Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

ciarka
9. okt 2009

simka ja chudnem.Dnes doobeda som sa citila akasi nafuknuta,ze asi som pribrala,tak ze sa odvazim,nech mam motivaciu.No a ja pozeram na vahu ze 56,5kg a to som bola po ranajkach.Cize rano by som mala aj 56,4kg.Tak sa tesim.

hasleerka
9. okt 2009

no ja som momentálne vo fáze nechudnutia, neviem čo sa so mnou deje, práve som zjedla kávenky a čokoládku ...

monca sa na nás vyflákla, stratila sa motivácia .... halooo pomooooc

nnikka
9. okt 2009

hasleerka napodobne... ja som tiez nejako nesledovala ze co vstetko pojem a pojedla som toho hodne poslednu dobu... a moja vaha naspat na 70Kg, tak ze odznova 😠

hasleerka
9. okt 2009

nika ja sa bojím na tú váhu aj postaviť ... ale cítim tiež kilo-dve naspäť, bo mi už nohavice nevysia ... naposledy som sa vážila tuším v polovici augusta stále to asi odkladám ani už sama neviem ... no asi to zajtra risknem

duska1122
9. okt 2009

baby ja to tiez flakam ale neprehanam to aby som nelutovala

nnikka
9. okt 2009

ja som sa tiez nejako prestala vazit, ale vcera to uz mm nevydrzal a odniesol ma na rukach na vahu... no a katastrofa... tak ze cim viac sa snazim tym je to horsie...

duska1122
9. okt 2009

nnikka tak ja som zistila ze pokial nas nasi chlapi udvihnua nechytia pruh tak to neni az take zle nie?

nnikka
9. okt 2009

duska 😀 hej mas pravdu

zuza80
9. okt 2009

čaute kočky, tak aj ja sa pridávam k rozožraniu, to je hrúza aká som pažravá
kedy začneme odznova?
momentálne mám strašnú chut na sladké,najlepšia by bola čokoládka, ešte štastie, že nič nemám po ruke

duska1122
9. okt 2009

aj ja by som si dala tu cokoladku, ale kedy zacnem znova to je vo hviezdach

nnikka
9. okt 2009

Ja som prisla na to ako to je... podla mna je to po 20tke uz len o odriekani... vynechat vsetko dobre - nejest sladkosti a nefajcit, len aby sme vyzerali dobre a pacili sa nasim priatelom ci manzelom... 😖

hasleerka
9. okt 2009

jéj baby, tak ja to mám ťažké, mňa ten môj veru nezdvihne ... seklo by mu v krížoch a viac by sa nepostavil 😀 😀 😀

baby podme si vtúpiť do svedomia ... ja som taká sprostá, včul som zjedla vianočku s kakaom ...

zuza80
10. okt 2009

hasleerka - tak čo, kedy si vstúpime do toho svedomia, musíte ma donútit, ja mám aj motiváciu,ale akosi chut sa stratila ☹ teda chut do chudnutia, pretože chuti do jedla je až až 😅 😅 😅 a dnes padla za obet čokoládka

hasleerka
10. okt 2009

jéj zuzi konečne máš foto, aký ste zlatý ... no motiváciu mám aj ja, len tá chuť zmizla 😀 a presne ako ty do jedla jej ako habadej

ja som dnes tiež zjedla horalku 😠 ... ešte na zajtra mám tortičku, lebo dcérka má dnes tri rôčky, takže od pondelka ideme na to

no a som sa postavila na váhu, tak dve kilečká sú späť ☹ ... no čo narobím

zuza80
10. okt 2009

prajem všetko naj naj a hlavne zdravíčko 😉

beriem ta za slovo, od pondelka ideme na to 🙂 🙂 🙂

no foto som si dala hlavne koli novej závislosti farmvile, či ako sa to píše, som si ta našla aj na fc, aj som poslala žiadost o priatelstvo

simka9122008
10. okt 2009

Hasleerka, tak všetko naj Miške k jej dnešným krásnym 3 rôčikom, už je z nej veľká slečna

hasleerka
10. okt 2009

dakujeme kočky ... zuzi napíš mi do IP aj priezvisko, lebo mne chodí teraz veľa žiadostí, ale ja to nehrám, tak nikoho nepridávam ... ale teba si pridám

duska1122
11. okt 2009

ahojte dnes je nedela vydatny obed za mnou, ale baby ak chcete v pondelok zasa zacat tak sa k vam pridam, tentokrat sa budem snazit ne-jest.

simka9122008
11. okt 2009

No ja začínam od zajtra, s inou diétkou, dúfam že ju zvládnem, dala mi ju jedna kočka, vraj sa z nej dá schudnúť za 2 mesiace 15 kíl 😲

duska1122
11. okt 2009

fiha to mas dobre, a co musis jest- nejest? prezradis?

simka9122008
11. okt 2009

No je to prísnejšia diétka, tak dúfam že ju zvládnem 😝

simka9122008
11. okt 2009

duska1122 IP

hasleerka
11. okt 2009

baby ja dietu určite nie, ale od zajtra fakt ideme na to, žiadne vyžieranie ... a zajtra mám zase aerobic, tak sa aj teším

zuza80
12. okt 2009

ahojte všetky staronovozačínajúce. zatial som si dala kafé a idem si spravit žemličky s redkvičkou a kalerábom. na obed spravím špenát...
hasleerka, tak aj ja budem večer cvicit, ked ty pojdeš na aerobik

duska1122
12. okt 2009

ahojte ja na ranajky jogurt a tiez mam dnes aerobic ale strasne sa mi nechce

hasleerka
12. okt 2009

ahojte, tak ja raňajky celkom dobre ... lenže tu bola práve kámoška zagratulovať malej, nuž som spravila pár chlebíkov, no a neodolala som také fajn čerstvé pečivko ... takže som bez obeda ☹

zuzi začíme cvičiť o 17,45, budem na teba myslieť ... duska kedy začínaš ty?

duska1122
12. okt 2009

ja chodim rano takze uz to mam za sebou ale budem na vas vecer mysliet aby ste to zvladli

hasleerka
12. okt 2009

a to kedy stíhaš ráno?

nnikka
12. okt 2009

Ahojte, tak novy tyzden a zasa nove chudnutie 🙂)) odznova a vecne - ach jaj 😀

duska1122
12. okt 2009

po ranajkach,lebo vecer by som nemala uz sily