Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mukky
28. jún 2009

monca ale pivo do diety velmi nezapada 😕 😀 😀

mukky
28. jún 2009

ja hlasim ubytok na vahe 0,6 kg za 2 dni 🙂 a jedla som4, 5 krat denne,vylucila sladkosti 🙂

hasleerka
28. jún 2009

mukky tak super ... asi ste ma tu všetky naozaj navnadili ... som chcela skočiť po kinderčokoláde, ale odolala som a pochutila som si na celozrnnej tyčinke v jogurte ... obed bol síce normálny, ale v menšom množstve .... tak mi držte moc palce

ciarka
28. jún 2009

Ahojte babulky!!!!!!!!Mozem sa k vam pridat???

Citam ako sa tu vsetky vzajomne podporujete,aj mne by to pomohlo keby ma dakto podporoval.Takze ak mozem tak mam 162cm a 61,5kg.Po porode my ostalo 9 kg,schudla som na 59kg a zaz pibrala na 61,5kg.Od 30.5.09 som zacala s chudnutim,chodim na aerobik asi 2 mesiace 3krat do tyzdna,teraz bude cez prazdniny 2 krat do tyzdna.Celkom ma to bavi,tiez som si citala ze poznate nejake DVD podla kt.cvicite.

No monca4ever-si super schudla,chcela by som ta poprosit ci aj mne by si nevedela poradit co robim zle.Za mesiac od toho 30.5 som schudla len ubohe 1 kg a to cvicim aerobik 3 krat do tyzdna,okrem toho kazdy vecer cvicim este brucho,ranajkujem jogurt,potom obed a zakonite tiez mam ako tu niekto spominal chut na sladke,po obede mam kavu s mliekom,aj to sladke napr.3 tablicky cokolady,alebo ak nie cokoladu tak horalku,neviem sa tomu ubranit.Potom mam veceru 1al.2 chlebiky s natierkou.
Kde robim chybu?Asi v tom sladkom,ale neviem ako sa tomu ubranit.

Baby vsetky vas obdivujem a drzim palce aby ste chudli dalej.

ikatarina-tusim ty si pisala ze vies ako sa stahuje sipeky,neviem ci som si ta nezmylila,ak mozes napis mi IP.DAkujem.

Mukky-gratulujem k ubytku 0,6 kg za 2dni.

monca4ever
autor
28. jún 2009

Danciaik pekný pokrok aspon 4 krát
papať super 😉 Len tak dalej

Jahodas01 - díky za pochvali 😀 😀 😀
ubudlo zo mne cez 20 kíl a teším sa tomu
a kuk čo sme písali predtým, tam sú
niekeddy rozpísané celé dni čo som jedla 😉

monca4ever
autor
28. jún 2009

mukky ja viéém ale dala dom so len deci
som moju odpila 😉 To z Teba ako zázračne
idú kilá dole?

hasleerka správne pre to sme tu aby sme
sa motivovali 🙂

ciarka - jasné vytáááj 🙂 A papáš 5krát denne?
a neschudlasi na centimetre? Ked tk cvičíš mohla
si vedsele spáliť 3 kilá tuku ale sa Ti hned aj dve
kilá svalov narástli ved ako vieme sval je ťažší
ako tuk, tak si poskúšaj gate či predsa len nepadajú 😉

mukky
28. jún 2009

haslerka,ciarka.monca dik 🙂

manzel ma dnes pozval na zmrzku,musela som ho sklamat a radsej som nesla ani von 😀 ,teraz isiel si kupit pivko a silou mocou mi chcel nieco kupit a ja ze eeee 😀

zajtra mam ale meniny,dostanem veelky dezert ale odmenim sa az neskor mozno par kuskami,alebo budem len na neho pozerat 😀

dnes si dam este jablko a 2 broskyne,neskoro vecer si pochlipem caro

hasleerka
28. jún 2009

mukky si dobrá, že si odolala ... ja už som nevydržala a malú zmrzku som s dcérou zjedla, a teraz ako tu čítam, tak horalku ... no takto tu ja s vami dlho nevydržím

mukky
28. jún 2009

haslerka neboj,ved skusis zajtra znova...

