Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

zuza80
15. sep 2009

euphoria-no ja nemám žiadnu inú motiváciu,len chcem byt štíhlejšia, takto sa necítim moc dobre.
duska-nevzdávaj to, uvidíš aké budeme krásne,ked sa zbavíme tých "pár" kíl čo máme navyše 😀

duska1122
15. sep 2009

keby len par dufam ze to ustojim nejak hadam to zle obdobie rychlo prejde

ciarka
15. sep 2009

ahojky baby,ako?

duska- nevzdavaj to!
ja tiez mam obcas chute na nieco nezdrave,ale ked si spomeniem ze potom budem mat vycitky,tak ma to prejde,aj ked niekedy sa neda.

ja som prave doobedovala.kuracie maso nato broskyna a syr a s ryzou.A teraz si dam cafe.
Vcera som bola na aerobiku,tak fajn bolo.

duska1122
15. sep 2009

ahoj teda pekny vecer, ja nemam chute na nezdrave mna to nejak prestalo bavit chudnut asi nedostatok cukru ci co 😀

hasleerka
15. sep 2009

duska veru nevzdávaj to ... inak už nás tu je fakt akosi málo ... ja som dnes bola trochu zašportovať, bicyklovali sme asi tak 8-10km ... ale samozrejme som to potom dožrala, lenže ked ma deti tak vytočili ... no mám ich pozabíjať, tak som sa radšej dožrala

monca4ever
autor
15. sep 2009

dnes ma 5 ludí pochválilo že som zase schudla !!! 😀 😀 😀
a pritom mám už mesiac pauzu v diete a papam aj hranolky
tešíííím 😀

Hasleerka :-/ mala si od jedu cvičííííííť

duska1122
16. sep 2009

ahojte teda monca4ever ty sa mas, ked to ide samo . hm. dnes sa mi nechce do obchodu tak pozriem co je v chladnicke hadam nieco vysnorim. este stale nemozem cvicit, tak aspom menej jem

nnikka
16. sep 2009

tak ja dnes opat zacinam - v strede tyzdna, vcera som mala strasne zravy den... vecer som este varila, kvoli manzelovi a cca o 10 vecer som si dala pirohy so slaninkou... a vecer som nemohla zaspat

tak ze aktualna vaha 68,9 kg - som kupila konecne baterku do vahy

hasleerka
16. sep 2009

monca tak si mala včera krááááááásny deň, ked ťa pochválili ... no keby to šlo od jedu nejesť a cvičiť ... ja som ten sprostý opak, že od jedu žerem

nikka pošli miery zoy, ona urobila tabulku

nnikka
16. sep 2009

haslerka diky.. poslem...

nnikka
16. sep 2009

inak som sa vcera natrepala psylliom a nepomohlo... som bola hladna este viac 😒

zuza80
16. sep 2009

ahojte všetky chudnúce
nnikka-hlavne, že to neodkladáš a nevravíš, že už od pondelka začneš 😉 treba začat hned. a mne psyllium tiež nepomáha
hasleerka dobrý tréning. ja ked mám nervy, tak mám rada sladké. to mám teda rada aj inokedy,ale vtedy obzvlást 🙂

simka9122008
16. sep 2009

Ahojte žienky chudnúce, moja aktuálna váha je 68 kg, nosím konfekčnú veľkosť č.42 ☹ , od pondelka sme boli u mami, tak som diétku porušila no od dnes pokračujem ďalej, držím všetkým palce

hasleerka
16. sep 2009

no ja som dnes dodiétovala,, síce som nič sladké nejedla, ale kúpila som fajnový chleba, čo dopekajú priamo v jednote, tak na obed som zhrýzla dva krajce a večer o 18 ešte jeden ... ale fakt bol fajnový, už dávno som ho chcela kúpiť, vždy tak úžasne rozvoniava v obchode

nnikka
16. sep 2009

tak ja som sa dnes celkom drzala, aj ked cca o 6tej som si dala fajnovy kotlikovy gulas... 😅

ale aspon som jedla pravidelne kazde 4 hodiny

duska1122
17. sep 2009

ahojte ja som si dnes prispala tak ranajky som vynechala, idem pozriet do obchodu co maju dobre vcera som bola aj na aerobicku a v pohode dnes sa mi nechce,

