Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

rejocka
24. júl 2009

Meriam 169 a 71kg,bola som aj na 90-dňovke s počiatočnou váhou 83kg 😠 a schudla som na 73kg 😉 ,ale chcela a potrebovala by som ešte....a keď vidím ako sa vám darí tak ste ma motivovali 😅 ,cvičím skracovačky a na fit lopte,ahojte,večer si vás prečítam pápá

mukky
24. júl 2009

ahoj rejocka,pridaj sa,cim nas bude viac,tym lepsie 🙂

vecer asi nebudes mat co citat,je tu to opustene nejake 😀 😝

tak ja mam dost pevnu volu,ale asi taketo diety tipu 90 dnova,kavova a ine by som nezvladla...nemam rada striktne pravidla 😀 radsej tak svojsky chudnem,ale aj delena je super ...

pekne si schudla....je mi teplo,ale chcem si o chvilu sadnut na stacionar,uz len z toho pomyslenia mi je zle a horuco 😝 😀 ,ale idem....tak pa

monca4ever
autor
24. júl 2009

rejocka ahoj moja no jasneee pridaj sa k nam
chudnucim 😀 😀 😀
KOnecne piatok za chvilu utekám z práce waaaa 😎

rejocka
24. júl 2009

🙂 ahojte a kde ste všetky? 😲 dnes bolo poriadne teplo,aspon som dobre pila 😉 ,no idem si zacvičiť a snáď niekto príde 🙂 pekný večer všetkým,páá

mukky
24. júl 2009

som hladnaaaaaaa 😀 ,teraz som vstala nedavno a mam plno energie... 😀

selina.liana
24. júl 2009

Ahojte aj ja by som rada schudlaaaa

mukky
24. júl 2009

tak sa k nam pridaj 😉

hasleerka
24. júl 2009

ahojte, kukla som či píšete nové úbytky ... ja vám musím povedať, že mi dnes dve tety z okolia povedali že čo robím ked som schudla ... no neviem, či je to pravda ale ma to potešilo a poháňa dopredu ... som mala chuť na čokoládu, tak som si dala iba dve tabličky a šup s ňou naspäť do šuflíka až ju celú nezládujem 😀

mukky
24. júl 2009

haslerka 😀 to poznam...ale mne este nikto nic nepovedal lebo sme casto s rodinou v kontakte..ale neva..viete co som teraz videla v tv?Krasne hamburgery 😀 😀 ,mnaaam 😀

ja som si urobila nescu do velkeho hrnceka asi 4 dcl a chlipkam si..mam jednu lyzicku cukru a pol umeleho sladidla...ale vcera som pozerala ze naj je melasa a hnedy cukor a umele bolo az na poslednom mieste,co som cakala,tak som si vcera aj dnes dala pol na pol..ale kupim si hnedy cukor a po pravde ne som si ista co presne ta melasa je....idem to najst na nete..

baby mam dnes veelku chut na hrst ci 2 lentiliek,co mam robit?nejak zlyhavam..a vcera som si dala zmrzku vecer a poriadne ale ked sa tak ziada v tej horucave..na neskorsiolovrant som mala 2 jogurty a melon...na obed sa nepytajte,ale ja chudnem aj pri kalorickejsich jedlach len ta sladkost tam nesmie byt.. 😝

mukky
24. júl 2009

dnes si este dam stacionar,najdlhsie som bola 35 minut a 15 sekunda mala som dost...ale super pocit

ja na obed zvyknem zjest hocico,ale snazim sa aby to tak casto nebolo velmi kaloricke..minule mi urobil manzel bryndzove halusky len s poprazenou cibulou ,nechcela som slaninu,ale nebolo to vobec ono,bol to des 😀

ale na veceru sa snazim take len lahke jest,ako ovocie ci jogurty..ale chybaju mi casy,ked sme isli cakat podvecer m na zastavku ked dosiel z prace,a kupili si v stanku hamburger ci langos a dali si na lavicke.. ☹ 😀

zoya1
25. júl 2009

Ahojte! Tak Mukky ten krásny hamburger v telke len videla, ja som 1 taký včera na kúpalisku zožrala. Ale ináč som už nejedla nič tak dúfam, že sa to nejak neodzrkadlí na váhe. Doteraz mínus 4,5 kg. Bojujeme ďalej. Ja potrebujem schudnúť aspoň 20 kg aby som bola spokojná. Čaute večer.
PS: A vítam nové chudnúce kočky.

