Používame cookies. Viac informácií tu. OK
macko1007
23. okt 2019

@bambulka1105 ahoj,krsna si tam vybrali typ a poliaci prisli k nim domov vsetko pomerat..a tusim za mesiac im sedacku doviezli aj zlozili..tak sa priamo kupovat nedali ,mali tam len vystavene kusy

sunnylenka
23. okt 2019

@bambulka1105 Ahoj,boli sme minuly týždeň.Sedacku sme vymerali sami.Tam sme si vybrali prevedenie,latku z akej by mala byt,tvrdosť sedačky...všetko sme dotiahli k spokojnosti oboch strán...čo sa týka ceny nedá sa porovnať...veľká L ková sedačka 2,6 m x 2,6 m nás po “ zjednani” vyšla na 850€ aj s dovozom dvoma taburetkami a dvoma vankusami.V porovnani na SVK ušetrená určite nejaká tá tisícka 😂 za mesiac ju mame doma.Urcite spokojnosť teda svokra bude spokojná.My mame gauč tiež z Targu 3 rok a úplne ako nová....

ikonica
23. okt 2019

@sunnylenka nemas foto tej vasej? Svokra ma tiez z pl ale nepaci sa mi ten typ...

sunnylenka
23. okt 2019
sunnylenka
23. okt 2019

To bolo hneď ako nám ju doviezli

jeanne14
23. okt 2019

Svokrovci kúpili minuly rok. Ráno boli na trhoch, vybrali si, zaplatili zálohu 50€, dali mu adresu mobil a ešte v ten deň prišiel pán na dodávke a doviezol im ju 😊

mpg
24. okt 2019

Aj ja som vybrala trojsedačku a jedno kreslo (podobné prevedenie ako hnedá koža) - lebo viac by sa nám nezmestilo, dala som zálohu a adresu a asi o tri dni nám to doviezli.

annadan
24. okt 2019

hneď si ju neodvezieš, keďže si navolíš prevedenie, farbu, otočenie a tak ďalej. najskôr si ju tam zajednáš a oni ti ju potom dovezú

sunnylenka
10. nov 2019

@bambulka1105 už je doma a je perfektný 👍🏻

bambulka1105
autor
10. nov 2019

Dakujem Vam vsetkym za rady a tipy 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli