IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

veracruz
18. mar 2008

taky, a preco nemyslis stale pozitivne? ha?

takyna
18. mar 2008

ja myslím pozitívne, ale občas som zlihala, hlavne pri negatívnych správach, našich dievčat 😒

takyna
18. mar 2008

baby v BB, začalo snežiť, ešte , že sme nedali na auto letné gumy, veď by sme ani šturcom neprešli 😝

maahuliena
18. mar 2008

taaaaky 😒 dobre to dopadne 🙂 verím tomu 😉

takyna
18. mar 2008

mahulienka ako sa mi máš? keď sme si naposledy písali, musela som si ísť lahnúť, išlo mi hlavu rozdrapiť, migréna

takyna
18. mar 2008

tak sorry, že som zmizla bez ohlásenia

maahuliena
18. mar 2008

taky nechcem tu vnášať pesimizmus, ale nie moc dobre 😔
ešte stále neviem ako dopadol ten clostyl. test, dnes mi bude dr. volať, lebo sa vraj musí poradiť, či čo 😔
a v apríli ma čaká laparka.

taky moja, tak zajtra ideš na krvičku, juuj 😵 inak tehulky vraj bolií často hlava. 😲

maahuliena
18. mar 2008

ved to v poriadku, sa neospravedlňuj 😉

takyna
18. mar 2008

mahuulík, keby som fakt mala brať tehulovské príznaky u mňa, tak pijem mieko až sa mi žiada čo predtým ee, krčok, mám užší tvrdší, nemôžem čipsy lebo som sa vyzvracala z nich, mám migrény, atd, ale to všetko môže byť len také náhody
mahulík potom napíš keď budeš vedieť ako dopadol clostyl, ja si myslím, že laparoskopia nie je na zahodenie, lebo budeš vedieť na čom si vo vnútri, si mladučká treba to začať skoro, ja som bola v neistote 11-rokov, a mohli sme ísť ovela skorej s mužom na IVF a nie teraz, a laparka nie je nič až tak bolestivé, dá sa to vydržať, prečistia ťa zrasti ak tam budú ti zlikvidujú.

ajuska212
18. mar 2008

dyta mas potom IP!!!a dakujem vsetkym babulkam ktore ma povzbudili!!!!A vsetkym ktore cakate na vysledok drzim strasne palce!!!!!pa a pekny dnik vam prajem 🙂 Vcera som sa vyplakala uz je to ok🙂 🙂 🙂

takyna
18. mar 2008

ajušík, môj, bude to dobré, len sa riadne šetri, psychicky optimizmus a znova do úspešného konca 😵

maahuliena
18. mar 2008

taky tak toľko veľa náhod... to nie je len tak, za tým budú miminá, ja to viem 😉 a podla mna obidve sa chytili 🙂 😵

inak ja sa priznám, laparky sa nebojím, ked už tak len narkózy...jediné čo ma hnevá sú tie moje neštastné vaječníky... ved ked už budú nefunkčné, ako potom budem mať to svoje 😔 😢 no snáď niečo na ne vymyslia 😔
viem, že som mladá a je dobré, že sme to začali teraz riešiť. Moja mama je taká optimistka, že ona vie na 99%, že bude mať odomna vnúčence 🙂 takú silu my včera dala 🙂
ako mi dávate aj vy tu všetky 🙂

ajuska212
18. mar 2008

taky jasne len ked si predstavim ze zase vsetko od zaciatku!!!!keby sme mali aspon mrazacikov ☹ ale co uz narobim musim bojovat dalej!!!!taky dakujem zlatenko 🙂

takyna
18. mar 2008

prečo by mali byť nefunkčé, to si nesmieš takto hovoriť, lebo sa to potom vypomstí, musíš si vravieť, že budú funkčné, dnes je doba 21-storočia, nové lieky veľa možností, neboj sa určite ako ti mamina povedala, budú vnúčence, ja tiež tomu verím, dobre ste urobili , že ste začali tak, skoro, šanca je ovela večšia, aj keď možno prejde dlhšia doba nič nemáš stratené, ale šanca je velmi velká 🙂

takyna
18. mar 2008

ajuška, začneš nový cyklus viac vajíčok bude, neboj, tvoje telo bude lepšie reagovať, myslím si to a bude to úspešné tehu. 🙂

ajuska212
18. mar 2008

ok taky beriem ta za slovo 😀

veracruz
18. mar 2008

ajuska, presne ako hovoris, treba bojovat dalej... pustit sa do dalsieho ivf s odhodlanim a pozitivnym pristupom... drzim palceky...

takyna
18. mar 2008

ajka toto bol len taký prípravný pokus na druhý tehu koniec 😉

maahuliena
18. mar 2008

taky 🙂
inak vraj sliznica reaguje na clostyl, tak potom by to malo aj hormonálne reagovať, či to spolu nesúvisí? 😕
ja len, že kde sa dočerta tie vaječníky schovávajú 😒

taky, dúfam, že oddychuješ...

ajuska212
18. mar 2008

very dakujem 🙂

takyna
18. mar 2008

podla mňa to spolu súvisí, veď uvidíš čo doky povie, oddychujem nemôžem byť dlho pri pc, lebo chrbtica ma láme

ajuska212
18. mar 2008

Babulky este ze vas mama!!!!!!!! 🙂

takyna
18. mar 2008

😉 aj my teba 😉

ajuska212
18. mar 2008

musim koncit prajem vam krasny dnicek pa-pa

ajuska212
18. mar 2008

taky cmuky🙂

takyna
18. mar 2008

😀 ahojky a pozitívne mysli 😵

maahuliena
18. mar 2008

tayk, chod si ľahnúť, aby sa ti uľavilo, to Ti mpomôže 😉

ajka držkaj sa a hlavku hore, musíme veriť a ono sa to určite podarí 🙂

ja idem tiež upratať a pôjdem na vláčik, idem domkov 🙂

takyna
18. mar 2008

idem kočky moje veru lebo musím oholiť nohy, a iné časti tela, lebo zajtra Krajko bude kukať a by sa zhrozil 😀
po 2-týždnoch, a vlasy umyť atd, nájst nejaké handy čo si oblečiem a oddychovať, mám výbornú knihu rozčítanú , neviem či to poznáte , E.Matrikin,,,,,Miluj ma ironicky, ak nie odporúčam, páčko

takyna
18. mar 2008

E. MATKIN sorry 😒

takyna
18. mar 2008

a mahul, šťastnú cestu a ozvi sa 🙂