Ignorujme stupídne témy

etuska
13. mar 2008

Baby,vidíte,ze sa to tu hemží sprostými temami.Poprosím Vás v rámci zachovania image-u a úrovne stránky,ignorujte takéto prispievatelky a ak im/jej/jemu/???chcete nieco napisat,volte radsej IP.Vdaka 😉

rinuska
13. mar 2008

neviem , či sa to podarí , vždy sa nájde niekto , kto odpíše 😖

etuska
autor
13. mar 2008

ja som jej radsej napisala IP 🙂 a informovala som Adminov 🙂

bubba
13. mar 2008

niekto kto ma chut sa napriklad hadat????a padne mu v ranu daka 14 rocna prdelka s tlupou spoluziakov?

franziska
13. mar 2008

uz to admini zmazali 😉

etuska
autor
13. mar 2008

napriklad 😠 ,ale ako pozeram,admini to uz vyriesili 🙂

mirip
13. mar 2008

etusinka ona, pretože veľa ludí si myslí že to je chlap alebo žena / ja si myslím že ide o puberťáka/ proste písala aj včara pod menom vykalka a administrátorka ju po aj mojom aj iných zrušila aj s jej témami, a to isté urobí aj dnes, a my dievčatá, čo sem nechodíme kvoji takej osobe by sme ju mali do príchodu admin. ignorovať, pretože evidentne sa nudí a chodí sem každý deň a zakladá vulgárne témy, a ked budeme reagovať na ne tak sem bude chodiť stále, preto doporučujem aby sme ju odignorovali kým prídu administrálorky

etuska
autor
13. mar 2008

mirip-svata pravda 🙂

mirip
13. mar 2008

A vôbec ked si všimnete asi tu admin. niektorý je, lebo je zrušená aj s jej "témami" ale myslím že si nedá pokoj a bud dnes alebo zajtra tu bude pod iným menom preto ju jednoducho treba odignorovať a len upozorniť na nu administrátorov, lebo ked jej udeme písať tak nám akurát z radosťou odpíše a do fóra,aj ja som dostala včera pár jej Ip so špecifickými výrazmi ktoré tu používa ale myslím, že nás všetky človek s takým IQ uraziť nemôže preto na nu vôbec nereagujte

etuska
autor
13. mar 2008

a v IP si mozte zgustnut 😀 😀 😀

dominica
13. mar 2008

ja by som si radšej cez IP na ňu/neho nezgustla, lebo potom sa človek tých IP od dotyčnej nezbaví...

maruschka
13. mar 2008

ok 😉 😉 😉 tak už nereagujeme...

mirip
13. mar 2008

etuska myslím že aj o to jej ide aby sme jej písali IP, aj tak si totiž získa našu pozornosť a teší sa z toho, najlepšie je sa nou vôbec nezaoberať, lebo dnes zmizla a zajtra sa prihlási pod iným menom, tak najlepšie je pori nej vôbec nestrácať čas 😉

etuska
autor
13. mar 2008

🙂

zuzula28
13. mar 2008

o.k. tak ja uz tiez nic nepisem, ale svojim sposobom je tu zivsie, nie 😕

dandinda
13. mar 2008

mirip-uplne suhlasim, absolutne nestoji za povsimnutie a uz vobec nie za IP 😠 Je to krasna ukazka jej/jeho IQ 😀

mimonenka1
13. mar 2008

keby sme take temy ignorovali, tak to tych chorych ludi prejde, ze zuzu 😀 😀 😀

dannynka
13. mar 2008

mimoneka-tot moja rec 😉

dadka212
14. mar 2008

Zuzula možnože je tu pre niekoho živšie, ale keď má niekto sprosté reči o tom, že niekomu sa nedarí mať bábätko tak je to smutné 😔 a taký človek tu nemá čo robiť...

jaduska
14. mar 2008

tiež si myslím, že je najlepšie takých ľudí ignorovať, ak nebude reakcia, tak nebude ani akcia 😉

zuzula28
14. mar 2008

presne tak, kto nechce nemusi to ani otvorit...inak ked sme pri tych smutnych temach, tak ja uz ani neotvaram temu "to je sila", lebo zo zaciatku tam bolo veselo, vzdy som sa pobavila, ale zmenilo sa to na kto, kedy, kde a za akych okolnosti zniesol zo sveta alebo zneuzil svoje ci cudzie dieta...a to mi vadi ovela viac ako tyto blbeckovia. O par rokov zmaturuju a dojde im aki boli traapny... 😕

etuska
autor
14. mar 2008

Baby-opat niekomu harasi 😀 😀 😀

julia225
14. mar 2008

tri dni som tu nebola, to co sa tu robi 😒 😀 😀 😀 😀

monca301
14. mar 2008

Taj to je uz sila. Admin by mal s tym nieco robit. Je normalne trapni a smiesny. Nechapem ako to moze normalneho cloveka napadnut. 😠

terezzka11
14. mar 2008

Take temy treba poreportovat a admini ich zmazu hned ako budu moct 😉 Jednoducho niekto provokuje. ..

zuzkafuny
14. mar 2008

Ja neviem čo sa nad ním vzrušujete... on je z toho celý/á happy. A admin tiež nemôže byť všade... tiež je len človek...!!!

sisa29
14. mar 2008

cafte baby ja by som to aj ignorovala ale to sa neda.dost ma to otravuje.by som bola dost nerada keby ma to odradilo navzdy pretoze tato stranka je inac skvela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖

mimma
14. mar 2008

Zuzula, to presne robím aj ja 😉 ,do témy"to je sila" už radšej nechodím. ☹

anjelik85
14. mar 2008

ahojte žienky, no, skôr si myslím, že je to chlap. teda skôr chlapec. lebo na takéto témy by sa zmohli pred niekoľkymi rokmi moji vtedy 13-16 ročný spolužiaci. a viem si predstaviť, ako sa náramne chľapocú na reakciách a vôbec- na názvoch tém atď. 😉

certica
14. mar 2008

a este nad tym, ako to tu zavažne riesime...

mimma
14. mar 2008

joj, čertica, to si vystihla! 😀 Len takú radosť, že by im tu niekto začal radiť, alebo im vstupovať do svedomia, im hádam neurobíme. 😉