Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mukky
28. jún 2009

ja chodievam spavat okolo tretej.cez den nestiham tv ani velmi net..teraz pozeram spravy,potom postu pre teba pozriem,alfa,priatelov ,konik atd 😀

a ty si vydrzala sa vazit po 14 dnoch,neverim 😀 😀

monca4ever
autor
28. jún 2009

Ale naozaj...No možno po 12 tich 😅
ale aj tak hihi tak skús aspon raz za týžden...
alfa a priatelov milujem aj ja 😵
a kde ich pozerávaš na akej stránke?

mukky
28. jún 2009

tak to si dobra 😀

pozeram to na antiku..a ty nepracujes ci ano...ze tak dlho si hore..a napis ake boli este reakcie ludi co ta videli silnu a potom stihlu 😉 ,pamatam si na ten super pocit,,mam jedne nove rifle,nemal som ich ani raz...asi tak 6 kg ked dam dole mozno mi budu,to bude odmena,jedna z odmien 😀

marionn
28. jún 2009

Ahojček dievčatá, chcela som sa trochu poučiť, čo robkáte, aby ste niečo zhodili z kilečiek.

mukky, váha je fakt demotivujúca. najlepšie ju nemať. xi. sa vážim 1-2x mes. nemám váhu. aspon ma to tak netrápi. keby som ju mala isto na nej stojím každé ráno 😀

mukky
28. jún 2009

marion ale ja som taka zvedava,mna to momentalne pohana dopredu 😉 ,toto asi nezvladnem obmadzit 🙄

marionn
28. jún 2009

ak ti to pomože asi neva, no aby Ťa to nesklamalo... Mna to hnevá, keď si mylím opak...teda ked to dopadne horšie. 🙂 no myslím, že by nezaškodilo ísť do hajan 😀 lebo ked sa mi drobec zobudí skor nebudem vedieť "čija" som a čo sa robí 😅
bru nocku

monca4ever
autor
28. jún 2009

mukky Ty si ako ja aj ja si kupovávam menšie
gate aj minule jedny rifle chýbalo mi asi 7cm
do zapnutia a už sú úplne ok aj padajú 😝
A reakcie sú rôzne...Obdiv, chvála a veru aj
závisť...Aj tu na koníku je pár žien čo sa nevedia
preniesť cez to že som schudaa dosť...
a tie gate volám "motivačné rifle" 😀

monca4ever
autor
28. jún 2009

marionn to si ja pekne povedala 😝
zajtra má brat meninky (vlastne už dnes)
tak asi kúsok zhreším ale len trošku slubujééém ...
Ja sa vážim zásadne až po vycikamí 😀

monca4ever
autor
28. jún 2009

! ! !
Dievčence moje zlaté ja bude teraz sem menej chodiť
Ale aspoň jeden-dvakrát za deň skúsim... V škole mám
prázdniny, vzali ma do super práce, potom pôjdem s
mojim priatelom na 14 dní k moru, do tatier, na stanovačku
a tak... Bude toho dosť ale na Vás si čas nájdem...
Inak oslovili ma z jednej modelingovej ag.či nechcem nafotiť
nejakú reklamu na rúž tak sa teším 😀
! ! !

monca4ever
autor
28. jún 2009

Fakt sa mi nechce spať ale idem to skúsiť 😝
Pekné sníčky dievčence...

mukky
29. jún 2009

pekne ranko,hlasim ubytok hmotnosti za 3 dni1 kg 🙂 🙂 ,potesilo ma to 😀

monca4ever
autor
29. jún 2009

mukky wooooow 😕 to si aký macher
už aj cvičíš? A po 17 tej nepapáš?
Si šikulka 😉

mukky
29. jún 2009

no bola som len 4 minuty na stacionari..a okolo 2o tej som si dala jablko a broskynu,lebo ma bolela hlava od hladu,a na olovrant som mala tiez ovocie...mne asi bela robi ze som vynechala sladkosti..

a hlava ma bolo az do dnes 😝 ,jedla som 2 jogurty,o chvilu si dam 2 broskyne,obed bude syty,to co vcera

felicia1
29. jún 2009

tak toto je ozaj sila,musim aspon toto napisat,trosku ma to zkludni 😀

cipsinka
29. jún 2009

monca4ever dakujem sa suhrn ako schudnut vazim si to a budem to dodrziavat,este raz DAKUJEM 😉 😉 😉

danciacik
29. jún 2009

ahojte,
monca ty si sa tu myslím včera pýtala na naše povolania, no ja som na rodičovskej a zároveň externá účtovníčka pre viacero firiem.
Inak včera jsom sa s papaním držala ale dnes je to katastrofa, nestihla som ani raňajky a ani desiatu. 😝

ciarka
29. jún 2009

Monci-dakujem za radu o chudnuti,len ja sa neviem zbavit chuti na sladke.Ostatne mozem dodrziavat,len to sladke neviem.

ciarka
29. jún 2009

Monci- a ten kromisan,citrikrom, to su nejake tabletky, kt.znizuju chut na sladke???

