IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

maahuliena
18. mar 2008

avooj takynka a opatruj sa 🙂

a dakujem 😉 ozvem sa 😉 papa

pifpaf8061
18. mar 2008

knihy od Martina vrelo odporúčam... už je na trhu 5 vydaní....

annaanna
18. mar 2008

ahojte kočky

fedra
18. mar 2008

baby, ked to tu takto citam,tak rozmyslam, kde beru v CAR tie statistiky uspechov po IVF
Kde je tych 50% ☹

juja
18. mar 2008

Fedruška ja som sa tiež nad tým zamýšľala no a fakt neviem...asi len mi tu na MK máme takú smolu a kazíme im štatistiku 😠 ...oni počitajú za úspech to, keď sa embryštek ujme, ale neudrží sa ...takže som im vo februári vylepšila štatistiku, len škoda, že len na krátko ☹ Keď to tu tak čítam chytám riadnu depku a nemám ani chuť písať, to snáď ani nie je už možné....dokedy budeme čakať????? 😕 😠 Ja tomu prestávam normálne veriť...

gabika24
18. mar 2008

ahojte babule.
tak ja nakoniec tiez idem do heliku zajtra.
tak drzte palce nielen lenke a takyne, ale aj mne, prosim.
inac, ta krv bola len vcera pri utreti (aj ta zrazeninka), potom este raz (iba ako vytok) a potom nic. cista vlozka. len sem-tam pri utreti ruzove - aj to malokedy. tak neviem.
inac, napadlo mi, ze mi krajko povedal, ze sa nedostal ku vsetkym vajickam, tak mi tam asi 2-3 nechal na vajecniku. moze byt krvacanie aj z toho? teda to spinenie ci ako to nazvat. ja viem, topiaci sa aj slamky chyta.
tak drzte palceky, aj ja budem (vsetkym) papa. 🙂

dracik1
18. mar 2008

ahojte kocandy, drzim palce, posielam tehu virusiky........................

annaanna
18. mar 2008

ahoooj, diiiiik

annaanna
18. mar 2008

gabi, ahoj, ty si mala zrazeninku... ?

lenka20
18. mar 2008

cauky dracik 🙂 dakujeme 😵
fedrik - kasli na statistiky, skratka raz pride rad aj na nas a basta 😉
jujka - moja, nie tak smutne, zivot ide dalej, o par mesiacikov budes aj ty tehulka moja nebojkaj 😵
gabi, tak sa zajtra mozno uvidime, ako vyzeras nech ta spozname 😕 😕 to spinenie moze byt kadeco - aj docistovanie sa maternice, aj odchod dvojciatka, aj odchod vajok, aj take hormonalne blbnutie.... hlavne je, ze si sa nerozkrvacala, a do zajtra to uz vydrzis 😉

renusa
18. mar 2008

lenka, takynka, gabika....silno držím palčiaky na zajtra 😉 🙂 😎

fedra
18. mar 2008

hrozne vam babulky drzim palceky, nech uz sa to podari
My ideme v sobotu na utz a ak budu vajka tak asi okolo 26/03 na dlsie IUI

juja
18. mar 2008

...kočky z Heliosu ja verím a dúfam, že to tu zajtra konečne vo veľkom štýle roztočíte všetky tri a konečne ten Heliosácky neúspech prelomíte...a dostaví sa už tak dlho očakávaná tehu vlna ...tak, držkajte sa 🙂

zulka29
autor
18. mar 2008

Lanka, Gabi, Taky, držte sa zajtra 🙂

fedra
18. mar 2008

inak lenuska ... je az neuveritelne, kde sa v tebe berie tolka vnutorna sila, na vsetkom vidis to krajsie ... to je neskutocne. A dakujem. Niekedy ked si precitam tvoj prispevok, hned sa citim trosku viac pozitivne naladena 😉
/uz by si si mohla zacat privyrabat ako psycho poradca 😀 /

lenka20
18. mar 2008

fedra 😀 😀 😀 do kelu, vidis, to ma nenapadlo, uz sme si chceli svojho casu s peckou otvorit poradenstvo co sa tyka IVF ale psychoanalyza ma este nenapadla a teraz sa to niekto docital a vyfukne mi to 😀 😀 😀
fedrik -tu silu ma kazda z nas - inak by sme nezvladli tolko ako mulice, ved vidis, kolko vselicoho na nas nakladaju, ale hadam aj mulica sa raz dozije zasluzeneho odpocinku, tak este trocha zamakame a potom bude vegeeeeet 😀 tebe sa to uz zase krati, normalne by som sla do IUI, je to take rychlejsie, pri IVF stale cakame ako blbci...ale u nas nema IUI sancu 😠 ale tebe drzkam palce, nech uz je to tentokrat tak ako ma byt 😉
renuska, zulka, jujka, fedrik - dakujeme za palce a my heliosacky slubujeme, ze sa zajtra pokusime sem doniest nejake dobre spravy - dufam, ze to mozem prehlasit aj za gabiku a takynu 😉
no a ak nie tak si aspon pridem po pofukanie bolaciek...

gretka1
18. mar 2008

Zdravím všetky skúsené raKETačky !

