Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
8. aug 2009

atrami tak budeš s nami opäť chudnúť 🙂

atrami
8. aug 2009

Ja som bola už ako decko, také vyziabnuté čudo.
Kojím a priberám ako blázon. Dokojím a zasa ani cici a rici.

Tiež sa vám nechce spať?

Decká padli o osmej. Boli v bazéne, prišli susedove deti, tak MM varoval 5 detí. Padol tiež 😀

mukky
8. aug 2009

atrami neboj,urcite to pojde dole...
ja stojim na vahe,ale mojou vinou,tiez si davam trosicku sladkeho obcas,ideme na dovolenku tak aby telo nedostalo sok potom,ja klasika,jest nemusim aj cely den,ale jem zvacsa ovocie a viac krat denne,ale lentilky,lentilky,trosku v noci,nie uz ako volakedy 😀

mukky
8. aug 2009

atrami ja som vstala si o 21 hodke,takze spat sa mi nechce vobec,idem si urobit veeelke kafco,a popozerat alfa,priatelou,postu pre teba,relaxovat
zajtra mam o obed postarane,ideme ku svokre

atrami
8. aug 2009

Zatiaľ mi to nejako nevadí. Bývame na dedine, bazén máme na dvore-nevidí ma nikto. Tak možno za rok budem kočka 😀

mukky
8. aug 2009

atrami aj ja na to trosku kycham od kedy mam maleho 😀
davam akurat recepty do mojej temy,aspon sa najem z pozerania 😀

atrami
8. aug 2009

Dobrú noc.

mukky
8. aug 2009

uz ides?

atrami
8. aug 2009

Idem ešte šiť nohavice.

mukky
8. aug 2009

co si pipi? 😀 teraz? 😵 ,ty si sikovnica..das nejaky link jasono do mojej temy,ci si ho dobre pamatam?

atrami
8. aug 2009

Jaj ty si sa pýtala na neho? Mala som dotazy, prečo nemám fotky.
Zadaj si do google jeho meno a vylezie Ti jeho oficiálna stránka.

Potrebujem deckám pošiť veci. Zasa narástli.

mukky
8. aug 2009

hej na neho 😀

atrami
8. aug 2009

Už naozaj idem.

mukky
8. aug 2009

chod 😀 ☹

claudee
9. aug 2009

ahojky, peknú nedelu 😉
no tak kočky, dneska som sa odvážila postaviť na váhu a fúú...vydýchla som si riadne 🙂 myslela som, že tam uvidím o mnoho vyššie číslo, ale našťastie nieee 🙂 takže ma to ešte viac motivovalo do boja 😀

hasleerka
9. aug 2009

no ja isto priberiem, ale ani nie tak zo sladkého, ale strašne moc ovocia jem a to tiež nie je dobré ... ale tak mi chutí ... no ved doma sa zas budem kontrolovať

rejocka
9. aug 2009

🙂 ahojte,tak mi sme dves mali oslavku,malý mal meninky 🙂 ,no tak som trošku zobkala 😅 ,Zoyi,každé dva týždne?tak bud.nedelu?

monca4ever
autor
10. aug 2009

idem obedovat 😉

ciarka
10. aug 2009

Monci-a co ides papat????Kolko si uz spolu schudla?A kedy budu tie motivacne fotky?Nech sa pokocham.My sme boli v sobotu na svadbe,takze sa to moc nedalo.Mala som 3 male gulky-zakusky a 3 pracliky,a obed,potom asi o 21.00 jedlo a o 2.00 zelenina a trosku masa a zemiaky.Ja sa radsej ani neodvazim,lebo som bola chora a nemohla cvicit a este aj svadba asi nic moc.A este cely august u nas nie je aerobik az v septembri.Tak iba doma cvicit,tam sa lepsie namakam.

lusana
10. aug 2009

ahoj, chudne tu ešte niekto? Môžem sa od zajtra pridať. Mám 164 cm a 62 kg, chcem schudnúť na57- 55 kg, ešte kojím /syn má alergiu na mlieko a vajcia/ takže nemôžem v diete jesť tieto potraviny. Poradte ako by mal vyzerať moj jedalniček.

luucusik
10. aug 2009

ahojte...
nechcem vám tu vbehnúť veľmi do debaty....ale mám známu,čo mala vždy problém s chudnutím( boli a sú tam aj zdrav.problémy- štítna žľaza,hormóny,atď....)čiže aj keď nejedla,tak doslova priberala... ☹ stále behanie po lekároch ju už veru nebavilo a ani nebaví....až nedávno došla k lekárovi a povedal jej,že nevie,čo má už s ňou robiť...to fakt poteší človeka... 😠 tak si našla "cestu" sama....dopracovala sa k produktom aloe vera....a poviem viem holky....zhodila zatiaľ 10kg....nekončí ešte....ale pre ňu je to veľký úspech,ďalej ani nepriberá....cíti sa lepšie....posilnila sa jej imunita,atď....no,veľa na rozprávanie....
ja len,či ste nerozmýšlali aj iných riešeniach ako chudnúť... 🙂
ak by ste chceli niečo vedieť,kľudne mi môžete napísať.... 😉

claudee
10. aug 2009

lusana, jasné, že tu chudneme 😉 teda aspon ja 🙂
no dobre by bolo, keby si si to tu trošku prelistovala, lebo asi o stranu dozadu som písala nejaký jedálniček 😉
mne sa to teda nechce opakovať..a aj iné kočky sem písali, čo papajú..treba popozerať

claudee
10. aug 2009

luucusik, a to aloe vera v akej forme? to sú nejaké tabletky, či voda alebo čo? 😕
ale isto držala aj nejakú diétu, ked tak schudla, nie??

nikanika28
10. aug 2009

ahojte...ste tu aj maminy, co kojite a chceli by ste schudnut? Ja by som teda moooc chcela, pred otehotnenim som chodila 2-3krat do tyzdna do fitka a teraz mi to chyba a samozrejme aj potrebujem este hooodne schudnut. Ale nie za kazdu cenu- teda zeby som mala stratit mlieko? Mate tu niektora s tym skusenosti? Cvicenie a kojenie...ide to do kopy? Mne dr povedal, ze mozem kludne naplno cvicit..hlavne vtedy, ked je najdlhsia presteavka medzi kojeniami...Mala spava od 20.00 do 6.00... Tak co vy na to? 😉

lusana
10. aug 2009

nikanika28 ja tiež kojím a od zajtra začínam s dietou, dúfam, že tentoraz už vydržím.

nikanika28
10. aug 2009

lusi, s akou dietou zacinas? ja by som sa touto cestou nechcela uberat, ja skor ten pohyb a vyvazena strava...mne sa tak podarilo schudnut 15kg...no a potom som otehotnela... 😅

lusana
10. aug 2009

no tiež skôr zdravú stravu, asi trochu menej jes, nebudem jesť po 18 hod. a možno aj trocha pocvičím

claudee
10. aug 2009

nejesť po 18.hodine je u mňa občas vylúčené..kedže väčšinou nikdy nejdem spať skorej ako o polnoci..preto si v pohode aj o osmej dám ešte nejakú malú zeleninku..alebo nejaké nie veľmi sladké ovocie 🙂

luucusik
10. aug 2009

claudee budes mat IP

mukky
10. aug 2009

som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa