Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

monca4ever
autor
8. júl 2009

kocky doma mi blbne notebook tak tu budem pomenej
ak bude niekto potrebovat kludne piste ja si na VAs nejako cas
najdem dievcence moje chudnuce 😝
dryte sa ja uy som na brigade ale radsej bz som spala veru 😔

monca4ever
autor
8. júl 2009

dnes papanie:
R nizkotuc. jogurt, trochu otrub
D pomaranc
O karfiol tapecenz s mliekom a yemiakz vo vode
OL Uhorka salatova
V to co obet do 18 tej najneskor zjem 😉

Vy ste na tom ako kocky?
Po 20tom si idem kupit stroj ne precvicenie brusnych
partii tak sa tesiiim 😀 😀 😀 😀 😀

morenka
8. júl 2009

Dobré ránko kočky...

No včera som si musela dat aspon melon vecer lebo hlad neskutocny ale bola to zla kombinacia kedze predtym som pila vodu a pred tym ceresne🙂 viete si to predstavit🙂 ale v pohode🙂

dnes ranajky 2keneckbroty, uhorka, paradajka...
uvidime co si dam na obed...

pekny den prajem...

monca4ever
autor
8. júl 2009

morenka pekne sa drzis...super
ale ta konbinavia ... 😝

monca4ever
autor
8. júl 2009

dnes sa mi v praci nedariii zdeprimovana som s toho
☹ ☹ ☹ ☹ Ach jaj... 😖 😔 😔 slahne ma 🙄 ...

morenka
8. júl 2009

dievcence dneska mi je pod psa....prisla mrcha,boli ma brucho, boli ma hlava a dala by som si nieco sladke! som dnes ako bez zivota...miesto sladkeho som si dala radsej kavu 3v jednom....no mozno ma to uspokoji🙂

janette4
8. júl 2009

ahojte.ja dnes chudnem 10ty deň a váha je -2,6kg. včera som neodolala a dala som si malý turecký med, tak som spravila100brušákov navyše.
ja som dnes jedla:
R-káva,jogurt
D-trochu zeleninovej polievky,čo som varila malému
O-melón
D-káva
V-melón

morenka
8. júl 2009

Dneska je vas tu malo....skoda..no tak ja dneska v pohode po tej kavicke ma prestala boliet hlava....a som v pohode...pijem si uz len vodu a ani hladna niesom...odolala som normalne aj lecu co mamka robila a dala som si salatik...normalne sa nepoznavam🙂

hasleerka
8. júl 2009

no ja som tu a stále vás priebežne čítam ... len sa nemám čím pochváliť ... dnes som spapkala perník ... ale inak to nebolo až také najhoršie ... už asi týždeň po piatej nejem, len dnes som dojedla asi pol párku o 7 po dcére ... má teploty nechutí jej jesť

morenka
8. júl 2009

hasleerka...v pohode...zajtra bude lepsi den...to si musis stale povedat🙂

mukky
8. júl 2009

janette supeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵
mne dnes vaha stoji a ani neviem ktory den chudnem 😕 ,musim mrknut do zosita
ja ;
r;marhule
obed;2 kusky pizze
o; 2 vacsie jogurty
v;melon a trosku hrozna

a som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zuza80
8. júl 2009

ahojte-ja dnes
r-2celozrnní žemličky s lososovou pomazánkou
d-jogurt s musli
o-kuracie prsíčka so zeleninovým šalátom
v-jedna kaiserka celoz. so zbytkom šalátu a pomazánky
vody neviem,ale vela vela-ja rada pijem 😀

janette-ved ty nič neješ
morenka,tak snád zajtra bude lepšie
haslerka-aj prehrešky musia byt,nič si z toho nerob máme ich každá
mukky ako?

hasleerka
8. júl 2009

morenka taký dobrý ako vy píšete určite nikdy nebude, lebo ja sa neviem odriekať ... sa divím, že už to ako teraz jem je pre mna úspech ... lenže zajtraa robím špagety, tak to sa dožerem až mi bude zle, sa poznám

zuza80
8. júl 2009

mukky ved ani ty neješ. ved ja som toho požrala za celý den.

hasleerka
8. júl 2009

baby ved ja jem aj za vás ... odolávam, lebo som hrozne hladná, ale musím si ísť dak kúsok syra a salámy

mukky
8. júl 2009

zuza ja nejak nemam chut jest..ale hladna ako som,ale len skor ovocie sa mi ziada,jogurty,vyzivy..ale zajtra to napravim,mam chut na chliem a spisske parky 😀 ,alebo prazsku sunku,ci bryndzu..

