Instantná obilninová káva CARO. Odkedy ju môžu deti?

tamia
6. feb 2009

Dávate ju deťom do mlieka? Odkedy ju môžu deti piať? na obale somto nenašla.

mikalove
6. feb 2009

je to prírodny cerealny napoj bez kofeínu tak asi môžu aj deti. ved aj v reklame pijú... 😀

titkovamiriam
6. feb 2009

nam nikomu nechuti 😝

tamia
autor
6. feb 2009

ja ju pijávam a malá občas vypytuje o 106

tamia
autor
6. feb 2009

titkovamiriam,
ja ju zalejem trochou horúcej vody a potom dolejem plnú šálku mliekom, takto je to dobré len s vodou to nie je dobré.

titkovamiriam
6. feb 2009

ja som ju robila len do mlieka a mne vadi aj ta divna vona

mikalove
6. feb 2009

mne tiež nechutí... 😝

sassi
6. feb 2009

mne viac chutí INKA a zalievam ako klasicku nesku, do polky šálky vodou a dolejem mlieko
aj dcerke to davame od 3 rokov, občas miesto granka

titkovamiriam
6. feb 2009

ja si aj nescu robim len do mlieka 🙂

stanka_s
6. feb 2009

ja si ju robim so sojovym mliekom, tak mi chuti najlepsie a sojove si davam aj do nesca kavy 😉 .

sassi
6. feb 2009

kedysi robili aj detsku INKA, ale už to nedostať
to bolo ešte jemnejšie a s vanilkovou príchuťou

roasha
6. feb 2009

ja som chcela kupit dnes,mala sa dozadovala,ale nemali... 😅

bianca
6. feb 2009

hojte.My tiez radsej Inku alebo Meltu ale zatial iba pre dospelakov.

monkula
6. feb 2009

no, ja le npoctivú Meltu 😉

tortax
6. feb 2009

Ahojte kočky!
Môj syn túto kávu pije už dosť dávno, najlepšia je so zohriatym mliekom.
On je asi po mne, pretože ja kávu zbožňujem a on od malička privoniava,
ale odkedy videl reklamu na Caro tak ju pije poobede pravidelne s nami.

sasanka78
6. feb 2009

... mne tusim chuti viac ako kaava... 😅 (ale len s mliekom...)

biela
6. feb 2009

ja keď mám chuť večer na kávu, tak si ju dám, na oklamanie, no nikoho neoklame. 😅 nechutí mi, no sem-tam si ju dám. no len s mliekom, ináč chutí ako voda z kaluže. nieže by som ju niekedy pila 😀

roasha
6. feb 2009

biela,a ja sa veru pamatam,ze ako decko som sa vody z kaluze napila.... 😝 😀

dididi30
6. feb 2009

caro mi chuti viac ako kava, ako pise sasanka, tiez len s mliekom a nemusim mat ani cukor 😵
je vhodna pre kojacie matky, ma vela vitaminov a neboli z nej zaludok 😉

ale obycajna melta je ble 😝 😀

ella1
6. feb 2009

ja mám teraz doma breakfast kavu.....tak sa to volá..je to z pšenice a ešte volačo,samé dobré veci.....ja moc kavu nemusím, tak pijem ráno toto......

maruschka
6. feb 2009

Caro majú dnes v Tescu v akcii..Pekne som si ho bola kúpiť, lebo pijem litre kávy denne, no a to nie je dobré 😖 Caro bude teda zdravšia alternatíva kávičkovania 😀

tamia
autor
6. feb 2009

baby,
ale od kedy by ste dali piť túto kávu dieťaťu?

