Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

domeenika
6. júl 2009

ahojte, ak mozem pridam sa aj ja.. Cca pred 2 mesiacmi som sa KONECNE zatala a zacala nieco so sebou robit. Najprv som zacala pravidelne behavat, ale prislo mi to malo i ked ako taky ubytok na vahe bol.. Kupila som si pernametku do fitka a zacala cvicit tam.. Ak sa mi da, tak idem aj kazdy den. Samozrejme som upravila svoju stravu, vyhybam sa sladkemu, kalorickym, mastnym jedlam a najneskor jem o pol 6. Schudla som 8kg, bohuzial neviem sa pohnut dalej. Moj vydaj energie je este vyssi, fakt sa snazim jest zdravo ale kila nejdu dole.. Verim ze je to prechodne a ze moj organizmus sa vzpamata.. Nema niekto podobnu skusenost?

Pisala som to uz aj do predchadzajucej temy, hadam to nevadi..

morenka
6. júl 2009

daniciacik...myslim ze si si zasluzila...kym to nebolo pol tepsi tak si mysli ze to je ok...🙂

monca4ever
autor
6. júl 2009

danciacik ked tolko z rodinky oslavuje
ani ja by som neodolala... 😝
nič si z toho nerob...

monca4ever
autor
6. júl 2009

domeenika jasné že nevadí 😀
a kilká pojdu dole ale hlavne
postupne..Organizmus si musí
zvyknut na iné zloženie stravy
výborne, behanie fitko určite to
pojde a 8 kil...klobuk dolu ale hlavne
papat 5-6 krát denne a cvičit...
A nie moc rýchlo chudnut lebo príde
jojo efekt...Ale spolu sa tu pekne
podporujeme isto to zmákneš ako
aj ja a iné kočky..Ak chceš kuk moj
album, tam je cvaknutý moj úspech 😝

monca4ever
autor
6. júl 2009

domeenika a za 2 mesiace 8 kíl je
ubdivuhodné ale telo sa bráni zato
sa váha nachvílku zastavila ale ked
vydržíš uvidíš že to pekne pojde dalej,
hlavne nehladuj, hlad je stres pre
telo a stres viaže tuky a odkladá na
"horšie časy" 😉

sunny_face
6. júl 2009

Ahoj kočky, takže mam doobedie za sebou a to som mala velke pokušenie, lebo som bola u svokry a tá mi ponukala tarhoňu s mäskom-mňam,mňam.Ale ked už som sa rozhodla, že chudnem,tak to dodržim.Dnes ovocie, zelenina a zajtra bielkovinový deň (upravila som si trošku 90-dňovú dietu podľa seba, tak aby som netrpela a bolo to pre mňa znesiteľnejšie, potom mam väčšiu šancu, že to nepokazím a neprežeriem sa). Ahojky

morenka
6. júl 2009

sunny_face ci sikulka...gratulujem ti k odopretiu....si silna zena🙂

sunny_face
6. júl 2009

Tak dik-uspech bude ked takto odolam aj po tyzdni-teraz som odhodlana, ale uz sa poznam a postupne budem ustupovat. Doteraz som najdlhsie vydržala mesiac. Ale aj tak si zlata za podporu

danciacik
6. júl 2009

BAbule ja viem ale bol to teda riadny kusisko koláča 🤐 joj a som vyzerala ako keby som roky koláče nejedla ale dnes už sekám dobrotu 😀

sunny_face
6. júl 2009

danciacik-Nerob si z toho ťažku hlavu malý úlet ešte nikomu neublížil,teraz si aspoň zase odhodlana vydržať čo najdlhšie

domeenika
6. júl 2009

monca4ever, co sa tyka stravovania, mam to nastudovane od A do Z.. Len pre mna je to teraz problem jest 5-6 krat denne, viem ze by sa to tak malo, dokonca viem aj kolko T,B a S mam zjest na jednotlive porcie.. Leto = teplo a mne nechuti.. Hladovat to ani nahodou, to by som nevydrzala.. By ma to bohovsky trapilo, keby priberiem na zad, co som krvopotne schudla.. Tvoj album som kukla, vyzeras skvele a gratulujem ti k takemu skvelemu uspechu.. Dufam ze sa aj ja o rok budem moct pochvalit.. Mne staci k spokojnosti este 10kg, k dokonalosti aspon 15kg, Uvidime.. nic sa nema prehanat..

