Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

euphoria
2. sep 2009

Ahojte dievcata,
tak ja som od pondelka fakt zacala. Poznam taky dobry program jedenia (nechcem to nazvat dieta), je zo studia Kompliment. Chodila tam niektora z vas? ja som tam pred par rokmi schudla za 3 mesiace desat kil. No parada. Je to ale velmi drahy kurz tak neviem neviem.. Inak strava sa da- pat krrat denne jest, mensie porcie, na cas vynechat ovocie, prilohy a vsetko sladke.Len ja som maniacka na sladke..az zavisla.

euphoria
2. sep 2009

A tiez by som chcela vediet nieco o tej tabulke vasej, kde sa da kuknut a ako pridat do nej udaje?

mukky
2. sep 2009

ahojte 😵
tak baby mna asi porazi...co som schudla tych 3,6 kg tak sa mi spat vratilo 3,2 😕 😕 😕 😠 😠 ,maly sa sam odstavil asi pred tyzdnom na dovolenke tak neviem ci aj tymto tato zmena nenastala..no ale som to aj dostala a som isto zavodnena ako vzdy,takze ta vaha moze aj take kilo haprovat..uvidim tak o 5 dni...no co uz..zacinam od nuly opat 🙄 .na ranajky som mala jogurt a hrozno,teraz som mala par bobul hrozna a idem spat.

na obed si dam tuniaka s kukuricou a fazulou a este neviem s cim z konzervy,k tomu opeceny tostovy graham chlieb

tak vela stastia v chudnuti vsetkym ostatnym

mukky
2. sep 2009

no a ja beriem liekyy na stitnu zlazu a uz som mala ist davno na kontrolu len som nestihala,na krv idem o tyzden tak som zvedava ci mi opat upravia davku liekov a snad aj kg pojdu opat skor dole..tie moje hormony chore si robia co chcu ☹ ☹

duska1122
2. sep 2009

ahojte opat. fiha to uz je obed? ja ani nemam chut jest. som nejaka unavena asi s toho pocasia ci co. musim nieco zjest lebo vecer zjem 3x tolko. mukky ako si zistila ze mas nieco so stitnou zlazou? vraj sa pri poruche štitnej ž. pribera. mi tak napadlo ze ak to nemam s tabletiek tak by to mohla byt aj štitna ž.

hasleerka
2. sep 2009

no mukky to je smola, že máš kilá naspäť, ale neboj, zachvíľu sa pochváliš že sú fuč

no vidím že sme tu viaceré čo "nemajú rady sladké" ... tak ja som dnes obed trochu prehnala, fajnová porcia dukátových buchiet ☹ ... ale zato nebudem večerať

duska1122
2. sep 2009

jaj dala by som si. miesto mojho obeda. a moj drahy chce na veceru opekane zemiaky 😝 s tatarskou jezis ja ich tak rada. to mi robi naschval lebo chce aby som bola tlsta 😠 vobec mi nepomaha

janette4
2. sep 2009

ahojte.claudee,krása bolí 😀 ale neboj,ja som mala tiež zo začiatku svalovku,ale potom si telo zvyklo a bolo dobre.

mne váha stále stojí,ale asi mi odpadajú tuky,lebo oblečiem a v pohode ja zapnem nohavice,ktoré ešte pred mesiacom nehrozilo.tak sa vytešujem ☹ ☹

janette4
2. sep 2009

ha ha,dala som zlých smailov 😉 😉

megi, nedostatok času je len výhovorka.ja som začala,keď mal Matúško necelých 9mesiacov.Nakopla ma jedna pani u kaderníčky.tiež som tvrdila,že nemám čas,lebo malý je na mne stále zavesený.Tá pani mohla mať tak do 60r a postavičku jak lusk 🙂 .povedala mi:"Keď chcete,čas si nájdete vždy."Zobrala som si to k srdcu a cvičím keĎ uložím malého.niekedy cez deň,niekedy večer.tiež mi poradila,že cvičiť môžem aj počas prechádzky a úplne jednoducho:sťahovať brucho a zadok,na chvíľku povoliť a zase stiahnuť,aby svalstvo spevnelo a tým aj chudlo.

Dúfam,že som ťa tiež trochu nakopla a prajem veľa šťastia v chudnutí.

a baby, u mňa si konečne začali aj moji blízky všímať,že som zhodila.včera mi moja mamina povedala:ty si ale pekne schudla.júúúj,taký dobrý pocit je to 😉 a prajem ho aj vám 😉

duska1122
3. sep 2009

ahojte vsetky. janette ty mas ale dobru naladu, vidiet ze si plna optimizmu. verim ze to je super pocit zapnut nohavice ktore predtym boli uzke. to je super bodaj by sa ti darilo aj nadalej. ja sa chystam pozriet jedalnicek. nejak sa mi nechce nemam na nic chut. a to je moj najvacsi problem. cely den sa mi nechce jest, ale pride 5 hodin ....... 😒

zuza80
3. sep 2009

ahojte
janette súhlasím, že pokial človek naozaj chce, tak si čas nájde. mne ked sa nechcelo, tak som tiež mala nejaké výhovorky, určite to pozná každá. a to som mohla cvičit častejšie, ked maly spal dvakrát do dna bolo viac času, no ale ja som samozrejme nemala kedy 🙂 teraz,si už čas nájdem. rýchlo ked spí cez den, večer ked zaspí. a na prechádzkach s ním tiež už nechodím slimačím tempom,ale tak, aby som sa zapotila.

