Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

pensadorcallisto
25. aug 2009

Omfahad, ty byvas blizko KE?
Ja som prave v KE konvertovala na islam, poznam tam par ludi,bohuzial mena si nepamatam, ale oni mna urcite... 😀

Habiba, je mi luto, ze sa ti manzelstvo rozpadlo, ale je fakt, ze muzi sa neradi vracaju domov k urevanym manzelkam.
S muzmi je to fakt niekedy dost tazke... Moje predchadzajuce manzelstvo bol horor... 😀 .. Teraz sa uz z toho len smejem.
Zato teraz si viac viem vazit to, co mam... Proste 180 stupnovy rozdiel.
Pri exovi som robila vsetko mozne aj nemozne, aby som sa mu zapacila, aby bol spokojny atd, ale pre neho to nemalo ziadnu cenu. Skoda reci. len som cele dni plakala....

Ale zato si o to viac vazim to, co mam teraz...
Manzel pride z prace domov, zabavi maleho, kym ja pripravim veceru. Veceriame stale spolu, este sa nestalo, aby sme jedli oddelene. To iste s ranajkami cez vikend. Po jedle vzdy podakuje, pochvali. JAsne, aj my sa niekedy na seba nahnevame, ale trva to len kratko. Vzdy jeden z nas ustupi. Nastastie take ozajstne hadky nemame.

Zizuza, presne ako hovori habiba, nikdy na manzela nevrav, ze je debil. Ved ked si sa uz rozhodla si ho vziat, tak ho musis aj lubit. Hoci to bolo aj kvoli vizam.

Sugiga, z tej stranky som sa ucila aj ja. Hrozne sa mi to paci.

Vsetkym Ramaza kareeeeeeeeeeeem....

omfahad
25. aug 2009

pensa.....kedysi sme byvali v KE(este ked manzel studoval) ale teraz som od Ke 120km...ale casto tam chodim a poznam aj dievcata moslimky.....

laura73
25. aug 2009

zizuza, dnes som sem zabludila len nahodou, omylom som klikla na nespravne forum, ale tvoje hlasky ma pobavili. viem, ze ti je urcite tazko, ale tymto vztahom mi pride, ze tvoj partner/manzel ta chce zmenit na niekoho, kym nie si. nehnevaj sa na mna, ale mne pride, ze robis uplne vsetko a on si toho vobec nevazi. a este tie rady, aby si sa ty prisposobovala, no neviem. mozno by bolo lepsie ist od neho a najst si niekoho, kto chce riesit problemy s tebou, kto ta pocuva a kto namiesto pokecov na internete ma zaujem o zivu osobu. je to len a len moj nazor a mozno sa mylim, ale to nebude tym, ze je to arab. to bude tym, ze je to asi fakt debil a tych najdes aj medzi europanmi - hovorim z vlastnej skusenosti. 🙂

zizuza
25. aug 2009

pensadorcallisto
a ja ho lubim a nemzslela som to tak. len to bolo akurad pohadke. a proste ked ma nahneva tak poviem vsetko len nic pekne ☹

pensadorcallisto
26. aug 2009

Zizuza, mala si moznsot ho spoznat este pred svadbou, ked ti robil tie blbe veci.. Ale na 90% by som konala ako ty... Clovek, ked je zamilovany, tak je aj slepy... A to je uplna pravda. Pri mojom ex som bola taka slepa a myslela, ze je to ten pravy,z e som ho nakoniec az znenavidela a ked som sa rozviedla, tak som bola cela happy a spadol zo mna obrovsky balvan. Dodnes si pamatam ten pocit...
U teba je to tiez otazkou casu, kym sa ti tvoj manzel zhnusi, sorry za vuraz, ale lepsi som nenasla... teda, ak bude pokracovat v tom, co robi.
Nechapem, ze je s tebou a pise si s nejakou babou od "vedla". A este ta obvinuje, ze ho spehujes... Ved si jeho manzelka, nie kamaratka.
Inak, my ked mame s manzelom nejaky problem, tak nekricime po sebe.. Nejak ja na to nie som a teda ked ja nekricim, tak ani on nema dovod... Proste je to fraza, ale komunikacia dost pomaha...
No ale v tvojom pripade uz asi aj ta komunikacia u neho zlyhala, ked nereaguje a pokracuje v nezmysloch. Akosi asi este nedozrel.

