Ignorujme stupídne témy

etuska
13. mar 2008

Baby,vidíte,ze sa to tu hemží sprostými temami.Poprosím Vás v rámci zachovania image-u a úrovne stránky,ignorujte takéto prispievatelky a ak im/jej/jemu/???chcete nieco napisat,volte radsej IP.Vdaka 😉

vladkaz1
7. apr 2008

hahaha aj mne!!!

etuska
autor
7. apr 2008

...precitala som si len prispevok autorky,dalej ma to nebavilo....Mam ine problemy 😀

dominica
7. apr 2008

ja som tej babe, čo vytvorila tému dnes o nevere napísala IP a hodila link na tému milenka - tým som jej chcela len ukázať podobnú tému a reagovanie báb, aby pochopila, že tu sú mamičky, ktoré sú šťastné, majú deti a rodinu/teda nie všetky, ale vačšina/ a ona tam ty kokso prispela, skoro ma šlahlo, ona je asi fakt bez chrbtovej kosti 😕 😅
Takže podľa toho som vedela, že je to jasná provokatérka, ktorá nehľadá pomoc, ale chce naštvať baby..., lebo ak by chcela pomoc, aspoň by odpísala, že "búú" do mojej IPčky.

bubba
8. apr 2008

ano temy o nevere su vacsi brutal ako pubertalne vyplody co sem pisu...teda radsej by som si precitala ten "pubertal"ako temy na temu....nevera...pripada mi to uz ako v americkych/anglickych talkshows boze ako sa to volalo...robila to aj zena aj chlap,take najslavnejsie!!!a tam sa vzdy odprezentoval nejaky pribeh a nastala nejaka akcia...napr....ze zena prisla povedat muzovi verejne ze je vlastne lesbicka a vsetky jeho deti su od jeho brata......a on ju tam potom zacal mlatit,niekedy sa tam hadali a skrabali az do krvi....poznate to niekto?tak to mi pripominaju nase temy o nevere....take zbytocne 😀

bubba
9. apr 2008

jerry springer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

bianca
12. apr 2008

uz je tu zas

pacna
12. apr 2008

no to je otravaaaaa 😠

bianca
12. apr 2008

mna iba dojima ta fantazia.Mna by tolko deb..tem ani nenapadlo 😀 😀 😀

etuska
autor
12. apr 2008

Normalne mi dviha adrenalin! 😠 😠 😠

esci
12. apr 2008

etuska, aj mne, pekne ma aj "oslovil" v teme MM vs UM 🙄 😠

etuska
autor
12. apr 2008

mne poradil/a este davnejsie aby som skocila z mosta,tak som mu odpisala,ze u nas su dost nizke 😀 😀 😀 😀 -ale odvtedy ignorujem,nereagujem.A myslim,ze sa poucili aj ine baby 😉

esci
12. apr 2008

aj ja ignorujem, mna ani nestve, keby mne osobne nieco napisal, ved je to uboziak a ja sa fakt nerada zle vyjadrujem k inym 😝 ale ze tu zavadzia, ked sa tu ma radit, vykecavat, pomahat..

etuska
autor
12. apr 2008

Presne tak,zakomplexovane individuum

bianca
12. apr 2008

som sa nasmiala.expertka jej dala 😀

pacna
12. apr 2008

to teda hej ale stale sa najdu take ktore reaguju a potom to ide reťazovo

bianca
12. apr 2008

ja ich nachapem.Ved ju vyslovene provokuju.Keby sa jej nikto nevenoval,tak by ju to prestalo bavit

pacna
12. apr 2008

aj ja si mysli par krat to tak bolo no čo už. 😒

kukulik30
12. apr 2008

no tak to je co za primitivne individuum, ja som tu kratko, ale tie temy, to co ma byt???!!!vy uz mate s tymto nejake skusenosti????

bianca
12. apr 2008

kukulik30 :to idividum tu uz prudi dlhsie

evitkamalicka
12. apr 2008

bia zase mam temu 😀 😀 😀 nechapem takych ludi

kukulik30
12. apr 2008

to fakt? a to nejde nejak ho/ju vymazat, ved to nema uroven 😠

bianca
12. apr 2008

evi ako vzdy 😀 😀 😀

kukulik admin to vymaze,ale ono sa to zasa prihlasi pod inym nickom

evitkamalicka
12. apr 2008

bia uz si z toho robim srandu, len nechapem na co baby reaguju

sorscha
12. apr 2008

Niekto sa asi baví. Keď si myslia, že sú vtipný 😒

bianca
12. apr 2008

evi mam sto chuti im rozoslat IP ale asi by to nepomohla,lebo by som priliala olej do ohna ako to teraz robia oni

evitkamalicka
12. apr 2008

bia to nema zmysel

bianca
12. apr 2008

evi ved prave

kukulik30
12. apr 2008

fakt by bolo uplne jednoduche, keby nik nereagoval a bol by pokoj....to je tak tazke pochopit?

bianca
12. apr 2008

evi zasa si popularna

penelope2066
12. apr 2008

ja neviem preco to admini nvymazu a takymto de.....m nezakazu pristup.za chvilu tato stranka strati uroven aj serioznost