aspon uz mozem schovat cele plavky a supnut sa do polovicnych.. nieje to este tak celkom OK ale uz to nieje aspon nechutne... 🙂 🙂 🙂

ciarka
6. júl 2009

ahoj babule!!!!
Vitam ta domeenika,sunny teba tiez.

No monci-chcem sa ta spytat,ty si hovorila,ze mam viac pit cistej vody.tak 1,4l cistej vody je malo????Teda ja mam cistu vodu a do toho citronik.Co ty nato?

A inak 7 dni som nemala sladke.Dnes jednu tablicku cokoladky.

Mukky-a ako si pripravujes caro?Som si hokupila a nerozumiem tomu navodu.

No moj den
R-jeden jogurt,1knackenbrot,1 kavu
D- 1 banan
O- polievka,ryza s kuriatkom a salat

A ja som bola vcera na oslave a zas som odolala.A mam -2kg

domeenika
6. júl 2009

ciarka dakujem za privitanie, ak ti mozem poradit, caro bud zalejes vodou a pridas studene mlieko, alebo zalejes teplym mliekom - tak je podla mna chutnejsie.. cukor podla chuti..ale asi nie ked chudneme..
co sa tyka vody, ja vypijem 3L, doporucuje sa v lete minimalne 2L..

morenka
6. júl 2009

no ja sa odhodlavam na nejaky pohyb ale kedze moje beh zmaril dazd...musim nieco ine vymysliet..nechce sa mi na stacionarny bycikel...asi vyberiem klasicky....alebo neviem..nieco uz vymyslim

zuza80
6. júl 2009

a som to včul pokašlala ☹ dala som si dve tabličky čokoládky Lindt, júj ale bola dobrá. no večer určite cvičím.

sunny_face
6. júl 2009

Zuza80-Ja si myslim, ze maly prehrešok nikoho ešte nezabil.Pokym ta ovšemže nenaštaruje, že sa vykašleš na celu dietu a nehodis si obžerstvo. To by bolo blbe 😉

hasleerka
6. júl 2009

pekný večer ... ☹ stále sa nemôžem pochváliť, dnes som zjedla po dcére horalku ... ale kúpila som si celozrnný chlieb ... zajtra už konečne napíšem tabulku a budem aj ja zapisovať

monca potrebujem vedieť ked si dám napr. cesnakovú polievku, v malom množstve, bude to mať niaky účinok ... alebo varené zemiaky a trebárs pečené mäso, zas len v malom množstve

zuza80
6. júl 2009

sunny-obžerstvo nenastalo-naštastie a pokračujem. na večeru som dala tmavú kaiserku so šunkou, rajčinkou a kelerábom.

ciarka
6. júl 2009

dakujem domeenika za vysvetlenie

No moj den
R-jeden jogurt,1knackenbrot,1 kavu
D- 1 banan
O- polievka,ryza s kuriatkom a salat
olovrant-jedna zmrzka- podotikam 7 dni nic sladke som nemala,tak trosku mozem
vecera-1 nektarinka.
Bohuzial malo vody,dnes 1400ml.Viem je to malo,ale zato som bola na aerobiku a upratovala cely byt,umyvala dlazky,prach,lestila stoly .....