A okrem toho, kedze nie si moslimka, ziadny post by som kvoli nemu nedodrziavala... My s manzelom sa postime, ale vecer pride domov, prinesie cerstve pide a kolaciky a vsetci si sadame za stol a jeme spolu. Pritom na stole je toho kopa... Polievka, halvne jedlo, zeleninovy salat, aspon 2 druhy. Syr, olivy, jogurt, datle. Po vecery cerveny a zlty melon a neskor kava alebo caj a kolace.
Chapes, Ramazan je krasny sviatok, ale aj dost narocny. AKo psychicky, tak aj fyzicky. A ked to ten tvoj neoceni a naje sa sam, tak je riadny pako. Asi by som pri nom konala rovnako ako ty.
Normalne som na neho az nahnevana, ze ti tak ublizuje.

zizuza
26. aug 2009

baby ja som sa vcera nad tym celym zamyslela a myslim ze zas som urobila chybu ja. som desna. my sme boli totiz na cas od seba a ja som bola na SR a pracovala tam. pak som sa ale vratila sem do irska a s pracou to tu bola bieda. tak po prvych neuspechoch som sa na hladanie prace vykaslala. drahy platil celu svadbu, plus zivy aj mna. z toho ze som stale doma som zacala dost prepadat depresiam a to som si asi dpost vybijala na manzelovi. ked meskal z prace co len par minut namiesto pozdravu som spustila otazky: kde si bol, s kym si bol, preco meskas.... s tou babou si nevypisuje kazdy den...ja viem to nieje ospravedlnenie, na to asi moc slov ani nemam. ale to tiez je pravda ze vzdy ked zapne PC hned si k nemu sadnem a cekujem co robi, ajked poslednykrat som vazne nesmirovala len ta bla kablovka vypadla.
vcera sme sa aj pohadali ohladom prace ale potom som sa mu ospravedlnila za to ze to tak zanedbavam. som sa dost prekonavala aby som sa mu ospravedlnila lebo ja som ten typ hnusneho cloveka co si nerad prizna chybu ☹ ono je to cele asi o tom ze som az moc na nom zavisla a uz to urcite vadi aj jemu. tazko sa to vysvetluje ☹ som mu vsak slubule a hlavne aj sebe, ze pohnem tym lenivim zadkom a budem poriadne hladat roboty nechsom trochu sebestacna a mam aj vlastny zivot a aj jemu doprajem viac slobody, lebo ako som bez prace neznasam ked ide za kamaradmi lebo som nerada sama. jednoducho som dosla k zaveru ze to vsetko nieje len o nom, ale aj ja musim daco robit, pracovat na sebe a to kompletne ☹

emna
26. aug 2009

ahojte zienky!nejak so to tu rozpisalo!zizuza ja som nekonvertovala som katolicka a nedodrziavam ani ramadan a drahy nma ani nenuti ako pisu baby musis ty od srdca chciet ja zial sa nato este necitim mozno pride ten cas ked budem pripravena...no co tu pises o tvojom manzelstve nieje nejakk stastne neviem ja by som sa kvoli nemu tak neponizovala este j ked si s druhou pise vztah ma byt zalozeny na respekte a vzajomnej ucte jasne tie hadky su tam obcas u kazdeho ale myslim ze tou ziarlivostou to dost prehanas ja napt ak drahy meska z prace sa skor bojim ci sa mu nedajboze nieco nestalo ale nikdy ma nenapnde ta myslienka ze ja s druhou to ide o doveru...
habiba velmi ma to mrzi ze ti manzelstvo nevyslo prajem vela sil a drzim palce nech vsetko dobre dopadne..
musim koncit ide s drahyn von tak pa prajem pekny dnik vsetkym

