IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirusch
27. mar 2008

Arturinka, viem, písala som ti v IVF téme - som teraz tam.

pipka
27. mar 2008

mirush,ty si nas poklad, dakujeme za tabulku 🙂

zulik, tak 1.aprila....jeeej, tak to bude vtacik 😀 😀 😀 alebo dvaja 😀

mirusch
27. mar 2008

Pipka 😉

tinucha
27. mar 2008

Ahojte.
Tiež sa ozvem len občas, nemala som doteraz nič nové. Ale čítam vás pravidelne.
Gabika, gratulujem k drobcom! 🙂
Lenka, Taky, ste silné žienky, verím tomu, že sa úspechu určite dočkáte. 😉
Zulka, držím palce! 🙂
Ja som mala ísť na KET minulý mesiac,ale kvôli tomu, že bol doki v čase mojej prvej kontroly na konferencii, sa to preložilo na apríl. Zajtra idem do centra, či môžem začať brať lieky.

katy2
27. mar 2008

ahoj, tinucha...
do akeho centra chodis? aj ja idem zajtra do centra, zacinam s liekmi pred KET

tinucha
27. mar 2008

Ahoj Katy. Do SPLNu. 😉

katy2
27. mar 2008

tak sa tam stretneme? 🙂
ja zajtra budem 2DC... som zvedava, kedy mi da zacat s liekmi a ako dlho to cele potrva....

tinucha
27. mar 2008

Katy, ja budem zajtra 3DC. Keď som bola na KET 1x, tak som začínala v deň prvej kontroly, čiže začať by sme mali už zajtra. Potom asi o týždeň bude 2.kontrola a potom KET. 🙂

katy2
27. mar 2008

jej, tak nebudem sama 🙂 aj steva, by mala teraz niekedy zacat...
kolky DC si mala KET?

tinucha
27. mar 2008

no musela som sa pozrieť. Bolo to na 17 DC.

katy2
27. mar 2008

tak si drzme palce!!!! 😵

tinucha
27. mar 2008

Tak jo. 😉 🙂

gabika24
27. mar 2008

babule, sme na druhej strane, tak posúvam vyššie a okrem iného želám dobrú nôcku, idem uspať tú našu babulu, aj keď sa bráni zubami-nechtami, tak mi to bude trvať aj takú 1,5 hodinu. 😀
hádam, nezaspím skôr než ona, lebo ma zasa berú driemoty... 😀 tak zajtra...

lenka20
28. mar 2008

ahoj raketky -ako sa mame v piatocek 🙂
mam jednu otazocku na vas - zase spekulujem 😀 - kedy ste mavali ET, ci uz po IVF alebo po KET, ktory den cyklu 😕 😕 v heliku sa robi transfer vzdu okolo 19.-20.DC, ako je to v inych centrach 😕

lauritka
28. mar 2008

leni ahoj..ja som mal odber na 19 DC a ET na 21 DC 🙂 preco ???

tanitta
28. mar 2008

Ahojky... babulky..
Leni.. co sa ti to zda nesoro?? 😉 ... takze u mna:1ivf: OPU na 20DC... et na 22DC,
2ivf: opu /21DC et/25DC,
3ivf: opu/21dc et/23 DC(//)
1ket... na 19DC
2ket....na 18? tusim DC...(v prirodzenom cykle)

arturinka
28. mar 2008

....ahojte,.....viete mi poradit ci dnes ked mam ET mam este brat tabletky, ktore beriem po odbere vajicok?...teda dufpaston, estrimax...

lauritka
28. mar 2008

arturinka a to ti nepovedali v centre ?? 😕 ja som brala estorgen stale.. a duphastom a utrogestan som zaclaa uz pred ET asi dva dni...