Začínam s Decapeptylom a chcem sa spýtať či ho pichám aj počas menzesu. Zdá sa mi že áno,ale keď vy ste tu také skúsene baby tak inde ma ani nenapadne hľadať odpoveď. 😵

Všetkým Heliosačkam aj ostatným snažilkám držím palce,nech je zajtra deň pozitívnych správ! 🙂

lenka20
18. mar 2008

uz bezim domkov ale gretka ano, aj pocas MS..... paaaaaaaaaa

kvetka2
18. mar 2008

ahojte babulky 🙂
lenka, gabika, takynka želám na zajtra samé dobré správičky. pekne hladkajte bruska, nech to už konečne príde 🙂 🙂 🙂 nech to obrovská trojitá jozefovská tehuvlna. gabi, lenka ja si myslím, že je dobré znamenie, že ste sa nerozkrvácali, isto sa embrijka držia zubami nechtami.
lebo dnes prisla madam konečne ku mne 😉 tak k vám trom minimálne 9 mesiacov nedorazí 😀 😀 😀
ahoj gretka, decapeptyl picháš stále

katy2
18. mar 2008

Ahojte!
zajtra drzim palce vsetkym buducim maminkam 😵 😵 😵 😵 budu same pozitivne spravy.... a zacne tehulkovska vlna....
ja stale nic... uz ma to stve 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa
v stvrtok rano idem do centra na uzv, nech sa na mna kukne, co s tym je.... 😔

mirusch
18. mar 2008

Babenky, myslím na vás, ste všetky úžasné, do jednej, silné, vydržte, bojujte, určite sa dočkáte!!! A pozitívne myslieť, musíte uveriť a keď uveríte, tak sa stane - to mám od Maahu, čo mi odporučila knižku, naozaj mi to dodáva sily, vďaka ti!
Ajuška.... ☹ veď vieš. Som na teba včera tiež myslela. Ale ideš ďalej a bude bábo a hotovo!!!

annaanna
18. mar 2008

miruška ahoj a aká je to knižka, nech si to aj my prečítame a budeme tiež veriť

mirusch
18. mar 2008

Anička, Joseph Murphy - Moc vášho podvedomia ... alebo tak nejako je ten názov. Ale on napísal viacero skvelých kníh. Mám od neho ešte Pravdy, ktoré zmenia váš život. Naozaj dobré čítanie!

Katy, neboj, choď k dokimu, nech ti niečo nasadí, ako Maahu, tá dostala po mesiaci HA mršku, aj Lauri teraz niečo berie. Načo sa trápiť a čakať do zblbnutia.

annaanna
18. mar 2008

miruška, vieš chcela som ti včera aj pogratulovať, len som to nejako .... no nezvládla.... takže dnes ti prajem fšeeetko dobre a nech sa ti darí a nech ti chlapi ležia pri nohách a detí plný krrrrrdel .. 😀

takyna
18. mar 2008

Ahojky som tu naskok, začala som špiniť, pri každom utretí mám takú hnedastú krv, som s toho mierne v šoku, ale snažím sa zachovať, zdravý rozum, urobila som si aj test, nebolo to jednoznačné bola tam taká čiaročka ale nie sfarbená, čiže neviem, nakolko s tým nemám nijaké skúsenosti

annaanna
18. mar 2008

takyna ahoj, a kolky den si po ET?

mirusch
18. mar 2008

Anička, ďakujem ti za veľmi príjemnú gratuláciu 😵 😀 😉

takyna
18. mar 2008

som po ET 9-deň

annaanna
18. mar 2008

taky, neviem, fakt neviem, ale môže to byť tehu

gabika24
18. mar 2008

taky, nie moze, ale je to tehu... - modlim sa za nas vsetky 😉
inac, vsimla si si, ze mame podobne priznaky?
zajtra sa uvidime...
mam povodne hnede vlasy, v nich bledy melir, budem mat modre rifle (dufam, ze to na poslednu chvilu nezmenim) a modro-biele botasky. aky sveter ci nieco navrh - to som sa este nerozhodla. 😉
taky - a to si na teste necitala, ze intenzita zafarbenia nie je rozhodujuca????? 🙂