zayed
26. aug 2009

Salam aleikom
všetkým ženuškám!
S Vaším dovolením mi bude potešením zdieľať s Vami túto Vašú príjemnú diskusiu 🙂
Mamičkou ešte nie som, ale mám priateľa pochádzajúceho zo Sýrie a čoskoro plánujeme svadbu. Náš príbeh je ako romantická rozprávka, a zostáva mi len dúfať, že naša láska prekoná všetky prekážky. 😵

pensadorcallisto
26. aug 2009

Zayed, prajem ti vsetko len to najlepsie... Jasne, laska dokaze prekonat vsetky prekazky, ja som toho zivym dokazom... 😀

Zizula, praca by ti fakt pomohla... Ale neobvinuj sa z toho, ze tvoj manzel pracuje a vsetko ti plati a este aj svadbu zaplatil... Kebyze je vo svojej krajine, tak sa ani neodvazi manzelke vycitat, ze ona nepracuje... Tam sa to berie, ze je povinnostou muza financne zabezpecit potreby rodiny.
Ja som mala predtym taky isty problem. Este pred prichodom sem som teraz uz manzelovi vravela, ze proste musim pracovat, on plny stresu sa mi snazil nieco zohnat. Jasne, nezohnal. Prisla som sem a videla x zien, ktore boli doma a starali sa o domacnost. V takych krajinachs a to berie normalne, ze manzel sa o teba stara...Teraz som doma s detmi, aj ked mame chvile trucu, ale v skutocnosti je to pre mna oddych... Nemusim sa stresovat atd.
Na nejaky cas je to super takto "oddychovat". Ale zalezi aj od toho ako sa k tebe manzel sprava...

zayed
26. aug 2009

Pensador,
dakujem velmi pekne 🙂
Vsetky Vas obdivujem, pretoze zmiesane manzelstva urcite vyzaduju vela tolerancie a prisposobenia sa, cesta nie je nikdy lahka...
Mozem saVas opytat ake dlhe obdobie ste spolu stravili predtym, nez ste sa pre svadbu rozhodli? Ja sa totiz nachadzam v situacii, kedy nas deliobrovska vzdialenost a nase vzajomne navstevy su velmi obmedzene z dovodov financnych, ale hlavne kvoli vizam... Takze ta svadbicka by nam urcite pomohla.

Zizuza drzim palce a prajem vela sil a trpezlivost vo vasom vztahu!!

sara2008
26. aug 2009

salam dievcence! nebola som tu od zaciatku ramadamu a pozeram,ze sa to tu celkom rozbehlo..ako zvladate prve dni postu?moj je to prvy ramadam,alhanbdulillah je to fajn,zly bol len ten prvy den,teraz sa to zvlada uplne v pohode,hlavne som sa bala smadu a migren,ale alhanbdulillah Allah je stale s nami a dava nam silu prezit aj tieto postne dni..ja som zatial nepribrala 😉 ,skor chudnem,aj preto,ze v noci aj tak do seba nic moc nedostanem,a rano maximalne pohar mlieka a nejaky kolac..karolinka- slilo sa vola to sladke robene z uprazenej muky,sezamu,arasidov,cukru a inych prichuti a nepecie sa to ani nevari..to co myslis ako vlasy 😀 je tusim "helua sepekija" 😀 -tada aspon tak sa to vyslovuje 😀 to sme mali robit ale napokon sme to kupili... zizuza-aj ked si moc nahnevana radsej si zahryzni do jazyka,naozaj to nie je pekne,ze o nom tak hovoris...tym skor si ho sprotivis,co je uplne zbytocne..pripajam sa k pensador a k habibe,musis sa snazit aby si ta vazil,kazdemu by to po case islo na nervy a hladal by pochopenie inde 😒 ..a tiez si nemyslim,ze je to preto ze je to arab,mozes to zazit aj zo slovakom,nemcom,talianom... karolinka to je neprijemne,ale stava sa,budeme cakat na tvoje nakuknutia 😉

