Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

monca4ever
autor
2. júl 2009

zoya1 ved aj ja mojej mame hovorím že
by mala vypadat jak mama - je štíhla
a Ty to zmákneš isto tiež...Pýtaj sa ak vieš
porad nám a VYtAJ 😀

monca4ever
autor
2. júl 2009

Co som dnes som papala?

Ranajky - deci polotuč mliečka, hrsť ovsenných vločiek, kiwi,
Desiata - 1 pomaranč
Obed - sáčková polievka (40 Caloriova) a 2 cherry rajčinky
Olovrant - pol celozrnného rožka, 2 cherry rajčinky a pol papriky
Večera - 3 menšie zemiaky varané v šupe, Rajčina, kučeravý šalátik, 1/4 párku vo vode.
Nápje - pol litra detoxikačného čaju , asi 1,5 litra vody a O.5litra vody s deci vytlačenej
citronovej šťavy.

Vy ste čo papali kočky? Inšpirujte ma 😀

mukky
2. júl 2009

ja som dnes jedla;

ranajky- pol jablka ,potom som sla este spat 😔
desiata-jogurt
obed-zivanska
olovrant-pol jabka,broskyna
vecera-3 jogurty,do jedneho z nich som si dala aj ryzove vlocky

vypila som zatial asi 2 l cistej vody

mukky
2. júl 2009

musim si nakupit zeleninu a urobit salat zeleninovy,miesto vecerneho ovocia,ale ja ho taak lubim poslednu dobu..

vaha mi ukazovala rano -1,6 kg

este pojdem na stacionar

janette4
2. júl 2009

ahojte.rada by som sa k vám pridala.
Ja som mala pred tehotenstvom 57kg,pribrala som skoro 17kg, domov som prišla so 67.striedavo schudnem 1kg ,potom ho zas naberiem a stále dokola.V podstate toho nejem veľa,len mám rada sladké a občas večeriam o 21.hod.V nedeľu som sa rozhodla,že skúsim ZASE! schudnúť.Každý večer robím 100brušákov keď ešte vládzem trochu na zadok.V nedeľu som vážila 65kg, dnes 63,5kg.
a dnes som jedla:
raňajky:jogurt a pečivo, káva so sladidlom
desiata:nič-nebolo kedy
obed:mlieková brokolicová polievka,ryža a gril.kur prsia,zeleninový šalát
olovrant:broskyňa
večera:jogurt
Vypila som 6dcl čistiaceho čaju, 1 l vody, a 3dcl Caro s mliekom
Hladná som jak čenkovej deti,ale musím vydržať.Aspoň do soboty 😀 Kamoškina dcérka bude mať oslavu 1.rôčiku a kamoška pečie fantastické torty,takže určite zhreším,lebo už dnes som jej musela sľúbiť,že v sobotu diéta určite nebude. 😀

cimika222
2. júl 2009

ahojte aj ja sa k vam pridavam a chcela by som aj poradit som matka dvojmesacneho chlapčeka a po pôrode mam nejake kila navyse ktore by som chcela dat dolu ale ešte kojim a nejake drasticke diety nechcem aby som nestratila mliecko

Dajte nejake dobre typy??? obmedzujem sladkosti a po siestej nejedavam a vela tekutim zatial

zoya1
2. júl 2009

monci, ja by som chcela od teba nejaké rady čo a kedy jedávať, aké cviky cvičiť (dúfam, že nebudú dajaké krkolomné) a ako čo najrýchlejšie a najefektívnejšie schudnúť. Mám sa vážiť alebo si mám na začiatok zmerať partie centimetrom? Prosím ťa napíš nejaký jedálny lístok aspoň na 2-3 dni nech sa rozbehnem. Ďakujem.

