IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ander
19. mar 2008

je niektorá z vás po úspešnej IVF s endometriozou?

gabika24
19. mar 2008

ander, nie Heliko, ale Helios - je to centrum v Martine a dr. T. tam predtym robil (teda myslim, ze ho pomahal rozbehnut) - ale niektore baby by ti to lepsie vysvetlili.
myslim, ze ho kazda len chvalila...

tanitta
19. mar 2008

Ander.. hej dr T. bol pri vzniku Heliku v MT... nastali nejake zmeny vo vedeni .. to je na dlho a nechcem ten problem verejne rozmazavat.... takze v skrate ...odisiel.. bol to velky odbornik resp .je.. mala som tu cest ho spoznat...urcite iscare ako car ziskalo obornika na dobrej urovni... zelam vela stastia;)...co sa tyka dr T. si v dobyrych rukach.... 😵 .. pa
.. kocky ja sa na nejaky cas musim s vami rozlucit....zelam vsetko dobre, uspesne tehulkovania a snazilkam vela energie.. paaaaaaa

ander
19. mar 2008

diky baby trochu ste ma upokojili,aj na mna urobil dobrý dojem, v RK v care je od novenbra 2007, dobru nocku 😔

hava77
19. mar 2008

ahojte 🙂
tak s radostou citam ze sa rozbehla tehu vlna, tak vsetkym tehu gratulujem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a ja naskocim na tehu vlnu v sobotu 😀

denka28
19. mar 2008

ahojte dievcata,
po dlhom case som sa sem pozrela a co vidim??? lenka a spol. 😵 baby, zo srdiecka vam gratulujem a prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie!!! 😵

gretka1
19. mar 2008

Lenka,Gabika,Tanitta srdecne Vam gratulujem! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Taketo dobre spravy posuvaju vsetky snazilky o velky krok vpred! 😵
Naaaaaaaaaaaadhera! 🙂

gretka1
19. mar 2008

Este som sa chcela spytat, ci pred pichanim Decapeptylu vyberate injekciu skor z chladnicky aby sa "zohriala" na izbovu teplotu. Mne sa dnes okolie vpichu osypalo. 😒 Je to bezne?

tanitta
19. mar 2008

Gretka... asi si si ma pomylila s Takynou;).... ale aj tak dakujem dufam ze je to dobre znamenie😉 ...v poho.. ten decapeptyl mozes len tak v ruke posuchat.. a pichnut...ono sa to rychlo v dlani ohreje..... obcasne to miesto po vpichu ostane scervenane ale ako prislo tak odide.. ta reakcia... ak ti vznikne modrinka natri si to nejakym heparoidom.. to prejde..... tak paa..

gretka1
19. mar 2008

Tanitta prepac za ten preklep,ale verim tomu ze onedlho bude ta gratulacia opravnena 😵
Ved by bola skoda sa nezviest na tej krasne jarner tehu vlne
Vdaka za info 😉

ajuska212
19. mar 2008

Taky Gabulka Leni zo srdca gratulujem davajte na seba velky pozor a opatrujte sa 🙂 🙂 🙂

gabika24
20. mar 2008

dobre ranko zelam (muzicek isiel do roboty a ja som sa nejako prebrala, no o chvilu zaleziem do postele naspat 🙂 )
ajuska a vsetky dik 😉

lauritka
20. mar 2008

🤐 pfuj pfuj pfuj pre nove tehulky pre stastie 🤐 . drzte sa a nech mate na vianoce krasny vonavy batoztek v naruci 😵 😵 😵

fedra
20. mar 2008

Baby ... hrozne moc sa tesim s vami
Konecne dobra sprava, to je fajn. Az som tak ozila .... jaaaaaj

tinucha
20. mar 2008

Ešte by ma kočky zaujímalo, či ste teraz jedli chilli omáčku, alebo tie kapsule, čo ste spomínali. Gabika, Takyna, Lenka?

dior
20. mar 2008

Ahojte 😵 LENKA,TAKYNKA,GABIKA 😵 😵 😵
-tehulky kde ste-chcem vam pogaratulovat 😎
Ja ako som si to precitala,nemozem ani nic robit,tak sa tesim-stale na to myslim 😵