lenka20
28. mar 2008

caute - lauri, tani 😉 no preco preco, lebo spekulujem 😀 😀 ved ma poznate, ze vzdy potom hladam nieco, co by sa dalo urobit inak a mozno by to bolo lepsie 😀
nie - aj ja som vzdy mala transfer po 20-dni, rozmyslam, ked sa budem rozpravat s krajkom o dalsom kete, ci neist uz naozaj niekedy v strede cyklu okolo 15.DC, aby som dala embrijku viac casu do mrchy, pretoze u mna sa da pocitat s krvacanim okolo MS ci tehu ci netehu, vzdy to tak bolo... kedze doteraz som nemala problemy so sliznicou, uz na 14.den som mala aj naposledy 13mm, co si myslim je dost, tak mozno by to stalo za to skusit... neviem.

lenka20
28. mar 2008

teraz spatne citam, ze zulka ma kontrolu na 13.DC a transfer hned dalsi den, je to fakticky tak zulicek 😕 transfer uz na 14.den ak vsetko pojde OK 😕
arturinka ak mas dnes ET tak urcite duphaston, estrimax neviem - v heliku sa neberie, ale ved si brnkni do CAR - pre istotu ak sa ti nik neozve....

lauritka
28. mar 2008

aha dobre rozmyslas leni... ani ja neviem potom preco sa to robi neskor... ved ked je telo zvyknute na mrchu skoro a vlozia ti na 20 den.. tak 8 dni je malo na dobre uhniezdenie nie?... ked tak o tom uvazujem, nieco na tom pravdy moze byt.

arturinka
28. mar 2008

...dik baby,....vite, na papieri mam napisane ze po odbere co mam uzivat a ako casto az do dna embryotransferu....tak teraz preto zmatkujem,...lebo neviem ci je to aj vratane tohto dna...

lenka20
28. mar 2008

arturinka - vsetky sme zmatkovali 😀 😀 duphaston budes urcite brat az do testovania, takze tam je to jasne... s estrimaxom fakt neviem...
lauritka presne, vies, ja mam 27-28-dnovy cyklus a skratka cca v tom case okolo 7.dna po ET by sa mal krpec uz tak riadne zahniezdit a u mna sa vzdy akurat spusti krvacanie, takze to chudatko nema asi ani sancu... kym idem na test tak uz som 35.DC.... neviem, mozno su aj ine dovody preco vkladat neskor, mozno hormonalne hladiny su akurat okolo 20.DC ale za pokus to podla mna stoji.... asi sa na to veru opytam krajka
a ty ako lauritka, uz konecne to vyzera na mrchu ci co sa s tebou deje 😕 😕

zulka29
autor
28. mar 2008

Leni, ja som bola min. na KET 14DC, teraz to môže byť ináč, idem na kontrolu v pondelok, tak budem referovať. 😀 Ináč podľa mňa rozmýšlaš rozumne, ja som mala pri KET sliznicu len 11mm
A včera som to zakrýkla, dnes ma pichalo a ešte trochu pichá v tom podbrušku 😝

zulka29
autor
28. mar 2008

Opravujem sa, teraz som to rátala a KET bol až 16 DC..takže 1. Apríl to nebude 😎

arturinka
28. mar 2008

...dakujem kocky,...uz som sa dovolala dokimu,....takze vsetky lieky brat nadalej,.... 🙂

katy2
28. mar 2008

ahojte!
takze sa hlasim ako oficialna raKETka.... 😵 oddnes beriem tabletky pred KET.... tak sa vytesujem a dufam, ze to dobre dopadne... 😵

lauritka
28. mar 2008

lenka ja uz mam tretiu ovulaciu od kyretu bez MS...za 7 dni cca cakam konecne prvu mrchu..papam duphaston 😵

tinucha
28. mar 2008

Katy super! U nás KET ani tento cyklus nebude, mám 5cm cystu na vaječníku, musíme počkať, kým praskne. ☹ A ináč mám na ľavom vaječníku 20mm folikul a na pravom je 16mm. A to som 3DC!

katy2
28. mar 2008

tinucha 😔 to mi je luto 😔 😔
ako je to mozne, ze mas uz take foliky? to je stale nasledok stimulky? 😕