Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
3. júl 2009

ahojte, no ja sa možem len pochválit že som prestala do seba tlačit keksíky ... stravu som ešte síce moc neobmedzila, ale večer sa už neprežieram ... takže možno čo nevidiet budú aj prvé úspechy 🙂

sedmokrasska
3. júl 2009

ja si dnes pre istotu nedam radsej ani veceru. buduci tyzden nas caka dovca, a mam brucho jak balooooon 😅
takze budem vynechavat veceru. hadam nieco popusti. 😉

mukky
3. júl 2009

ja rozmyslam nad vecerou.. 😕 na nic nemam chut,len na ovocie,ale musim nieco sytejsie si dat...

mozno prazenicu na troske masielka,knackenbrot,kalerab..paradajky dosli,muza som vyslala na nakup
mam este zivansku,ale to si dnes radsej nedam..necham si na zajtrajsi obed,predsa len na veceru je to nebezpecne 😀
a pozajtra si urobim cestoviny s rybkami v oleji,a kukuricou,mam ich dost,tak nechcem zbytocne kupovat tuniaka,az nabuduce a troskou syra

citim sa lahsie ked rano vstanem,ale vidno je tak ked tych 5 kg da clovek dole,tak hor sa do chudnutia,idem pratat a na stacionar

monca4ever
autor
3. júl 2009

morenka v rámci delenej stravy by sa nemalo
ale ja nedodržiavam delenu stravu 🙂

danciacik ja som obedovala saklovu polievku 40
caloriovu a pol celozrnného rožka kolko asi
tak vyyjde tá knižka? Zaujalo ma to 🙂
Máš symatického synátora ale pšeničné chleíky niesú
moc diétne veru 😒 Ono sa to len tvári
a dakoveť neni zač ved Tvoj výkon sa chváli sám. 🙂

monca4ever
autor
3. júl 2009

sedmokrasska !!! 😎 Ja som sa už aj
zhánala kde že si 🙂 No tak hor sa do toho
znova, som rada že si tu...čo si bola niekde
na dovolenke? A ešte raz pôjdete?
čo nové?

hasleerka veru veru zanedlho čakaj prvé
stratené kilečká 😉

mukky praženičku radšej len z bielkov

😉

sedmokrasska
3. júl 2009

ahoj monca, nie bola som len v CR. a na dovcu ideme co chvila, buduci tyzden. ale mam pocit, ze mam to kilo spat. som tu moju put chudnutia pretrhla ☹
zajtra sa znova nastartujem. dufam 😠

danciacik
3. júl 2009

Monci mňa tá knižka vyšla 5 EUR čo som ju zohnala od ruky inak stojí 10 - nie je to veľa. 😉

hasleerka
3. júl 2009

monca a to sa dá praženica len z bielkov ... ked tie žltka sú na tom asi najlepšie 😝

iwusska
3. júl 2009

hasli hes 😀

hasleerka
3. júl 2009

nechaj tak iwus, sa tu snažím ... už tretí deň žiadny keksík ... som na seba pyšná 🙂

iwusska
3. júl 2009

tak to ti gratulujem, ja si idem vstupit do svedomia od pondelka, lebo zajtra mame este grilparty a to by som strasne trpela 😀

ideuga6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
3. júl 2009

aj tu si trapná s tou reklamou 😠

zoya1
3. júl 2009

Tak ahojte!
Hlásim sa po prvom dni. Monci neviem čo na to povieš ale čítaj:
raňajky - celozrnná žemľa, šunka, paradajka
desiata - aktivia biela 😝 fúúúúúúúj
obed - cestovina s paprikovou omáčkou - + 3 kocky mäska (také malilinké 🙂 )
olovrant - 1 palacinka bez cukru - neodolala som keď som deťom robila palacinky na chalupe
večera - celozrnné jemné křupkavé pečivo, šunka, karička syr (10% tuku), 1/2 paradajka
K tomu počas dňa IBA 1,5 l čistej vody!!!!
Čo sa týka pohybu pokosila som s kosačkou 22 árovú záhradu, takže pár kilometrov som prešla - zatiaľ nič moc viem, ale chystám sa ešte cvičiť, len musím uspať moju malú hyperaktívnu potvorku ZOJKU.
Pá ešte sa ozvem.

