Instantná obilninová káva CARO. Odkedy ju môžu deti?

tamia
6. feb 2009

Dávate ju deťom do mlieka? Odkedy ju môžu deti piať? na obale somto nenašla.

kocurik16
8. feb 2009

teraz som si spomenula,ked som bola malá,stará mama mala,ona to volala vojenská káva a to bolo niečo ako melta zmiešaná s cukrom a z toho boli vylisované také štvorce zalievali sa vriacou vodou a ja som to strašne rada jedla len tak nevarené.ked som zistila,že starká to kúpila hned som striehla na príležitosť ako si uchmatnúť jednu kocku 😀 škoda,že sú to už iba spomienky 😀

sasanka78
11. feb 2009

kocurik16 - Tie vylisované štvorce sa predávali v celej republike?.. Moji rodičia si na ne nespomínajú.. 😕

roasha
11. feb 2009

detska biela kava sa volala Bikava. 🙂
o tych lisovanych kavovych kockach som tiez pocula,od byvalych starsich kolegyn,tiez hovorili,ze to ako deti cmulali ako cukriky/a bola to vraj naozaj kava pre vojakov za vojny/. 🙂 😉

sasanka78
11. feb 2009

roasha: kolegyne boli asi v preddôchodkovom veku, nie..? 😨

lekno
11. feb 2009

Roasha, ja poznám len Bikavér a ja červenej farby 😝 😀
Ale káva to není, jasný pane 😅

roasha
12. feb 2009

sasanka tie hej,co si to pamatali... 😀

wali
12. feb 2009

zrovna vcera som si kupovala inku a hned vedla nej bola aj bikava - tak sa to este vyraba 🙂 ale nic mi to nevravelo, tak som to dalej neriesila. tak to len tak, pre zaujimavost 😉

zuzana581
12. feb 2009

My kupujeme Caro a velmi malej chutí. Ja si ju tiež občas dám a musím povedať, že podla mňa je jednoznačne chuťovo lepšia ako Melta.

dominka11
12. feb 2009

ja pijavam a chutí mi 😉

emjee
26. mar 2009

slnyecko • 1d, 10tt • Včera o 11:08
zaujimalo by ma odkedy detom caro...ved to je len cakanka a psenica a este nieco...

junovka • 2d • Včera o 18:50
slnyecko, co sa tyka toho cara, tak ja mam skoro 2 rocnu dcerku a este som jej ho nedala Snad pockam do 2.roka

zitaje • 2d • Včera o 22:54
Podla mna by sa dalo po roku, akurat ze bez mlieka alebo cukru je o nicom, tak neviem... Ked davate UM, je to jednoduche, ale moja je na MM, ktore sa mi neda vydolovat z prsnikov inou odsavackou nez dietatom, takze my dame caro asi az ked vyriesime odstavenie a ine mlieko.

dupinka • 33tt • Dnes o 09:20
ja by som dala Caro skor starsim detom, ako pochutku namiesto bielej kavy a pod.

lubica69 • 1d • Dnes o 10:35
ja by somtiež do 3 rokov nedávala

zuzula25 • 1d • Dnes o 10:40
kamaratka davalo Caro od 1.roku.a malemu nie je nic.my mame este cas.za to mamina si ho vychutnava kazdy den miesto kavy

lubica69 • 1d • Dnes o 12:52
Sranda tak možno skúsim dať malému Díky zuzulka

wali • 1d, 24tt • Dnes o 13:43
ja ho malemu zatial tiez este nedavam, ale nie preto, ze si myslim, ze by bolo zle, len ma to nejak nenapadlo a myslim, ze by malemu ani nechutilo. ja si ho obcas robievam a keby chcel skusit - nie som proti

kasis • 1d, 34tt • Dnes o 13:47
JA ho pijem kazdy den, pol na pol s mliekom a maly so mnou, vo svojom hrnceku, je to nas ranny ritual po ranajkach, aj si strgame , mlieko nechce a takto ho vypije. Pijeme ho obaja bez cukru.

