Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
25. aug 2009

denisocka ja sa snazím nejesť po piatej ... no ale dnes som to trošku prešivhla bo som mala dva obedy ... neboli to síce veľké porcie, ale ešte stále sa cítim plná

denisocka
25. aug 2009

ja neviem,či to dokažem,chcela by som aspon 5kg a udržať to,ja soom uplne teraz rozkysla 😔

hasleerka
25. aug 2009

pridaj sa a pôjde to lepšie, mne sa tu spoločne podarilo dať dole už 3kg

denisocka
25. aug 2009

tak sa pridavam,mate nejake overene rady ako to naštartovať?nejake zakladne pravidla? neznašam diety ...... ale pravda je,raz som schudla dost,pod 48kg 😝 a to som bola na cechach a tam iny štyl života,čierny chlieb,mineralka do ruky a papala som presne každy dva hodiny, a fakk,cjudla som ani neviem ako.....len trebalo jest každe 2hodiny niečo

morenka
26. aug 2009

dobre ranko dievčata!

akurat som vstala tak vam pisem...je pred nami dalsi den a myslim ze ho zvladneme bravurne...ved sme sikovne...

idem si spravit nejake super ranajky a dnes sa uz mozno prinutim cvicit🙂
drzim palce na dnesny dnik

pekny den...

monca4ever
autor
26. aug 2009

Zlatíčka moje chudnúce som definitívne s5..Mala somnejaké
veci aj v súkromí aj PC bol pokazený, ale už som tuuuu 🙂

Pochválte sa kto kolko stihol schudnut???

morenka
26. aug 2009

monca4ever - uz som pozerala ze kde si sa stratila🙂 tak ja zatial ziadne pokroky ale drzim sa od pondelka celkom dobre..som spokojna🙂

rejocka
26. aug 2009

🙂 jééj ahoj monca,no chýbala si tu-naša motivácia,no čo sa týka mna,snažim sa,no ide to pomaličky-lebo som aj prehreškovala 😠 ,dúfam,že nás budeš povzbudzovať a radiť ako sa dopracovať tam kde si ty 🙂

ciarka
26. aug 2009

monci-vitame ta tu!!!!!!!!!No ja od zaciatku som schudla z vahy 62,1kg na 57,7kg.Dufam ze to tak pojde dalej.

Vcera som bola 30min.na stacionarnom bicykli a robila brusaky.

Moni-ty sa pochval,ty ako???

Denisocka-robis chybu,ze cez den nepapas.Do tej 17.00-18.00 papaj a potom nie.

janette4
26. aug 2009

monca ahoooj.no super. a ja že si ešte na dovolenke.
mne váha stojí ☹

hanam
26. aug 2009

ahoj janette ja som tu temu yaloyila kvoli tomu ze som 6t po porode a dojcim. Nech sa stretnem s niekzm kto je v podobnej situacii. Teda som dost obmedzena casovo a neviem sa do cvicenia a jedenia pravidelne nijako nastavit. Preto hladam babz s podobnym problemom. Pred tehu som pravidelne kaydz vecer cvicila aj strava bola pravidelne no teraz je to hroooooza. Nemate niektora skusenost ako si vytvorit nejaky rezim a zvladnut to? Zatial som si stanovila 5kg dole do konca oktobra, myslite ze sa to da?

duska1122
26. aug 2009

ahojte tiez by som sa rada pridala ale vy ste o tolko popredu a ja som este ani nezacala. 😢 ale musim so sebou cosi robit. uz sa mi na seba aj zle pozera 😖

hasleerka
26. aug 2009

no monca konečne si sa vrátila, už sme trošku začali poľavovať ... musíš nás držať nakrátko 😀 😀 😀

duska neboj dobehneš nás ... ja idem veľmi pomaly, ja som za dva mesiace len 3kg, ale to necvičím, to som len stravu upravila a prestala žrať horalky ... idem chytro spraviť dáku večeru nech je to do piatej a utekám s deťmi von

duska1122
26. aug 2009

no budem sa snazit ale tie horalky lakaju moc aj mna. 3 kila je zatial pre mna len vzdialena predstava

