Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

zuzanalv
27. apr 2010

AHOJ ,chcem sa opytat,chudli ste niekto s cajom Hanasaki? A aj schudli? Alebo sa Vam kila vratili spat? Ja som si dnes kupila no a uvidim,potrebovala by som schudnut 3-4 kg.

livinka97
12. sep 2010

Ahojte, hľadám nejakú kamošku na chudnutie... Mám 20, som z Bratislavy... mohli by sme sa chodiť von prechádzať, chodiť spoločne cvičiť- napríklad plávať... Ja: výška 163cm, váha 94kg.. AK si na tom podobne, ozvi sa..

hasleerka
9. okt 2010

halo halo moje staré parťáčky .. som nakukla po 8 mesiacoch do našej témy ... som sa práve dožrala torty a reku žeby sa patrilo začať aj chudnúť ... ideme opäť nato a seriózne... hlavne kým nie sú vianoce...

hasleerka
13. okt 2010

no čo stále nikto ... podte so mnou do toho...

rozala111
14. okt 2010

Ahojte, skúšali ste niekto dietu podľa tejto knihy? Antonia Micungova Zhubnete jednou provzdy. Je to detoxikačný program, moja sestra ho držala a teraz to drží druhý krát, kilá a hlavne cm idú stále dole, aj keď sa stravovala normálne. Ja to držím 2 týždeň, a cítim sa skvelo, rifle sú voľnejšie, a mám dole o kilo 1,5 kg menej. Skúste si to pozrieť, sú tam divné jedlá, ale dá sa to, čo všetko nespravíme pre krásu? Ženy to už držali a nepribrali, tak skúste to, trvá to len 28 dní.

moncicatko19
11. jan 2012

@monca4ever ahojcek pridavam sa aj ja potrebudem do leta 20kg dole poradis ako.
🙂 dakujem

moncicatko19
11. jan 2012

@rozala111 a zatych 28dni podla tej hnihy sa kolko schudne*?dakujem 🙂

hasleerka
11. jan 2012

@moncicatko19 ja som začala teraz akože držať jednu diétu, len nemám pevnú vôľu ... trochu som poľavila v prežieraní, snád mi to pomôže.. ak chceš, napíš do IP mail,pošlem ti ju...

monca4ever
autor
21. aug 2012

Ahojte po 1 000 000 rokoch no po rozchode a pod som sa znova vyžrala na cca 75 al zatala som sa mam nového super chlapa a zdravčí život a hlavne.... to čo som už sná nemala včnost. 62 kil 😀 Ale makam dalej, moj ciel je 55 kil na 170 cm mojej výšky 😀 🙂

hasleerka
21. aug 2012

ach ja som sa nepohla absolútne nikam ...

zuzanka21
10. sep 2012

🙂 Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte 😉 Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť

gizella
9. feb 2013

Ahojte ak by ste mohli a vedeli mi seriozne poradit potrebujem do 23 marca jak tak schudnut zo68 na dakych 58 ..ak je to ovsem mozne 🙂 dakujem

nataly89
12. feb 2013

monca4ever...Ahoj chcem sa opytat aku dietu si drzala...ja by som tiez potrebovala zhodit,ale nedari sa mi to ☹

simajl
12. feb 2013

ahojte kocky, prosim Vas neviete ci sa pri hak maitalon, mozu uzivat spalovace tukov konkretne thermofit?neznizi to ucinky hak? vdaka za odp.

ficekmarc
28. feb 2013

@tinesa ahoj, mas prosim ta este to dvd s cvikmi od edity sipeky?

tinesa
1. mar 2013

@ficekmarc som momentalne v zahranici, ale myslim ze to mam aj tu, ked to najdem, tak to prepalima mozem ti to poslat 🙂

ficekmarc
1. mar 2013

@tinesa super!!!! moja adresa: Marcela Haluškova, Kysucky Lieskovec, 73 psc 02334
posli mi cislo uctu, az ti mozem poslat peniaze. tu je moj mail: ficekmarc@orangemail.sk

blackcat8885
21. jan 2014

Ahojte.Ja som si konečne upravila stravu a od dnes nejem zakázané potraviny tak dúfam,že mi to vydrží.Chcem zhodiť zo 62 na 57kg ideálne na 55