emogeon • 1d • Dnes o 14:32
nasej chuti a nie som ani prekvapena ked to pijem ja...

dididi30 • 2d • Dnes o 14:57
moja kamoska kojila do roka, den po roku syna odstavila a nabehla na umele mliecko a do neho mu dava caro, chuti mu, nedava mu tam ziaden cukor....
ja chcem tiez do roka odstavit a zacat davat umele a tiez budem davat caro do mliecka, podla mna sa nestane nic, akurat ma o nieco viac vitaminov a hlavne prirodnych tiez zalezi na tom, ci mu to bude chutit, ale ja si myslim, ze bude
ale je to na kazdom, ako sa rozhodne

slnyecko • 1d, 10tt • Dnes o 15:55
no ja som tiez za to od roka davat,aj ked teda minule som mu dala chlipnut z majho a chutilo,takze tak...a zdravsie ako granko

dididi30 • 2d • Dnes o 15:58
slny, no mozno aj to gramko by bolo dobre, keby nebolo osladene , ale zas to kakavo..
aj ja som za caro

felixko
26. mar 2009

a nepodobá sa Caro Melte? lebo by som rada Caro ochutnala, ale ak má chutiť ako Melta, tak to radšej kupovať nebudem, bo sú tam dosť rozdielne ceny

lubica69
26. mar 2009

Tak sme sa sem takto pekne presunuli
A všetky rady nad zlato Ja si na nič také z detstve nespomínam,mlieko neznášam a malému dávam len granko a banánové frapko takže som nesmierne rada,že som sa dozvedela aj o takejto oveľa zdravšej náhrade
Ešte raz ďakujem všetkým maminám-pomocníčkam

zuzula25
31. mar 2009

caro chuti uplne inak ako melta.mne caro pride skor ako instantna kava ale je ovela lepsiiiiiii.

brisilda
2. sep 2009

ahojte kocky takze sa caro moze davat detom no super takze ani tehotne zeny by s tym nemali mat problem ze???Vymenila som kavu za caro pijem ho pol na pol s mliekom a jeho chut ma ocarila mnam 😉 ale ta vona pri zalievani nei nic moc 😀 😀 😀

sjuzi
2. sep 2009

Ja malému dávam veľkú šálku Caro s mliekom každé popoludnie ako sa vyspinká, lebo vidí, že i maminka pije kávu, tak si pýta aj on... a aj keď dojde návšteva...
Takto mám istotu, že mi vypije veľa mliečka, lebo inak už odmieta. Samotné a ani kakao či banánové nevypije, tak to je jediná možnosť... 😉
A veľmi mu chutí... 3decový pohár vypije ako nič... 😉

duska1122
2. sep 2009

teda ja sa vamn divim tolke peniaze a pritom je to obycajna melta kava ktoru nam aj v skolke davali. a ta je ovela lacnejsia

leniciatko
2. sep 2009

my ju pijeme celá rodina a moja prieberčivá neter sa jej nemohla dopiť. syn ju pije ,nemal ešte ani dva roky. zalejem horúcou vodou,pridám cukor a mlieko......mňam......lepšia biela káva.....

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana201
3. jan 2013

ahoj 🙂 dali ste si caro (original ) aj v tehotenstve ?? neskodi to ak ano kolko denne ste si dali ?? dakujem za rady 🙂) pekny den

kristian5631
10. feb 2015

keby dačo káva je najlepšia 😉

petrapetrik
8. okt 2016

Teraz su rôzne druhy kávy caro je cereálna a bez lepku, len neviem či každá je Bez kofeinu. Malej som dávala cereálnu lebo ju miluje 🙂 ale tu bez lepku sa bojím lebo vôňu ma ako klasická káva.

mamka1989
4. sep 2019

Dobrý deň a ranajkovú kávu mukates môže piť raz za čas 6 ročné dieťa?
Ďakujem vopred za odpoveď 😁

timea5483
12. aug 2020

Caro najlepsia kavicka nasvete nicomu sa nevirovna