duska-ty sa pekne napapaj,ak ked nasilu,aspon trocha. ja som si dala corn flakes s mliekom, z toho mi malý polovicu spapal a kávičku. teraz popíjam čajík.

euphoria-pošli miery kočke pod nickom zoya1 do ip.

duska1122
3. sep 2009

keby som mala takeho pomocnika ako ty hned by sa mi lepsie jedlo 😉

zuza80
3. sep 2009

a neplánuješ?

duska1122
3. sep 2009

mozno ale este nie moc vazne. niekedy sa mi aj chce ale potom ma videsi ta obrovska zodpovednost. tak uvidim snad raz budem mat pocit ze to zvladnem 🙂

zuza80
3. sep 2009

raz to určite príde, uvidíš 😉

duska1122
3. sep 2009

no jasne. ale dovtedy budem ako prutik 😀 😀 😀

zuza80
3. sep 2009

no to je jasné, že budeš ako prútik. ja tiež, len ešte neviem kedy 🙂 ale musíme si verit, že to dokážeme 😉
teraz si robím obed- hodila som na panvicu cukinu a rajčinku,dala na to cesnak a varím si k tomu cestoviny. možno si dám k tomu ešte biely jogurt. uvidím, čo to bude zač.
a vy čo papáte, a kde ste všetky?

duska1122
3. sep 2009

ahoj zuzka mam taky dojem ze sme tu len dve akurat som sla pozriet co pisete a co obedujete. ja som si spravila len celozrnny rohlik ale mala som aj bebe kesy tak to snad staci ale spravim si nieco na veceru nejaku polievocku dietnu samozrejme. inak som aj ja chcela robit cukinu ale som moc leniva tak si spravim zajtra. a zajtra musim synovcovi robit tortu bude mat rok. dufam ze ma to nebude moc lakat ☹

simka9122008
3. sep 2009

Ahojte kočky, nejako vás nestíham no v diétke poctivo pokračujem, zatiaľ mám 2 kilá dolu
držím vám palce

zuza80
3. sep 2009

aspon niekto. no torta je velké lákadlo,ale ja sa pochválim, že už tri dni som nemala nič sladké. a obedník som už zblajzla, bol super.

duska1122
3. sep 2009

no super to ti blahozelam ja nejem sladke druhy den a nejak ani nechcem. asi sa detoxikujem ci co 😀

claudee
3. sep 2009

janette, ja nemám svalovku vôbec, cvičím už dlho, len zadok ma bolí od sedenia na stacionári 😀 ale inak pohoda..
tak ja som práve obedovala.. a na večeru bude jogurt s vločkami

janette4
3. sep 2009

ahojte.duska,neboj,aj ty budeš mať dobrú náladu,keĎ sa podarí schudnúť a niekto si to všimne. 🙂
ja som dnes raňajky prespala,na desiatu som mala jogurt,na obed zemiaky a brokolicu s vajíčkom,olovrant je len káva s mliekom a na večeru budem mať celozrnné pečivo so syrom a zeleninou.

Duska, musíš sa premôcť a aspoň čosi malé zdlábnuť.to je najväčšia chyba,že celý deň takmer nič neješ a večer to doháňaš.

inak,čo sa sladkého týka,ja milujem čokolády,"našťastie" 😀 hlavne horkú. ale sladké sa snažím jesť len do 12.hod,potom už nie.

a veru,pred dvomi týždňami mal malý oslavu,samozrejme bola aj torta.jasné,že som si dala a na ďalší deň tiež 😀

claudee
3. sep 2009

fuuh, ja som mala prednedávnom strašnú chuť, ale prekonala som ju 😀 mám teraz motiváciu dosť veľkú, v nedeľu sa vážim, tak to nechcem pokašlať.... 😅
rozmýšľam, že asi vyleziem na ten bicykel, nejako sa nudím...

hasleerka
3. sep 2009

no zdravím ako nám to pekne ide ... a kdeže je zoya?.. kedy zas budeme dávať miery do tabulky?

miriam17
3. sep 2009

baby neviete ci o sosovice sa pribera?....viem ze moze nafukovat...ale ked niekto zje za den take cca 3...tanieriky...?....ked mne to velmi chutilo... 😀

monca4ever
autor
3. sep 2009

Hasleerka pojdem asi do Egyptu s priatelom
a studujem jazyky a počítače...Ty čo robíš moja?

simka9122008 - od polky mája do augusta 23 kíl 🙂
čítaj prve strany (asi 10) tam píšem ako som zhodila

monca4ever
autor
3. sep 2009

ide do hajan, čaute ☹

duska1122
3. sep 2009

miriam nepribera ale nesmie sa rozvarit. a nemala by sa robit s mliekom a uz vobec nie zahustovatmukou. ja som si dala na veceru parok s horcicou 😅 to je to moje celodenne nejedenie jaj

bambullka1
3. sep 2009

ahoj baby, neviete mi poradit nejaku super zarucenu dietu ( ja viem...ze ktora je zarucena, ze ano..._, mam takych 12 dni a zislo by sa mi schdunut co najviac...planovala som to dlhsie, ale nemala som pevnu volu ☹ ta mi chyba 😢