IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
12. mar 2008

Ahojte 🙂 , taktiež vám prajem pekný deň.

takyna
12. mar 2008

ahojte kočky dnes je zase ☹ všade mokro ☹

mapa73
12. mar 2008

taky, ako sa máš?

takyna
12. mar 2008

Ahoj mapka, ale dnes sa trápim, lebo švagrinú 37-ročnú idú znova operovať, recidíva, mala rakovinu vajčníkov, tak som smutna s toho, má 2-krásne detičky 1-7-ročnú a druhú 14 😢

mapa73
12. mar 2008

taky, to mi je veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ . Osud sa snami zahráva....... Takynka, ty sa držkaj a švagrinke prajem skoré uzdravenie. neviem čo k tomu napísať....je to strašné ☹

takyna
12. mar 2008

mapka, ďakujem ti , nechcela som to ani písať, radšej sa k tomu ani nevracajme,

čo ty máš nové 🙂 ? si v práci?

mapa73
12. mar 2008

Dnes mám nočnú. Stále čakám mrchu. Dnes ma akosi podozrivo pobolieva jú kríže, hlavne pravá strana. Zajtra idem ku svojemu gyndošovi. Inak nemám nič nové.
A vy sa ako držkáte?

takyna
12. mar 2008

dnes sa mi snívalo do rána, že sa mi narodili dvojíčky, chlapec a dievčatko, nevidela som im tváričky, iba viem, že zrazu už behali tak za ručičku oko 10-mesiacov mali , plienky na sebe, a jeden mal modré pančušky a druhá ružové 😵 🙂

takyna
12. mar 2008

mna dnes tiež pobolievajú kríže, neviem, či je to s tohto počasia nešťastného, alebo niečo iné, možno preležaniny, ako Lenka písala, doma je to na zbláznenie, ešte , že robím účto lebo by mi hrablo, je to dlho takto samej...

mapa73
12. mar 2008

taky, to by bolo super keby to boli dvojičky-chlapec a dievčatko 🙂 🙂 🙂 . Veľmi ti to prajem a držím palce 🙂

Ja dnes ešte asi niečo poupratujem. Na veľkú noc sa chystáme do Tatier. Takže to nebudem preháňať. 🙂

takyna
12. mar 2008

ďakujem mapka, ja tebe tiež prajem nech to teraz dopadne najsamlepšie , musíme zvýšiť nejako tú pôrodnosť v SR , tu nám rušia aj základné školy v BB čo je málo detí prihlásených, kedysi za mojich čias bolo 5-tried prvákov a v každej triede 35 žiakov,

u nás je ako v tanku doma, mužík sa snaží robiť nákupy varí, a chodí taký uťahany, že riadenia už od neho nemôžem ani žiadať, už aby dievka prišla domov a poriadila.

mapa73
12. mar 2008

taky, a kde máš teraz dcérku?

takyna
12. mar 2008

a kde idete do Tatier, do hotela? na dlhšie? jáj tatry mám rada, hlavne v lete, a na jeseň, naši rodičia boli vášnivý turisti ako 6-ročná som bola na Kôporskom štíte, nad 2000 m nd. výšky , keď ma tam nemci videli takú malú tak mi jedna nemka darovala, žuvačku zahraničnú, boli s toho celý hotovoý 🙂

takyna
12. mar 2008

na intráku v Revúcej, chodí na 1-slovenské literárne gymnázium, 1-ročník 😵

mapa73
12. mar 2008

Taky, ideme do hotela. Neskoro sme sa spamätali a len tak-tak sme našli ešte volné miestá. Ideme do T.Lomnice. Dúfam, že sa ešte bude dať lyžovať. Na veľkonočný piatok mám ešte nočnú a v sobotu ráno štartujeme. Ostaneme do pondelka. Tatry budú asi preplnené, ale neva... Idem si to tam užiť a nabrať síl do ďalšej stimulky. 🙂

