IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

veracruz
11. mar 2008

baby, len som sa prisla podakovat za gratulacie 🙂 a idem si naspat trochu pospinkat 😔

lenka20
11. mar 2008

zabka - udrzujes paniku - to je dobre 😀
zabka - ja beriem od zaciatku ethinylestradiol a estrimax je to iste urcite, kazde CAR ma ine lieky na maternicu a niekedy sa im minie jeden tak ti daju druhy, je to v poriadku urcite ale kludne si zavolaj aspon sestricke, ak sa mas kvoli tomu stresovat 😉

mirusch
11. mar 2008

Ahojte babky, no počasie sa na vás nevalí bohvieaké, v DE máme Johannu, nejakú tlakovú níž s búrkami a silným vetrom... ☹ Cez Emmu pred týždňom sme prechádzali autom, skoro som umrela od strachu...

Inak tie bolestivé prsia, to bude isto liekmi, ja som brala raz nejaké hormóny na zníženie FSH a skoro som umrela, čo ma celý mesiac boleli, mohla som spať iba na chrbte a keď som sa postavila, tak mi skoro odpadli, no hrôza a strach. Tak ak ma toto zase čaká, tak amen-tma. Ale vydržím. Keď už tak trpezlivo znášam každý týždeň 24 ihiel - akupunktúra...tak už budem taká pripravená na stimulku ako nikto 😀

mysiatko
11. mar 2008

ahoj mirusch a ako akupunktúra?ja som objednana v stvrtok na diagnostiku tak som zvedava...citala som ze ta to boli.... ☹

ajuska212
11. mar 2008

ahoj veruska drzkaj sa a gratulujem k vajkam🙂myslim na teba🙂

ajuska212
11. mar 2008

taky ahoj ako sa citis???pocity su ake???? 🙂

veracruz
11. mar 2008

ajuska, dakujem 🙂 a Ty si trnavacka? to sa mozno aj pozname 😎

mirusch
11. mar 2008

Mysiatko, hej bolí, som sa teda čudovala. Teda, zniesť sa to isto dá, beriem to ako prípravu na ihličky pri stimulke 😀 A keby pomohlo, tak nech len do mňa pichajú... No čo už.
Na akú diagnostiku ideš?

mysiatko
11. mar 2008

mirusch je to diagnosticko-akupunktúrne stredisko a na prvej navsteve ti urobia diagnostiku

ajuska212
11. mar 2008

ahoj verus ano aj ty????posli foto na ip ak teda chces a kde byvas???

veracruz
11. mar 2008

aj ja🙂 napisem Ti IP... ajus, je to normalne, ze mam dnes hrozne nafuknute brucho? mam ho vacsie ako pri stimulke a to uz su vajka prec 😀

ajuska212
11. mar 2008

verus ano a ja som nafuknuta stale🙂len dufam ze odfuknem 😀 ok napis cakam🙂

veracruz
11. mar 2008

ja som cakala, ze dnes splasnem, ale opak je pravdou 😀

ajuska212
11. mar 2008

aj ja neboj ono splaskneme🙂zachvilu som tu!!!!

mirusch
11. mar 2008

Aha Mysiatko, no moj doktorik mi dal vypisat taky dotaznik a podla toho urcil, ze ake chin, chan, chon...haha, neviem ako sa to volá 😀 mi má napichnúť-on robí aj diagnostiku podľa čínskej medicíny. Ale ide hlavne o chrbticu. Ešte mi odporučil na migrénu, ale to si predtým niekoľkokrát rozmyslím, kým znovu pôjdem 😕