monca4ever
autor
28. jún 2009

mukky poobede by sa ovocie
moc nemalo... Skôr zeleninka 😉

janka_pn
28. jún 2009

monika, jasne, ten ocistovak plati 😉

ivana82
28. jún 2009

Baby, mozem sa pridat? Ja som po porode pribrala 7-8 kil, aj ked som sa z porodnice vratila o 3 kg lahsia ako pred tehotenstvom a citila som sa fajn, nedokazala som sa ustriehnut a teraz sa za to straaaaaaaasne hanbim... ☹ poradte mi daco, co mi pomoze... a zaroven daco co sa da aj jest...velmi nemusim zeleninu, v tom je asi moj najhorsi problem...dakujem 🙂

monca4ever - obdivujem tvoje fotky normalne si ma nastartovala...vazim asi tak ako si vazila ty a chcem ist o dost dole...fakt mas moj obdiv a skladam imaginarny klobuk z hlavy 🙂

hasleerka
28. jún 2009

monca další môj problém ... najradšej vyhrýzam večer pri telke jablko ... cez týždeň som sa dožrala čerešní ... budú melony, to bude zase pohroma

mukky si zlatá, som hnusná, ja budem asi zakaždým skúšať zajtra ☹

monca4ever
autor
28. jún 2009

jana pn a čo budeš piť ?
Ja čajíky, polievku si dám ale len šťavu
a také budeme sa tu podpoporovať oki? 😉

ivana82 jasné pod k nám rada Ti poradím ak budeš
mať otázky 🙂

hasleerka ale ved t je v pohodičke ja len píšem ved jabko
je dietne ale me vela sachridov a na noc sa neodporučaa
ale nieje to velký prehrešok 😉

monca4ever
autor
28. jún 2009

inák kočky málo o Vás vie, čo robíte čím
sa živíte nech Vám viem lepšie poradiť, inák musí chudnť
človek z kancelárie a inak niekto kto je celý den v pohybe..
😉 Ved nemusíme písať len o chudnutí 🙂

aleka
28. jún 2009

ahojte. nedá mi nenapísať 🙂
monca4ever keď som si pozrela tvoju fotku ako si schudla klobuk dolu, si šikulka, musíš mať poriadne pevnú vôľu. si kočka , určite máš zo seba veľkú radosť. 😉
dievčatá musím už niečo zo sebou robiť 😖 vyzerám už naozaj nemožne. ved ked som bola tehotná som mala menej kíl ako teraz , a to je už naozaj hanba.
keď som sa vydávala mala som 46 kíl............ po pôrodoch som mala 55 kil. no potom som bola rok chorá, užívala som veľa liekov a nabrala som pekne 10 kíl 😖 🤐 ptom som mala štátnice, a veľké bomboniery, čokolády končili v mojom bruchu, áno hanbím sa, ale vtedy som si hovorila že ved dobré na nervy. no áno .......teraz vážim 69 kíl, pneumatika mi trčí okolo brucha poriadna.
neviem odolať sladkému. každý deň si poviem dosť už ho nezjem. ale prídem vynervovaná , unavená z roboty, doma neviem niekedy čo skôr a večer som rada že pri telke s drahým zjeme napr. čipsy. keby mi aspon raz môj manžel povedal že vyzerám nemožne, no on mi povie drahá nevymýšľaj a také keci dookola. no už som sa nad sebou zamyslela a musím fakt niečo zo sebou robiť. 😖
asi som sa moc rozpísala. dievčatá ste šikulky a držím vám palce. idem chudnúť!!!!!!!!!!! neviem síce ako ale čítať vás budem 🙂 😉 nech sa vám aj mne darí!!!!!!!!!!!!!!!!