angua27
6. feb 2009

tamia, ja by som asi až od 3 rokov dávala. ale presne veru neviem. 😉
ja mám tiež radšej Inku, alebo Meltu, ale nepohrdnem ani Caro - tú som vypila počas tehu strašne veľa, ale iba s mliekom. je perfektná aj so studeným v lete úžasne osvieži. a mne hlavne tieto "kávy" pripomínajú detstvo, keď mi ju babka robila každý deň, keď som u nej bola na raňajky, alebo keď ma čakala po škole. 😀

bambusko
6. feb 2009

tamia, obsahuje raz, cize po zavedeni lepku mozes. malemu som zacala davat od 1 roka. caro mi chuti, ja nie som kavickar, pijem s mliekom aj bez. no na moj vkus je predrazena - nestle a po tej reklamnej kampani, co teraz chodi 😒 urcite sa da vybrat z lacnejasich, rovnako dobrych variant ako inka /dostat v kauflande/, melta - robi sa aj sackova ako caj, alebo sunnyglade - tu zas mavaliv lidli, ale teraz je vypadok. a v tescu maju viac druhov oznacenych ako kavovinovy napoj alebo ranajkova kava 😉

mukky
6. feb 2009

Ahojte,ja som kavu v tehotenstve a pri kojeni uplne vylucila zo znamych dovodov,kojim i nadalej,maly bude mat 7 mesiacov a tak som si nekupovala ani kapucinka,a ani dokial budem kojit nebudem 🙂 a ani mi nechyba.Ale manzel mi doniesol predvcerom Caro,na oklamanie za sladkym 😀 😀 teraz sa mi nejak velmi ziada 😲 😒 sladke.Ze nech si ho urobim,dam trosku cukru a mlieka a budem mat sladkost 😀 takto som to volakedy robievala s kavou a zaberalo 😀Jasne ze chutit ako kava nemoze 🙂 Ale moze byt,ak detom tak od roka ako kakao,ale bude to vlastne biela kava ktoru nam robievali este v skolke a ja to dodnes velmi lubim 🙂

nanyka
7. feb 2009

ja som pijavala vela kavy,tak som si nasla tiez tuto alternativu..kupujem Malzkaffee od Alnatura (v DM drogerii v oddeleni bio potravin), 100 g stoji 109,- Sk (v € neviem,este som nemala tu cest ju kupovat po novom roku 😅 ) a velmi mi chuti..pijem ju klasicky s mliekom bez cukru a velmi mi pripomina kavu..
je z jacmena..

babulka
7. feb 2009

Ja som pijavala tieto obilninove napoje v Anglicku, rozne ovaltine a pod. a velmi mi chutili. Lenze v porovnani s kavou su aj pekne kaloricke, ked sa spravia s mliekom, takze vela sa toho cez den neda vypit. U nas som skusala Caro aj Inku, Inka mi chutila. Bez problemov by som to dala aj malemu (ma tri roky) ale jemu chuti klasicke mliecko, tak nebudem pokusat.

avanka
7. feb 2009

Tak ja pijem Caro, meltu a Inku namiesto kavy uz viac ako rok, klasicku kavu som prestala pit, ked som zistila, ze som tehotna, a chutia mi....pijem ich studene s trochou mlieka ale bez cukru a vypijem denne aj 2 litre 🙂 🙂 Mozno aj preto mam dost mliecka pre Lukaska 🙂

amatula
7. feb 2009

ahoj ja ju zboznujem!! 😉
a tvoje dieta ma dva roky...takze v pohode mozes....je to v podstate instantna melta 😎

kocurik16
7. feb 2009

caro som neskúšala,zatiaľ,ale tou meltou ste mi pripomenuli detstvo.Môj ocko každé ráno na raňajky mal 1/2 l hrnček melty aj ja mám rada ked robíme lokše a k tomu meltu,aj by som si dala,ale nemám kúpenú

babulka
7. feb 2009

Kocurik, vidis, este Melta 😵 Som rozmyslala, ze co to bolo, taka ta "detska biela kava" a ani som nevedela, ze sa to este vyraba. Inac v Anglicku, ked som pijavala tie obilninove napoje, tak mi to silne pripominalo casy minule a uz viem preco, Melta 😀