mukky
8. júl 2009

chlieb 😎

monca4ever
autor
9. júl 2009

bree raaaaano 😎

monca4ever
autor
9. júl 2009

janette4 - nádhera musis byt na seba pysná 😀

hasleerka to je v pohode aj ja som najprv strasne
prehreskovala ale to sa zlepsi casom ver mi 😎

zuza80 - pekne si papala.. 😉

morenka
9. júl 2009

Dobré ránko dievčatá....

tak ja som sa zobudila strasne hladna ale nechce sa mi normalne jest! ale uz som si dala dva knekbroty s uhorkou a pohoda...
neviem ako to dneska zvladnem ideme s priatelom na trhy a budu tam strasne pokusenia tak ale myslim si ze ked som vcera odolala super lecu tak uz odolam vsetkemu🙂

mukky ja presne to iste som hladna ale nechce sa mi jest...

prajem uspesny dnik

janette4
9. júl 2009

ahojte. baby,ja som dnes skoro padla z váhy,ukazovala -3,5kg 😲 normálne som myslela,že je pokazená,postavila som sa tam ešte niekoľkokrát a ukazovala stále tak isto,tak asi je to tak.včera mi končila mrcha, asi som bola ešte zavodnená a dnes už som "čistá" 😀 .a začala som cvičiť 2x denne,keď mám čas.

Monca,máš pravdu, som straaašne pyšná.hlavne preto,že už si to konečne ja niekto všimol,len škoda,že nie môj manžel.stretla som kamošku a dnes sa ma pýtala, či som náhodou neschudla,že sa jej zdalo,že aj áno.a mám inšpiráciu, konečne oblečiem niektoré veci,ktoré som nosila pred tehotenstvom.budúci týždeň ideme na dovolenku,tak by som rada dala dole ešte aspoň 2kg, aby som nemusela kupovať nové handry 😝

Zuza, mne v týchto teplách moc nechutí jesť,len sa nalievam vodou a čajmi a napchávam melónmi 😀

keĎ som včera kamarátke hovorila,čo všetko mi nechutí aj mimo diétneho režimu,tak nechápala,z čoho som pribrala.skonštatovala,že na to,že ona nemá problém také veci jesť aj o 22hod. má dobrú váhu.toto nemám rada:zabíjačkové veci, klobásky, špekačky, krkovičku, bôčik, knedlo,vepřo,zelo,suché salámy,br.rezne, tatársku, topinky,proste väčšinu mastných a vyprážaných jedál.

hasleerka
9. júl 2009

jej krásne ráno ... ja som veeeeľmi prekvapená, len tak som sa postavila na váhu a že -2kg ... ale môže byť, ved nevečeriam a upustila som od každodenných horaliek ... dobre že som sa k vám dala, inak by som pomaličky stále priberala ... juj taká som rada 🙂

janette4
9. júl 2009

hasleerka, vidíš,ako ti to krásne ide...držím palce,aby si vydržala

mne tiež hrozne pomáha,že všetky sa tu navzájom držíme

norita
9. júl 2009

ahojte kočky rada by som sa pridala k vám od včera ste ma inšpirovali. vážim 57kg a chcela by som schudnúť aspoň na 50 kg a s vami sa my to určite podari 😀

hasleerka
9. júl 2009

janette veru tak ... a teraz si mi pripomenula že mi treba ísť kúpiť melon, ten ja hrozne milujem

janette4
9. júl 2009

😀 😀 😀

zuza80
9. júl 2009

ahojte-monca tak to som rada, že to tak može byt,ani som nebola hladná a maškrtná.

horallka
9. júl 2009

Baby, aj ja sa chcem pridať,písala som už Monči na IP, vraj mám ísť na tému, ale mne sa moc nechce čítať všetky tie vaše príspevky dozadu - tak ako novej, vysvetlíte mi, ako dosahujete také fantastické úspechy v chudnutí?

monca4ever
autor
9. júl 2009

morenka ja som hladná ale namam kedy moc jest 😀

janette4 supeeeeeer som na Teba pyšná len
tak dalej kočka a na dovolenke sa budes citit
uplne skvele ver mi 😉

hasleerka bomba!!! Ja som hovorila dockaj času jak
hus klasu a tu to máš 😀 😀 😀 😀 Váha ide dolu

dievčene mám z Vás super radost moje šikovné

monca4ever
autor
9. júl 2009

dnes som papala
Ranajky 3/4 dedtskej vyzivky a trocha otrub, detox čaj
D - pomaranč
O - trocha karfiolu zapeč s polotuč mliekom a 1 zemiak vareny
vo vode, neosolena
Olovrant bude mala celozrnna žemla a večera ešte neviem..

Pred spaním cvičievam...