hasleerka
26. aug 2009

duska , ja som vôbec netušila že ich zhodím ... ale ked som videli úspech monci4, tak ma to dáko ovalilo a prestala som tie horalky jesť a ani večer nejem a už mám aj žalúdok taký stiahnutejší, že ani moc nejem ... už aby začal ten aerobic

mukky
26. aug 2009

ahojte,ako sa mate?musim vas dnes docitat 😵
na dovolenke bolo fantasticky,vobec som sa nestresovala co jem a ani na to nemyslela,vela sme chodili a plavali,jedli hlavne v noci 😀
pribrala som 1,3 kg,rano som sa odvazila,ale este som jedla po ceste rano o tretej,takze pocitam ze som pribrala asi 1 kg,co je super,po tom co som tam denne za vecer zjedla aj 12 kopcekov zmrzliny 😀 😀 ,mnam

hasleerka
26. aug 2009

mukky ahoj ... no to neni veľa 1kg, toľko zmrzky zjesť ja, tak aj 5kg priberiem

janette4
26. aug 2009

hanam,je tu aj ejdna mamina,čo je tiež krátko po pôrode,len teraz narýchlo neviem,musela by som hľadať.

hasleerka
26. aug 2009

baby zabite ma hned teraz ... hrozné čosi prišli mi na chuť zemiačky, tak vyžieram ... no dá sa takto chudnúť 😠

mukky
26. aug 2009

haslerka ahoj 😵 ,a to nepisem o sladkych vodach co som tam pila,cola a podobne,same pizze,kebaby,hranolky a podobne 😝 😀 ,asi sa skor musim detoxikovat 😀 ,doma sladke vody nepijem vobec 😕

ja som zmrzlinofil a tam som si to riadne uzila 😀

hasleerka
26. aug 2009

mukky pomoc, už nepíš čo si jedla, bo mám hroooooozné chute

mukky
26. aug 2009

😀

mukky
26. aug 2009

ale mala som tam tusim 3 velke baliky lentiliek,ale som ich ani neotvorila 😕 😀 ,tusim som tam ani nejake sladkosti az na nejake keksiky par kuskov nejedla...len tie zmrzky..nebol net,nejedla som 😀 ,domov sme chodievali okolo polnoci,a potom som chodievala historicky skor spavat ako moj m 😀 ,on zostaval pri telke a popijal,ja som uz drichmala 😀 a bolo to super spat viac hodin,asi to budem musiet aj doma zmenit..

hasleerka
26. aug 2009

ty doma moc nepospíš, to ja zase áno ... a potom nič nestíham

duska1122
27. aug 2009

ahojte baby tak dnes oficialne zacinam dala som si ciel 10 kil.aj ked by sa mi zislo raz tolko ☹ , ale budem realistka. vecer som si nachystala jedalnicek a je tamn toho dost, lebo treba vraj jest 5 krat denne. rano v obchode to bolo tazke vyberala som len to co bolo na zozname. nic viac a to pri pokladni mali vylozene croisanty hrozne. tie som mala vzdy na ranajky. 😖 jej pozrela som si co monca pise a ja zacinam na tolkych kilach ako ona super aspom mam motivaciu ze sa to da hurra

morenka
27. aug 2009

Dobre ranko dievcence!

tak dalsi den zanami a dalsi pred nami🙂

ja rankajky: cestovinovy salast od vcera☹ troska aj lutujem lebo som simala radsej dat jogurt ale nebola to velka porcia taka mala🙂

pekny dnik...

duska1122
27. aug 2009

ja som si nasla v dietach casopise, jedalnicky a na dnes tam mam ranajky vanilkovy puding a piskoty D. jablkovy salat s mrkvov, O:pecene kuracie stehienko so zemiakovou kasou OLOVRANT detska vyziva a V: cestoviny s nakrajanou paradajkou cele to ma 1318 kcal, to je si myslim ok ale musim si ist este vypocitat moj deny prisun hadam to nebude vela 😒

hasleerka
27. aug 2009

no ja dnes na raňajky praženica s pol rožkom ... ale mama mi dala trochu zmrzky, taká dobrá, tak som neodolala ... a na obed už varím šošovičku s udeným ... dám si len trocha

duska1122
27. aug 2009

jaj zmrzilinka a ja sa tu pcham mrkvou. 😝 tak mi chybaju moje croisantiky ☹

duska1122
28. aug 2009

baby co sem nikto nechodi?