mukky
2. júl 2009
mukky
2. júl 2009

ja som uvazovala aj o delenej strave,vtedy som bez hladu dala krasne dole 25 kg...ma to nieco do seba,cloveku ovela lahsie travi a neni otapeny z jedla,mam rada aj kombinaciu masko a k tomu zelenin ka,bez prilohy

morenka
2. júl 2009

no dievcata dneska som to pohnojila lebo som sa viac najedla ako som mala...bola som darovat krv takze som malo jedla a potom som to troska pokaslala s cokoladovo kokosovou tycinkou a...proste niesom dneska so sebou spokojna...zajtra mame grilovacku...boooze neviem ako to bude ale uvidime...budem sa snazit neprehnat to....bude kolac, salat....bude to drina...drzte palceky prejem dobru nocku....

mukky
2. júl 2009

morenka 😀 po brani krvi si myslim ze sladke si si mohla dat,ved to bola vynimka 😵 ,tak zajtra ti drzim palce 😀 ,skus si dat masko kludne,s kopou zeleniny,bez chlebika,a je to 😎

zoya1
2. júl 2009

ahojte! začala som čítať túto tému od začiatku a tak ste ma kočky navnadili s tým cvičením, že som práve docvičila brušné partie a niečo málo na zadok. Normálne mám zo seba dobrý pocit, že som sa donútila cvičiť. Od zajtra nežerem, dúfam že nájdem tú správnu mieru - koľko jesť 😀 . Pozdravujem vás

mukky
2. júl 2009

zoya no super,ja sa zatial viem prinutit cvicit,teda sliapat na stacionare...ale na take cvicenie nemam chut,mne je stale teplo 🙄 ,no ale budem musiet..

ciarka
2. júl 2009

babulky ahojky.

janette4- ty si vazila presne pred porodom kolko ja 57kg.No a ja som pocas tehu pribrala 20kg,domov som prisla o 11kg lahsia,cize 66kg.A schudla som na 59kg,ale potom som sa rozozrala a teraz mesiac chudnem a mam 60.6kg a dufam ze to pojde dole.Ja chcem mat 52kg.A mojim problemom su tiez sladkosti.Tiez po 18.00 nejem a teraz som hladna ako vlk.

ale uz 3 den som nejedla sladke!!!!!Drzim sa.
Dnes som bola na aerobiku. a jedla som toto

ranajky- jogurt a kava s mliekom nizkotucnym
desiata-banan
obed-tekvicova polievka k tomu 1 chlebik a zapekana cestovina
olovrant-nic
vecera -acidko ale asi pototucne al,plnotucne.
Vypila som 0,7l vody s citronom,0,7l caju zeleneho,0,5l caju na chudnutie a trochu cestej vody.

mukky
2. júl 2009

ciarka ja som si urobila caro a pozeram zeny z rodu gilmorovcov a chlipkam si 😀

mukky
2. júl 2009

aj ja pocitujem hlad..ale neva,jedla som po 20 tej jogurty,a hlavne ze hlava ma neboli

monca4ever
autor
3. júl 2009

mukky velmi pekne si papala celý den 😉
-1,6 kg super pekne Ti to ide, naštartovala si si
metabolizmus a to je to najdôležitejšie !! 😀
Atá delená strava je tiež fajn môj priatel si robí
srandu z delenejstravy že rezeň v kuchyni
a zemiaky v obývačke 😀 😀

monca4ever
autor
3. júl 2009

janete4 - začiatok je najsamhorší musíš vydržať
kým sa Ti zmenší žalúdok a potom si osvojiť
už nastálo určité stravovacie zvyky, ked zhodíš
váha sa Ti už udrží... a torta mnam 😉

cimikla222 - ked kojíš cvičiť menej a nie náročné veci
lebo pri cvičení vznuká kyselina mliečna a mohla by
sa Ti dostať do mliečka...Ked cvičiť pred kojením iste nie
skôr krátko po nom. Dlhé prechádzky, aerobne cviky,,, 😉

monca4ever
autor
3. júl 2009

zoya1 - n bruško je jeden duper cvik:
Lahni si na chrbát a vystreté nohy zdvihni
vyrovnané -nekrč kolená čo najvyššie.
Zdvihni aj trup a dostaneš na na kostrč
ruky drž pozdlž tela a knitaj - malé pohyby
a papanie, prelistujtrošku tému dosť dní
som opísala aj základy stravovania som popísala
najma ráno kludne ovocie, obed massko (krča,
rybka) večera zeleninka a olovrant niečo drobné
zdravé 😉 Ono to pôjde.

