Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

domeenika
7. júl 2009

a uz si skusala tofu? ja ho strasne milujem.. do salatov, ako sote so zeleninou, v rizote.. soja mi chuti ta prazena, co sa kupuje v obale... ale to nie som celkom ista, ci je dietna..

morenka
7. júl 2009

Dobre ranko...

tak dnes musim splnit co som si zaumienila...takze ranajky 2knekbroty a jogurtove mlieko activia no uvidme ako to pojde dalej...ale dnes sa chystam do mesta na nakupy tak nebudem doma pri chladničke tak verim ze ma nic nebude pokusat a ze to bude dobry den...aj chodzou po meste spalim nejake kalorie...tak uvidime...ale povedala som si ze sa najblizsie budem vazit az po mrche v pondelok...tak drzte palce...

zuzi aj ja mam rada soju ale väčšinou som si ju robila ako sote....

mukky
7. júl 2009

ahojte,moj manzel ma sojove maso rad,aj do segedinskeho vravel ze mu mozem kludne dat 😖 😖 ,som mu povedala ze moj segedinak tym nepokazim 😀 😀 ,ja ho viem asi dobre urobit a ochutit..davam mu ho do rizota,ci robim stroganov a tak podobne...ale ja to nejak nemusim,raz zjem trosku,na druhy den uz eee,a niekedy vobec,reda casto 😀 A tofu tiez moze byt,obcas ho robievam,.ked som drzala delenu,som ho jedavala castejsie,hlavne to udene.

dnes -2,8 kg 🙂 ,potesilo ma to

blahozelam vsetkym s minusovou hodnoto vahy 🙂 🙂

morenka
7. júl 2009

mukky gratulujem!!!!!! si sikulka!!!!

zuza80
7. júl 2009

mukky-no krásne ti to ide.
a tofu tiež možem a ako mukky radšej to údené.ja si ho len nakrájam,polejem sojovou omáčkou, k tomu rajčinka a mnam mnam mnam
našla som nejaké sojové placky a karbanátky,tak niečo také spravím.možno spravím masu na tie karbanátky a dám to upiect,aby som to nemusela smažit v oleji. a našla som toto-vyzerá to velmi chutno http://makrobiotika.aspone.cz/usr/ReceptDetail....

morenka
7. júl 2009

zuzi ten kolac vyzera vyborne....ktoby to povedal ze nieje ani taky tukovy🙂

mukky
7. júl 2009

baby dik 🙂
ja tofu nakrajam na stvorceky ak robim jeden recept,a pripravim si taku marinadu..olej,voda,vegeta,cesnak pretlaceny,sojova omacka,trosku korenia,cervena paprika..a do toho to dam,lepsie je na par hodin a potom to opekan na cibulke s brokolicou,aj sampinony mozzu byt,kukurica,k tomu varene zemiacky..veru,davno som to nerobila,ale toto je dobre

morenka
7. júl 2009

muky to znie dobre ja som väčšinou nikdy nevedela co s tofu...ale uz budem vediet urcite to vyskusam:-ň

mukky
7. júl 2009

ved ak neviete co varit tak kuk do temy o receptoch,tam ma najdete 😀

monca4ever
autor
7. júl 2009

sunny face ides na to velmi dobre
len tak dalej kocka. 😉

domeenika 10 kil spolu zmakneme aj
ja cem este 10 chcem dat dolu 😠
a to cvicenie vo fitku-super

hasleerka samozrejme z mensia porcia
bude mat ucinok len treba aj cvicit... 😉

ciarka -2kg gratulujem 😀 😀 😀 😀
A vodicka s citronom je ok aj ja take
pijavam 😉

monca4ever
autor
7. júl 2009

inak asi zajtra sa idem po mesiaci
aj viac odvazit drzte palce, dam
vediet 😉 Ale dnes som dostala
mrchu tak som zavodnena... ☹

monca4ever
autor
7. júl 2009

vsade pocujem len chvalu na svoje
nove telo som z toho az cela nesvoja 😅
Niekedy neviem zareagovat len kukam 😀

monca4ever
autor
7. júl 2009

halo dievcence moje kde ze ste?

ciarka
7. júl 2009

ahoj, ja som tu.chcem sa ta spytat,ked obedejem okolo 14.00h to je zle?Ja ranajkujem o 9.30h,potom okolo 13.00 banan a potom obed

monca4ever
autor
7. júl 2009

ciarka ani nie Ty to mas celkovo posunute jak sledujem ale
bacha na banan nieje to dobre banan ma moooc cukru a
pribera sa z neho...

monca4ever
autor
7. júl 2009

ja dnes precistujuci den ranajky
odtucnovzci cajicek, obed jogurt
olovrant deci mlieka a vecera urobim si
z nizkotucneho mlieka pyre a spenat 😝
cize ziadna tuha strava o ot miu slo dnes 😀

ciarka
7. júl 2009

Monci-takze banan nemam papavat?A ja ho mam skoro kazdy den.

ciarka
7. júl 2009

monci- lebo mala tak vstava a potom sme spo.lu este v posteli a ja zacinam ranajkami tak 9.30h,desiata 13.00h, obed 14.00h,olovrant 16-16.30h, vecera 18.00,ale zas chodim spat o polnoci,takze to je ine.Co si myslis o tom mojom rezime.Co mam zacat skor vstavat?
Inak je to aj koli tomu ze malu musim najprv prezliect,dat jej jest a az potom sebe a jej to neskutocne trva.Tak neviem ako by som to zmenila.

