jan 2010

nnik 😀 😀 😀

ja som teraz dojedla večeru,jablko 🙄

claudee
9. jan 2010

ahojky, ja som večerala pomaranč 🙂 no čo vám poviem, taký chlebík by bol lepší 😀

mukky
9. jan 2010

aj trosku pomela som mala 😀 ,ale nechavam na zajtra pre malého,velmi ho lubi,ako vsetko jedlo co mu dám,pribercivost ci nedojedenie nepoznáme 😀 ,u krpceka 😀

claudee
9. jan 2010

čítam, že viaceré máte problém so sladkosťami 😅
no ja som mávala tiež a veľké, ale v poslednom odobí, dajme tomu tak 2-3 týždne vôbec nemám chuť na sladké 😨 aj cez vianoce som jedla tak denne jeden koláčik a to bolo celé.. som sa aj sama na sebe čudovala..
a minule som chcela zjesť Mars-ku, odhryzla som si a normálne som to nechala tak, nechutila mi 😝

mukky
9. jan 2010

ja sa zatial držím 😀
teoriu chudnutia ovládam dokonale 😀 ,prax je tažká 😀
mne len tie sladkosti vadia ze nemozem...ale ak budem chciet,dam si..vsetko začína v hlave...ak nebude pohoda,chudnutie bude horšie..