Monci-este som chcela ze kava je na vecer kaloricka?A aj s mliekom.

ciarka
6. júl 2009

Ako dokazete tak vela pit???

mukky
6. júl 2009

je tu niekto este? 😕

morenka
6. júl 2009

ja som tu🙂

morenka
6. júl 2009

dnaska som velmi nespokojna kedze ma prist mrcha som taka nespokojna...len by som jedla...

zajtra to musim napravit...musiiiim....

mukky
6. júl 2009

ahojte,teda som vas nestihla dnes 😝 😀

ja som dnes jedla nie velmi dobre,nejak nemam chut v tom teple..takze
r -2 jogurty
obed-2 a pol knackenbrotu so sunkou a paradajkou,rama trosku
olovrant 6 kopcekov zmrzliny 😀 ,to je jedine zatial sladke druhy krat pocas chudnutia
neskorsia vecera-2 male broskyne,jablko

ale hladna som,skrka mi v brusku 😀 ,na rano uz mam pripraveny jeden tmavy chlebik

v piatok a nedelu budem mat tazke dni.. ☹ ..oslava promocii mojej sestry v super restike,veelky obed a torty 😀
a v nedelu veeelky obed a torty,moj bobacik ma oslavu prvych narodenin 😵 😵

mukky
6. júl 2009

idem ja pit caro a chlipkat od hladu a cakat ci mi budu reprizovat rosalindu 😎
no asi si na oslave v restike dam vsetko do sackov a do kabelky a doma si to rozdelim na par dni,ci? 🙄 😝

ale citim ze vaha rano klesne,aspon dufam...

ciarka robim si ho do veelkeho hrnceku,zalejem vodou horucou,trosku mlieka pridam,umele sladidlo a pijem miesto kavy

ale ku pecivu sa da urobit aj s horucim mliekom,ako biela kava,mnam,to by som si dala,a aj s cukrom 😀

BLAHOZELAM k ubytku hmotnosti,nick mi vypadol,prepac

zuza80
7. júl 2009

haloooo-kde nik tu nik?ja som sa ráno odvážila a za dva dni mám kilečko dole. viem, že je to voda, ale poteší a povzbudí dalej. ráno jedna celozrnná kaiserka, so šunkou light syr madelandt a ladový šalátik. kávička s mliečkom, čajík. už som povysávala celý byt a zachvílu nejaké ovocíčko schrupnem, pretože ranajky boli v 7.00, malý je od 6.00 hore.
mukky-caro mám aj ja rada,ale len s cukrom, tak ho radšej nepijem. kávu pijem bez cukru.
morenka-ešte že ja zatial nemám mrchu, už vyše roka-jáj to je tak super, vtedy som aj ja bývala strašne žravá a hlavne na sladké

domeenika
7. júl 2009

dobre ranko.. dnes mi mala spala do deviatej, normalne nechapem.. vcera som bola vo fitku a zapojila som aj nejake posilovacky - ma to zevraj vacssi efekt.. svalovka nastupila, takze som cela dolamana.. mozno ze aj preto, ze som tak vynimocne dlho spala.. dnes idem zas.. uz je to ako droga.. som sa supla na vahu a neverila vlastnym ociam.. kilo dole!
takze dnik mi zacal idealne.. 🙂

zuza80
7. júl 2009

domeenika-super.aj ja chcem aby mi malý tak dlho spinkal.
mám namočenú sóju, neviete nejaký fajnový receptík?

domeenika
7. júl 2009

zuzi... no sooooja u mna ee... ale moj drahy tvrdi, ze ked je dobre pripravena je skvela.. ja napriklad neznasam tie sojove kocky. akoze namiesto masa.. to este mamina robila, ked som u nich byvala..

zuza80
7. júl 2009

idem hladat nejaký receptík. ja mám soju docela rada,ale moc ju nepripravujem-musím začat,aj ked moj drahý to zas nemusí vobec.raz som mu spravila tie plátky v trojobale a on ked videl, že je niečo smažené sa strašne tešil a ked zakusol bol veeelmi sklamaný.ale zjedol-hlad je hlad.