Mukky-gratulujem k minusovym kilam a dakujem za recept na caro.

ciarka
7. júl 2009

Dnes
ranajky-1 jogurt,1 knackenbrot,kava
desiata- 1 banan
obed- polievka, kuraci rezen a salat
olovrant-asi ovocie

zoya1
7. júl 2009

Ahojte babuľky!
Ja sa taaaaaaaaaaaaak strašne hambím - včera som zhrešila 😠 . Celý deň som bola v strese mala som 12-ku v robote a deti vôbec nepočúvali. Ráno som zjedla celozrnnú žemľu so šunkou a paradajkou, na desiatu Activiu, obed - zemiakový prívarok + fašírka ☹ a celé som to končila doma. To čo som našla doma po príchode z práce by nasr... asi každú z vás. Môj milujúci manžel nechať naše deti zdevastovať celý byt. Tak som si sadl a a ZOŽRALA 2 ks perníkového zákusku + asi 10 slaných tyčiniek tzv. soletky. Potom som mala neskutočné výčitky svedomia. Normálne som mala pocit, že to musím ísť vyvrátiť do záchodu, ale manžel sa mi vyhrážal že ma odvezie do nemocnice ako bulimičku 😝. Večer som však poctivo cvičila - 50 skracovačiek, 50 cvikov na šikmé brušné svaly, 20 tých divných cvikov od Monci 🙂 a ešte po 50 na zadok. Mala som dosť. Dojdem sa sprchovať a kukám mrška prišla trošku skôr. Takže tú svoju včerajšiu žravosť zvaľujem na mrchu.
Dnes už zasa sekám dobrotu. Raňajky - grahanový rožok + 1 hyd. párka, obed - zapekané cestoviny s hyd. párkom a kečupom - straaaašne malá porcia, práve rozmýšľam čo si dať na olovrant. Dnes idem do nočnej takže neviem čo bude s večerou ☹.
Kočky potrebujem povzbudiť. Môžem sa odvážiť? Alebo je to teraz zbytočné keďže mrškujem? A kávu pijem s cukrom, ja mám totiž neskutočné problémy so žlčníkom tak bez cukru nedokážem vypiť, lebo hneď mám záchvat.

monca4ever
autor
7. júl 2009

ciarka rezim je v poriadku len je posunuty nemusis
veru skor vstavat...To ze nejest po 17-tej sa len
tak hovor zaklad ne nejest 3 hodkz pred spanim...
A banan radsej papat pomenej....

zoya1 jasne pred mrchou mam aj ja zravu a vaha...ak
chces tak len orientacne lebo pocas mrchy telo zadrziava
vodu tak vaha bude vyssia ... 😝
A Tie cviky chvalim Ta 😉

zoya1
7. júl 2009

tak sa idem odvážiť Monci. Drž palčekyyyyyy !!!!

zoya1
7. júl 2009

moja váha je asi pokazená. Inak som si kúpila digitálnu váhu Tefal a už od začiatku mám pocit že ukazuje o 10 kg menej ako je skutočnosť. aj teraz mi ukázala menej o 2,4 kg. Od piatku nie je možné toľko schudnúť. Budem sa radšej vážiť v robote. Takže info podám až zajtra . Zatiaľ ahojte.

monca4ever
autor
7. júl 2009

zoya1 ale moze byt 😀 ak ano gratulujem, podaj aj
zajtra hlasenia 😀

monca4ever
autor
7. júl 2009

tak dovecerane, dnes trosku kalorickejsie ale bol
dovod na oslavu tak som si uvarila 3 a pol zemiaku
v supke v neosolenej vode, rozmixovala s polotucnym
mlieckom na pzre, k tomu spenat a jedno vajo natvrdo..
mnam mnam 😝
Priatelovy normalne pyre s plnotucnym mliekom a pravym maslom
vyprazany syr zo suknkou a oskvarky som nachystala 😝

hasleerka
7. júl 2009

no neviem či sa môžem ja pochváliť, ale napíšem čo som dnes jedla
r-1,5toastu (no to nebolo moc dobré lebo bol zo sendviču, ale mne sa ráta hlavne to množstvo)
d-káva, 6piškot
ob-cesnaková polievka s opečeným chlebíkom, ale fakt malá porcia
ol-káva
v-pečené zemiačky a špekáčka , viem že to tiež nie je moc diétne, ale malé množstvo

škvŕka mi v bruchu, tak sa ešte idem dolievať vodou a možno uhorku ešte zjem

monca obdivujem, že si nejedla čo si varila priatelovi, mnam to by som si dala

morenka
7. júl 2009

Dobrý večer...

tak ja som dnes na seba velmi hrda...

rano-jogurtove mlieko a 2 knecbroty
desiata-fit tycinka
obed-zeleninovy salat s kuracim meskom
olovrant- melon
vecera-zeleninovy salat s troskou syra a 2 knecbroty

normalne som odolala aj pecenej klobaske co si nasi ugrilovali..dala som si mrkvu a supis...idem este dat vodu a budem spokojna...inak aj pohybu bolo dost...som bola dnes v meste asi 5hodin v pohybe takze myslim ze kalorie sli nejake dole🙂

pekny vecer prajem!

nataska1977
7. júl 2009

ahoj mamicky

ma niekto skusensoti s tymto ?

http://www.freshfood.sk/index.php?ref=chudnutie

dakujem

mukky
7. júl 2009

baby super Vam to ide vsetkym 😵 😵 😵

ciarka a ako,chuti ti ten knackenbrot?ten si si kupila co ja papam?ja som si dnes kupila 2 baliky,lebo aj manzel mi z nich vyjeda..

mukky
7. júl 2009

ja som dnes jedla
r-1 tmavy chlieb so sunkou,rama,paradajka
d-asi,uz ani nepamatam 😀 ,broskyna mala a 3 male marhule
obed-jogurt,trosku hrozna
vecera okolo 18 stej 2 trojuholniky pizze
druha vecera-marhule 3,melon