A to ta oslovili na ulici,al.kde s tej modelingovej agentury?
Monci-chcela som sa spytat co si myslis o tom alli co teraz reklamuju ze ti pomoze schudnut o 1 kg viac?Je to blbost?

Mukky-a co su to tie knackenbroty?A to caro je co?

Ostatne babule,tiez pouzivate nejake lieky na chudnutie??????AL.len caje na detoxikaciu?

mukky
29. jún 2009

ciarka ahoj 🙂

ja tablety ziadne neuzivam,kojim a ani by som nechcela uzivat pravdu povediac

knackenbrot budem striedat s pecivom ,je idealny na chudnutie http://images.google.sk/images?hl=sk&q=knäckebr...

ja som si kupila tento ,ale s vlakninou a chuti mi,treba si len zvyknut 😎 😀

caro pijem miesto kavy;
http://kancelarske-potreby-stejkr.cz/inshop/scr...

mukky
29. jún 2009

mam tento;
http://www.zdravanota.com/images/Knackebrot_zit... ale s vlakninou,nejak som to neposlala 😀

aleka
29. jún 2009

monča ďakujeme za zhrnutie nášho chudnutia 🙂 😉 si zlatá. a ľudia čo ti závidia že si schudla, tak nič si z nich nerob. ja ťa obdivujem, si fakt šikulka . ja musím prestať jesť sladké, lebo som ako drogista, ktorý potrebuje svoju dennú dávku 😠
nech sa darí dievčatá 😉

ciarka
29. jún 2009

mukky-dakujem za linky,si zlata.A da sa to kupit v kauflande nevies?Lebo tu nemame ani billu a ani tesco.No a to caro preco pijes namiesto kavy?Kava ti nechuti?A ako to chuti to caro ako kava?Prepac za taketo otazky.Mne kava chti,a mam chut na nu aj vecer o tej 20.00.h. Neviem ci je to dobre dat si kavu,davam si kavu bez kofeinu a s mliekom nizkotucnym.Co myslis?

monci ty co myslis?asi to nie je spravne,ze?Inak bola som dnes na aerobiku a pred nim som sa nestihala navecerat a teraz som dojedla jablko,je to velmi zle?Jablko obsahuje sacharidy tak to asi nie je dobre.

mukky
29. jún 2009

ciarka knackenbrot som kupila v kauflande,tam pri chlebe,kde su rozne take suchare..tento mi chuti,ja napriklad tie ryzove okruhle nemam rada,stoji asi 40 sk,ja este na stare pocitam 😀 ,mozes ho papat miesto chlebika,alebo striedat to..ja si dam zajtra o sunkou a paradajkou,trosku ramy

Kavu som prestala pit ked som otehotnela,a teraz kojim tak ju este nepijem,ja som taka zasadova 😀 a dost dbam na to co maly papa, kofein ide do mliecka tak radsej nie...ale nejak ani vobec na nui nemam chut...turecka mi prestala vonat ked robim manzelovi,ale nescu skor by som si dala ale so zmrzlinou a slahackou 😀
no ja som dlho hore,a kedze mam hlad,skusila som to caro..volakedy som si davala kavu,s umelym sladidlom na oklamanie hladu a aspon je to sladke..,ale ma to minimum kalorii..aj ja si davam nizkotucne mlieko,a myslim si ze kludne mozes si dat vecer,nic sa nestane..ale skus miesto cukru radsej sacharid..i ked ani ten nie je moc zdravy..no ale nejem ho na tony,po roku som ho zacala si davat

ja si myslim ze keby si zjedla aj o polnoci jablko,to nevadi...je to stale lepsie ako cokolada ci chlieb s mastou 😀 ,ja si osobne myslim ze tak pomalicky treba,postupne..keby som si hned zo zaciatku vsetko odopierala tak prestanem rychlo,lebo nevydrzim dlho chudnut,,postupne,uberat potraviny..ciarka zapis si terajsiu vahu a zacni 🙂 🙂

ciarka
29. jún 2009

mukky-dakujem za vysvetlenie. Ja som teraz doumyvala riad,akasi som plna energie,len zajtra rano to bude horsie.To jasne ze nepi kofein,ani ja by som nepila,ale uz davno nekojim,tak je to jedno.No a ja kavu nepotrebujem sladit,mne to nechuti,mne staci dat mlieko do kavy a tiez davam nizkotucne.Tak dobru noc!

mukky
30. jún 2009

ciarka tak to mas o to lahsie ked nesladis 😉

morenka
30. jún 2009

Ahojte kočky....

