Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
15. okt 2009

jéj markiza ešte že si mi ju aj pripomenula, ved som sa tu začítala a som zabudla ... a radšej ju zjem teraz ako večer 😀

marianka1122
15. okt 2009

hasleerka no no no cokoladka. to bude chciet dvojitu davku aerobiku

duska1122
15. okt 2009

jaj som to napisala cez sestru tak oprava aby si vedela ze je to odomna 😀

zuza80
16. okt 2009

ahojte, tak ja som dnes len na ovocí... ideme nachvílu s drobcom na prechádzku, aby bol pohyb

hasleerka
16. okt 2009

jéj duska ešteže si napísala že si to ty, akurát sa čudujem, že niaka nová tvár ma tu hreší

u nás prší tak asi žiadne aktivity vonku, akurát čo pôjdeme pre Zuzku do školy ... no a večer bude aerobic za tú čokoládu a dnešné palacinky 😀

duska1122
16. okt 2009

😀 😀 aj u nas prsi zasa. som rano zmokla cestou s obchodu. dnes sa mi cvicit nechce som citala ze na jesen je dobre jest cokoladku aby sme mali dobru naladu tak asi si kusok dam, ved co clovek nespravi aby bol stastny 😀

hasleerka
16. okt 2009

duska to ja som potom ten najšťastnejší človiečik na svete po včerajšej celej čokoláde 😀 😀 😀 ... a ani ja som nebola cvičiť, ked tak prší dáko sa mi nechcelo

zuza80
17. okt 2009

tak som to včera vydržala na ovocí, dalo sa to zvládnut...
ešteže máme tie čokolády, ináč by sme asi boli stále bez nálady 😀 😀 😀

hasleerka
17. okt 2009

jáj zuzi super ako si vydržala na ovocí ... ja som sa večer ešte dotlačila mm nezjedol všetky palacinky, tak aby sa nepokazili, musela som ich zjesť ja 😀

simka9122008
17. okt 2009

Ja som si dala teraz na obed celozrnný rožok s 2 vajíčkami a paradajkami, no tak mi blbo prišlo z tých vajíčok 😝 , že som ich nevedela ani dojesť, asi už ten môj žalúdok je citlivejší

claudee
17. okt 2009

ahojky, simka nevedela by si mi tú tvoju diétu preposlať? 🙂 aspoň by som si prečítala o čom to je.. lebo ja nedržím žiadnu špecifickú, len málo a zdravo jesť 😀

simka9122008
17. okt 2009

Máš IP

claudee
17. okt 2009

dakujem, len neviem či sa na to dám.. aj keď v podstate papám podobne, len trošku iné potraviny..

simka9122008
18. okt 2009

Ahojte baby, tak ja mám po týždni diéty presne 2 kilá dolu, takže ak to takto pôjde pekne ďalej tak za 2 mesiace je dole 15 kíl 😲

claudee
18. okt 2009

to je bomba 🙂 tak ja sa na to v pondelok púšťam už 100% naplno, ale dnes tiež budem jesť striedmo. raňajkovať som nestihla, vstala som pred pol hodinou 😅 tak bude len obed, aj to diétny a večeru si dám možno len polievku..

simka9122008
18. okt 2009

Tak držím palce

ciarka
18. okt 2009

Ahojky,

Simka mohla by som ta poprosit aj ja o preposlanie tej dietky????Dakujem.
U mna ziadna zmena,akurat mam menzes,tak som nejaka hladna a bez nalady.A boli ma brucho.

hasleerka
18. okt 2009

jáj simka no super ... ja som teraz dáka rozožratá, mám pred tetkou

duska1122
19. okt 2009

ahojte spoluchudnuce. tak ja mam dnes zacat simkinu dietu, tak som zvedava ako to zvladnem ak vobec

hasleerka
19. okt 2009

duska držím palce aby si vydržala ... mne už dnes tetka začala, tak ma pažravosť prešla ... raňajky boli v norme 2toasty som si dala

duska1122
19. okt 2009

hasleerka aj mne dnes tiez ked mi zacne tak nemam chut jest, tak sa lahsie chudne. tak mame cosi spolocne asi 🙂

duska1122
20. okt 2009

ahojte tusim tu bolo rusno 😀 ja som vcera ani nejedla, nechcelo sa mi. ani cvicit nic ale dnes to napravim 😝

hasleerka
20. okt 2009

duska dnes to napravíš budeš jesť 😀 😀 😀 ... ja som bola včera cvičiť , až tak dobre, už aby bol zase piatok a išla som ... škoda že sa doma neviem donútiť

simka9122008
20. okt 2009

Ahojte tak ako sa vám chudne stou novou diétkou, kto ju začal?

duska1122
20. okt 2009

ja simka ale vcera mi nechutilo tak som si dala rano tu kavu ako bolo napisane, a vecera mohla byt hocico tak som si dala cestoviny s ananasom, hadam to bolo dobre. dnes som este nejedla ale pozriem co mam mat na veceru 😀

simka9122008
20. okt 2009

No super som zvedavá aké budeš mať výsledky po týždni, lebo u mňa boli na váhe viditeľné, v piatok som mala 66 a dnes ráno 65 😲 😲 😲

duska1122
20. okt 2009

to mas dobre. ja mam pomaly metabolizmus ale pri tejto diete s tym asi nebude problem lebo fakt tam toho moc neni 😀 🙂

kingstonka
20. okt 2009

ahojte.... tak ja som si vcera vstupila do svedomia (uz po neviem kolky krat ) a snazim sa schudnut..... ale asi sa potrebujem niecim riadit tak by som aj ja rada nahliadla do tej diety aky by si mi ju mohla poslat simka...vdaka

simka9122008
20. okt 2009

Máš ju v IP

kingstonka
20. okt 2009

dakujem...