Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

megy2
24. jún 2009

a ja to mam aj cez leto tak dufam ze sa mi zapaci.....

zuzka1.
24. jún 2009

a kto spominal, ze ma dvd zumby????a chle by mi ho napalit a poslat?zaplatim ak bude treba

ikatarina
24. jún 2009

Kočky, a neviete poradiť, ktoré dvd s cvičením je dobré na spevnenie postavy? Všetko sa na mne trasie. A zatiaľ jediné, k čomu sa donútim je behanie a večer nejesť 😢

ikatarina
24. jún 2009

kde ste všetky? To mi nikto neporadí? ☹

sedmokrasska
24. jún 2009

ja som tu. no ja predtym, nez som sem prisla som cvicila jogu. teraz cvicim podla toho, co mi poslala mimikyky. joga je tiez fajn, ale vysledky sa asi dostavuju pomalsie. neviem.

ikatarina
24. jún 2009

ja som našla na stiahnutie Sipeky, Šipkovu a Coborovu, tak neviem, ktorú 😢

sedmokrasska
24. jún 2009

a kde si to nasla katka? 🙂

tenty
24. jún 2009

ahojte

ak mozem poradit, tak ja mam Sipkovu a som maximaaaaaaaaaalne spokojna, je to aerobik, taky co sa vyskacete a potom aj posilnovacky na ritku, stehna, brucho....ruky, chrbat...

ikatarina
24. jún 2009

sedmo - neviem, či to môžem písať verejne, pošlem ti IP

sedmokrasska
24. jún 2009

dobre prisiel domov drahy, idem sa povenovat 😉

tak zatial 😎

bianca
24. jún 2009

Ahojte kocky.Mozem sa k Vam pridat???

ikatarina
24. jún 2009

bianca vitaj 🙂

bianca
24. jún 2009

ikatarina dakujem 😵 ja potrebujem zhodit len trosku.Minimalne 20-30 kg a budem spokojna.A teraz si fakt nerobim srandu ☹

evea80
24. jún 2009

ja asi zacnem jogou, trosku sa ponatahovat a potom sa mi v minulosti osvedcilo taebo 🙂) len neviem kedy sa dokopem 😀 Tiez som po porode schudla a potom pribrala... nejakych 8 kil dole by potesilo

ikatarina
24. jún 2009

Tak to ti poradí "naša Monča" 😀 . Tá to už má za sebou . Myslím tých veľa kg 😀 😀 a teraz je z nej super kočka 🙂

darssy
24. jún 2009

ikatarina, možem poprosiť aj ja kde by som to stiahla?

Musím už začať so sebou niečo robiť 😀

ikatarina
24. jún 2009

darssy - maš to.

darssy
24. jún 2009

ikatarina: Ďááááákujem 😀

janka_pn
24. jún 2009

ahojky 😉 , babulky a co je to zumba ? 😕

janka_pn
24. jún 2009

ahoj bianca 😀

zuzka1.
24. jún 2009

zumba je fitness latino styl.
je tu aj taka tema

mimikyky
24. jún 2009

tera zmáte zumbu na markííze

zuzka1.
24. jún 2009

kuk reflex, prave o zumbe hovoria

ani8
24. jún 2009

Ahojte aj ja by som sa k vám chcela pridat ak možem

mukky
24. jún 2009

monca4 som myslela ze najdem nejake tvoje foto naj kilovu a potom o dost menej kilovu,a nic som nenasla ☹ 😀 ,ved sa odfot s nejakym dietatom a je to 😀 ,admin ti to nezmaze dufam

dievcata a ako chudnete?Mne by trebalo taku dietu kde cely den nemusim jest,pripadne len jogurty ci ovocie,ale vecer sladkosti nejake zobnut potrebujem 😝
ja som pri delenej strave schudla okolo 25 kg za 8 mesiacov,potom som uz delit nemohla,tak sa vsetko vratilo spat aj s urokami 😠 ☹

jannca
24. jún 2009

Ahoj BABULKY, tak koukám že jste se přestěhovaly. Tak já včera makala jak ďas a dnes..hubu zalepit. Sežrala pudink, asi 4 rohlíky...a to jako dojezení. holky musím na sebe vymyslet nějaký fígl. Honí mě stále mlsná a já nevím co na to.