mukky
3. júl 2009

haslerka veru ze zltka su najlepsie 😀

ja jem vajicka mozno 2 krat do mesiaca ,takze aj zltka

konecne som mala prvy melon,bol super i ked mohol byt este viac sladky 😀
dnes som bola najdlhsie na stacio,17,5 minut a viac sa mi uz nechcelo 😝 ,zavrelo sa mi okno tak som mala dost,horucava riadna...vaha dnes stoji,uvidim zajtra ako..

hasleerka
3. júl 2009

zoya si dobrá že o takomto jedálničku si vydržala ... a nezjesť palacinky ked ich robíš deťom, to je kus sebazaprenia ... moje deti budú v najbližšej dobe bez nich ak sa chcem trochu polepšiť

janette4
3. júl 2009

ahojte,tak ja dnes taktO:
R.-jogurt a pečivo,káva
D.-káva
O.-ryža a kur.mäsko,zel.šalát
Ol.-broskyňa a čerstvé ríbezle
V.-celozrnná žemľa
Druhá večera.-4kocky várovej čokolády 😀 Dnes som dostala mrchu,tak som neodolala. ☹

mukky
3. júl 2009

ja som jedla toto;

ranajky-knackenbrot,troska rama,troska salamy,pol paradajky
obed-2 jogurty
vecera knackenbrot,prazenica na troske masla
druha vecera,2 broskyne,melon

pila som cistu vodu,caro s troskou mlieka nizk.a sacharidom

zoya1
3. júl 2009

haslerka - práveže mám pocit, že som toho zjedla nejak veľa lebo zatiaľ vôbec nepociťujem hlad. A to by som asi mala nie?
Ja som si práve dala 30 skracovačiek (teda niečo čo sa na nich podobalo 😀 ), po 20 cvikov na bočné brušné svaly, a snažila som sa aj 10 cvikov ktoré mi napísala monca - ale moc mi to teda nešlo 😎 . A ešte som pridala po 20 cvikov na nohy. Som polomŕtva asi idem spať.
Som sa chcela opýtať - mám cvičiť aj ráno aj večer? Alebo len večer? Poraďte prosíííím.

mukky
4. júl 2009

ahojte,ja mam dnes - 2,1 kg,tesim sa 🙂 .Ubytok je za 8 dni,a nehladujem,to je hlavne 😀

hasleerka
4. júl 2009

dobré ránko, super mukky 🙂

tanamala1
4. júl 2009

Cely zivot som sa stretavala s tym ako sa mi smeju pre moju vahu ale do mna rodina vrta, ze som silna .. silnejsia.... tucnejsia....
No nikdy to nebolo prijemne, najma pri rodinnych oslavach ked prebereali moje kila, alebo ked sme isli na dovolenku a robili si srandu ze som tulen a treba ma smarit do vody ….

No aj napriek tomu som sa vydala a porodila krasneho chlapca …

No ale uz tych kil bolo nauzaj vela. Ked uz sa sama nemohla pozerat do zrkadla bolo na case povedat si pravdu: ziadna porucha stitnej zlazy ( inak moja oblubena vyhovorka) , ziadne ze nemam cas na pohyb, ze to je vrodene a podobne …
Oslovil ma jeden vo fitnness ked som tam zasla prvykrat v zivote …
RAWFOODDIET …. no pozerala som na neho ako na blazna a nebola sa ochotna vzdat sa reznov a zemiakov....
No nechal ma, ale hodil mi publikaciu z ktorej som len oci valala
Vdaka tomuto som sa naucila preco a co nemam jest a ked som si to predstavila co tie jedla robia a ako vyzeraju v tom zaludku … tak som len predsa len vyhladala jeho pomoc a zacala
Teraz som super mamicka so super postavou, zmizli mi tie nechudtne akne, rozne vyrazky, neduvanie, plnynatost a celulitida sa takmer vyhladila
preto Vam chcem odporucit http://www.freshfood.sk/index.php?ref=chudnutie
kde som mala nie len komplex vyzivove poradenstov, ale aj rocne slenstvo v klube a specialny plan na cvicenie. Zacala som teraz uz pre mna hlupymi svikmi ale dnes som vo forme a beh 50 min nie je ziadny problem. Je to vedeni a ked som to zvladla ja, tak preco nie Vy a kto by sa nechcel citit skvela, sexi, plny energie a vyzerat a abyt zdravy. Spravne ten isty krok a spoznajte ten rozdiel.