ciarka 3 dni bez sladkého SUPEEER pochvala 😎
aerobik tiež super a aj jedálniček pekný len troštíčku
viac čistej vody popíjaj ak takto krásne vydržíš
budeš ako prútik 😎

mukky a to caro to čo je nejaké diétne či čo? 😉

monca4ever
autor
3. júl 2009

No nič idem ja na brigádu, večer prídem
kočky ak niečo potrebujete píšte veselo
ja sa Vám budem snažiť všetkým poradiť 😉

morenka
3. júl 2009

Dobré ránko žienky....
Tak práve som vstala...takze sa idem naranajkovat lebo som hladna ako vlk...vcera som uz nic nejedla len pivko som si dala....takze som vyhradovana....drzim vsetkym palceky na dnesny dnik nech vam to ide ako po masle...

este by som sa chcela spytat ci niekto nepozna nejaky zdravy recept na čerstve šampiony? dakujem

danciacik
3. júl 2009

ahojte žienky. Mončí mám dobrú správu - síce je v metóde podľa Norbiho zakázané sa vážiť, ale som nevydržala tak po troch dňoch dodržiavania plus minús pol hodinky je kilo dole. Dúfam, že to pôjde takto ďalej
Morenka a zapekané nechceš, ja robím zo šampiónov výborné zapekané šampióny so syrom

ikatarina
3. júl 2009

Ahoj morenka - my sme boli spolu na 90-dňovke, však? Koľko sa ti podarilo schudnúť, a vydržalo ti to?

morenka
3. júl 2009

ahoj ikatarina!

ano 90dnovka....tak vtedy som to po dvoch mesiacoch vzdala a preto som aj prestala tu chodit...mozno keby som znova tu zacala chodit pokracovala by som ale uz som sa nechcela pozerat ako vam to ide super a ja som to vzdala....no za dva mesiace som schudla 7,5kg...ale vratilo sa mi to lebo som sa rozozrala jak taky slon....preto som sa zase sem vratila a snazim sa to inym sposobom schudnut...a ty si ako na tom? kolko si schudla? este stale drzis 90dnovku?

monca4ever
autor
3. júl 2009

morenka pivko je aj moj kamen urazu alkohol
viaze tuk 😝 šampiony na kvaple oliv oleja osmahnut
zo zemiakmi v supke..Konci mi obedova ahojte vecccer 😀

danciacik mas moj obdiv si macher aj ja cem 😝
Gratulujem Ten Norbi aj mna yaujal asi sa na to dám

ikatarina ahoj po 100 rokoch ako sa máme kočka? 😀

morenka
3. júl 2009

monca cize mozem kombinovat so zemiakmi? dooobre tak to bude...aj rybku idem robit doma tak bude aj rybka...dobru chut k obedom...

danciacik
3. júl 2009

No akurát pred chvíľkou mi zazvonila poštárka a mi doniesla vlastnú knihu 😵 , takže požičaného Norbiho môžem vrátiť. Čo ste mali na obed? Ja som si dala Unce bens, na zajtra idem robiť drahému radosť a urobím fazuľovú polievku a vyprážaný karfiol.

danciacik
3. júl 2009

Inak môj synček je taký chápavý, lebo som prestala papať chlieb a dala som sa na tie pšeničné a ryžové chlebíčky (moja polovička to volá polystyrén) a môj synátor keď ma vidí tak chce aj on - akosi mu zachutili 😀

danciacik
3. júl 2009

Monči Ďakujem 😉

sedmokrasska
3. júl 2009

caute, caute. co som zmeskala? bola mimo domova, tak som sa neozyvala. aj som zresila v stravovani. a necvicila som!!! cely planik sa mi rozpadol. musim sa znova nabudit, nastartovat. pomooooc 😎