Ignorujme stupídne témy

etuska
13. mar 2008

Baby,vidíte,ze sa to tu hemží sprostými temami.Poprosím Vás v rámci zachovania image-u a úrovne stránky,ignorujte takéto prispievatelky a ak im/jej/jemu/???chcete nieco napisat,volte radsej IP.Vdaka 😉

pacna
17. mar 2008

je fajn ze na to nikto nereaguje

ada78
17. mar 2008

len dokedy.

lenadka
17. mar 2008

ved na to sa asi ani neda reagovat 😝

mory
17. mar 2008

mna serie len to ze dievcata zbytocne reaguju a hadaju sa tam a nadavaju si a zbytocne koli nejakemu ...... stvoru 😝 a este jedna vec ze admini kym sa spametaju aj po viacerych upozorneniach tak to je tiez sila,ja som casto na volnej diskusii a ked vidim tie temy tak mi je na vracanie 😝

pacna
17. mar 2008

ale najdu sa
neda im to a to neni dobre

ukana
17. mar 2008

boze som to teraz zbadala, to je nejaky pubertiak alebo uchyl? asi sa tomu neda nejak zabranit zo strany adminov, co? 😖

nevesta
17. mar 2008

Ukana, robia, co mozu...
AKurat, ze baby si nedaju povedat, aby nereagovali 😠

ukana
17. mar 2008

no ved prave . ☹ ked im nik nebude odpovedat, prestanu 🙂 . V podstate sa to dalo cakat, ze niekedy sem niekto taky skoci, ale otravuje to 😒

maruschka
17. mar 2008

čo už robiť, aby baby prestali prispevať do tém od toho úchyláka??!!Zbytočne mu robia publikum a ten ......... sa v tom vyžíva.Baby mu tu robia živnú pôdu a jeho to len povzbudzuje... 😠 😠 😠

melory
17. mar 2008

ignorujem...

lienockaa
17. mar 2008

baby, lenže on už píše aj do normálnych tém.. 🙄 snaha o ignoráciu je, ale je ťažké pokračovať v diskusii v normálnej téme, kde predtým napísal on nejakú vetu, lebo ten úchyl si myslí, že odpovedáte jemu.. 😝 😠 😠

pacna
17. mar 2008

tak oslovit toho kto pisal predtym v jednej diskusii ho ju perfektne ignorovali 🤐
nejaky pubertak ktoreho pustili ku počitaču 😝

lienockaa
17. mar 2008

pacna, už som tú babu oslovila cez IP..ona len odpovedala na otázku, ako sa má..myslela si, že to je niekto normálny.. ☹

pacna
17. mar 2008

ved o to jej ide aby sme sa jej venovali. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lienockaa
17. mar 2008

pacna, ja myslím, že to je chlap..neviem, ale podľa názvov tém by to musela byť prehnane úchylná baba..ale na pubertálneho drzého spratka by mi to sedelo najviac..

elise
17. mar 2008

jediné čo pomôže je klikať na tie výkričníky ak založí stupídnu tému tak hore pri názve a ked prispeje do normálnych tém tak pri mene 😉 adminom tie klikania na výkričníky pomôžu 😉

zuzula28
17. mar 2008

myslim si, ze hlavne to teliatko tesi najviac to, ze vidi, ze sa to tu takto preziva...ved je to nejaky pubis a aj ked chcel vytvorit akoze nieco vulgarne, aby sokoval, v podstate vyslovene vulgarne tie slova nepise, len tak "zjemnene"...My sme mali takuto osobku radostnu v nasom spolocnom termine cele tyzdne. Takmer kazdy den tresla nejaku blbovinu, obcas aj dost bezcitne, ale potom si ju uz nikto nevsimal...ja som taky pojasenec asi, lebo mna to nejako neuraza ani nesokuje...skor mi je to cele smiesne... 😕 Ved ho vzdy zmazu a ideme dalej, nie?

mirip
17. mar 2008

už sú témy vymazané a majiteľka a autorka má určite zakázaný prístup, ale ako ju /jeho poznám tak sa prihlási pod iním menom kašlite na nu /jeho a ignorujte tie témy

julia225
17. mar 2008

zase tu boli, ze??? podla mna sa nejaky j***...dobre bavi... 😠

mirip
17. mar 2008

julia takéto osoby terba ignorovať ani Ip písať lebo akurát nás pourážajú, stačí to odklikať admin. a tí si s mou /ním poradia, vôbe takýto človek ani nestojí za to aby sme sa rozčulovali 😉

ikke
17. mar 2008

taktak... takyto clovek stoji iba za kliknutie na trojuholnicek s vykricnikom 😉
najlepsie nanho/na nu ani nereagovat, ak vam prispeje do nejakej rozbehnutej temy...

sue
17. mar 2008

Ikke, je aj podstatné či napíšeme, aké pravidlo porušuje? Lebo ja tam zvyčajne dám len otáznik alebo napíšem, že všetky 😅 nechce sa mi vypisovať...

ikke
17. mar 2008

u tejto konkretnej notoricky nie je okrem toho stlacenia trojuholnicka podstatne nic... 😉

ale u ostatnych ano, lebo jasnovidnymi schopnostami zatial nedisponujeme 🤐 😅

janina77
17. mar 2008

pokial je to jeden clovek a prihlasuje sa z jedneho pocitaca, tak by mohol hlavny admin bloknut pristup konkretnej IP (nemyslim internu postu). Lebo zamedzit pristup z jedneho konta prip. ho zmazat je onicom - urobi nove konto a ideeee.

magg
17. mar 2008

ja som sice nezastihla ani jednu zo "stupidnych tem", ale nie je vam cudne, ze nenapadla dotycna osoba prave tuto temu? muselo jej dojst , ze tu rozoberame prave ju, alebo je naozaj take stupido, ze jej to nedochadza?

denisocka
17. mar 2008

a aka tema?

poleva
18. mar 2008

zas sa niekto zabáva 😖

zuz11
18. mar 2008

janina, my blokujeme IP adresu ale ma ju dynamicku tak tam je problem 🤐

maybee
18. mar 2008

myslela som si, že tu ani admini nie sú, keď tá téma nie je aspoň zatiaľ zamknutá... 😕

magg
18. mar 2008

su dve temy, som sa snazila oznacit