Uzivajte si to 🙂

dracik1
20. mar 2008

ahojte babule...tak kde su nase tehulky?????baby.......lenka, ako???????????????

gabika24
20. mar 2008

ahojte, ja som po tom mojom rannom vstavani opat zaliezla do postele a spaaaaaaaaaala a spala, az kym ma to nase zive striebro nezobudilo... este som ju ukecala na pol hodinu (dvakrat 😀 ), ale viac sa nedalo. tak uz fungujem.
idem umyt riad, lebo sa ho za 2 dni nakopilo (kedze som sa nechala len obsluhovat)...
zatial sa majte, este nakuknem...

dyta
20. mar 2008

ahojte kočky,
úrpimne vám blahoželám a všetky sa straaaaaaaaaaaaaaaaašne tešíme 🙂 🙂 🙂 🙂
KONEĆNE!

ellianka
20. mar 2008

ahojte žienky 🙂 dnes je to akosi tichúčko, určite všetky naskakujete na tú tehu vlnu, čo priniesli taky, lenočka a gabika 😉 tak nech sa nám všetkým zadarí a tehulkám držím palce, aby brušká krásne rástli 😵

lauritka
20. mar 2008

babulky to je strasne co sa robi v Cesku !! pozrite si komentare. zachvilu to napadne aj u nas nejakeho blbca !! som uplne vytocena http://stopjulinkovi.blog.cz/

dior
20. mar 2008

ahoj Lauritka 🙂 -to uz co je-nemam slov 😝
mne uz prisla 3 MS-tentokrat nacas,ja si vzdy na teba spomeniem,nech ti uz pride a potom sup na KET-ide nam jar a j my by sme sa uz mohli zagulatit-co povies?

vsetkym zelam pekne sviatky-uzite si ich 🙂 😵 😎

zuzla80
20. mar 2008

Lauritka, tak to je neskutočné, čo ty politici stvárajú. HNUS, HNUS, HNUS. Ja neviem, ale tí politici majú asi nasra.. v tých svojich hlavách a vôbec si neuvedomujú ako citlivá je otázka - neplodnosť. Asi to ešte ani jeden z nich nezažil a preto si ani nevedia predstaviť, akú veľkú silu na to treba, kým to človek podstúpi (a to nie len finančnú). Čo si myslia, že chodíme na umelé len tak, lebo sa nám chce a nemáme kde míňať peniaze. To je strašne. Myslím, že je len otázkou času kedy to dorazí aj k nám.

dracik1
20. mar 2008

baby, prave som to citala aj..inak od problemov so vseobecnou uz len ocakavam, kedy robko f. prikaze ministrovi zdravotnictva podobny krok.....
zuzli....hlavne ked by si si to mala cvakat sama, bude to suma okolo 100 litov.....

katy2
20. mar 2008

ja som to tiez citala, je to sila 😠 😠 😠 😠
verim, ze k nam to pride tiez..... 😠 😠 😠 😠 nenachadzam slov 😔 😔 😔

gabika24
20. mar 2008

inac, babule, pred niekolkymi rokmi to bolo tak, ze u nas hradila poistovna len jeden cyklus - teda este v roku 2004, ked som bola na prvom ivf. no snad sa k tomu nevratia...

dior
20. mar 2008

ved neplodnych parov len pribuda,tak to predsa museli skrtnut 😠 🙄 ,ja som skor cakala ze schvalia neobmedzene ÍVF 😕 -dobra naivka som 😅

pointka
20. mar 2008

viete, oni si s nami urobia to, co im my dovolime...

mysiatko
20. mar 2008

to je riadna sila....pani politici maju v hlavkach....ako mozu vôbec take nieco dopustit....nemame dost velke trapenie nad tym ze nemozeme mat babatko prirodzenou cestou a aj naklady ktore si len doplacame niesu zanedbatelne...nieto si to este hradit uplne vsetko sama....ja nemam slov..... 😖

alicag
20. mar 2008

Babulky všetkym vam moc,moc gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