bianca
24. jún 2009

janka_pn cau 😀

maruschka
24. jún 2009

no tak, ja som si na začiatok kúpila Psyllium-prírodnú vlákninu, keďže mám totálne spomalené trávenie a naozaj to pomáha 😉 😉 Dávam si ho ráno a večer-asi dva týždne..
- jedávam viac zeleniny a ovocia
-ak mám chuť na sladké, tak len doobeda, v poobede ako náhrada sladkého ovocný jogurt
-tukové veľmi nejedávam, ani mi vďaka žlčníku nerobí dobre-smotana,vysmážané,..
-začala som sa viac pohybovať-vďaka mojej hyperaktívnej dcére sme stále v prírode alebo na ihrisku

Inak sa nijako inak neobmedzujem, vždy som mávala tak 55 kg pri mojej 166 cm výške. Pri babách som pribrala /78/, ale zasa schudla naspäť..Až po žlčníku sa na mňa kilá lepia a teraz mám 68-čestne priznávam..Veľa urobilo aj to, že som bola roky vegetariánka-mäso mi jednoducho nechutilo a teraz jedávam aj to. Všetky diéty zaručene skončili jojo efektom /diéty na základe nejedenia/ a také ako delená,90 dňová,vajíčková,hollywoodska a ja ešte neviem aká diéta-nikdy som to neskúšala, lebo je to podľa mňa na hlavu a nemám nervy na to, aby som sa stravovala podľa nejakej 20 stranovej príručky 😒 ..Vždy sa treba stravovať vyvážene a viac krát denne-na ničom inom celé stravovanie nestojí. Slovo diéta je pre mňa odpudzujúce..Existuje len rozumné stravovanie a pohyb. Na cvičenie pred DVD nemám čas, bohužiaľ..chodím do školy, som ešte na materskej a tak sa musím učiť, mám extra aktívne deti a manžel chodí až večer domov.. 😖 😖 😖

Takže som si povedala, že sa už natrvalo začnem stravovať tak, ako kedysi. Načo dojedať po deckách-nikoho s tým nezachránim..Keď sa urobia nákupy do kuchyne, tak to neznamená, že zapnem šporák a začnem hlava-nehlava variť a piecť..Ja sa nemusím prispôsobovať tomu, že manžel miluje len mäso-nech sa on uvedomí a začne sa prispôsobovať nám-baby milujú zeleninové jedlá a ja tiež-koniec-koncov ušetríme na liečbe infarkov, ktoré by ho postihli v 45, ak by sa takto stravoval ďalej.. 😉 😉 Kúpila som si o dve čísla menšie rifle-síce mám v nich žalúdok stiahnutý a okrem mini čajíka do seba nič nedostanem, pretože by mi to samé vytieklo von ústami, ale mi každý hovorí: Počúvaj ty si koľko schudla, máš menší zadok a boky.. 😀 😀 😀 😀 Takže sa cítim frajerka a je to lepšie, ako keď na sebe nosím tričká o veľkosti stanu pre dve osoby a naivne si myslím, že zakryjem tie dva faldy na bokoch.. 😉 😉 😉

Podľa mňa je moja nadváha totálne neprirodzená, ak som od malička chudá a trvá to 26 rokov, tak tie 4 roky nadváhy sú výsledkom len a len nesprávneho stravovania a toho, že som si roztiahla parádne žalúdok a zabudla som, načo mám nohy - všade sa vozím na bicykli alebo na aute.. 😉 😎 😎

A už radšej nepíšem, inak to neskončí dobre..Takže som sa tak trocha vyspovedala a idem von..zatiaľ čau,čau

mukky
24. jún 2009

maruschka idem ta precitat..

za moje kila navyse mozze hlavne znizena funkcia stitnej zlazy a to ma najviac stve..priberam aj z pohara vody 😠 ,ja som mala vzdy pevnu volu,s jedlom neni problem,len teraz po porode tie sladkosti sa mi ziadaju..2 roky sa snazim po 18tej nejest,ale tym ze som hore zvacsa do 3 rano tak tie sladkosti mam stale chut,aspon keby som kavu pila ako volakedy,to pomahalo oklamat zaludok,minule som vydrzala len jeden den bez sladkosti a urobila som si caro s umelym sladidlom

maruschka
24. jún 2009

jáj, ale to som nemyslela, že sa znova stanem vegetariánkou a so mnou celá moja rodina..Len si myslím, že slaninky, klobásky, pašteky budem pomaly vytesnávať na minimum z nášho jedálnička 😀