Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

sticker
24. jún 2009

No práveže už nemám ☹ To som mala iba požičaný Orbitrek 🙂 Teda ale zo mňa tieklo riadne 😝

mukky
24. jún 2009

monca4 tak som zvedava na zajtrajsie fotky 🙂 ,ja svoje radej nedavam 😝 😝

mali by sme jest tak casto ako nase male deti,cca kazde 3 az 4 hodinky nieco male..aj som sa pokusala hned rano dostat do seba ked sa napapal maly aspon pol banana..ale stale na to zabudnem,lebo ked jem len raz ci 2 krat denne telo si jasne ze robi zasoby..

bianca ja tak isto,ja kludne niekedy jem prvy krat aj o 16 stej 😝 ,len ked som bola tehotna som sa nutila jest aj rano,a ja praveze pocas tehu som pribrala len 8 kg,len babatko a vsetko okolo co je malo vahu,ako plodova voda,do troch tyzdnov som mala menej ako pred tehu..a teraz?Vazim viac ako ked som isla rodit ☹ ,hormony posaleli 😀 ,volala som endokrinologicke ze to nie je normalne,a z krvi zistili ze ano,a upravila mi doki davkovanie..ale za 3 kg si mozem vraj aj sama..a ja viem ze tymi vecernymi sladkostami ☹ ☹

bubinko83
24. jún 2009

haslerka,ja sa tiež nedonutim cvičit doma tomu ver.Niesi sama 🙂

sticker
24. jún 2009

Ja mám na sladké chuť iba na obed, teda po obede. Ale veľmi ľúbim suché salámy a tvrdé syry 😝 (To nech monkula, monca a mimi ani nečítajú 😀)

mukky
24. jún 2009

princip chudnutia je vydat viacej energie ako prijat..uz nech maly zacne chodit 😀
cvicit nejak nemam chut..a bojim sa ci este viac nenaberiem ked prestanem kojit,a mozno schudnem 😵

helenkasabinka
24. jún 2009

Ahojte baby,
chvíľu tu nejsom, a čo sa to tu udialo???

No, dúfam, že mimi založí pokračovanie svojej témy 😉
aby som mala kam prispievať, lebo tam mi bolo veľmi dobre 🙂 super babenka, úžasná motivácia, účinné rady...
ona sa na nič nehrala, myslím si, že viacerým nám tu poradila...
nieje ten typ, čo najprv fňuká, potom hr hr pozbiera rozumy a hrá sa na majstra sveta!!!
jednoducho to s ňou fungovalo 😉

necháme ju ujsť ku konkurencii??? ja by som chcela,aby sa znovu vrátila do svojej témy,prípadne do jej pokračovania

🙂

sticker
24. jún 2009

Idem ja už spať 🙂 Určite budem mať čo čítať pri rannej káve 🙂 😉 Ahojte 🙂

sedmokrasska
24. jún 2009

helenka, ved mimi vie, ze ju tu cakame. ze budeme rady, ak pride.

ale podla mna tu sa nik nehra na majstra sveta, len kazdy hovori zo svojich skusenosti, ci ich ma vela, alebo malo. 😎

bianca
24. jún 2009

mukky ja som na tom rovnako.V tehu som jedla co sa dalo a pribrala som 12 kg.Po porode som behom par tyzdnov ani neviem ako zhodila 14 a potom rapidny obrat a vsetko slo nazad hrozne rychlo.No des.Ja som si uz asi milion krat povedala ze si dam do nadobky neake cerealie a budem cely den pozobavat a stale mi to vydzi tak jeden den.Skusala som aj pit vela tekutin ale to bol otras.Bola som ako prietokovy ohrievac a kade som chodila,tade som .... no hrozne.Vobec nechapem ako je mozne ze sa mi tie kg tak kopia.Mala mi dava cez den riadne zabrat

sedmokrasska
24. jún 2009

baby, ja mam doma vsetky sipeky knihy, citala som ich kvoli radam, ale aj kvoli jej humoru, co vsetko odlahci. niekedy z dlhej chvile si ich citam dookola. nieco si pamatam, nieco uz nie. ale viem, ze na oddych sa nema zabudat! Maminy, oddychujete vy vobec niekedy?

