Intímny gél Saforelle. Používate ho?

otrivinkajanka
9. máj 2008

ahojte baby dnes som bola na stranke www.saforelle.eu a chcela by som vediet ci niektora z vas tento pripravok pouziva a ci jej pomohol,lebo co som sa docitala,ze je ten gel vyborny aj po depilacii noh a ze sa z neho nezapaluju potom korienky mate s tym skusenosti? dik moc

jerryjanka
9. máj 2008

otrivinka tak to som nepočula - ja ho mam doma ale použivam len na intimne zony :D
ale môžem vyskušať

pollyanna
9. máj 2008

ahojky, ja ho tiez pouzivam a som spokojna...ale na nohy som neskusala 🙂

jerryjanka
9. máj 2008

no mne sa zda lepší lactacyd
saforelle som chcela skusiť ale už si kupim nabuduce zasa lactacyd 😀

otrivinkajanka
autor
9. máj 2008

jerryjanka to som citala na ich stranke na co sa moze ten gel pouzit a pisali tam aj baby na co ho pouzivaju tak preto som bola zvedava,ake s tym mate skusenosti

luciaakubko
28. jan 2009

mne vcera moj doktor povedal, ze je to to najlepsie na intimnnu hygienu

danuska24
28. jan 2009

ja ho mam a som spokojna, na nohy som tiez neskusala.. musim skusit 😀 😀

kvietok23
28. jan 2009

ja ho tiez pouzivam a odkedy ho mam, nemala som problem s kvasinkami ani nicim podobnym 😉

audreyd
28. jan 2009

mne sa najviac osvedčil intim gel od cannadermu a fakt najlepší, čo som kedy mala 🙂

http://www.cannaderm.sk/novastranka/index.php?p...

janocka
9. apr 2009

beruska9561 • Dnes o 13:09 [
Ahojte, nemáte skúsenosti s gélom Saforelle /bez obsahu mydla/ v spojení s použitím antikoncepcie chemickej Pharmatex???

lucia283
9. apr 2009

ahojte tak ja ho pouzivam asi rok a som velmi spokojna iny som nemala a nejako ani neuvazujem...co sa tyka toho na holenie...odporucam....ja fo pouzivam dokonca aj namiesto peny na holenie na in.oblastiach a som spokojna...pokozna nieje ani zdaleka tak podrazdena a to iste plati aj na nohy a ine partie..dokonca poznam ludi,ktory ho pouzivaju ako sprchovy gel,pretoze im velmi dobre robi na pokozku a nieje po nej vysusena...a aj to som skusala a fakto pokozka je po nom dobra,ale pouzivam ho denne lan na intimnu hygienu a na to holenie

biancarv
8. jan 2013

@janocka ahoj neviem či sem ešte chodíš, lebo si to písala dávno. Ale predsa sa opýtam či si to nakoniec skúšala? Akurát zajtra si chcem ísť kúpiť aj jedno aj druhé. A ešte môžem mi prosím napísať či si s tým pharmatexom spokojná? Ďakujem vopred za odpoveď. Pa 😉

janocka
9. jan 2013

@biancarv ahoj. To som iba kopirovala z inej diskusie, autor prispevku je @beruska9561 🙂 ja neviem co je to za gel, nepouzivam ho

biancarv
9. jan 2013

@janocka aha to som si nevšimla. Prepáč 🙂

lencika
12. máj 2013

Ahoj ja sice nepouzivam tento vyrobok, ale ja som velmi spokojna z intim gelom od canestenu a je fakt velmi dobry