monca4ever
autor
28. jún 2009

aleka ahoj moja spoločne to zvládneme nboj sa! 😉
Zajtra Ti napíšem čo a ako papa

monca4ever
autor
28. jún 2009

aleka a dakujéééém za pochvalu 😵
ale ešte aj ja mám pneumtiku riadnu ihi
kolko máš cm mojka?

aleka
28. jún 2009

monca4ever si zlatá, no a neviem kde máš tú pneumatiku............. som krpatá 159 cm. 😖 a najma mám všetko na bruchu 😖 som ako tehotná ale s trojičkami 😎
teším sa na zajtra. pekný večer

mukky
28. jún 2009

monca ja som pred tym schudla aj ked som poobede ci vecer jedla ovocie,tak skusim aj teraz ho mat na olovrant ci veceru a uvidim co a ako..ale najradsej by som vylucila aj ovocie na isty cas koli cukru v nom..i ked az taky zly cukor to nie je,ale predsa 😒

skuste pisat aj co ste jedli cez den tie co chudnete,nech mame inspiracie 🙂

ja dnes este pojdem na stacionar,aj ked len na par minut,ale predsa 😎

cipsinka
28. jún 2009

wooooooooooooooow monca4ever ja zasnem ako si dokazala takto schudnut 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 chcem sa ta spytat ci si len obmedzila zranicu alebo si sa aj potila pri cviceni 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 😉 a ci by si mi vedela nejake tie zasadne body napisat 😅 😅 😅 😅 dakujem velmi pekne

ciarka
28. jún 2009

Ahojky babulky,monca4ever-dakujem za privitanie.Aj ja by som poprosila o radu co a ako sa mam stravovat,comu sa vyhybat.Tiez nejake body.

No a k tomu co si sa ma pytala,ano mas pravdu schudla som sice nie na vahe ale 4cm z kazdeho stehna a 1cm z pasu.Neviem ci je to az taky uspech.No a ci jem 5 krat denne?popravde 3krat denne.Rano si dam jogurt a kavu,potom nestham nic pri mojom dietati,potom obed co mame a to sladke za tym a kavu a potom o 18.00 jeden chlebik al.jogurt.Dnes som sa snazila a jedla 4 krat.Rano jogurt a kava,obed,banan a vecera.A snazim sa dost pit,vypijem za den 1800-2000mlcistej vody s citronom.No mozes mi napisat kde robim chybu a co mam zlepsit?Dakujem.
Inak ja by som chcela schudnut na 52kg,cize tych 10kg dat dole.

mukky
28. jún 2009

ciiarka skus jedavat aspon nieco male,vtedy ked aj tvoja mala ide jest,teda az ked sa ona napapa 😀 ,tak by sme mali vlastne jest,ako deti..kazde 3 az 4 hodiny...napriklad si priprav ovocie,rano si das jogurt,potom po 3 hodkach ovocie..poobede detto,ja som to tak robievala tieto 2 dni a islo to dole..rano na silu este do postele mi manzel nosil banan,ked maly vstal 😀

zajtra si dam na ranajky 2 jogurty nizkotucne,olovrant ovocie,obed to co dnes,olovrant ovocie..dala by som si vyzivu,ale nemam..a na veceru si dam knackenbroty 2 a 2 platky sunky,postrasit ramou,k tomu paradajku..pijem uz asi 2 roky len cistu vodu z vodovodu,nejak mi nechuti ale zvykla som si..sladku vodu vynimocne,ked uz tak tang,je nizkoenergeticky a chutny...do cara si davam nizkot.mlieko a sacharid..a opat bez sladkosti,ale vydrzim..hoci mam zajtra meniny a dostanem veeelky dezert 😀

monca4ever
autor
28. jún 2009

aleka také zlé to snád nieje poradím Ti čo papať ako cvičiť
a zas budeš štíhla a FAKT mám pneumatiku ešte 😅
Ak Ta niečo zujíma pýtaj sa 😉