sara2008
26. aug 2009

pensador-ak sa smiem opytat v ktorej krajine zijete?......dievcence idem nieco pripravit a navarit,chybaju dve hodky do ranajok 😉

ellise
26. aug 2009

zizuza, udělala si velkou chybu, vdala si se za muže který tě nemiluje, a kterého si ty nevážíš. Jinak by jste se měsíc po svadbě nemohli takhle k sobě navzájem chovat. Takhle se k sobě nechovají manželé po desti letech.

sama píšeš že jste se rozešli, a on chtěl aby sis ho vzala kvůli vízům, to je ten nejhorší důvod.
Nechci tě strašit, ale vaše manželství je odsouzeno k zániku, tak si prosím nepořizujte děti, protože to bude horší. Možná by si měla odejít co nejdřív, jsi mladá a život máš před sebou.
Jen něco udělej s tou žárlivostí nebo se časem zblázníš a odeženeš každého chlapa

bubba
26. aug 2009

zayed vitaj,nadherne foto 😉

zayed
26. aug 2009

bubba ahojkaj 🙂
ďakujem Ti za privitanie, ako sa mas a v ktorej krajinke zijes?

emna
26. aug 2009

zayed vitaj medzi nami 🙂 fakt krasne foto..drzim palce nech ste s drahym cim skor spolu musi to byt narocne taky vztah na dialku...na tvoju otazku k tej svadbe mi planujeme buduci rok svadbu na slovensku zijem spolu tri roky drahy je tunisan..ak sa smiem spytat ako ste sa zoznamili?mas pravdu vztah z dvoch rozlicnych kultur si vyzaduje vela porozumenie ale vsetko sa da zvladnut zavisi to hlavne od povahy ludi ja osobne nemam rada ak ludia podla jedneho porovnavaju celu krajinu...prajem vela vela stastia 🙂
ozaj zienky teraz ste asi vsetky zaneprazdnene jedlom tak prajem dobru chut 🙂
sara ako sa mame? ozaj zenusky ak mate nejake jednoduche recepty sup s nimi chcela by som drahemu nieco ukuchtit vcera mal kuskus na slovensky sposob 😀 ale chutil mu

zayed
26. aug 2009

emna dakujem pekne! 🙂
Tak nasa situacia je teda komplikovana tou strasnou dialkou - on je teraz v Spojenych Arabskych Emiratoch...Tam sme sa aj zoznamili,bola som tam na dovolenke... Obcas ma strasia take pochybnosti, ze kratucka dovolenkova laska a este k tomu arabska kultura...no hroza, radsej na to nechcem mysliet, aby nam to zbytocne nas vztah neznicilo... Prechovavam k nemu ale velku doveru, predtym som este nikomu tak nedoverovala...je to prvy tak intenzivny cit, ktory mam...
Drahy vyrastal aj v liberalnej rodinke, jeho sestra ma univerzitu, je Ing.a pracuje, brat tiez. Nasmu vztahu jeho rodicia praju a pozehnali nam... A drahy dokonca veri v Jezisa, ku krestanstvu ho priviedol jeden jeho skvely priatel. Casto sa k nemu aj modli, ale nie je pokrsteny. Chce, aby som mu ku krstu pomohla. Verim, ze to vsetko mysli uprimne, pretoze o Jezisovi skutocne vie celkom dost.
A planuje odist z UAE a prist za mnou do CR, kym nedostudujem.
Ja len dufam, ze vsetko sa nam vyplni a laska prekona vsetky prekazky.
To je v skratke nas pribeh, budem vdacna za kazdy Vas nazor, kedze ste uz skusene 🙂 Dakujem 🙂

