IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
2. apr 2008

ja som tomu tak verila, ze to vyjde na prvy sup, kamaratke to vyslo tak to bolo dost velke sklamanie, ale teraz neviem mam vselijake zmiesane pocity a zachvaty depky

takyna
2. apr 2008

v tomto štáte je veľa chorého, to máš velkú pravdu, ja tiež chcem vypísať žiadosť na 2-IVF ak by to nevyšlo, ale ešte tomu dávam nádej,,,,idem končiť s roboty odchádzam, ozvem sa s domu

kikina666
2. apr 2008

ja som tehotna uz bola, pred 2,5 rokom prirodzene ale akosi sa babetku u mna nepacilo a odvtedy to akosi nejde a ked to vtedy islo same tak som verila, ze ked tomu pomozeme ze to bude ok, ale nebolo

kikina666
2. apr 2008

papa

kvetka2
3. apr 2008

dobré ránko raketky 🙂
tak co máte nové? máme nejaké nové nádejne raketky-tehulky?
zulka, ty ides zajtra mna KET však, budeš vedieť už dnes ako sa drobček rozmrazil? držkáááám palceky 😉
zatial sa majte krásne idem makať 😉 pa

zulka29
autor
3. apr 2008

Ahoj Kvetka, tak, tak, dnes v napätí čakám na telefonát či sa snehuliaci rozmrazili 😕 😅

takyna
3. apr 2008

ahojte, zulka držím palce 🙂

zulka29
autor
3. apr 2008

ďakujem Taky, bojim, bojim 😔

takyna
3. apr 2008

nebojkaj, dobre to dopadne 😵

ajuska212
3. apr 2008

Ahoj taky ty mas teraz pauzu ako ja ze????ci mas v plane teraz nieco riesit???? 😀

takyna
3. apr 2008

Ajka ahoj, telepatia funguje, myslela som na teba, že ako sa máš 🙂

zuzla80
3. apr 2008

Zulinka veľmi ti držkam palčeky, nech sa drobčekovia pekne rozmrazia😵 Neboj oni sú silný bojovníci, ako ich mamina.

Dračik a ty sa pekne opatruj v nemocnic. Dúfam, že je to s vami už lepšie.

Pozdravujem vás všetky, všetky 🙂 nemám nič nové, tak ani moc nepíšem, ale aspoň si vás prečítam. Tak sa mi všetky majte a čakateľkam prajem tučné //. Paaaa raketky

takyna
3. apr 2008

mám v pláne niečo riešiť, ale som schorela zapálené mám hrdlo, som síce v robote, ale už ako zotrvačník, uvidíme ako dopadnú protilátky čo nám robili

ajuska212
3. apr 2008

aale docela to ujde z roboty domov z domu do roboty...urcite to poznas🙂a ty ako???ja musim teraz az do augusta cakat,v juny mam prist vypisat ziadost na 2,IVF takze tak a ty????

steva
3. apr 2008

dobre rano.Betianka,Hava77 drzim palce na dnes 🙂Zulka aj tebe,aby sa ti krasne rozmrazili a neskor sa v tvojom brusku zabyvali.

takyna
3. apr 2008

tiež podobne ako ty, z roboty do roboty, 14.4. ideme do Martina sa dohodnúť na dalšom postupe, máme 3-mrazáčikov tak by som chcela skúsiť, KET, trošku sa snažím zhodiť tie nadbytočné kilá po IVF , ale ide to dosť zle, šéf ma spovedal, že načo chodím do Martina a tak..., nevyzerá to ani v robote ružovo

ajuska212
3. apr 2008

tak ked mas mrazacikov nie je co riesit🙂urcite by som nad nicim inym nerozmyslala!!!!no ja musim teraz sa vraj zbavit tych hormonov co mam v tele takisto sa chcem zbavit tych nadbytocnych kg,a skor ako po 3 mesiacoch 1.ziadosti na IVF mi vraj druhu neschvalia,tak neviem....

zulka29
autor
3. apr 2008

ďakujem baby, snad mi dnes hviezdy budu naklonene 😅

Taky, ja mám tiež navyše asi 3 kilá po tých všetkých hormonoch 😝 ...keby to už tak skončilo a priberala som len z tehu 😔 ach jooo...

takyna
3. apr 2008

ja sa liečim aj na štítnu žlazu, mohla ten predčasný potrat spôsobiť možno aj ona, tak neviem

takyna
3. apr 2008

zulka ja 6-kg, tak sa netráp 🙂 , pri štítnej si stále musím dávať pozor na váhu 😒

ajuska212
3. apr 2008

zulka pripajam sa aj ja drzim palce nech sa tie dve embriska rozmrazia🙂ja som pribrala 9 kg!!!strasne som jak slonica!!!!

takyna
3. apr 2008

ajusík, môžme mi za to , že nám chutilo jesť? 🙂 , aspoň po dlhšom čase som sa poriadne najedla 😀
zulka kedy máš volať? za embrijká?

ajuska212
3. apr 2008

taky presne tak bola som jak kyselina vsetko doradu ale to bolo neovplyvnitelneeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!no nie???? 😀

zuzla80
3. apr 2008

Taky mám na teba otázočku, môžem 😅 Aj nám v Helíku navrhli urobiť protilátky, ale zabudla som sa spýtať, za ako dlho by mali byť výsledky. Ešte len pôjdem na krv, a ani neviem, či a koľko sa za to platí. Nevieš náhodou?

zulka29
autor
3. apr 2008

Ahoj Zuzlik, som ťa pozdraviť zabudla 😨 🤐

Taky, majú mi volať do 15 hod. ak nezavolajú, mám ja volať...

pipka
3. apr 2008

ajoj zulinka, uz mas po? Nejako nestiham vsetko citat... 😒 ci az zajtra? Drziiiiim palcekyyyyyyy 😵 😵 😵

tfuj tfuj tfuuuuj................tehu bacily fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukam 😨 😨 😵 😵

pipka
3. apr 2008

urcite sa rozmrazia, nebooooj 🙂

ellianka
3. apr 2008

ahojte 🙂
zulka 🙂 držím palčeky silno

ellianka
3. apr 2008

ajuška aj ja som pribrala 9 kíl 🙂 hrúúúúza so šatníkom ale mužíčkovi sa to vraj páči, aspoň ma má vraj za čo chytiť 😀

ajuska212
3. apr 2008

nevadi eli schudneme do augusta ich dam dole urcite🙂))