mukky jasné aj pár minut je lepšie ako nič !!! 😉
a ked chudneš aj pri ovocíčku neidím dôvod to
meniť daj vedieť 🙂

cipsinka dakujéééééém 😵
No obmedzila som jedlo poriadne a cvičím aspon 4
krát do týždňa sa snažím jasné rada Ti poradím
zásadné pravidlá ak chceš kludne sa pýtaj čo
potrebuješ vedieť 😉

ciarka chybu nerobíš, len papať častejšie a menšie
porcie aj Tebe teraz nqpíšem tie hlavné veci
držím palčeky a úspech to je a pekný 🙂

mukky
28. jún 2009

budem sa vazit kazde rano,ja mam nadvahu 24,8 kg 😖 😖 🙄 🤐

mukky
28. jún 2009

dnes som az taky dietny obed nemala,priznavam sa dobrovolne 😀 ,ale na veceru bolo len ovocie,broskyne a jablko,ale uzz ma zacina boliet hlava,..to uz trva treti den chudnutia,telo nie je zvyknute ze nama v taky cas svoju davku lentiliek 😝 😀

monca4ever
autor
28. jún 2009

cipsinka, kiarka a ostatné tak ešte raz :
Základné veci treba dodržiavať...

Pite viac tekutín 2,5 – 3 l . Vhodné sú čaje na podporu chudnutia a detoxikáciu (Styler tea, lymfatické uzliny, obezita), pramenitá voda, živá voda, Pi aqua. - dôležité
Raňajkujte, sacharidy cukry konzumujte len do 12,00 hod. Uprednostňujte len prirodzené sacharidy ako sú ovocie, ovocné šťavy čerstvé /nie krabicové / sušené ovocie, med, produkty z celozrnej múky. Pri chuti na sladké odporúčam prípravky KROMISAN, CITRIKROM..
Hlavné jedlá , redukujte na polovicu, najmä prílohy. Kto jedáva veľa príloh, odporúčam užívať CLA FIGUREL 80+kromi, FIGUREL a také
V chladnom počasí uprednostňujte teplú stravu (dusená zelenina, grilovaná zelenina, ryby, zeleninové polievky, biele mäso)
Ku každému jedlu jedzte kúsok čerstvej zeleniny, najvhodnejšia je u nás pestovaná. Zlepší sa trávenie a budete mať pocit sýtosti.
Používajte len kvalitné tuky s vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín – olivový olej, ľanový olej, sézamový olej. Nekonzumujte žiadne margaríny, radšej maslo, alebo masť.
Vyvarujte sa tvrdého alkoholu a sladkých likérov. Semtam ja tuto prehreším najma pivko
Večer konzumujte už len bielkoviny ryby, mäso , vajcia, tvaroh, jogurt + zelenina. Veľmi sa mi osvedčila metóda delenia stravy podľa Norbiho – kniha „Norbiho tajomstvo“.
Hýbte sa !!! Pri chudnutí je pohyb neodmysliteľný. Zabudnite na večerné vysedávanie pri televízii, nájdite si taký druh pohybovej aktivity, ktorá Vás bude tešiť, nie trápiť. Vaša telesná aktivita sa prenesie na Vašu duchovnú rovinu. Život je pohyb a pohyb je život !!! Pohyb môžete doplniť vhodnými masážami.
Zmente myslenie- chudnite s potešením, robíte to pre seba, chcete predsa kvalitnejšie žiť.

monca4ever
autor
28. jún 2009

Mukky určite sa neváž kežd ráno je to
demotivujuce a stresuje to a ako vieme
stres viaže tuk 😉
Optimálne je vážiť sa každých 14 dní 😝

mukky
28. jún 2009

monca tak to nevydrzim 😀 ,a ked kilecka budu stat,nebudem sa stresovat 😀

monca4ever
autor
28. jún 2009

mukky no ako myslíš 😒
Inák čo ešte nespíš moja aj mne sa nejak nedá.. 😔