monca4ever
autor
4. júl 2009

sedmokrasska ale ved kilko no ...
ak sa do toho znova pustíš už aspon vueš do čoho
ideš...A máš aj nejaké info o chudnutí už to pôjde
jedna radosč len vydržať 😉

danciacil to naozaj nieje vela máš pravdu asi si ju
zaobstarm aj ja 😉 Potom dámm vedieť 🙂

Hasleerka ja viem že žltky su naj ale nedietne moc 😠

iwusska - 😀 😀 😀 😀 😀

monca4ever
autor
4. júl 2009

zoya1 - velmi pekne i papala
len varené nejak schází ale pekne drž sa...
😉 😉 😉 Aj pohyb stačí pekne

morenka
4. júl 2009

Ahojte dievčata!

tak ja som vcera prezila grilovacku ale niesom so sebou velmi spokojna...nejedla som vela aj som sa vela pohybovala lebo som vsetkych tam obsluhovala ale aj tak som papala sice mesko bez chlebika ale dala som si aj kolac ktory som upiekla....no dneska som vstala o 13.00 hod takze mam za sebou len cestovinovy salat.

Uvidime co to bude dneska.....pekny dnik prajem vsetkym

mukky
4. júl 2009

haslerka dik 🙂

mmorenka kde su tie casy ked som vstavala o 13 tej 😕 😀 ,ale teraz som spala so syncekom 4 hodky,tiez dobre,nie? 😀 nevadi ze si porusila,nemusela si pribrat...mna caka 12 teho oslava maleho a tiez budem jest normal obed a aj tortu si dam,je to veeelky sviatok 😵 ,ale vecer si dam ovocie,dufam 😀 🤐

morenka
4. júl 2009

mukky ale to preto lebo som sla spat o pol stvrtej v noci....inak vstavam skor....je to dnes des...stale mam pocit ze som hladna a tak sa nechcem prejest ani najest...zjedla som uz aj melon no neviem ako to bude....na tyzden ma caka cely vikend v cechách a ktovie aka tam bude strava...takze uvidime....

mukky
4. júl 2009

a nechces sa odvazit?

zoya1
4. júl 2009

ahojte! takže dnes:
raňajky: taký ten sušený celozrnný rožok čo chutí jak suchár 🙂 , 1 a 1/2 hyd. párky, paradajka
desiata: Activia jahoda - celkom fajn, určite lepšia než biela fuuuuuj
obed: zapražená polievočka
olovrant: varené zemiačiky s trošičkou masla
večera: celozrnná žemľa, šunka
asi ešte bude druhá večera - banán, lebo sa chystám byť dlho hore.
Pohyb dnes skoro žiadny - zatiaľ - ale ide žehliť a mám šiat asi tak z 5 práčok 😝 a potom hor sa na cviky od Monci. Ahojte ešte sa určite ozvem.
PS: včera som sa odvážila aj pomerala partie. Kedy sa mám znova postaviť na váhu? CCA o mesiac? 😕

morenka
4. júl 2009

no dievcata...dnes som sa drzala so stravou superne nezhresila som dala som si na veceru miesany salat s kuracim meskom inak len ovocie a rano na obec cestovinovi salat ale dodzubkala som to lebo kamaratke sa narodila dcerka a oslavovli tak som supla fernet...keby len jeden ale tri....mam vycitky ale uz nic nespravim zajtra si to vynahradim...pekny vecer vam prajem.....