sara2008
26. aug 2009

tak a mame po ranajkach alhanbdulillah,troska hariri,troska zeleninovej polievocky,plnene masove posuchy,nieco sladke,cerstve zmixovane ovocie,mali sme dokonca aj aperitiv-gingerino,troska datli,samozrejme vodu a kavu...vecera je tiez uz uvarena,takze mam veget...... zayed-mne sa len zda divne,zeby moslim prestupil na krestansku vieru.a co na to hovori jeho rodina?

emna
26. aug 2009

on je moslim?teraz som trosku pomylena sorry lebo moslimovia tiez veria v jezisa ale ako proroka..ale ved to je jedno ci je moslim alebo krestan dolezite je ze si rozumiete u nas to fungguje deti este nemame ale uz mame vsetko premyslene 🙂 ja nebudem branit ak budu moslimovia ale budu poznat aj moju vieru a so smnou krestanske sviatky oslavovat vsetko zavisi od dohody a porozumenia dvoch ludi ved ako si pisala laska prekona vsetko 🙂 to je fajn ze ma dobru rodinku a od nej vela zalezi ja som si jeho rodinku hned zamilovala hoci tam bola ta jazykova bariera ale po 5 min,som mala pocit ze ich poznam cely zivot su velmi mili a nebrania nam ved predsa uz zijeme spolu 3.rok zayed nedaj sa odstrasit ak ti niekto povie je to len dovolenkova laska ty vies aky je drahy a druhy ti nema do toho co hovorit riad sa srdcom...poznam pripad on tunisan ona nemka spoznali sa na dovolenke tiez ze dovolenkova laska a skoncilo sa to svadbou a teraz ziju v nemecku takze nie vzdy sa to musi smutne skoncit 🙂 ludia radi medializuju tie negativa arabskych krajin ☹

sara2008
26. aug 2009

zayed-tiez ti prajem len vsetko dobre a nech vam to vyjde insallah,ale uprimne som troska skepticka,na dovolenkove lasky a nasledne velku dialku moc neverim,vlastne skusenosti,insallah tebe sa to podari..drzim palce..riad sa srdcom ale maj oci stale otvorene.

zayed
26. aug 2009

sara2008,
jeho rodina zije v Syrii a on v UAE... tvrdi mi, ze su vo vztahu volni a neriadia mu zivot, davaju mu svoj vlastny priestor a akceptuju ho... Viem,ze aj v Syrii je krestanstvo celkom rozsirene, takze aj pre neho bude asi prirodzene krestanstvo... Ako moslim sa narodil, ale nepraktizuje vsetko, nechodi casto do mesity a tak... aky mas na to nazor??

emna,
on je moslim ale nepraktizujuci, ako som uz vyssie spomenula. Urcite nie je ta viera az taka prvorada,i ked ja som krestanka a nekonvertovala by som nikd. To on sam mi to navrhol, a este mi aj casto zdoraznuje, ze v s Jezisom si vztah budoval uz PREDO MNOU... trosku pochybnosti mam, ci to mysli vazne, ale tak doverujem mu..
Mile dievcata, ked budem k vam uprimna tak sa obavam najviac zo vsetkeho 1 veci..a to je MNOHOZENSTVO... pre nich je to uplne normalne a ja mam strach, ze sa moze stat aj v jeho pripade, ze sa medzi nami objavi ina... Aj ked mi tvrdi vazne, ze 1 jedinu zenu moze lubit a respektovat, a do konca zivota.
Je to velmi dobry clovek, cestny a uprimny. To som mala moznost spoznat aj z jeho spravania voci mnohym dalsim ludom, aj ked ho prilis este nepoznam. A zaroven aj dalsi nezainteresovani ludia ho vzdy oznacuju za cestneho dobraka.
A hlavne preto ho aj lubim.