mukky
25. júl 2009

zoya 😀 😀 😀

pekne si schudla,treba si obcas aj nieco dopriat,zhresit 😀

ja mam zatial minus 3,3 kg dole,a ideme do chorvatska na dovolenku tak neviem ako tam budem dietovat..asi si so sebou zoberiem vahu 😀 😀

manzel mi teraz povedal ze ju mozem zobrat,ze preco by som nemohla..asi tam chce na mne setrit 😝 😀

claudee
25. júl 2009

ahoooj...ja som včera ani dnes diétu vôbec nedržala..jednoducho som bola prinútená jesť. boli sme u starkej

hasleerka
25. júl 2009

no beda ja som dnes zmlsla také dva keksíčky 😢 ... ale už nebudem večerať ... zoya pekný úbytok, kedy už ja taký napíšem ... inak som rozmýšľala že si kúpiť stroj na cvičenie, neviem ako sa volá, poradte, akoby ste bežali, hýbete nohami aj rukami

claudee
25. júl 2009

hasleerka, možno myslíš orbitrec 🙂 raz som to skúsila, ale už veeeľmi dávno.. takže neviem ti podať recenziu 😅

no zajtra už konečne späť k diéte, normálne sa teším, ani mi extra nechutilo to všetko, čo som zjedla.. 😝

mukky
25. júl 2009

ahojte,nakukam co nove 😀

leniciatko
25. júl 2009

baby,nechceme sa mi všetko čítať,akým sposobom chudneme,tak mi v skratke napíšte.... 😵

claudee
25. júl 2009

leniciatko, ahoj 🙂
vlastne väčšina z nás tu nedrží žiadnu špeciálnu dietu.. len sa snažíme zdravo a málo jesť. ale niektoré sú tu tuším na 90dnovej diete.. ja nie 🙂

leniciatko
25. júl 2009

90 dňovú som držala hned po pôrode, dobre, ale zasa som tam kde som bola... 😠

hasleerka
26. júl 2009

leniciatko my sme tu asi neni žiadna na diete, ako píše claudee ... snažíme sa zdravo a málo jest ,,, niektoré aj poctivo cvičia čo sa o mne nedá povedat ... ale rozmýšlam nad orbitrecom /dík claudee za info/, žeby som začala cvičit, len čakám že mi to tu niekto odsúhlasí

rejocka
26. júl 2009

🙂 ahojte,no ja som to včera dohúkala 😢 ,boli sme na oslave,tak komplet obed,polievka,pečené stehno,zemiaky,šalát,no prípitok-vermút a dorazila som to zmrzlinou 😅 ,tak dnes sa snažím pekne papať a cvičiť 😅 ,peknú nedelu všetkým.páá

mukky
26. júl 2009

rejocka mnam 😀 😀

ja som dnes jedla na ra ranajky zjedla trosicku melonu,asi za jednu lyzicu polievkovu..na desiatu neskorsiu pol banana..vedela som ze pojdeme do restiky 😀 ,na neskorsi obed asi po 16 tej hod.som mala cestoviny s mletym masom,hraskom,smotanou a parmezanom a aj pizzu s mletym masom ,paradajkami a syrom..s manzelom pol na pol...mala som chut aj na to,aj na to 😀 ,a na veceru asi okolo 21 hodky som mala melon..

dopila som nedavno nescu ,velky hrncek s 1 a pol lyziclkou hnedeho cukru a s mliekom

mukky
26. júl 2009

pocas dna pijem vzdy len cistu vodu,vynimky obcas...nechuti mi ale musim 😝

mukky
26. júl 2009

este pojdem na stacionar ,ale odkladam to,zatial len po nom pokukujem 😀

zoya1
27. júl 2009

Ahojte, tak mne sa váha dajak zastavila. Neviete ako to znova naštartovať? Mám jesť ešte menej 😲 alebo cvičiť viac 😀 . Zo začiatku to išlo pekne a teraz STOP!!!

claudee
27. júl 2009

zoya, to sa časom pohne..musís byt trpezlivá 🙂 nemozes cakat hned za prvy tyzden desat kil 🙂 aj telo si najskôr musí uvedomiť, čo sa vlastne deje..aj pren je to šok

monca4ever
autor
27. júl 2009

zoya1 každej z nás sa váha proste sekne na určité obdobie, nedá
sa nič len makat dalej a čakat kým sa to znova pohne ... 🙂

claudee ale potešilo by týždenne 10 kil 😀

ja mám doma king gym pro a je celkom fajin na brucho musím
povedat 😉 ale náááročné je to 😖

jannca
27. júl 2009

Ahojky, tak po dlouhé době jdu za vámi. Tak jak vám jde hubnutí dámy? Já se držím už 4 den a k tomu všemu se snažím i cvičit. Mlíčko neubývá a malé chutá, tak snad to klapne.

Holky chtěla jsem se zeptat nemáte některá DVD zumby? Díky

kristina25
27. júl 2009

zoya, mne pomaha stac. bicykel. Kazdy den taham 40min,hoci zo mna kvapci, poviem si ze budem vypadat lepsie, lebo ked nebudes robit nic samo to nepojde

claudee
27. júl 2009

monca, fuu, tomu ver 😀 tych 10 kíl..to by bol sen 😀

jannca, ahoj. dvd zumby nemám. ale tiez by ma to celkom zaujímalo..všade sa o tom teraz hovorí 😕

kristina25, tiež vkuse vysím na stacionári, tak dúfam, že sa to aj prejaví na váhe 🙂