Balóniky, držím vám palčeky 😵

veracruz
11. mar 2008

ahoj mirusch, tak sa mi zda, ze ten balonik patril aj mne... a to mi este rano sestricka, ked sa so mnou tocil cely svet po narkoze, povedala, ze to preto, ze som tintitko... 😀

mirusch
11. mar 2008

Vera, ty si sa sťažovala ... 😀 Neboj nič, spľasne, všetky majú balónik po stimulke. Ja som mala riadny balónik aj po laparke, tak si to viem predstaviť, ako budem vyzerať 😀

veracruz
11. mar 2008

mirusch, mne raz jeden liecitel napichal ihly do ucha... mali mi same odpadnut, ked sa uvolni vo mne tlak a napatie... ale nechcelo sa mu tak dlho cakat, tak ich potom vybral nasilim on 😅

katy2
11. mar 2008

vidim, ze tocite okolo akupunktury... ja by som sa bala... ja som taky strachopud, co sa ihiel tyka... sama neviem, ako som zvladla stimulku... asi preto, ze mi pichal moj drahy 😉

veracruz
11. mar 2008

ja som nedavno zistila, ze som dobrodruh a dam sa nahovorit na hocico 🙂 ale s ihlami mam malilinkaty problem 😅

takyna
11. mar 2008

Ahojte, no to to už nie je normálne, som zaspala ako podťatá už zase, počasie daždivé, Lenka úprimne ťa obdivujem, že chodíš do roboty, ja byť v robote tak zaspím aj na pracovnom stole. 😖

mirusch
11. mar 2008

No, s ihlami mám problém aj ja, nechápem ako ma na to nahovoril. Ale pokračujem v duchu - čoho sa bojím, to raz musím skúsiť...teda nie dobrovoľne, ale deje sa mi to presne takto 😒 Možno to je dobre. Som sa takto zbavila strachu z narkózy 😅 Inak pri akupunktúre je to presne ako to znie - ihly napichané na pol hodinu do tela!

takyna
11. mar 2008

Mirúšik, ahojky, nie , že si v tomto duchu dáš aj niečo vytetovať 😉 , ale som rada, že sa držíš, len nech ti to padne na úžitok a prestatnú tie bolesti 😵

mirusch
11. mar 2008

Takynka, tetovania sa nebojím, to proste nechcem 😀 No, zatiaľ mi to na bolesti nepomáha, iba mi ich pridalo 😠 Ale začala som chodiť do fitka. Som bola včera nadšená 😀 A počkaj...toho som sa tiež kedysi desila - fitneska 😅 A inak aj pôrodu sa desím a čím ďalej tým viac 😀 Myslíš, že to pomôže 😅 😀 ?

takyna
11. mar 2008

mirúš, ale si písala, že to je také ľahšie posilovanie, ja som mala problémy s chrbticou a nesmela som posilovať, na strojoch, iba s vlasnou váhou tela, určite to pomôže, pôrodu sa aj ja desím, slubovali mi , že po rokoch zabudnem aké je to, klamali nezabudla som ☹

mirusch
11. mar 2008

Taky, viem si predstaviť... 😖
Ale ja som to skôr myslela, že keď sa budem báť, tak si tým musím prejsť, ako všetkým, čoho sa bojím 😀 Čiže pôrod bude musieť byť 😀

lenka20
12. mar 2008

ahojte raketky 😵
dobre ranko, co mame nove 😕
taky - ja som mala vcera poobede krizu, veru, skoro som zaspala na stole, ale da sa to vydrzat, horsie by bolo doma sa nervovat...

juja
12. mar 2008

Ahojte raKETky 🙂 Všetky Vás moooc pozdravujem

Ja len tak na skok.....len aby ste vedeli, že na Vás myslím a držím palce .... už sa nemôžem dočkať, keď tu odštartujete tú jarnú - "jozefovskú" tehu vlnu 😵 Pekne hladkajte brušká, nech sa embryjkám u Vás v brušku pekne býva celých 9 mesiacov. 😉 🙂

tanitta
12. mar 2008

Ahojky kukucky...dnes je desne pocasie...neboli vas hlava? 😕 ...
... ale hlavne ze bobici su v bruskach....v teplucku... opatrujte sa kocky.. paa

katy2
12. mar 2008

Ahojte! 🙂
Prajem vsetkym krasny dnik.....