Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

zizuza
22. aug 2009

karolinkafe
hej hej svadba bola na urade a bola to docela sranda kedze ta co nas oddavala suslala a my sme jej vobec nerozumeli 😀
my sme dosli k zaveru ze svadba bola 12 augusta 09 a presne pred rokom 12 augusta 08 sme sa strasne pohadali , rozisli a ja som sa odstahovala

habiba
23. aug 2009

Ahoj zizuza,dakujem, no bola to len a len moja vina.Vela som kricala,nervacila,plakala a histercila pre hluposti.No a manzel to nemohol uniest.Najhorsie je, ze ho stale lubim.Ale musim sa pozbierat a postarat sa o syna, nakolko sme ostali bez prostriedkov.Beriem to ako skolu pokory,no to sa tazko vysvetluje.
-karolinkafe-bola som v Egypte a planujem sa tam opat vratit,nielen za pracou ale preto,ze som si tu krajinu zamilovala.A ozaj gratulujem k sobasu.Prajem ti,aby ti dopadol lesie ako moj.Inshallah

habiba
23. aug 2009

AHOJTE DIEVCATA,
prosim vie mi niekto pomoct s modlenim? Je to hamba,no sama sa neviem modlit.Prosim pomozte mi.DAKUJEM.

sugika
23. aug 2009

slm, habiba skus toto: http://www.islamicfinder.org/prayer/index.html
By the way Ramadan kareem dievcatka 😉

zizuza
23. aug 2009

habiba
juj to ako by som citala o sebe. to robim ja. tiez po manzelovi dost kricim ale ja si proste neviem pomoct. ja som neskutocne ziarliva. ked meska z prace co len chvilu ide ma vystret. alebo ked si na nete pise s jednou babou co je tiez z pakistanu. ona vie ze sme ted mali svadbu ale ja citim ze ona ho ma rada viac ako len kamarata. to tiez robim vela kriku. a proste mne staci malo a dokazem urobit taku scenu ze az... ☹

habiba
23. aug 2009

zizuza-tak to nerob,
vies teraz chodim nasedenia a vela veci vidim inak.Zapamataj si a aj vy ostatne, ze MYSLIENKY ZENY SU SKUTKAMI MUZA.Zda sa to nelogicke no je to tak.Ak si myslis o svojom muzovi,ze flirtuje a on to nerobi,mozes si byt ista ze zacne. Ak si myslis,ze je neschopny on sa nim stane.Svojho partnera nekontroluj,nesnaz sa ho vlastnit.Nehovor JA CHCEM! To vsetko som robila ja a pozri krachlo mi manzelstvo.Ostala som sama so synom.
Sugika-dakujem,teba si pamatam

zizuza
23. aug 2009

juj ale ked on ma vie tak neskutocne vytacat. aj dnes. zas pisal tej svojej nadhere ale ja som nic nepovedala. len som si sadla vedla neho a pozerala telku. ale pak nam zas vypadla kablovka ako sa stava pomerne casto. no on si myslel ze ja som vypla telku a zacal po mne ziapat ze ho zas sledujem, ze preco vzdy ked on sadne k netu tak ja vsetko vypnem a sledujem ho. tak som mu povedala ze je uplny debil a ze ta telka je zapnuta len kablovka vypadla. tak sme sa pohadali a ted je v praci a ja cakam ze budeme pokracovat v hadke ked sa vrati. ale nebavi ma to sa stale hadat. ja som si manzelstvo predstavovala ina. a viem ze co si pisala je pravda. on sa mu casom prestane chciet chodit domov k uvrestanej manzelke. sa aj snazim velakrat kontrolovat ale dakedy mam pocit ze on az chce aby som zas vybuchla

habiba
23. aug 2009

viem presne o com hovoris a chapem ta.Prezivala som to iste.Oni maju ten dar "nasrat" uz len pohladom.A tym svojim pokojom "akoze".Ved ty si ta kt. robi vecne sceny.A ono je to po case naozaj tak.To co toleruje europan,to netoleruje arab.A specialne ked mas za manzela najmladsieho clena.Je to rozmaznane decko,nepripravene na manzelsky zivot a problemy s tym spojene.A na to,co sa vlastne deje a ako by si to mala riesit a zvladnut prides neskoro,lebo si myslis, ze ked si bral europanku , tak tu rozdielnost bude akceptovat.Ty sa snazis.Makas na sebe,aby si sa zmenila,aby si sa zalubila svojmu muzovi.Zacnes viac studovat koran,aby si nasla odpovede.No a on ti po dvoch rokoch povie,ze uz nema silu byt s tebou a ze ta uz nechce a neveri v tvoju zmenu,aj ked mu hovoris,ze navstevujes sedenia.

zizuza
23. aug 2009

habiba
boze moja uplne vystihujes moj vztah. ja sa snazim silou mocou robit vsetko preto aby on bol somnou spokojny, naucila som sa varit jeho jedla, drzim ramadan lebo on si to zela. nejm bravcove lebo on si to nezela. zmenila som styl obliekania lebo som podla neho moc provokovala, prerusila som vela kontaktou lebo podla neho to boli vsetci debili, cele dni pracem dom aby bol spokojny, davam si pozor na svoju postavu aby sa za mna nemusel hambit, robim vsetko co mi povie a na koniec co dostanem? nic? stale mi vravi ze som nikdy nic pre neho neurobila. a byt uprimna tak aj svadba bola koli nemu aby on dostal viza. urobila som to lebo on chcel. ja som sa vydat nepotrebovala. mam len 22 rokov, ale on chcel. tak som to spravila. a co dnes mi povie? ze u mna ho necaka nic specialne aby somnou travil viac casu a ze som nikdy nic pre neho nespravila a on pre mna robi vsetko. len skoda ze to nevidim

habiba
23. aug 2009

ako dlho ste spolu?kde zijete?