monkri
26. aug 2009

zayed ak to tak cítiš aj v srdci tak že on je ten pravý tak sa zaňho vydaj a nepozeraj sa nato že je to dovolenková láska 🙂 no rátaj stým že okolie ťa bude odhovárať od toho viem to podla seba aj mňa odhovárali ja som manžela poznala cez webkameru len osobne som sa sním stretla až deň pred svadbou 🙂 naši boli moc proti svadbe ale nedala som na ních a odcestovala som za ním do alžírska a vydala som sa 🙂 a ked som prišla k ním ako manželovým rodičom mala som pocit že som prišla domou prijali ma hned medzi seba cítila som sa tam ako doma a teraz už aj naši si s mojím manželom moc dobre vychádzajú 😀 😀 😀 😀

zayed
26. aug 2009

monkri
tak to je krasny pribeh 🙂 Dakujem Ti velmi pekne, ani nevies ako vela pre mna Tvoje slova znamenaju. Samozrejme dakujem aj Vam vsetkym ostatnym, dievcence. Toto obdobie je tazke, pretoze clovek nikdy nevie do coho ide.
Ale mas pravdu, citim to... 🙂
Zaroven si snazim zachovat zdravy rozum a nehnat sa bezhlavo, ale zvazit vsetky okolnosti. Pre mna je najdolezitejsie, ze ma dobre a cestne srdce. S takym clovekom sa kraca zivotom stastne. 🙂
Monkri a kde byvate?? Aky je Tvoj manzelik?? Vas krasny pribeh ma naozaj fascinuje 🙂))))

sara2008
26. aug 2009

zayed-moslimska viera pripusta mnohozenstvo,moslim respektujuci vlastne nabozenstvo na to,aby sa ozenil druhy krat,potrebuje suhlas prvej manzelky.zaroven musi financne zabezpecit na rovnakej urovni vsetky svoje zeny.moj manzel je z maroka a tam sa to uz davnejsie nepraktizuje,maju dost co robit aby uzivili aj tu jednu zenu 😀

zayed
26. aug 2009

sara2008
dakujem, potesila si ma. Snazila som si toho dost nastudovat,a rovnako aj s touto teoriou som sa stretla, ze nie je jednoduche mat viac manzeliek. Ale dufam, ze sa mo teda ani ziadna ina nezapaci 😀 😀 Lebo to by bolo ako nocna mora... Sama sa nesnazim zidealizovat si Arabou, pretoze uz som mala raz vztah s Kurdom zijucim v UK. Rovnako som zila v Londyne a dlhy cas som medzi Arabmi pracovala, takze poznam ichmentalitu a dovolim si tvrdit, ze postupne dokazem odhalit ich falosne a pochybne snahy, su velmi dobri majstri v klamstvach. Ale rovnako ako u kazdej narodnosti existuju a ziju dobri ludia, len je ich malicko... Nemozu byt vsetci tak zli 🙂
Moj prvy vztah bol tiez s moslimom - skutocne velmi dobrym clovekom, ale zlyhalo to na uplne inych veciach medzi nami... No ten vztah bol pekny a nelutovala som to 🙂
Viem, ze ma cakala uplne ina cesta, ktora zacina prave teraz... 🙂

monkri
26. aug 2009

no on je teraz v alžírsku ja som doma vybavujem papiere aby mohol aj on sem na sk no dúfam že sa nám to podarí 🙂
no je to cestný človek a nemá rád klamstvo a viem že ma ľúbi naozaj celého srdca aj ja jeho on mi dal sľub ked sme sa brali že budem jeho jediná manželka to vyhlásil pred celou rodinou 😀 😀 😀
je to skrátka romantik a strašne mám rada ked mi spieva má veľmi pekný hlas 🙂 🙂 🙂