claudee
17. sep 2009

ja som mala na ranajky jablko, na ine nemam chut, nie som hladna.. neviem, čo bude na obed, asi cestoviny.. cez vikend sa vazim, tak musim makať 🤐

nnikka
17. sep 2009

cafte tak ja zatial len kava... idmeste volaco zjest... este a potom uz len voda... nemozem sa zasa prepchavat, kto to kedy videl!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hasleerka
17. sep 2009

ja vás len pozdravím že žijem, ale dnes zase nič moc, ešte bol ten fajnový chlebík a ešte kopec keksíkov som zblajzla, takže musím fakt začať od zajtra natvrdo, ale hlavne už idem aj cvičiť, tak bude fajn

janette4
17. sep 2009

ahojte,dlhšie som tu nebola.ja sa stále snažím,aktuálna váha 59,5kg,ešte aspoň 2,5by som chcela dať a nejakých 6by bolo úplne super.v poslednej dobe ani moc necvičím,ale malý začal sám chodiť,tak po ňom lietam,asi to ide ľahšie.

babuľky držím vám palce,nevzdávajte sa.mne tiež sem tam niekto povie,ako som pekne schudla a veru hrooozne to poteší.držím vám palčeky a prajem veľa trpezlivosti a málo chutí na blbosti 😀 😉

hasleerka
17. sep 2009

janete a ešte si mala napísať málo chutí na sladkosti, bo ja už idem tlačiť do seba zmrzku, fakt dnes naposledy

nnikka
17. sep 2009

tak ja som sa dnes drzala ale to aj mozno kvoli tomu, ze som nebola doma...

tak ranajky som mala 1 chlebik s maslom a salku kavy s mlieckom+sacharin
na obed boli 3 krajce celozrnneho s maslom a sunkou a caj ocukrovany ale to som zhltla popri zehleni

a teraz len 2 hrianky s cesnakom a 3 paradajky (divne chute... 😀 )

a pomedzi to kooopec vody...

zacala som si robit prestavky pocas jedenia, a cakam kedy mi dojde ze som syta... 😀 a jem najskor kazde 4 hodiny

monca4ever
autor
17. sep 2009

Kočky od pondelka idm na tú dvojtýždennú
kto sa ku mne pridá?! Budeme sa podporovať
aby sme neprehreškovali 😀
Prihlášky na skle alebo IP 😀

monca4ever
autor
17. sep 2009

Pondelok na 1000 000% 😀
a 14 dní po ňom dúfam budem vážiť
a aspoň 7 kíl menej 🙂 to by som mala
už len 57 kíl na 170cm a potom končím
s dietami, už len udržujem 😀

duska1122
18. sep 2009

ahojte tak ja som si vcera pozrela ste to co jete a znova sa mi chce chudnut , tak to hadam vydrzi. ja by som sa k vam na tu dietu dala ale polovicu s tych veci nemam rada od kavy cez stejky az po varene vajcia 😝 skoda. ale nevadi jea radcej pomaly, aby som to zvladla. dnes mam ranajky len celozrnny rohlik s kapiov.

hasleerka
18. sep 2009

dievčence držím palce na diete ... ja budem pomaly a málo papať ako duska, budem sa snažiť ... koncom mesiaca posielam zoy1 miery ... len ktovie kde sa nám stratila???

claudee
18. sep 2009

monca, ja sa k tebe v pohode pridam v pondelok s tou 2týždnovou diétou 😉 zatial budem drzat tu svoju, malo jest a zdravo 😝 musim dat dole co najviac..
zatial som si dala len horucu kavu...neskor bude jablko

nnikka
18. sep 2009

ja tiez nejako sa snazim menej jest...

dnes len kava rano... poobede to bude zataz, lebo pride mm tak to budem musiet volaco navarit... a ked sa neovladnem tak budem aj jest ☹

patricia1971
18. sep 2009

monca od pondelka???? do kelu a další víkend máme svokrovcov hody, kačka,lokše a kapusta,tomu mám odolať???? no uvidím, ak tak sa pridám o týždeň neskor 🙂

nnikka
18. sep 2009

inak si davam rano jablcny ocot... a nejak mi to zachutilo, tak dam vediet ci to pomaha