lenka20
12. mar 2008

ahojte, nooo, v tych tatrach bude ale naval, vsetci sa tam chystaju na velku noc, ja som bola minulu sobotu, bolo fajn, este kopec snehu, len poprchalo.....
taky ani u nas nie je ktovieaky poriadok, ale co, kaslem na to, nikde nie je napisane, ze na velku noc sa musi vsetko blyskat 😵

takyna
12. mar 2008

mapka riadne sa zregeneruj, nadýchaj sa čerstvého Tatranského vzduchu, nedolám si nožičky, opatrne s tým lyžovaním, neviem či si videla ten hrozný pád toho lyžiara, ufff hrúza, a veľa zdaru v stimulke, ubehne to ako voda, ide to fakt veľmi rýchlo všetko 😵 ale to je aj dobre 🙂

takyna
12. mar 2008

ahoj lenuška, ako sa cítiš?, velká noc je ešte daleko nie? do vtedy sa urobí bordel 100-krát nemá zmysel riadiť skôr 😀

mapa73
12. mar 2008

Budem si dávať pozor. Ak by bolo veľa lyžiarov, tak ostaneme len pri turistike. Idem si dať kávu ku svokre, tak sa tu zatiaľ majte. Všetkým vám držím palčeky. 🙂 Držte sa.

takyna
12. mar 2008

Ahoj mapka, pekný dník
pôjdem aj ja na tú alergológiu, poobede sa ozvem
zatiaľ krásny dník všetkým 🙂

gabika24
12. mar 2008

ahojte babulky.
aj u nas je uprsane pocasie.
taky, aj mna nejako bolia krize - to bude tym tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja, ze to len u nas nie je vyupratovane. okna ani naplanujem umyvat (pridu jarne dazde, tie to zmyju - uz sa vlastne aj snazia 😵 😵 😵 ).
zatial sa majte, dnes som nechala moje zlaticko spinkat dlhsie, ale uz idem urobit budiiiiicek...
mapka, uzi si Tatry.

lenka20
12. mar 2008

taky ja sa citim OK, len ma zase od rana trapilo brusko, teraz to zase prestalo na chvilku a tak chodim kukat na wc ako debilko.... uz nech je aspon po vikende, lebo ma uz celkom trafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😠 😀

tanitta
12. mar 2008

Leni.. robis 100 jarnych km?? 😉 na wcko

gabika24
12. mar 2008

leni, vikend ujde... - aj ja ho surim pre tentokrat 😉

lenka20
12. mar 2008

gabi, ja uz to cakanie nezvladam, je to fakt hrozne, teraz ma zase strasne boli dole vpravo, potom zase pride krc ako na mrchu a tak dokola, hroza, keby som uz aspon vedela na com som 😠
takze keby ste ma niektora chceli na dialku uspat do stredy tak som za 😀
tanicka sa smej, ale je to faaaakt hrozneeeeeeee 😉

fedra
12. mar 2008

Lenocka ... viem si predstavit co zazivas .... ale vydrz mojko.

bianka30
12. mar 2008

musim sa pochvalit akeho mam najlepsieho muza.
pred mesiacom sme boli na spg. kde mu nasli len 4 miliony spermii a z toho len 1 milion bol dobry a morfologia bola 80%, dnes bol na kontrlolnom a vyslo mu ze ma 10milionov a z toho 4 miliony dobre a morfologia len 72%.... ja sa tak moc moc moc moc tesim , aspon nejake zlepsenie.... jupiiiiiii 😀 😀

kvetka2
12. mar 2008

caute raketky 🙂
leni, neboj ( nestresíkuj,ved vieš ako to tu chodí- chceš riskovať jednovaječné dvojičky ? neblázni 😀 ) ja verím, že mrcha nepríde, len ta brusko skúša. držkaj sa. ty si náš vzor a okrem toho si nádejná členka našej jarnej tehu vlny 🙂 a k týmto mrcha nechodí 🙂
ved neprisla ani mne, čo by robila u teba 😀 niekde sa fláka a dobre robí

takyna
12. mar 2008

Ahojte kočky, má zmysel robiť si testík? môže sa niečo v moči ukázať? čo myslíte

ajuska212
12. mar 2008

taky kedy si mala transfer??? kolko je to dni od ET????