Tak som si konečne prečítala všetky vaše príspevky....

Poviem vám, že tiež mam skúsenosti s rôznymi dietami hlavne 90dňovu....veľmi som bola spokojná ale bola niekedy velmi náročná hlavne ovocne dni alebo vodový den....za dva mesiace som schudla 7,5kg...bola som velmi rada no potom som dostala chripku a prestala som cvicit kedze som mala teploty a prestala som aj s dietov...

Teraz citim ako sa mi to vsetko vratilo a mam stresna obavy sa postavit na vahu...ale nevratilo sa mi to ze jojoefekt ale prestala som sa znova kontrolovat....jedlo je premna droga a proste milujem jedlo a vsetky dobre jedla su aj nezdrave (napr.pizza) Už kamaratka ma navnadila na tu zdravu stravu ale zase som polavila a som tam kde som.... ☹

Velmi ma navnadili všetky vase prispevky tak vám oznamujem,že sa idem tiez na to dat a neprestat...
Povedala som si že ked to vy matky s detmi viete zvladnut...tak ja slobodna, bezdetna to nezvládnem?
Tak hor sa do toho dievčata...velmi vam všetkym drzim palce, mukky klobuk dole ked sa ti to takto dari...nech idu kilá rychlo dole....

Budem sa snažiť pravidelne sem chodit lebo podpora je velmi dôležitá a chodila som tu aj ked som drzala 90dnovku a velmi mi to pomahalo....tak pripraviť sa, pozor, štart!do nového života 🙂 🙂 🙂

mukky
30. jún 2009

morenka ahoj 🙂 tak super,je nas o jednu viac 😉
tak potom napis co papas a ci sa dari..

monca4ever
autor
30. jún 2009

cipsinka no problem 🙂 Napíš ako sa darí čo
papávaš a čo porábaš je teraz idem na stacionár
asopo 15 km natočiť čo je asik 340 CAL
večeru som dojedla 16:40 ryža a zeleninka...

ciarka hej na ulici som čumela asi takto 😕
Ale príjemné privyrobenie by to bolo 🙂
A ano aj chud na sladké spomínané veci
znižujú. A Alli je len pre ludí s BMI nad 28
ale s časti mu verím...a to jablčko na večeru...
no nemalo by sa ale nič závažn to nepokazí...

morenka veľmi sa teším že si sem zavýtala a
máš pravdu podpora je MOC dôležitá ale je
nás tu dosť tak to zmákneme aj keby čo bolo 😉
íš čo papáš, ak Ti niečo nieje jasné pýtaj sa ak
poznáš nejaký trik sem s ním 😀

danciacik 😠 Aní ranajky ani desiatu? Ale toto?
Ale si maxher že popri materskej 😉 Poznám dosť
mamičičk čo ani žiť nestíhajú popri materskej tak
ked toto zvládaš tak jesť pravidelne iste zmákneš 😉
Dnes si ako a čo papala ak môžm vedieť?

mukky
30. jún 2009

ja som dnes dostala chut na dezert,mam ich v chladnicke 3,a cokolad milka a lentiliek celu kopuza 😀 zajtra pravdepodobne si dam zmrzlinu v meste,takze cely den budem papat ovocie,a knackenbrot jeden krat...
som si povedala ze na piaty den si nieco sladke dam,a bude to menej kaloricke ako cokolada 😀 😝 ,predsa sa nezblaznim hned na zaciatku 😀

aj tak som so sebou spokojna,ze som zmenila jedalmicek,zacala pravidelne papat a vzdala sa nocneho jedenia sladkosti,a zacala trosku na stacionari makat... 🙂

monca4ever
autor
30. jún 2009

mukky výborný začiatok 😀 😀 😀
a správne treba sa odmeniť ked pekne vydržíš
tak si trba dať odmenu... 😉