mukky
24. jún 2009

ja vzdy ked si poviem ze zajtra idem tak dietnejsie,alebo ked som minule drzala 2 tyzdne delenu,tak uz normal v noci rozmyslam ,ze co budem jest na druhy den a tesim sa 😀 😝 ,takze pri chudnuti je dolezita psychika a take diety ako kavova a tie ostatne,to je fakt na psychiku zataz..

ale ked si nepoviem ze idem dietovat na jedlo co budem jest zajtra ani nepomyslim 😎

delena bola dobra v tom,ze clovek nebol hladny,akurat delil...ja som ale vzdy porusila 3 jedla..halusky bryndzove,ale bez slaninky,to som si dala kopor,potom jogurty ovocne a maska v trojobale,ale i tak som schudla 25 kg

od zajtra si dam take dietnejsie nieco a skusim si dat sladkost len trosicku nejaku malu,ci menej kaloricku..dobry zaciatok,nie?Netreba hned zhurta 😀

mukky
24. jún 2009

a skusim to rozdelit aspon na 5 davok mensich...

sedmokrasska
24. jún 2009

tak kosti skoncili. idem spat. prajem dobru noc a dietne sny 😔

megy2
25. jún 2009

....vau 6 stran zapisanych......ja som vcera absolvovala 1x pilates a som spoko,to je take fakt na spevnenie....
....mimi kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....aj mne si moc pomohla co sa jedenia tyka ale aj cvika si mi posielala......dakujeeem 🙂

pegas174
25. jún 2009

caute babulky, ja by som sa k Vam tiez rada pridala.
fakt uz musim schudnut, ja som si vzdy celkom drzala postavuj, aj ked som nikdy nebola stihla. ale v poslednej dobe som nejak pribrala, zlenivela som a som sa prezierala.
ja celkom aj cvicim, chodim 2 x do tyzdna na zumbu, to ma celkom chytilo, chodim od zaciatku kedy to prislo na Slovensko, inak mam aj tie DVD co ste spominali a milion dalsich cviceni na DVD, som na to maniak.
vela raz som zacinala s 90dnovkou, ale chyba mi pevna vola, cez den v poho ale kedy pridem domov tak sa nejak neviem dojest.
potrebujem partaka na chudnutie ☹

sticker
25. jún 2009

Pegas tu nájdeš dosť parťáčiek 🙂 😉

sticker
25. jún 2009

Ja som sa "prinútila" niečo zjesť na raňajky. To je pre mňa naozaj problém. Tak grahamový rohlík s maslom, salámou a horčicou 😅 . Ale tú salámu nahradím šunkou. To je asi lepšie 😝

ikatarina
25. jún 2009

Dobré ránko kočky, tak ja už mám tiež raňajky za sebou - 1 vajíčko, ražný chlebík, rajčina, uhorka. Idem vypiť kávu a čaj a spalovať kalórie pri upratovaní. ☹

sticker
25. jún 2009

Kati a prečo ten smutný smajlík 😉 Sa teš, že ideš spaľovať 😀 🙂

ikatarina
25. jún 2009

Keď sa mi tak nechceeeeeeeeeeeeeeeee, ale musím využiť, keď nikto nie je doma. A svieti aj slniečko, tak dúfam, že sa to nepokazí a budem môcť ísť dnes behať. Normálne mi to chýba 😀

zdenka112
25. jún 2009

ahojte kockymy sme s malou po ranajkach pustim jej rozpravku a ja idem spalovat.u nas je krasne svieti slniecko a to mi dava energiu.pekny den vam vsetkym

pegas174
25. jún 2009

ahojte kocky, ja som rano dala kavicku a teraz pijem dzusik zmiesany z vodou, stale z neho beham na WC, este som nic nejedla, nejak mam z toho dzusu plne brucho, ale o 11tej idem s kolegynkami na obed, tak dam nieco dietne so zeleninkou
drzite nejaku dietku, alebo sa len zdravo stravujete, aky mate system?

