Ignorujme stupídne témy

etuska
13. mar 2008

Baby,vidíte,ze sa to tu hemží sprostými temami.Poprosím Vás v rámci zachovania image-u a úrovne stránky,ignorujte takéto prispievatelky a ak im/jej/jemu/???chcete nieco napisat,volte radsej IP.Vdaka 😉

magg
18. mar 2008

to su nejake pubertacky, ktore sa asi nudia na informatike 😖

maybee
18. mar 2008

už sú preč... 😀

magg
18. mar 2008

som zvedava na ako dlho

zuz11
18. mar 2008

nie jedna je normalna uzivatelka mk.cz 😉 uz ma IPcku 😉

magg
18. mar 2008

co ju k tomu vedie?

zuz11
18. mar 2008

asi ju hnevala ta prudicka tak reagovala po svojom, co ja viem 😀 mne sa nezverila 😉 😀

zuz11
18. mar 2008

jaaaj a inak prudicka nas tu necita kedze sa prihlasuje na kona.cz a tato tema je len na sk 😉 ona len objavila okienko ze tema sa ma zobrazovat aj na sk 😀 😀 😀

magg
18. mar 2008

😀 😀 😀 sikovnica

jzfr
18. mar 2008

ahojte - nedalo by sa nastavit prihlasovanie tak, ze jednotlivec bude prihlaseny az po oboznameni sa s pravidlami MK? - teda, ze ho automat nepusti skor do diskusie, ako stihne precitat pravidla (a nielen, ze ich preleti a odklikne, ale ze ten automat to umozni az skutocne po istom minimalnom case adekvatnom k precitaniu pravidiel) - podobny postup ma jedna banka - najprv sa clovek prihlasi loginom, ale na dalsie strany sa clovek dostane az po precitani pravidiel - a ak nahodou odlkikne skor ako automat dovoli - tak clovek nie je prihlaseny a vsetko treba zacat od znova (takto je osetreny prvy vstup do diskusie, a verte mi, kym som vsetko odlklikala ako bolo treba - stalo to chvilu strpenia)

(totizto, keby mali pri kazdom prihlaseni cakat x minut na vstup do diskusie, mozno by ich to omrzelo 😅 )
pekny den vsetkym

maybee
19. mar 2008

aaaa už je to tu zas.. 😠

cairka
19. mar 2008

maybee, tak musí zabiť čas, kým pôjde do školy 😒

anjelinka
19. mar 2008

a nechapem, naco este niektore baby na to reaguju...

maybee
19. mar 2008

anjelinka, ani ja nerozumiem, prečo tam vôbec niečo normálne baby píšu.. 😒

anjelinka
19. mar 2008

co uz, nevysvetlis maybee, uz aj minule sa o tom rozpravalo, aby sa na to fakt nereagovalo, najviac upozornit samozrejme adminov, to je vsetko. Cim viac sa clovek k nemu/nej bude ozyvat, tym viac ho provokuje, aby tu tieto stupidne temy vytvaral/a/. 😖

ada78
19. mar 2008

niektore baby nechodia sem, takze "nevedia" ze nemaju reagovat.
prave som poslala poleve ip, nech si precita tuto diskusiu. mohli by sme posielat ip aj ostatnym uzivatelkam, nemyslite? 😉

alex
19. mar 2008

je to trapné decko... ja len kliknem na výkričník, veď admini si s tým poradia 😀 netreba si to všímať.

maybee
19. mar 2008

ja si myslím, že je to chalan-nejaký puberťák, ktorý od radosti nevie čo so sebou.. 😖

otrivinkajanka
19. mar 2008

ved je tu dnes zasa pod menom slizkakunda

arabeska
19. mar 2008

admini,neda sa vystopovat ten jeho pocitac cez poskytovatela jeho internetu a poriesit to s nim? 😕 😕
mozno blby napad ale uz ma nic ine nenapada

otrivinkajanka
19. mar 2008

arabeska asi neda to by mu inak uz zatrhli sem pristup len mu asi zrusia meno ktore si da a potom nema pristup a na druhy den sa prihlasi ako niekto iny

arabeska
19. mar 2008

ja som to myslela skor tak ze by ho blokol priamo jeho sprostretkovatel internetu...nie nasi admini,proste ze ci sa to neda riesit priamo s tou firmou...

ukana
19. mar 2008

ale ma fantaziu chlapec, to sa mu musi uznat 😀 😝 ja by som to teda nevymyslela, tolko sprostosti na jedno rano 😀 😀 😀 😝

ukana
19. mar 2008

chyba mi grcajuci smajlik 😝 😅

zuzkafuny
19. mar 2008

Arabeska... však nech ukazuje svoje IQ... mne osobne nevadí a ani sa nad tým nepozastavujem čo píše. Keď chcem kuk kuknem, keď nie, tek nekuknem...
Dosť často tu nad tým špekulujeme... a nevedie to nikam 😖
Treba sa na to vykašľať... 🙂

melory
19. mar 2008

ignorujeme 😵

katy2
19. mar 2008

to snad nie je ani mozne!!!!
rozum mi nad tym zastava..... uz ma to stve!!!! 😠

melory
19. mar 2008

katy vsimla si si akeho ho basnickeho ducha?

katy2
19. mar 2008

presne takeho aky bol rano.....

melory
19. mar 2008

mna to uz ani nestve - ignorujem.

katy2
19. mar 2008

ale fakt to funguje, ked sa to ignoruje... uz nie su tie temy na ociach....