zizuza
23. aug 2009

sme spolu daco cez dva roky a zijeme v Irsku

habiba
23. aug 2009

takze,ak ti mozem poradit,
daj mu volnost.Tolko,kolko potrebuje a chce.Ste obaja v cudzej krajine a to je tak-trochu vyhoda.Skus sa s nim porozpravat a tom co citis,ale opatrne.Nikdy nie pred spanim-vecer,alebo ked pride z prace domov.Nechaj ho odpocinut a skus s nim zdielat jeho zaluby.Uvidis,zacne ta brat aj ako kamarata a vsimne si ze nie si sleeeepka.Nikdy neplac a ked musis kricat,tak len ozaj nevihnutne.Malo by to byt razne dohovorenie v klude a nie so zvysenym hlasom.Ukaz mu , ze je king, ze je dokonaly.Nepoukazuj na jeho nedostatky a ked tak len zlahucka

zizuza
23. aug 2009

prave dosiel z prace a ani sme sa nepozdravili. vobec neviem co mu mam povedat

habiba
23. aug 2009

a ozaj skus mu dat viac ako ta cicka z pakistanu.Moj muz mi raz povedal,ja chatujem s babami z netu,len ked mame problemy.Je to pre mna hra.Skus sa zamysliet , co mu dava tacica aty nie. Ozaj . Mate deti?

zizuza
23. aug 2009

no jasne debil uz vzal pocitac sppolubyvajuceho a ide jej pisat...nie deti nemame

habiba
23. aug 2009

chod a skus ho objat no zlahka a povedz mu,ze ta to mrzi.Neopovaz sa pokracovat v hadke.Daj mu papat a.............................................

zizuza
23. aug 2009

uz sa debil nazral a vobec ho nezaujima ze ja som cakal na neho ze budeme jest spolu a ze ja som este stale dnes nic nejedla

habiba
23. aug 2009

ak ti mozem nieco povedat,nikdy nehovor o manzelovi , ze je debil,aj keby to bola prauda.Prosim nehnevaj sa na mna,ak ti vstupujem do svedomia,ja by som bola len rada,aby si nedopadla ako ja

habiba
23. aug 2009

povedz mu to vsetko,ale nehuc.Povedz mu,ze si na neho cakala

zizuza
23. aug 2009

nie v poriadku. ja som rada ze tu je dakto kto chape ako sa momentalne citim a v jakej som situacii. len ma moc hneva ze sa na mna ani nepozre nic. hned sadne za net. ani sa neopyta ci som jedla ale hlavne ze sa sam naje

habiba
23. aug 2009

moja ja som mala to iste,ale za to vsetko som si mohla sama.Teraz si idem dat cigaretku a este pridem

zizuza
23. aug 2009

🙂 v pohodicke

habiba
23. aug 2009

tak a so tu,ale u ti len poviem dobru noc,lebo sa mi syncek budi,ked tukam do klavesnice.Idu mu zubky a tak mu vsetko vadi.Cely otec 😀 .Tebe praje trpezlivost a nezebudni, co som ti pisala. Bud v klude,aj ked ta ide porazit.Chod si lahnut a nechaj ho sameho.V noci sa k nemu pritul a povedz mu,ze ho mas rada.zajtra sa tu uvidime.Ja tu budem od rana,ak sa ti chce,tak pridi,alebo mi nechaj odkaz.Pa a dobru noc.Inshalla,bude vsetko ok.pa

zizuza
23. aug 2009

dakujem velmi pek. ja tu zajtra urcite budem len neviem kedy bo mi treba ist hladat pracu...dakujem moc za pokec. inak uz si sadol vedla mna ale stale nic. no co uz nemoze ma ignorovat vecne , tak dobru noc prajem

habiba
24. aug 2009

dobry den je tu niekto?
hallllllllllllllllllooooooooooooooo

habiba
24. aug 2009

tuk tuk.kde ste vsetci?

zizuza
24. aug 2009

ahojky. ja som len dosla ale asi tu vela casu ani nestravim. sa idem upravit a supito hladat pracu....ach jooooo ☹

karolinkafe
24. aug 2009

Ahojte baby.
Stala sa mi hrozna vec.... ☹ stratila som moj I-phone. Bola som pripojena len z neho (teraz som len u kamosky) takze nebudem mat aspon mesiac internet (kym to nejako nevybavim). Je mi hrozne. Stalo sa to prave v 1.Ramadan. A to sme sa boli ako rodinka pekne vonku po veceri prejst. Je mi fakt na nic, mala som ho totiz len 3 mesiace a bol to darcek od draheho 😒 k narodkam. Tak sa majte krasne a ja sa tu ukazem jedine ked sa u niekoho dostanem k netu 🙄

habiba
24. aug 2009

ahojky je tu niekto?

bubba
24. aug 2009

ahoj karol,to je ale smola....no co uz materialne veci sa daju rychlo nahradit,nerob si z toho hlavicku... 😵