helenkasabinka
25. jún 2009

no sedmokraska ja na nikoho nemierim v zlom len viem co pisem

mimi ma v tom urcite viacej skusenosti a som vdacna jej lebo aj mne velmi vela pomohla

a tak ja zostanem verna jej a jej pokracovaniu...... 😉

helenkasabinka
25. jún 2009

a samozrejme ze je to kazdeho vec nazoru 😉

monca4ever
autor
25. jún 2009

bianca ja pred chudnutím som všetko nehorázne presálala a ked
som začala chudnúť a prestala samozrejme soliť tak mi všetko jedlo
pripaadalo ako bez chuti ale ono to prejde, a doobeda papať! 😉

sticker ak máš takú chuť na sladké 1-2 kocky horkej čokolády
Ta isto nezabijú... Alebo nejaké sladšie ovocíčko ...

zdenka 112 tak to máš ideálnu váhu, ale chápem že každá z nás
je nespokojná 😝 vnútorné stehná môžeš lahko, lacno rýchlo
a pohodlne aj doma spevniť. Ked budešnapr.kukať TV sadni si na
okraj stoličky, medzi kolená si daj loptu a stlač kolená, 10 sekúnd
vydrž a pusti a opakuj toto fuguje to 😉 fakt 😉

sedmokrasska pekne si sa držala chváááálim 😎 len tak dalej moja
a netreba zase každý den cvičiť aj precádzka je OK ...

monca4ever
autor
25. jún 2009

sticker syrčeky sú aj zo zníženým obsahom tuku
tie sú dovolené bože ale je to kruté takto sa
trápiť že? 😠 a schudneš neboj ved keby si v tehu
nepribrala to by nebolo dobre...a nejesť a necvičiť
je blbina budeš chudá ale ovisnutá potom 😝

sedmokrasska postupne a kludne ked jedev večer spravíš 7
skracovačiek aj to je úspech. Kludne aj další večer 7 ale
potom už 8, 9, 10.... a už to pôjde na všetko treba čas
a odhodlanie a to Ty máš 😎

hasleerka vidíš prvý krok máš za sebou, budeme sa Ta
snažiť inšpirovať OKi? 😉

bubinko83 máš dobré stravovacie náviky super 🙂

Idem vytvoriť môj album neh Vás troška možno aj
inšpirujem... Potom kuknite...

ikatarina
25. jún 2009

monča - včera som bola podľa tvojho vzoru aj ja na pivo 😀 😀 😀 .

monca4ever
autor
25. jún 2009

mukky neblbni ved sme aké sme aj ja som bola hroch
včera mi kamarát v krčme čo ma pol roka nevidel povedal
citujem - Ty si bola taká tučná špatná a čil si jaká
je.ačka 😀 som nevedela či na mám jedovať či nie
😀 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka aho 🙄 j ale ako mám chápať Tvoj prvý
príspevok? 😔 ak si myslíš že o chudnutí nič neviem
tak ako som asi dala dole 20 kilov???? Teda momentálne
viac ako 20.

paegas tu je parťákov dosť 😎 len do toho

dmonikad
25. jún 2009

Ja hneď ako si poviem, že idem chudnúť a nebudem jesť toto alebo toto, tak mám na to zákonite chuť. 😀 Najhoršie je, že už 2 týždne jem malé porcie, žiadne sladké, po 18 hod. nič a váha stojííííí. Neviem ako to naštartovať, nech mám nejakú motiváciu.

ikatarina
25. jún 2009

helenka - veď toto nie je nič proti mimi. Určite pomohla mnohým kočkám. vrátane mňa. A veľmi. Toto je tu skôr o tom, že sa motivujeme jedna druhú, tak ako to bolo v zmenšujúcej téme.

Kočky, myslíte si, že keď zjem na obed polievku a druhé až tak za hoďku, že je to zlé?