a nežiadal odomňa ani on ani jeho rodina by som chodila zahalená a aby som prestúpila na islam že ked to v srdci budem tak cítiť tak vtedy to mám spraviť 🙂 🙂 🙂

bubba
26. aug 2009

zayed to staci tak malo,ze ako dovolenka aby sa zena tak velmi zalubila do muza?pokail je to tak tak mas v rukah asi cenny kus...ja neviem ja som dost skepticka ja by som do toho asi nesla..no vlastne ci uz s muslimom ci krestanom ci kymkolvek...bielym,cokoladovym ciernym...ja som sa vlastne nikdy nezalubila ihned mne to trvalo XY mesiacov ..
a inac to je strasne zvlastne ze chce konvertovat na krestanstvo.. co ho k tomu vedie? pozerala som par videi na utube o muzoch ktori konvertovali z islamu na krestanstvo ale to aj mohlo byt aj nemuselo byt pravdive,brala som to s rezervou.
mnohozenstva sa neboj,ked bude chciet byt "mnohozenny" tak sa ta pytat nebude a ani sa o tom mozno nedozvies 😅 ale to nie je vyhradou arabov ale chlapskeho pokolienia ako takeho 😀

no myslim ze prave obedujete tak vas nejdem dalej rusit 😀 bon apetit !!

zayed
26. aug 2009

Monkri

krasne, nemam slov...Snad len,ze laska je vsemocna. Prajem Vam vela vela stastia po cely zivot!! 🙂
Tie vybavovacky musia byt urcite narocne, tiez som si co to zistovala... Musis tusim legalizovat sobasny list vsak? Ja sa len spolieham na to, ze keby sme sa zobrali tak v CR nam to jednoduchsie uznaju, kedze sme obaja cudzinci na ich pode, teda ze to nemusim legalizovat. No uvidime, verim,ze prekazky zdolame postupne.... 🙂

zayed
26. aug 2009

bubba
vies, je to tazko vyjadrit... niekedy sa mi stalo, ze som sa nezalubila do muza ani za pol roka, a naopak som prezila aj vztah, kde som po pardnoch citila, ze je to tam!! Aj ked to nevyslo, hodnotim ten vztah ako jeden z najkrajsich. Ked sme sa s drahym 1.krat stretli tak som ho ignorovala, ale on vraj citil hned v mojich ociach ze mam dobre srdce. A ja u neho rovnako. Vzajomne zblizovanie prerastlo vo vztah postupne... On mal tiez rovnako strach zo mna,ze typicka europskaturistka, ktora si ich iba uzit pri mori a to je vsetko.... Ale pokial si trosku zbehla v psychologii, tak dokazes cloveka niekolkymi trikmi prekuknut. A dokazes odhalit jeho zamery a zakladne povahove crty.....
Mozno sa to zda niekomu smiesne, ale je to tak. Okrem toho mam ho prevereneho aj z dalsimi nezainteresovanymi subjektami, je velm oblubeny a vsetci si ho vazia. A ja ho nemilujem iba kvoli vonkajsej stranke, ale hlavna je prave ta vnutorna....
Zaroven ho nechcem ibaobhajovat. Sama mam velke obavy z dovolenkoveho osialu, ale jednoducho to tak citim... a proti tomu je tazko bojovat 🙂

monkri
26. aug 2009

zayed dakujem 🙂

no nedaj sa odradiť ak to tak cítiš že on je ten pravý tak sa ho drž ,aj ja vám želám veľa štastia nech vám vaša láska vydrží celý život 🙂 🙂 🙂
a neboj prekážky prekonáte spolu 🙂 🙂 ,
neviem ako to je v CR ale tu ano musím svadbu legalizovať teraz čakám na odpoved s matriky len to trvá minimálne 3 mesiace ☹ ale ako vraví môj manžel že nie som na to sama že sme nato už dvaja aj ked nieje tu somnou duchu je tu aj on 🙂